سرور مجازی لینوکس

سرور مجازی لینوکس

خرید سرور مجازی لینوکس ایران و اروپا (آلمان)

سرور مجازی لینوکس یک سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس می باشد، که امکان نصب سیستم عامل های مختلف لینوکسی مانند Centos ، Ubuntu وDebian بر روی آن وجود دارد. این سیستم عامل ها امکان اجرای اکثر برنامه ها و ماژول های پر طرفدار و متن باز را دارند، اکثر سایت ساز ها از جمله Drupal و همچنین برنامه های مختلف تحت PHP نیاز به سیستم عامل لینوکس دارند. سرور مجازی با دسترسی کامل ارائه می گردد، نام کاربری اصلی این سرورها root بوده و امکان اتصال بصورت SSH را دارند.

انواع VPS لینوکس

 • سرور مجازی لینوکس ایران

  سرور مجازی لینوکس ایران

  پارس پک سرورهای اختصاصی خود را در موقعیت ایران راه اندازی کرده است تا امکان ارائه سرویس مجازی به کاربرانی که کسب و کار خود را در داخل کشور گسترش داده اند و اکثر بازدیدکنندگان آن ها داخل ایران هستند را داشته باشد. همچنین سیستم عامل لینوکس بر روی سرور مجازی قابل عرضه می باشد. چنانچه از برنامه های تحت PHP و یا متن باز استفاده میکنید می توانید از سرویس سرور مجازی لینوکس ایران بهرمند شوید.
 • سرور مجازی لینوکس اروپا (آلمان)

  سرور مجازی لینوکس اروپا (آلمان)

  پارس پک سرورهای اختصاصی خود را در خارج از ایران راه اندازی کرده و امکان ارائه سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس بر روی آن ها وجود دارد، درصورتی که شمار زیادی از بازدیدکنندگان شما خارج از ایران هستند از سرور مجازی لینوکس خارج برای سایت خود استفاده نمایید، این عمل باعث بالاتر بودن سرعت لود سایت برای بازدیدکنندگان خارجی خواهد شد. در حال حاضر سرور مجازی لینوکس المان و آمریکا قابل ارائه می باشد.
  پارس پک انواع مختلفی از سرور مجازی را تحت سرویس سرور ابری، سرور مجازی ، هایبرید سرور و ماکرو سرور ها ارائه می دهد، تفاوت عمده این سرویس ها در میزان منابع، قدرت سخت افزار و همچنین درصد اشتراکی بودن منابع می باشد. کاربران می توانند با توجه به اندازه تجارت و منابع مورد نیاز آن هر یک از سرویس های فوق را تهیه نمایند. بر روی تمامی سرویس ها سیستم عامل لینوکس قابل ارائه می باشد.
 • مزیت

  مزیت

  پارس پک جهت مدیریت آسان سرور مجازی، در بخش کاربری سایت امکاناتی از جمله نصب سیستم عامل، اتصال VNC ، Rescue Mode ، تغییر رمز سیستم و مانیتور منابع سرور را در اختیار مشتریان خود گذاشته است. همچنین امکان تعریف قوانین فایروال بدون نیاز به اتصال به سرور وجود دارد.
 • دسترسی ها

  دسترسی ها

  با خرید سرور مجازی لینوکس، دسترسی کاملی از یک سرور را در اختیار خواهید داشت، پارس پک هیچ نوع محدودیت و یا تغییری را بر روی سرور ایجاد نمی کند، می توانید از طریق پروتکل امن SSH با پورت پیشفرض ۲۲ به سرور خود متصل شوید. با تهیه پکیج مدیریت سرور، مدیریت سرویس ها را به پارس پک واگذار نمایید و تنها کافیست درخواست های خود را از طریق سیستم تیکت به پشتیبانی ارسال نمایید.

جمع بندی :

سرورهای لینوکسی برای استفاده از برنامه های متن باز، بسیار مناسب می باشند و بنا به نوع کار می توان از ماژول های متنوع و پر کاربردی بر روی آن ها استفاده کرد، حسن این سیستم عامل ها عدم محدودیت بر روی استفاده از نرم افزارها می باشد. بنابر این درصورتی که سایت شما مبتنی بر برنامه نویسیPHP می باشد به سراغ این سیستم عامل بروید.

آیا vps لینوکس دارای دسترسی ادمین می باشد؟

بله بر روی سرورهای لینوکسی دسترسی ادمین بر روی نام کاربری root می باشد

برای نصب وردپرس بر روی یک سرور ویندوز نیاز به تنظیمات متعددی وجود دارد و ممکن است در کارکرد برخی ماژول ها اختلال ایجاد گردد. بهتر است در استفاده از این دسته برنامه ها از سرورهای لینوکس استفاده گردد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.