ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

asseccoپیرو جلسات و مذاکرات صورت گرفته فی ما بین شرکت دانش بنیان پارس پک و شرکت لهستانی  اسکو ، تفاهم نامه ای میان طرفین امضا شد که بر این اساس مقرر گردید تا طرفین ذیل این همکاری از تجارب و آخرین فناوری های توسعه یافته یکدیگر در حوزه امنیت اطلاعات بهره مند می گردند. اسکو بزرگترین شرکت لهستانی در حوزه فناوری اطلاعات محسوب می گردد که در سال 1991 در ورشو تاسیس گردید و با عرضه راهکارهای امنیتی و مدیریتی در حوزه خدمات بانکداری خیلی زود توانست  رتبه اول را در این حوزه از آن خود نماید. اسکو با بیش از 20900 کارمند در  39 کشور جهان فعالیت دارد و تلاش می کند تا در سایر حوزه های فناوری اطلاعات از جمله سلامت و بیمه خدمات نوینی را ارائه نماید. شایان ذکر است که پیرو این همکاری صدور گواهی نامه های رمزنگاری شده ( Encrypted certificate ) برای تامین امنیت هر چه بیشتر وب سایت های ایرانی و تبادل آنلاین اطلاعات کاربران بزودی با سهولت بیشتری صورت خواهد پذیرفت. این مهم می تواند کمک شایانی برای افزایش امنیت سرویس های بانکی ، شرکت ها و سازمان های فعال در حوزه بانکداری باشد تا به این ترتیب کاربران درگاه های پرداخت با آرامش خاطر بالاتری بتوانند عملیات بانکی خود را صورت دهند.

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.
-->