ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

DA00در مقاله پیش رو قصد داریم نحوه تولید کد CSR ( سی اس آر ) و نصب گواهی SSL ( اس اس ال ) در کنترل پنل محبوب دایرکت ادمین را آموزش دهیم . کد CSR پیش نیاز صدور گواهی SSL است و حاوی اطلاعاتی شامل نام دامنه مورد نظر جهت صدور SSL ، نام کشور ، ایالت یا استان ، شهر ، شرکت ، زیر مجموعه ، دپارتمان ، ایمیل درخواست دهنده و سایز کلید رمز نگاری است . سایز کلید در عموم موارد 2048 بیتی انتخاب می شود . همزمان با ساخت کد CSR یک رشته کد دیگر با عنوان Private Key ( پرایوت کی ) تولید می شود که بهتر است در محلی خارج از کنترل پنل نیز حفظ و نگهداری گردد.

تولید کد CSR :

 جهت ساخت کد CSR ابتدا با سطح دسترسی User Level به اکانت دامنه مورد نظر در دایرکت ادمین وارد می شویم . سپس بر روی آیکون SSL Certificate کلیک نمایید.

DA01

 

 

در پنجره جدید دکمه رادیویی مشخص شده را در حالت انتخاب قرار داده تا فرم مشخصات فعال گردد.

DA02

 

 

 

سپس فرم مشخصات را تکمیل کرده و در نهایت تغییرات را ذخیره نمایید تا کد های مورد نیاز ایجاد گردد. در این مرحله دو کد شامل CSR و کلید خصوصی صادر می گردد که از CSR می توانید جهت درخواست صدور گواهی SSL استفاده فرمائید. همچنین پیشنهاد می شود RSA Private Key را نیز در محلی خارج از سرور ذخیره فرمایید . 

DA03

 

 

 

 

حال با در دست داشتن کد CSR می توانید به صفحه صدور گواهی SSL پارس پک مراجعه کرده و از گواهی متناسب با نیاز خود استفاده فرمائید. گواهی های SSL ارائه شده توسط پارس پک شامل 4 نوع می باشند:

- گواهی معتبر SSL استاندارد رایگان :
این گواهی محدود به اعتبار سنجی دامنه بوده و برای یک دوره سه ماهه بصورت رایگان و خودکار صادر می گردد.

- گواهی معتبر SSL استاندارد :
این گواهی نیز محدود به اعتبار سنجی دامنه بوده و برای یک دوره یک ساله عرضه می شود.

- گواهی معتبر SSL شرکتی :
این نوع گواهی علاوه بر دامنه مورد نظر ، شرکت مالک دامنه را نیز مورد اعتبار سنجی قرار می دهد و از اعتبار بالاتری برخوردار می باشد.

- گواهی معبر SSL شرکتی، نوع EV :
گواهی EV معتبر ترین نوع گواهی امنیتی می باشد که علاوه بر اعتبار سنجی دامنه ، شرکت و شخص متقاضی ، اعتمادی دوچندان را برای کاربران بوجود می آورد. با تلاش های پارس پک ، امروز دیگر دامنه های ir و شرکت های ایرانی نیز می توانند از این نوع گواهی معتبر استفاده نمایند. لذا به سازمان های بزرگ و فروشگاه های معتبر اینترنتی توصیه می شود تا برای تامین امنیت و اعتبار خدمات خود از این نوع گواهی استفاده نمانید.

 

صدور گواهی رایگان

 

نصب گواهی SSL :

پس از دریافت گواهی SSL از بخش پشتیبانی پارس پک و یا بخش خودکار صدور گواهی رایگان ، در User Level دایرکت ادمین وارد بخش SSL Certificates شوید.

DA04

 

 

 حال دکمه رادیویی مشخص شده در تصویر را انتخاب و محتوای گواهی SSL را در بخش پایینی Private Key قرار داده و در نهایت بر روی دکمه Save کلیک فرمایید.

DA05

 

 

 

 

حال بمنظور نصب Bundle کمی پایینتر از دکمه Save در مرحله قبل ، بر روی عبارت Click Here کلیک نمایید.

DA06

 

 

در پنجره جدید ابتدا check box بالای صحفه را تیک زده و سپس محتوای باندل را در بخش میانی صفحه قرار می دهیم. سپس تغییرات را ذخیره می کنیم.

DA07

 

 

 

 

پروسه نصب تا اینجا به پایان رسیده است. حال باید اطمینان حاصل شود که SSL بر روی دامنه مورد نظر ما فعال است. لذا ابتدا در دایرکت ادمین به بخش SSL Certificates رفته و بخش بالایی را بررسی می کنیم تا بصورت تصویر زیر و Enable باشد.

DA08

 

در صورتی که واژه Disable نمایش داده شد مطابق تصویر زیر اقدام به فعال سازی آن نمایید.

DA09

 

 

 حال پس از چند دقیقه سایت شما با قرار دادن اچ تی تی پی اس در ابتدای آن در نوار آدرس بصورت https://domain.com نمایش داده خواهد شد.

 

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.