ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

 vnc 1یکی از امکانات پنل میزبانی ابری پارس پک که آن را نسبت به سایر شرکت های حوزه هاست و سرور برجسته می سازد امکان اتصال به سرور از طریق VNC می باشد. اتصال VNC مشابه حضور فیزیکی در کنار سرور بوده و در مواقع بروز مشکل در ارتباطات شبکه کارامد می باشد. حتی زمانی که سیستم عامل سرور شما با مشکل روبروست این ابزار به شما در رفع مسئله کمک می نماید. بدین ترتیب در عموم موارد شما بی نیاز از بررسی مسئله توسط بخش پشتیبانی بوده و آزادانه می توانید در هر ساعتی از شبانه روز سرور خود را از این طریق مدیریت نمایید. در ادامه نحوه استفاده از ابزار وی ان سی در پنل ابر سرور پارس پک را شرح خواهیم داد. لازم به توضیح است که ابزار VNC بر روی تمامی سرور های ارائه شده توسط پارس پک ، اعم از سرور مجازی ، سرور ابری ، سرور هایبرید و ماکرو سرور قابل استفاده می باشد.

نصب جاوا ( Java ) :
بمنظور اتصال از طریق VNC می بایست آخرین نسخه از نرم افزار جاوا روی سیستم نصب گردد. آخرین نسخه این نرم افزار را می توانید از سایت www.filehippo.com دریافت نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که معماری پردازشگر رایانه شما 64 بیتی می باشد ، میبایست هر دو نسخه 32 بیتی و  64 بیتی را نصب نمایید.
لینک دانلود نسخه 32 بیتی :
http://www.filehippo.com/download_jre_32
لینک دانلود نسخه 64 بیتی :
http://www.filehippo.com/download_jre_64

پس از نصب نرم افزار جاوا بر روی سیستم وارد پنل کاربری خود در وب سایت پارس پک شوید و در پنل ابر سرور اقدام به کلیک روی سرور مورد نظر نمایید. در پنل باز شده گزینه VNC را انتخاب نمایید.

رفع محدودیت های امنیتی جاوا :
متاسفانه بدلیل مشکلات امنیتی بوجود آمده برای جاوا ، در نسخه های جدید خود تنظیمات بیشتری بمنظور جلوگیری از این مسائل تدارک دیده است و لازم است برای استفاده از جاوا مراحل زیر را اجرا نمائید. لذا درصورت ظاهر شدن پیغامی مبنی بر مشکل امنیتی در ارتباط با سرور لطفا موارد زیر را انجام دهید :

مرحله 1 :
در منوی استارت پوشه جاوا را باز کرده و آیتم Configuring Java را انتخاب نمایید.

vnc 6
 
 
 
 
 
 
مرحله 2 :
به تب Security رفته و روی Edit Site List… کلیک نمایید.
vnc 7
 
 
 
 

 

مرحله 3 :
روی دکمه Addکلیک نمایید تا پنجره مربوط به افزودن سایت جدید نمایان شود.

vnc 8

 

 

 

مرحله 4 :
اقدام به افزودن سایت های ذکر شده بصورت کامل نمایید.

http://cloud.parspack.com
https://cloud.parspack.com
http://cl.parspack.com
https://cl.parspack.com

در انتها روی دکمه Ok کلیک نمایید و تغییرات را ذخیره کنید. سپس مجددا از پنل ابر سرور اقدام به اتصال VNC نموده و مراحل پایانی را مطابق تصاویر زیر انجام دهید.

 

vnc 12

vnc 13

 

 

 

حال میتوانید اقدام به وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور نمایید.

vnc end 

 

 

 

نکاتی در رابطه با استفاده از ابزار VNC :

- تصویر سیاه : اگر به هنگام باز نموده صفحه VNC تصویر سیاه مشاهده می نمایید کافی است کلیدی مانند Enter را فشار دهید تا بتوانید صفحه اصلی کنسول را مشاهده نمایید.

- Network error : درصورتی که مطابق تصویر زیر با خطای شبکه مواجه شدید پنجره مربوطه را بسته و مجددا اقدام به برقراری ارتباط نمایید.

vnc 14

 

 

 

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.
-->