twitter هم صاحب خانه می شود

twitter هم صاحب خانه می شود

روز گذشته توئیتر اعلام کرد که در پائیز امسال به دیتاسنتر شخصی خود نقل مکان می کند. بنابراین این پرنده کوچک دوست داشتنی بزودی صاحب خانه می شود. از ابتدا رشد اعجاب آور خدمات میکروبلاگینگ توئیتر دردسر هایی مثل کند شدن سرویس و یا حتی downtime های پیاپی را برای کاربران آن بوجود آورد، که آخرین مورد آن به سه روز قبل از این باز می گردد.
هرگز تا به امروز وب سایتی با این سرعت رشد نکرده است که در چنین فاصله ای حتی توده ای از سرور ها نیز جوابگوی آن نخواهند بود و دیتاسنتر اختصاصی گزینه نهایی پیش روی صاحبان توئیتر است.
روزانه در حدود 300 هزار نفر به کاربران توئیتر افزوده می شود. شاید در فاصله ای نه چندان دور به خیر توسعه دیتاسنتر توئیتر برسیم.
نکته جالبی که باید در آن تامل کرد همین نحوه انتقال اطلاعات به سرور های جدید خواهد بود. مدیران فناوری اطلاعات که گهگاه با انتقال اطلاعات به سرور های دیگر دست و پنجه نرم کرده اند همواره بر مصائب انتقال اطلاعات واقف هستند، و اگر دقت نمائیم مشاهده می شود که انتقال اطلاعات در این حجم و این گسترده گی، خود از پیچیدگی های زیادی برخوردار است.
به هر جهت کاربران توئیتر می تواند امیدوار باشند تا با این نقل مکان بسیاری از مشکلات همیشگی این سرویس دهنده محبوب بزودی پایان می یابد، و همچنین مدیران توئیتر فرصتی برای توسعه اندیشه پر طرفدار خود خواهند داشت. شاید ورود توئیتر به عرصه تبلیغات از خبرهای آتی دنیای فناوری اطلاعات باشد.
 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.