ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

 Web Trafficهمانطور که در ماه‌های گذشته اعلام شده است، از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تمهیداتی در نظر گرفته شده است که ترافیک سایت‌های میزبانی شده در ایران با هزینه اینترنت کمتری برای بازدیدکنندگان قایل دستیابی باشند. بر اساس همین طرح و با هماهنگی های انجام شده از سوی پارس پک، کلیه سرویس های ارائه شده در ایران بر روی این سامانه ثبت شده اند و با اجرایی شدن این طرح بازدیدکنندگان سایت های میزبانی شده بر روی سرویس های پارس پک مستقر در ایران عملا تنها نیمی از هزینه ترافیک اینترنت را پرداخت خواهند کرد. لذا اگر سرور مورد استفاده شما در ایران قراردارد و یا از هاست دانلود و یا میزبانی ابری پارس پک استفاده می کنید، نیازی به انجام اقدامات اضافه از سوی شما نخواهد بود.

لازم به ذکر است که اگر از هاست ابری بخش اروپا استفاده می کنید، با استفاده از امکان تغییر موقیت در پنل هاست ابری می توانید بسادگی هاست خود را از اروپا به ایران انتقال دهید تا کاربران وب سایت شما هم بتوانند از مزایای این طرح بهره‌مند شوند. جهت مطالعه بیشتر در این خصوص می توانید به وب سایت  سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی مراجعه نمائید، هر چند همانطور که عنوان شد اقدامات لازم قبلا از سوی پارس پک در این خصوص صورت گرفته است و نیازی به  انجام مراحل اضافه از سوی شما نخواهد بود.

سایت های پر ترافیک و با پهنای باند بالا

پارس‌پک برای آن دسته از وب‌سایت‌ها که با ترافیک بسیار بالایی همراه هستند، برنامه‌های ویژه‌ای دارد، در این خصوص شما می توانید، جهت تامین ترافیک و زیرساخت مورد نیاز برای وب سایت خود با کارشناسان ما در تماس باشید. فراموش نکنید که پارس‌پک می‌تواند تا هر اندازه ترافیک که مورد نیاز سایت شما باشد را تامین نماید. تمام اندیشه و تلاش ما بر این مدار استوار است که توسعه هر چه بیشتر وب سایت شما با دغدغه و مشکلات کمتری توام گردد. بدین ترتیب با اقدامات اخیر از این پس هزینه‌های تامین پهنای باند برای کاربران وب فارسی به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت و آن دسته از کسانی که هنوز سرورهای داخل کشور را تجربه نکرده‌اند نیز با آرامش و اطمینان بیشتری می‌توانند استفاده از پهنای باند عرضه شده در داخل کشور را برای میزبانی وب سایت‌ها و سرویس‌های خود مورد ارزیابی و بررسی قرار دهند:

ماکرو سرورها

هایبرید سرورها

سرورهای مجازی

هاست دانلود

 

چند نکته برای کاهش ترافیک

علاوه بر اقداماتی که در جهت کاهش هزینه‌های ترافیک صورت گرفته است، گاها مقالاتی به منظور ارائه آموزش‌های مرتبط جهت کاهش مصرف ترافیک سرور و جلوگیری از ترافیک ناخواسته در بخش مقالات سایت تدوین و منتشر می‌گردد که با صرف کمی زمان و انجام این اقدامات می‌توانید بخش زیادی از هزینه‌های ترافیک هاست خود را کاهش دهید. در ادامه می‌توانید برخی از مقالات مرتبط در این زمینه را مطالعه فرمایید:

مقدمه ای بر htaccess. و چند مثال کاربردی

چگونه در هاست ابری IP های مهاجم را به کمک htaccess مسدود نماییم؟

چگونه از ترافیک ناخواسته بر روی وب سایت خود جلوگیری کنیم؟

 

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.