نمایندگی هاست ویندوز

نمایندگی هاست ویندوز

خرید هاست نمایندگی ویندوز

نمایندگی هاست ویندوزی پارس پک به صورت اعتباری، بدون محدودیت زمانی و با درصد تخفیف های متفاوتی که برای هر پلن مشخص شده است ارائه می گردند که این درصد تخفیف ها تاثیر بسزایی در کاهش هزینه خرید هاست برای نمایندگان محترم پارس پک را دارد. با استفاده از اعتبار موجود در پنل نمایندگی، می توانید اقدام به سفارش پکیج های هاست ابری ویندوزی ( مشابه با صفحه سفارش هاست ابری) با منابع متفاوت به همراه کنترل پنل دایرکت ادمین نمایید. هزینه هاست های ایجاد شده از اعتبار نمایندگی شما کسر میگردد و در صورت کمبود اعتبار می توانید مجدد اقدام به خرید یکی از پلن های نمایندگی نمایید.

معرفی سرویس نمایندگی هاست ویندوز

 • نمایندگی هاست ویندوز چیست؟

  نمایندگی هاست ویندوز چیست؟

  شرکت های ارائه کننده هاست های ویندوزی و یا هاست های لینوکسی، میتوانند کاربران خود را در امر فروش هاست شریک میکنند. به این ترتیب که لقب نماینده به فرد مشارکت کننده داده میشود و در سود فروش هاست با شرکت ارائه کننده شریک میشود. نمایندگان، پکیج های هاست های ویندوزی و لینوکسی را با سود مشخصی به کاربران ارائه مکینند و این درحالی است که پشتیبانی فنی از این محصولات بر عهده شرکت ارائه کننده نمایندگی است.
 • مزیت

  مزیت

  نمایندگی هاست ها ویندوزی مزیت هایی نسبت به سایر پلن های نمایندگی و هاست های ابری دارد و آن اینست که محدود به مدت زمان خاصی نیست، تا مادامی که اعتبار نمایندگی موجود باشد امکان ایجاد پکیج هاست برای نماینده وجود دارد. همینطور نماینده امکان انتخاب پرداخت خودکار و یا غیرخودکار پیش فاکتور هاست های نمایندگی خود را دارد. همچنین نماینده میتواند ان اس اختصاصی برای هاست نمایندگی خود ایجاد نماید و ان اس های شخصی خود را به کاربران جهت ست نمودن بر روی دامنه هایشان ارائه کند و به این ترتیب امکان کشف اینکه هاست در کدام شرکت میزبانی میشود میسر نمی باشد.

جمع بندی

در این مقاله سعی بر توضیح هاست نمایندگی و مزایای آن و همینطور خدماتی که برای آن ارائه میگردد، شده است. همینطور دسترسی هایی که نماینده در پلن نمایندگی خود دارد، برای مثال امکان ایجاد پکیج هاست به صورت کاملا سفارشی به همراه کنترل پنل دایرکت ادمین، امکان انتخاب موقعیت هاست و حتی تغییر آن بعد از خرید و همینطور دسترسی به فایل های بک آپ به صورت کاملا رایگان از جمله خدماتی است که بر روی هاست نمایندگی ویندوزی ارائه میگردد.

بله در هاست های ابری پارس پک امکان تعریف نمودن نام سرور اختصاصی از داخل پنل مدیریتی نمایندگی وجود دارد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خیر با اعتبار نمایندگی تنها امکان خرید هاست وجود دارد.

سود نماینده از خرید هاست معادل با درصدی است که در پلان خریداری شده مشخص میگردد. برای مثال درصد تخفیف در پلان ۴ نمایندگی ۴۰% می باشد که سود نماینده از خرید هر پکیج هاست ابری ۴۰ درصد می باشد.

۵/۵

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.