ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

000دو لشکر پیاده با ده هزار سرباز، دو لشکر زرهی ، پنج لشکر مکانیزه و 2400 تانک در پشت دروازه های شهر با پشتیبانی سنگین توپخانه و تهاجم بدون توقف هواپیما ها بر روی آوارهای باقی مانده شهر از یک سو و از سوی دیگر آتش سوزان بی تفاوتی و تقابلات سیاسی در پایتخت ، همه و همه ، هزاران دلیل منطقی است برای اینکه انسان ، جانش و جوانی اش را در دست بگیرد و به دورترین نقطه ، به هر جا غیر این جا، به آنجا که دیگر سوی فشنگ ها و موشک ها از تراز افتاده نقل مکان کند. ایرادی هم نخواهد بود، انسان است و جانش. اما بودند ، نوجوانانی ، جوانانی و پیرهایی، مرد و زن؛ که ماجرا را اینگونه نمی دیدند، آنها می توانستند در همین شرایط ، چیزی را ببینند که به چشم نمی آمد. چند صد تکاور دلیر نیروی دریایی بوشهر و گردان دژ و سه هزار غیرنظامی، همان کسانی بودند که با چنگ و دندان با ارزانی جان خویش نابرابرانه و در نبود کمترین پشتیبانی ، ارتش تماما مسلح و خونخوار عراق را 34 روز در پشت دروازه های این شهر متوقف کردند. قوای نظامی ای که ماه ها برای حمله به خاک کشورمان برنامه ریزی کرده بود و خواب اشغال یک روزه خرمشهر را میدید، 34 روز بود که هر چه بیشتر می جنگید کمتر نتیجه میگرفت، عراق که از ابتدا دو گردان را برای تصاحب خونین شهر ارسال کرده بود، خیلی زود فهمید که برای دستیابی به آن باید بیش از دو لشکر را ارسال نماید. صدام وعده فتح یک روزه خرمشهر، سه روزه خوزستان و دو هفته‌ای ایران را می‌داد، اما با مقاومت مردمی و حضور تکاوران ارتش در خوزستان، به اشغال خرمشهر و حصر آبادان اکتفا کرد، آن هم در آنروزهای سراسر هرج و مرج. این همان چیزی بود که آن مردان و زنان بی بدیل تاریخ ایران می دیدند، این همان درسی بود که هر کودک ایرانی باید برای حراست از آب و خاک کشورش بیاموزد. اینکه بدانیم برای حفظ هر ذره از خاک کشورمان چه خونهایی داده ایم. باید در هر لحظه و مکانی که هستیم، سراسر منافع جمعی و ملی مان را در گوشه ذهن داشته باشیم و بدنبال آن باشیم که چگونه کارآمدی ما می تواند افتخاری برای این کشور باشد.

آزاد سازی خرمشهر

 

دو سال بعد همین جوانها ، چونان در خونین شهر وارد شدند که اشغالگران خرمشهر با 15 هزار کشته و بجای گذاشتن 19 هزار اسیر و ده ها دستگاه تانک و نفربر به تباهی کار خویش رسیدند و خونین شهر ، شهر خون، آزاد شد.
سوم خرداد می توانست ، یک روز عادی باشد و در کام اهریمن زمان فرو رود، اما  35 سال از آزادسازی خرمشهر می گذرد و هر بار که به این روز می رسیم ، احساسی تازه از غرور و افتخار در خود می بینیم. زنده باد مردان و زنان دلیری که بی اغراق تا آخرین قطره خون ایستادند و قهرمانانه از این مرز و بوم و خاک هنرخیز دفاع کردند. ما برای شرایط عادی ساخته نشده ایم، این نبوغ و توانایی هایمان است که ما را در تاریخ جاودانه می کند. 

 • آزاد سازی خرمشهر
 • ممد نبودی ببینی شهر آزاد گشته
  خون یارانت پر ثمر گشته

  آه و واویلا کو جهان آرا
  نور دو چشمان تر ما

  امیدم گشته ناامید بعد از هجر تو
  یاران می‌آیند اندر پی تو

  موسوی آمد پی تو استقبالش کن
  بر کوی رضوان تو مهمانش کن

  آه و واویلا کو جهان آرا
  نور دو چشمان تر ما

  از هجرت‌ای سردار دل گل‌ها پژمردند
  نخل‌های شهر ما بی‌سر می‌مردند

  در دست مردان خدا جامت می‌ماند
  در یاد مستان نامت می‌ماند

   

تصاویری از مقاومت و آزاد سازی خرمشهر

آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر


تکاوران نیروی دریایی بوشهر

آزاد سازی خرمشهر

آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر آزاد سازی خرمشهر


کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.