ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

EVپارس پک بعنوان یکی از پیشگامان و نوآوران حوزه وب فارسی ، همواره در تلاش است تا با کمک تیم قدرتمند توسعه و کارشناسان مجرب ، جدیدترین فناوری های روز جهان را بصورت بومی در اختیار مدیران وب سایت ها و سرویس دهندگان ایرانی قرار دهد. هیچ مانعی را در این مسیر آنقدر صعب و بزرگ ندیدیم که استیلا و عظمت وب فارسی را کنار نهیم. هر آنچه در توان داشتیم بر دایره تلاش نهادیم تا این بار سربلند تر گذشته تحفه ای شایسته را به جامعه IT ایران پیشکش کنیم.

گواهی EV در بین انواع گواهی های SSL  بالاترین حد اعتبار را دارد. تا پیش از این متاسفانه شرکت ها و نهاد های ایرانی امکان استفاده از این نوع گواهی را نداشته و ناچار به استفاده از انواع دیگر گواهی SSL با اعتباری به مراتب پایینتر بودند. لیکن همینک شرکت دانش بنیان پارس پک با تلاش ها و رایزنی های بسیار گسترده در سطح بین المللی ، موفق شد بعنوان اولین شرکت ایرانی ، امکان صدور گواهی EV را برای کلیه نهاد ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی ، بانک ها ، وزارت خانه ها و بطور کلی برای تمامی اشخاص حقوقی ایرانی فراهم آورد.

 انواع مختلف گواهی SSL ( اس اس ال ) عبارتند از :

DV یا Domain Validation - گواهی استاندارد

این نوع گواهی تنها اعتبار نام دامنه را تایید می کند و بر روی مالک آن بررسی صورت نمی دهد. بسیاری از سایت های اینترنتی ، فروم ها و فروشگاه های کوچک از این نوع گواهی استفاده می کنند و کمترین میزان هزینه را دارد. صدور این نوع گواهی تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد.

OV یا Organization Validation - گواهی سازمانی

این نوع گواهی علاوه بر نام دامنه ، هویت و اعتبار شرکت مالک آن را نیز مورد بررسی قرار می دهد و پس از تایید ، در متن گواهی قید می شود. این گواهی مناسب برای اشخاص حقوقی است و تنها با ارائه ترجمه مدارک ثبت شرکتی قابل ارائه می باشد. صدور آن پس از ارائه مدارک ، طی یک هفته کاری انجام خواهد پذیرفت.

EV یا Extended Validation - گواهی پیشرفته

بالاترین حد اعتبار سنجی بین گواهی های SSL در نوع EV انجام می پذیرد. حتی شرکت هایی مانند ماکروسافت و اپل نیز از این نوع گواهی استفاده می کنند. در هنگام بارگزاری یک سایت با گواهی EV ، نوار آدرس به رنگ سبز درآمده و همچنین نام کمپانی و کشور آن را نیز می توانید در نوار آدرس مشاهده کنید. بدین ترتیب اطمینان حاصل می گردد سایتی که مشاهده می نمایید به بانک و یا سازمان مورد نظر شما متعلق می باشد.

صدور این نوع گواهی ، همانند نوع OV نیازمند ترجمه مدارک ثبت شرکتی بوده و پس از ارائه مدارک ، در حدود 1 هفته به زمان نیازدارد.

تا پیش از این امکان استفاده از این نوع گواهی برای شرکت های ایرانی امکان پذیر نبود و ناچار به استفاده از انواع دیگری از گواهی بودند که طبیعتا درخور و شایسته یک سازمان بزرگ و یا یک بانک نبود. لذا پارس پک بر آن شد تا خلا موجود را پر کرده با فراهم آوردن زیرساخت های لازم ، این امکان را فراهم آورد تا تهیه گواهی EV برای همه ایرانیان بدون محدودیت و به ساده ترین شکل ممکن فراهم شود.

شما نیز اگر تاکنون به دلیل محدودیت های موجود موفق به دریافت گواهی EV برای سازمان خود نشده اید ، با استفاده از این لینک اقدام به ثبت سفارش فرمایید.

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.