ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

softwarefreedomday

 " روز آزادی نرم‌افزار " (Software Freedom Day , SFD ) جشنی است که هر ساله در سراسر جهان به پاس داشت نرم افزار های آزاد برگزار می شود. این جشن یک تلاش همگانی در جهت افزایش آگاهی عمومی نسبت به نرم افزار های آزاد، ویژگی های مثبت آن و همچنین تشویق به استفاده از آنهاست. همچون سال های گذشته پارس پک به عنوان یکی از حامیان اصلی این همایش ، پشتیبانی خود را از این رویداد مهم دنیای فناوری اطلاعات اعلام می دارد. تنها چند روز دیگر باقی است و می توانید فرصت را غنیمت شمرده و آزادانه در یکی از جذابترین رویدادهای IT کشور شرکت کنید.   امسال نیز دانشگاه صنعتی شریف میزبان جشنوارهٔ روز آزادی نرم‌افزار می باشد و شما می توانید بدون پرداخت هزینه و با ثبت نام در سایت همایش در این رویداد شرکت کنید. این برنامه  مورخ ۸ مهر ۱۳۹۵ و از ساعت ۹ الی ۱۷ برگزار خواهد شد.

 این جشنواره در دو بخش عمومی و کارگاه‌ها ، با محوریت معرفی، ترویج و گسترش استفاده از نرم افزار های آزاد و همچنین توسعه کاربردپذیری ، جذب مشارکت در توسعه ، حمایت جامعه و تولید در زمینهٔ نرم‌افزار آزاد برگزار می گردد. 

در این برنامه کارگاه ها ( Workshop ) و ارائه های مختلفی ( Presentations ) از سوی فعالان این حوزه عرضه می شود که حضور در آنها تجربیات ارزشمندی برای شما به همراه خواهد داشت. از جمله این برنامه ها می توان به ارائه ی جادی میرمیرانی با عنوان " سندروم‌های روانی سد راه برنامه‌نویسان " و همچنین " آزادی و محرمانگی در رایانش همراه " از دانیال بهزادی اشاره کرد. در کنار برنامه های این روز ، می توان به مسابقه مقاله نویسی اشاره کرد که برترین مقاله به انتخاب شرکت کنندگان ، اعلام خواهد شد.

برای اطلاع از لیست کامل برنامه های این مراسم می توانید از لینک زیر دیدن فرمائید.

http://sfd.fsug.ir/1395

پارس پک نیز به رسم هر سال به عنوان حامی مالی در این جشن همراه شما خواهد بود. لذا از همه شما عزیزان دعوت می شود تا با  ثبت نام رایگان در سایت جشنواره در این جشن علمی-فرهنگی در کنار ما باشید تا گامی در جهت پیشرفت این حرکت بزرگ برداریم. شایان ذکر است که در صورت تمایل می توانید کمک های مالی خود را نیز از طریق این سایت در اختیار برگزار کنندگان این جشنواره برای بهبود کیفی آن قرار دهید. 

2015-software-freedom

 

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.