ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

بهرام افشارسال ها پیش که پارس پک فعالیت خود را در محلی کوچک آغاز نمود، تمام سرمایه و توان آن روز ما زمان و پیگیری مداومی بود که معطوف تک تک امور کرده بودیم. هیچ فرصتی را برای جلب نظر معدود افرادی که با ما ارتباط می گرفتند از دست نمی دادیم و دنبال راهی بودیم که با رفع مشکلات افراد، توانمندی های خودمان را به مرحله ظهور برسانیم. در این میان معدود افرادی که به ما اعتماد می کردند،  این نوید را می دادند که قدم ها را بدرستی طی می کنیم و در کوران هزاران دلیلی که هر یک به تنهایی می توانستند هر اراده ای را از ادامه راه منصرف نمایند و البته میانبر مرسوم مهاجرت، وجود این موارد بود که گام های ما را در نیل به اهداف محکم می نمود. روزهایی که با بیشترین تلاش و کمترین انتظار به پیش می رفتیم؛ و در یکی از همین روزها بود که قاسم افشار مرد توانای رسانه شخصا به عنوان یک مشتری به محل کار ما مراجعه نمود. آن لحظات ترکیبی بود از هیجان ، نگرانی و شوق. چراکه برای اولین بار بود که پذیرای یکی از معدود کاربرانمان بودیم و آن هم فردی که سالها او را پشت قاب تلویزیون دو کاناله دیده بودیم. فردی که گفتار بسیار محکم و جدی داشت، اما در همان کلام اول میشد دید که چه اندازه فروتنی در تمام وجود اوست و چه مهربانانه قامت برافراشته خود را فرو آورده تا هم قد و هم کلام ما باشد. با روی گشاده مشکلاتش را با ما در میان گذاشت و ما هم با تمام وجود سعی کردیم او را یاری نماییم اما بیشتر از آنچه که در مورد کار صحبت شود، پای درد دل ها به میان آمد ،  از حسرتی که برای ایران داشت از حسرتی که در فقدان کار حرفه ای و با کیفیت وجود داشت از تصویری که می توانست بسیار بسیار بهتر از آنچه می بینیم باشد و از کارهایی که می توان برای ایران انجام داد. گفتگو طولانی نبود، اما از همان جا بسادگی قابل دریافت بود که چرا یک فرد مورد احترام یک ملت قرار می گیرد، عمر با عزت که از آن حرف می زنیم چیست و چرا و چطور باید برای روزهای سخت خود را آماده کنیم.

یکی از اولین سرویس هایی که عرضه کردیم و در واقع هشتمین سرویس به یک مرد محترم و به یاد ماندنی عرضه شد و اولین فردی که در دفتر کوچک ما قدم گذاشت و راهی که آغاز کرده بودیم را امضا نمود، قاسم افشار بود. همانطور که حضور ایشان واسطه ای بود برای بهره مندی پارس پک از الطاف پروردگار ، از صمیم قلب و در حالی که لحظات این دیدار تماما پیش رویمان است و به سختی این متن و کلمات را کنار هم قرار می دهیم، از خداوند منان برای آن مرد شریف طلب آمرزش و رحمت الهی را داریم.

روحش شاد

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.