ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

trello atlassianترلو ( Trello ) ابزاری مفید برای مدیریت پروژه ها و انجام کار تیمی به ویژه برای استارتاپ ها در محیط وب می باشد که در سال 2011 راه اندازی شد. در واقع ترلو ( Trello ) یک نرم افزار مدیریت پروژه مبتنی بر وب است که امکاناتی برای ساده سازی روندکارها ( Workflow )، خودکارسازی گزارش دهی و ارسال ایمیل، امکان به اشتراک گذاری اسناد در رسانه های اشتراکی مانند Google Drive و Dropbox، تعیین موعد اتمام کار و غیره ارائه می کند. این شرکت با ارائه خدمات ساده و در عین حال کاربردی خود در زمان کوتاهی توانست تعداد کاربران خود را چند برابر کرده و نام خود را در صنعت نرم افزار مطرح کند. به تازگی شرکت اطلسین ( Atlassian ) که از ارائه دهندگان بزرگ خدمات مدیریت پروژه و اشتراک گذاری محتوا می باشد، آن را به ارزش 425 میلیون دلار خریداری نمود تا یکی از بزرگترین انتقال ها در این بخش انجام پذیرد. اطلسین ( Atlassian ) مبلغ 360 میلیون دلار را به صورت نقد و مابقی را به صورت سهام پرداخت می نماید. این تغییر سبب نگرانی برخی از کاربران ترلو ( Trello ) شده بود  که Michael Pryor مدیر عامل ترلو ( Trello ) در پستی اعلام کرد تغییر مالکیت سبب افزایش فعالیت های پژوهشی و توسعه ای و در نتیحه بهبود کیفیت خدمات خواهد شد.

در ابتدا پرداخت این مبلغ برای این محصول به نسبت زیاد به نظر می رسد ولی ویژگی های این ابزار آینده روشنی برای آن متصور می سازد. در حال حاضر 19 میلیون کاربر از ترلو ( Trello ) استفاده می کنند این در حالی است که در سال 2014 تنها 4.5 میلیون نفر کاربر از آن استفاده می نموده اند. یکی از دلایل ارزش بالای این ابزار رشد سریع آن می باشد. در واقع سادگی این ابزار سبب موفقیت آن می باشد. این ابزار به سادگی می تواند با ایجاد چارچوبی ساده و کاربرپسند، بستری مناسب برای راهکارهای بسیار فنی و پیچیده را پشتیبانی نمایید. از دیگر دلایل ارزشمند بود ترلو ( Trello ) قابلیت انطباق ساده آن با اپلیکیشن های دیگر شرکت ها می باشد که با توجه به بازار پیش بینی شده 20 میلیارد دلاری نرم افزار در سال 2020 این ویژگی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

در ادامه کمی با استفاده از این ابزار کاربردی آشنا می شویم. این ابزار بر پایه تیم ها ( Team )، تخته ها ( Board )، فهرست ها ( List  )  و کارت ها (   Card ) عمل می کند، بدین صورت که ابتدا یک تخته ساخته شده و به تیم مورد نظر تعلق می گیرد و سپس لیست ها در آن تعریف می شوند و در انتها کارت ها در لیست ها اضافه می گردند.

trello board

پس از ایجاد ساختار پروژه کافیست در کارت ها نسبت به اضافه نمودن اعضا ( Members )، ایجاد چک لیست ها ( Checklist )، مشخص کردن زمان موعد اتمام کار ( Due Date ) و اضافه نمودن بر چسب ها ( Lable ) اقدام نمود.

trello card

 افزون بر این ویژگی ها، در این ابزار امکان مدیریت اطلاعیه ها ( Notifications )، اشتراک ها ( Subscribe ) و ارتباطات ( Communication ) بین اعضای تیم ها به شیوه اثربخشی در نظر گرفته شده است.

 

 

 

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.