ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

Eu Price

ماموریت اصلی ما در پارس پک تلاش برای دسترسی هر چه بیشتر و آسانتر صاحبان وب فارسی به زیرساخت امن میزبانی اطلاعات است تا کسب و کار های اینترنتی ایرانی با آرامش خاطر بیشتری بتوانند به ایده پردازی و ارائه سرویس های نو بپردازند. از همین رو و از روزی که بیش از 95% داده های وب سایت های ایرانی در خارج از کشور میزبانی می شد، تلاش های مهندسین ما در پارس پک به مدد آمد تا برای اولین بار کاربران ایرانی بتوانند خدمات رایانش ابری را از یک شرکت ایرانی دریافت کنند، آنهم با کیفیتی جهانی و البته در عین حال با قیمت های رقابتی. کاربران ما بر خلاف همه حوزه های اقتصادی کشورمان همواره و در هر لحظه ای امکان انتخاب میان پارس پک و یکی از ده ها شرکت بزرگ چند ملیتی اروپایی و آمریکایی را داشته اند و همین باور و احترام به انتخاب و شایستگی کاربران بوده است که امروز بیش از 70 درصد داده های وب سایت های ایرانی توسط شرکت های با افتخار ایرانی در داخل کشورمان میزبانی می شود. محصولاتی که توسط مهندسین قابل ایرانی توسعه یافته اند به بلوغ خود رسیده اند و امروز محل استقرار چندین هزار کسب و کار اینترنتی ایرانی هستند. امروز کارآفرینان ایرانی با نگرانی های فنی بسیار کمتری نسبت به شرایط دهه پیش می توانند کسب و کار خود را آغاز نمایند، و این می تواند رشد و توسعه همه جانبه صنعت فناوری اطلاعات ایران را در پی داشته باشد.

نوسانات ارزی و افزایش قیمت ها

توجه به شرایط کسب و کار ها و کارآفرینان از یک سو ما را بر آن داشته است تا در تمامی این سال ها کمترین میزان نوسان و تغییرات را در قیمت محصولات داشته باشیم و افزایش هزینه های ریالی و ارزی را با تقویت فناوری و صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع که یکی از مهمترین اهداف در یک ساختار ابری است ، جبران نمائیم، اما از سوی دیگر تعهد ما در ارائه سرویس با کیفیت مطلوب و استاندارد جهانی و همچنین تلاش برای حرکت بر لبه فناوری محدودیت هایی را به همراه دارد که از همین رو و بعد از ماه ها تلاش برای ثابت نگاه داشتن قیمت ها به ناچار با افزایش هزینه ها در سرویس ها روبرو خواهیم بود. تلاش پیوسته پارس پک بر آن است که در کلیه وجوه ممکن در رشد و توسعه اکوسیستم کارآفرینی و جامعه کسب و کارهای اینترنتی ایران سهیم باشد و حفظ و تداوم کیفی ارائه خدمات وظیفه ای دشوار است که با تمام ظرفیت در همین راستا دنبال می شود. از همین رو و بنا به آنچه تشریح گردید، سرویس های ارائه شده در خارج از کشور از دهم تیرماه مشمول افزایش هزینه خواهند بود. تغییرات مربوطه متعاقبا بر روی صورت حساب های صادره منعکس می گردند و مطابق معمول نسخه ای از صورت حساب ها پس از صدور به ایمیل کاربران محترم ارسال می گردد تا بررسی های ثانویه پیرامون این مسئله از پیش صورت پذیرد.

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.