به یاد قاسم افشار که راه پارس پک را روشن نمود

به یاد قاسم افشار که راه پارس پک را روشن نمود

سال ها پیش که پارس پک فعالیت خود را در محلی کوچک آغاز نمود، تمام سرمایه و توان آن روز ما زمان و پیگیری مداومی بود که معطوف تک تک امور کرده بودیم. هیچ فرصتی را برای جلب نظر معدود افرادی که با ما ارتباط می گرفتند از دست نمی دادیم و دنبال راهی بودیم که با رفع مشکلات افراد، توانمندی های خودمان را به مرحله ظهور برسانیم.

قاسم افشار

در این میان معدود افرادی که به ما اعتماد می کردند،  این نوید را می دادند که قدم ها را بدرستی طی می کنیم و در کوران هزاران دلیلی که هر یک به تنهایی می توانستند هر اراده ای را از ادامه راه منصرف نمایند و البته میانبر مرسوم مهاجرت، وجود این موارد بود که گام های ما را در نیل به اهداف محکم می نمود. روزهایی که با بیشترین تلاش و کمترین انتظار به پیش می رفتیم؛ و در یکی از همین روزها بود که قاسم افشار مرد توانای رسانه شخصا به عنوان یک مشتری به محل کار ما مراجعه نمود. آن لحظات ترکیبی بود از هیجان ، نگرانی و شوق. چراکه برای اولین بار بود که پذیرای یکی از معدود کاربرانمان بودیم و آن هم فردی که سالها او را پشت قاب تلویزیون دو کاناله دیده بودیم. فردی که گفتار بسیار محکم و جدی داشت، اما در همان کلام اول میشد دید که چه اندازه فروتنی در تمام وجود اوست و چه مهربانانه قامت برافراشته خود را فرو آورده تا هم قد و هم کلام ما باشد. با روی گشاده مشکلاتش را با ما در میان گذاشت و ما هم با تمام وجود سعی کردیم او را یاری نماییم اما بیشتر از آنچه که در مورد کار صحبت شود، پای درد دل ها به میان آمد ، از حسرتی که برای ایران داشت از حسرتی که در فقدان کار حرفه ای و با کیفیت وجود داشت از تصویری که می توانست بسیار بسیار بهتر از آنچه می بینیم باشد و از کارهایی که می توان برای ایران انجام داد. گفتگو طولانی نبود، اما از همان جا بسادگی قابل دریافت بود که چرا یک فرد مورد احترام یک ملت قرار می گیرد، عمر با عزت که از آن حرف می زنیم چیست و چرا و چطور باید برای روزهای سخت خود را آماده کنیم.

یکی از اولین سرویس هایی که عرضه کردیم و در واقع هشتمین سرویس به یک مرد محترم و به یاد ماندنی عرضه شد و اولین فردی که در دفتر کوچک ما قدم گذاشت و راهی که آغاز کرده بودیم را امضا نمود، قاسم افشار بود. همانطور که حضور ایشان واسطه ای بود برای بهره مندی پارس پک از الطاف پروردگار ، از صمیم قلب و در حالی که لحظات این دیدار تماما پیش رویمان است و به سختی این متن و کلمات را کنار هم قرار می دهیم، از خداوند منان برای آن مرد شریف طلب آمرزش و رحمت الهی را داریم.

روحش شاد

 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

  راهنمای خرید سرور مجازی

  خرید سرور مجازی می‌تواند برای افرادی که صاحب یک سایت در حال رشد هستند و همزمان با افزایش کاربران و محتواهای تولیدی با کاهش آپتایم و کندی سایت مواجه می...

  سرور مجازی کالی چیست؟

  سرور مجازی کالی یک VPS می‌باشد که با سیستم عامل کالی لینوکس سازگاری داشته باشد. در واقع کالی یک توزیع از لینوکس و مبتنی بر دبیان است که برای هم برای ا...

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2021 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.