x همراه گرامی، با عرض پوزش، به‌ دلیل مشکلات اینترنت، احتمال اختلال در دسترسی به سرویس‌های اروپا وجود خواهد داشت. همراه گرامی، با عرض پوزش، به‌ دلیل مشکلات اینترنت، احتمال اختلال در دسترسی به سرویس‌های اروپا وجود خواهد داشت.
هاست

هاست ویندوز

هاست ویندوز پارس پک با سیستم عامل ویندوز سرور ورژن های مختلف این امکان را برای کاربران فراهم آورده است که برنامه ها و سایت های خود را به راحتی میزبانی نماید. سرورهای استفاده شده برای هاست ویندوز سرورهای قدرتمند با منابع بالا و مناسب میباشند که دارای قدرت پردازشی و سرعت بالا می باشند.

معرفی سرور هاست ویندوز

 • هاست ویندوز چیست

  هاست ویندوز چیست؟

  هاست ویندوز به صورت کلی فضایی در هارد سرور است که بر روی آن اطلاعات سایت قرار می گیرد، سیستم عامل سرور ویندوز نسخه خاص سرور می باشد. هاست ویندوز دایرکت ادمین بر پایه وب سرور IIS استوار می باشد. IIS از عبارت Internet Information Services برگرفته شده است که وب سرور مخصوص مایکروسافت می باشد. کنترل پنل هایمورد استفاده برای هاست ویندوز می تواند Plesk، Helm ،websitepanel و Hosting Controller باشد.
 • هاست ویندوز

  هاست ویندوز ایران

  کاربرانی که با برنامه‌های تحتASP.net نوشته اند و از بانک اطلاعاتی SQL Server استفاده میکنند، نیاز است از هاست ویندوز استفاده کنند. اگر بازدید کنندگان سایت عمدتا در داخل ایران قرار دارند، بهترین گزینه استفاده از هاست ویندوز ایران می باشد، چرا که در بهبود سرعت لود سایت برای بازدیدکنندگان تاثیر مثبت دارد. هاست ویندوز ارائه شده در پارس پک دارای کنترل پنل پلسک می باشد.
 • هاست ویندوز آلمان

  هاست ویندوز آلمان

  سرور های هاست ویندوز اروپا پلسک پارس پک در دیتا سنتر کشور آلمان قرار گرفته اند. کاربران با تهیه هاست ویندوز آلمان از کنترل پنل قدرتمند پلسک بهره خواهند برد. در هاست ویندوزی آلمان پلسک موتور های جست و جو که عمدتا در اروپا قرار دارند با سرعت بالاتری به سایت کاربر دسترسی خواهند داشت و تاثیر مثبتی در رتبه سایت خواهد گذاشت.
 • ویژگی هاست ویندوز

  ویژگی های هاست ویندوز

  از ویژگی های هاست ویندور میتوان به پشتیبانی از زبان برنامه نویسی ASP.NET و بانک اطلاعاتی SQL Server اشاره کرد. هاست ویندوزی در پارس پک در دو موقعیت ایران و آلمان ارائه میگردد و پشتیبانی برای این سرویس به صورت ۲۴ ساعته انجام میگیرد و به صورت روزانه نیز از هاست ویندوزی بک آپ تهیه میگردد.
امکانات نمایندگی هاست

مزیت های هاست ویندوز پارس پک

 • آمار مصرف سخت‌افزار : نمودارهای مصرف منابع، شامل میزان استفاده از CPU ، RAM ، پهنای باند و ... در هر هاست
 • سرعت در ارتقا : امکان ارتقای سخت‌افزار مورد نیاز هاست‌ها در هر لحظه بصورت خودکار توسط خود کاربران
 • ثبت دامنه : ثبت دامنه‌های داخلی (ir) و بین‌المللی و مدیریت ساده همه دامنه ها در یک مکان
 • کاهش هزینه‌ها : امکان تنظیم سفارشی منابع و پرداخت هزینه تنها به میزان بهره‌گیری از سخت‌افزار ابری
 • نسخه پشتیبان : ایجاد پشتیبان به صورت از پیش زمان‌بندی شده و امکان انتقال آن به اکانت گوگل درایو
 • تغییر مکان : امکان انتقال هاست به موقعیت دیگر به صورت خودکار (از ایران به اروپا و بالعکس)
 • پایگاه داده : استفاده از منابع مدیریت شده سخت‌افزاری و ویژه برای پایگاه‌داده‌ها

جمع بندی:

هاست ویندوز، در این مقاله پس از آشنایی با هاست ویندوزی به بررسی هاست ویندوزی موقعیت ایران و آلمان پرداخته شد و ویژگی های هر یک بیان گردید. امکانات و ویژگیهای هاست ویندوزی بررسی و مزیت های هاست ویندوزی ارائه شده توسط پارسپک نیز مطرح گردید تا کاربران بتوانند با علم کافی اقدام به تهیه سرویس نمایند.

اگر وبسایت یا اپلیکیشنی دارید که با برنامه‌های تحتASP.net نوشته شده اند و از بانک اطلاعاتی SQL Server استفاده میکند، هاست ویندوزی برای شما مناسب می باشد.

برای بهبود سرعت لود سایت برای کاربران هاست ویندوزی ایران مناسبتر است

از آنجائیکه سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد به آسانی نمی توان در این مورد اظهار نظر کرد، اما به طور کلی می توان گفت اگر در سایت خود از سرویس های خارج از ایران استفاده می کنید، با وجود هاست شما در خارج از ایران و سرعت و پایداری بالاتر، گوگل به وبسایت شما رتبه بالاتری خواهد داد.

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2023 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.