فضای ذخیره سازی ابری

فضای ابری رایگان

فضای ذخیره سازی ابری بدون هزینه

فضایی ابری رایگان (Free Cloud Storage) پارس پک، به فضایی بر بستر رایانش ابری گفته می‌شود که می‌توانید اطلاعات و فایل‌های خود را در محلی امن و دسترس‌پذیر به‌صورت رایگان ذخیره کنید. فضای ابری رایگان تمام محدودیت‌های ابزارهای فیزیکی ذخیره‌سازی را رفع کرده است. بنابراین شما می‌توانید اطلاعات مهم خود را بدون صرف هزینه، به‌صورت رایگان در فضای ذخیره سازی پارس‌پک ذخیره کنید و از طریق اینترنت در زمان و مکان دلخواه به آن‌ها دسترسی داشته باشید. اگر به دنبال فضای ابری با امنیت بالا و رایگان هستید، همین حالا برای ساخت فضای ابری رایگان پارس‌پک اقدام کنید.

فضای نامحدود در دسترس همگان

  هزینه کل:0تومان
  گیگابایت
  فضا

  دوره سرویس:

  یک ماه تخفیف در صورت خرید سالانه

  در یک نگاه

  همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

  دسترسی‌پذیری بالا

  دسترسی‌پذیری بالا

  دسترسی ۹۹.۹٪ به اطلاعات ذخیره شده بر روی شبکه

  افزونگی داده

  افزونگی داده

  تهیه‌ی خودکار سه نسخه از داده‌های شما برای افزایش امنیت

  خرید سرور ترید

  مقرون به صرفه

  هزینه‌ی بسیار پایین در مقایسه با فضای ذخیره‌سازی فیزیکی

  مقیاس پذیری

  مقیاس پذیری

  امکان ارتقای فضا و سخت‌افزار سرویس با توجه به نیازهای جدید

  سرعت

  استفاده از پروتکل S3 آمازون

  افزایش سرعت و امنیت با بهره‌مندی از پروتکل S3

  پنل ویژه برای مدیریت فایل‌ها

  پنل ویژه برای مدیریت فایل‌ها

  امکان مدیریت فایل‌ها از طریق پنل قدرتمند این سرویس

  معماری Multi-Tenant

  معماری Multi-Tenant

  تخصیص منابع به گروهی از کاربران با دسترسی های گوناگون

  امنیت بالا

  امنیت بالا

  ارتباط میان کاربران به واسطه HTTPS و رمزگذاری شده برای ارتقا امنیت

  • انواع فضای ذخیره سازی رایگان ابری

   فضای ابری رایگان چیست؟

   فضای ابری رایگان (Free Cloud Storage) محلی بر بستر رایانش ابری است که می‌توانید بدون نیاز به دستگاه‌های ذخیره‌سازی فیزیکی داده‌ها و اطلاعات شخصی و کسب‌وکار خود را در فضایی امن با آپ‌تایم بالا ذخیره کنید. در این سرویس، می‌توانید با استفاده از نام کاربری و رمزعبور دریافتی از سرویس‌دهنده فضای ابری مثل پارس‌پک از سراسر نقاط جهان با اتصال به اینترنت در زمان دلخواه داده‌های خود را ذخیره، حذف، مشاهده و سفارشی‌سازی کنید. امکان ذخیره تمامی انواع فایل‌ها اعم از متنی، صوتی، تصویری، ویدئویی، فایل‌های برنامه‌نویسی و تحقیقاتی و بسیاری موارد دیگر در کلود استوریج رایگان وجود دارد. تنها باید فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان پارس‌پک را انتخاب و از آن برای ذخیره داده‌های‌تان استفاده کنید. امکان دسترسی و استفاده از داده‌ها ازطریق دستگاه‌های ارتباطی همچون گوشی موبایل، کامپیوتر شخصی، لپ‌تاپ، تبلت و موارد مشابه نیز با اتصال به اینترنت فراهم می‌شود. شما می‌توانید بدون صرف هزینه به صورت رایگان داده‌هایتان را در فضای ابری امن و دسترس‌‌پذیر پارس‌پک ذخیره و نگهداری کنید.
  • کاربرد فضای ابری رایگان

   کاربرد فضای ذخیره سازی ابری رایگان

   اصلی‌ترین کاربرد فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان را می‌توان نگهداری اطلاعات و داده‌های مهم کسب‌وکاری و شخصی محسوب کرد. اگر به محلی برای ذخیره فایل بک‌آپ خود نیاز دارید، فضای ابری گزینه‌ای مناسب خواهد بود، در این فضای امن می‌توانید اطلاعات پشتیبان خود را ذخیره و با دسترسی سریع و آسان آن‌ها را بازیابی کنید. برای ذخیره‌سازی فایل‌ها، اطلاعات، دیتاست (DataSet) و دیتابیس (Database) و موارد مشابه در مسیر تست و توسعه نرم‌افزارها، فضای ابری یکی از بهترین مواردی است که می‌توان از آن استفاده کرد. عملکرد مطلوب، انعطاف‌پذیری بالا و هزینه ارزان کلود استوریج‌ها باعث‌شده در زمینه‌ای مختلف کاربرد زیادی داشته باشند. به‌منظور بایگانی اطلاعات برای مدت زمان طولانی نیز می‌توانید از فضای ابری رایگان پارس‌پک بهره‌مند شوید. به‌طور کلی برای تمامی مواردی که به ذخیره داده‌ها در فضای وب و دسترسی به آن‌ها با سرعت بالا نیاز است، کلود استوریج را می‌توان یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی برای انتخاب محسوب کرد.
  • انواع فضای ذخیره سازی رایگان ابری

   انواع فضای ابری رایگان

   فضای عمومی از نظر استقرار به ۴ دسته شخصی، خصوصی، عمومی و هیبریدی تقسیم‌بندی می‌شود. در فضای ابری شخصی، کاربر به‌طور شخصی می‌تواند به فضای ذخیره‌سازی دسترسی پیدا کنید و این فضا تنها متعلق به یک شخص خواهد بود. بنابراین با فضای ابری رایگان شخصی می‌توانید فضای ذخیره‌سازی محلی خانگی ایجاد و برای کاربردهای مختلف همچون استریم محتوای صورتی و ویدئویی از آن استفاده کنید.
  • فضای رایگان ابری خصوصی

   فضای ابری رایگان خصوصی

   در فضای ابری خصوصی، سرویس کلود استوریج به‌طور انحصاری برای نگهداری اطلاعات تنها در اختیار یک کسب‌وکار قرار می‌گیرد. در واقع، کسب‌وکارهایی که به امنیت بالای اطلاعات و استفاده اختصاصی از فضای ذخیره‌سازی اهمیت می‌دهند، می‌توانند با استفاده از فضای ابری خصوصی، سرویس اختصاصی برای ذخیره اطلاعات‌شان داشته باشند. کلود استوریج خصوصی در اختیار عموم مردم قرار نمی‌گیرد و تنها افراد با دسترسی مجاز می‌توانند به آن متصل شوند. دسترسی به اطلاعات در فضای ذخیره‌سازی خصوصی ابری از طریق اینترنت فقط با لاگین به حساب کاربری ممکن است.
  • کلود استوریج رایگان عمومی

   فضای ذخیره سازی رایگان عمومی

   کلود استوریج عمومی برای تمامی کاربران قابل دسترس و استفاده است. در این سرویس کاربران براساس میزان حجم فضای ذخیره‌سازی و ترافیک مصرفی می‌توانند فضای مورد نیازشان را تهیه و هزینه آن را پرداخت کنند. البته شما می‌توانید از سرویس فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان پارس‌پک بدون صرف هزینه استفاده کنید. در این فضا می‌توانید تمامی اطلاعات خود را با امنیت بالا ذخیره کرده و با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
  • کلود استوریج هیبریدی بدون هزینه

   فضای ذخیره سازی هیبریدی

   فضای هیبریدی ترکیب ویژگی‌های دو سرویس ذخیره‌سازی عمومی و خصوصی را یک‌جا در اختیارتان قرار می‌دهد. با امنیت بالای فضای خصوصی می‌توانید اطلاعات مهم خود را با تعیین سطح دسترسی در یک فضای اختصاصی ذخیره کنید. برای اطلاعاتی که می‌خواهید در اختیار تمامی کاربران قرار بگیرد و امکان استفاده از آن برای همه افراد فراهم باشد، می‌توان از قابلیت فضای عمومی استفاده کرد. بنابراین، اگر به سرویس با سطوح دسترسی مختلف برای کاربران و کارمندان خود نیاز دارید، انتخاب فضای ذخیره‌سازی هیبریدی بهترین گزینه برایتان خواهد بود.

  راهنمای تهیه فضای ابری رایگان پارس پک

  به منظور تهیه فضای ذخیره سازی ابری رایگان پارس پک، شما می توانید با ورود به پنل کاربری درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین جهت دریافت کلود استوریج با حجم بالا تر یا نامحدود، از صفحه خرید فضای ابری اقدام نمایید.

  مزایای فضای ابری رایگان چیست؟

  کاربرد

  اگرچه دسترسی آسان و سریع در زمان و مکان دلخواه مهم‌ترین مزیت کلود استوریج است. با این حال نمی‌توان از هزینه ارزان و حتی رایگان آن چشم‌پوشی کرد. برای خرید دستگاه‌های فیزیکی ذخیره‌سازی هزینه بسیار زیادی لازم است، درحالی‌که حتی در برخی موارد میزان حجم فضای نگهداری کمی دارند. دسترس‌‌پذیری آسان، سریع و بدون محدودیت زمانی و مکانی را نیز از دیگر مزایای این سرویس کاربردی می‌توان معرفی کرد. همچنین وظیفه نگهداری زیرساخت و تامین امنیت دستگاه‌های ذخیره‌سازی بر عهده سرویس‌دهنده است. به همین دلیل، نگرانی بابت نگهداری و تامین امنیت سخت‌افزار فیزیکی، خرابی، سرقت و موارد مشابه نخواهید داشت. برخلاف دستگاه‌های ذخیره‌سازی که امکان ارتقای فضای آن‌ها برای نگهداری اطلاعات وجود ندارد، به‌دلیل استفاده از چندین سرور بر بستر رایانش ابری، امکان ارتقای فضای ذخیر‌ه‌سازی در صورت نیاز وجود دارد.

  امنیت اطلاعات

  مزایا

  یکی از مهم‌ترین موارد مورد توجه برای ذخیره‌سازی و نگهداری اطلاعات امنیت است. همه افراد می‌خواهند داده‌های خود را در فضایی امن، بدون دسترسی مهاجمان سایبری ذخیره کنند. با ذخیره اطلاعات در کلود استوریج نگرانی بابت سرقت، خرابی، حذف و از دست دادن داده‌هایتان نخواهید داشت، زیرا تمام زیرساخت‌های لازم برای نگهداری اطلاعات‌تان در فضای امن فراهم شده است. همچنین به‌دلیل استفاده از چندین سرور در فضای ابری، در صورت حذف داده‌ها و فایل‌ها در یکی از سرورها، سرورهای دیگر اطلاعات را به شما ارائه می‌کنند. بنابراین از لحاظ ایمنی نگهداری و نظارت بر بازیابی اطلاعات می‌توانید اطمینان حاصل کنید، داده‌هایتان امن و دسترس‌پذیر خواهند بود.

  هزینه و قیمت

  هزینه و قیمت

  هزینه استفاده از فضای ذخیره‌سازی ابری بسیار ناچیز و در برخی مواقع حتی رایگان است. بنابراین نیازی به صرف هزینه برای خرید دستگا‌های فیزیکی برای ذخیره حجم وسیعی از اطلاعات خود نخواهید داشت. تنها باید سرویس‌دهنده‌ معتبری مثل پارس‌پک را انتخاب و با ایجاد حساب کاربری فضای ابری رایگان، داده‌های خود را برای نگهداری طولانی مدت و دسترسی در زمان و مکان دلخواه در آن ذخیره کنید. برای استفاده از فضای ذخیره سازی ابری رایگان به پرداخت هزینه نیاز نخواهید داشت و می‌توانید از مزایای آن برای نگهداری اطلاعات خود بهره‌مند شوید.

  اشتراک آسان فایل

  اشتراک‌گذاری فایل‌ها در فضای ابری رایگان پارس‌پک بسیار ساده است و به‌ آسانی می‌توانید داده‌ها و فایل‌هایتان را با یک یا چندین کاربر به اشتراک بگذارید. همچنین علاوه‌بر امکان ارسال داده‌ها به کاربران، می‌توانید دسترسی مشاهده اطلاعات خود را برای کاربران سفارشی‌سازی کنید. بنابراین بدون ایجاد محدودیت در زمان و مکان، امکان دسترسی و اشتراک‌گذاری آسان داده‌ها باعث می‌شود در زمان خود به‌طور قابل توجهی صرفه‌جویی کنید. زیر اشتراک‌گذاری اطلاعلات در دستگاه‌های ذخیره‌سازی سنتی به زمان زیادی نیاز دارد و ممکن است در برخی موارد شما را با مشکل روبه‌رو کند.

  دسترسی سریع به فضای رایگان ابری

  برای استفاده از فضای ابری رایگان به دانش و تخصصی خاصی نیاز ندارید. با نام کاربری و رمزعبور شخصی خود می‌توانید وارد پنل کاربری فضای ابری رایگان پارس‌پک شوید و در آن انجام عملیات مختلف اعم از ذخیره‌سازی، مشاهده، حذف و حتی بازیابی اطلاعات را انجام دهید. بدین ترتیب، تنها با اتصال به اینترنت و ورود به پنل کاربری با یک کلیک می‌توانید بدون نیاز به دستگاه‌های ذخیره‌سازی فایل‌هایتان را کنترل و مدیریت کنید.

  فضای ابری رایگان پر سرعت

  برای ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای ابری رایگان پارس‌پک از بهترین و به‌روزترین سخت‌افزارها با سی‌پی‌یو‌های چند هسته‌ای پرقدرت، حافظه‌های RAM پرسرعت و درایورهای ذخیره‌سازی پرقدرت SSD و HDD استفاده می‌شود. بنابراین علاوه‌بر امکان ذخیره داده‌ها با سرعت بالا، دسترسی به آن‌ها نیز سریع خواهد بود. همچنین به‌دلیل استفاده از سرورهای قدرتمند برای ذخیره‌سازی اطلاعات کاربران و کسب‌وکارها در کلود استوریج‌ها، برای امنیت بالا در نگهداری اطلاعات و ارائه آن‌ها به کاربران، پارس‌پک از داده‌ها و فایل‌های‌تان ۳ نسخه پشتیبان در سرورهای جداگانه تهیه می‌کند تا در مواقع ضروری بتوانید آن‌ها را بازیابی کنید. به همین دلیل، اطلاعات شما همیشه در دسترس خواهند بود و هیچ‌وقت حذف نمی‌شوند و از بین نمی‌روند.

  ۵۰۰۰۰ +تعداد مشتری فعال ما
  ۹۸٪رضایت مشتریان
  ۱۲ سالسابقه کار پارس پک

  چرا کلود استوریج رایگان پارس پک؟

  پارس پک به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده خدمات میزبانی ابری در ایران، با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز مهندسین با تجربه در زمینه سرویس های ابری و کلود، سعی بر ارائه بهترین فضای ابری رایگان و بدون هزینه  را داشته و روز به روز در این مسیر، فعالیت خود را گسترش می‌دهد.

  دیگر ویژگی‌های کلود استوریج رایگان

  فضای ابری S3

  ارتقای آنی منابع

  ارتقای آنی منابع

  برخلاف دستگاه‌های ذخیره‌سازی سنتی که با انتخاب میزان حجم هنگام خرید، افزودن حجم فضای ذخیره‌سازی در بیشتر موارد بسیار سخت و هزینه بر و حتی غیر ممکن است، در فضای ابری پارس‌پک به آسانی می‌توانید منابع مورد نیازتان را به‌سرعت به‌صورت نامحدود ارتقا دهید و هیچ محدودیتی در انتخاب منابع وجود ندارد. سرورهایی که داده‌های‌تان را در آن‌ها ذخیره می‌کنید پرقدرت و پایدار هستید و همیشه با آپ‌تایم بالایی داده‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهند. بنابراین اگر می‌خواهید سرویسی داشته باشید که متناسب با نیازهای کسب‌وکارتان بتوانید حجم فضای ذخیره‌سازی را افزایش یا کاهش دهید، فضای ابری بهترین انتخاب است.

  پشتیبانی سریع و همه‌روزه

  پشتیبانی سریع و همه‌روزه

  در فضای ابری رایگان پارس‌پک شما می‌توانید سوالات و مشکلات مربوط‌ به ذخیره‌سازی داده‌ها و نحوه نگهداری از اطلاعات و استفاده از آن‌ها را از پشتیبانی پارس‌پک به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته بپرسید. مسائل مربوط به افزایش یا کاهش منابع کلود استوریج را می‌توانید از طریق تیکت پشتیبانی با کارشناسان پارس‌پک در میان بگذارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی و به درخواست‌های‌تان رسیدگی شود.

  بک‌آپ خودکار در ۳ نسخه برای قابلیت اطمینان

  سرور برمتال

  برای قابلیت اطمینان بیشتر در زمینه نگهداری اطلاعات در فضایی امن و پایدار، پارس‌پک به‌طور خودکار ۳ نسخه پشتیبان از داده‌ها روی سرورهای جداگانه ذخیره می‌کند. بنابراین داده‌های ذخیره‌شده در کلود استوریج رایگان پارس‌پک هیچ‌وقت از بین نمی‌روند و در صورت بروز مشکل و حذف آن‌ها به آسانی می‌توانید با درخواست از پشتیبانی فایل بک‌آپ داده‌های‌تان را بازیابی کنید.

  نحوه اتصال به فضای ابری رایگان پارس‌پک

  نحوه اتصال به فضای ابری رایگان پارس‌پک

  برای دسترسی و اتصال به فضای ابری رایگان پارس‌پک می‌توانید نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری‌تان را در پنل کاربری پارس‌پک وارد کنید. با ورود به پنل کاربری پارس‌پک در بخش فضای ابری امکان استفاده از ویژگی‌ها و امکانات کلود استوریج پارس‌پک فراهم می‌شود. بدین ترتیب، با پنل کاربری پارس‌پک و AWS SDK می‌توانید به حساب کلود استوریج خود متصل و داده‌های‌تان را آپلود، دانلود و مدیریت کنید. در پنل کاربری پارس‌پک می توانید از پنل اختصاصی برای مدیریت داده‌ها استفاده کنید و به‌منظور سهولت دسترسی و استفاده از اطلاعات و فایل‌ها از پروتکل S3 آمازون و معماری Multi tenant استفاده شده است. همچنین از طریق مشخصاتی همچون باکت‌ها و نمودارها می‌توانید به‌ترتیب اطلاعاتی همچون تعداد کلود استوریج موجود و میزان فضای مصرف‌شده را مشاهده کنید.

  خرید فضای ابری رایگان پارس‌پک

  فضای ابری رایگان پارس‌پک میزان حجم ذخیره‌سازی ۵۰ گیگابایتی را دراختیارتان قرار می‌دهد. بنابراین، به پرداخت هزینه برای خرید فضای ذخیره‌سازی ابری نیاز ندارید و می‌توانید برای ذخیره‌سازی داده‌ها، تست فضای ابری و پشتیبان‌گیری و آرشیو اطلاعات در فضایی امن و دسترس‌پذیر از این سرویس کاربردی استفاده کنید. کلود استوریج رایگان پارس‌پک از پروتکل S3 آمازون برای ذخیره‌سازی اطلاعات و فایل‌ها بر بستر رایانش ابری استفاده می‌کند و مبتنی‌بر ذخیره‌سازی اشیاء است. به همین دلیل، به‌لطف ذخیره داده‌ها در قالب شی‌ء، امکان ذخیره سریع حجم گسترده‌ای از اطلاعات با انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری بالا فراهم می‌شود. همچنین، شما می‌توانید با ورود به حساب کاربری به داده هایتان دسترسی پیدا کنید و آن‌ها را با سایر افراد با تعیین سطح دسترسی به‌اشتراک بگذارید. فضای ابری رایگان پارس‌‌پک بهترین انتخاب برای افرادی است که به نگهداری و دسترسی به داده‌ها در زمان و مکان دلخواه نیاز دارند.

  از فضای ابری رایگان برای چه منظور می‌توان استفاده کرد؟

  شما می‌توانید از کلود استوریج رایگان پارس‌پک برای نگهداری داده‌های مهم خود استفاده کنید. برای این منظور، ۵۰ گیگابایت فضای رایگان دراختیارتان قرار می‌گیرد که با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید انواع داده‌های درسی یا کاری و شخصی خود را با یک کلیک در آن ذخیره کنید. همچنین، اگر بخواهید داده‌هایتان را با فردی در نقطه‌ای دیگر به اشتراک بگذارید، این کار با انتقال داده‌ها در کلود استوریج رایگان پارس‌پک و ارسال لینک نمایش به فرد مورد نظر ممکن می‌شود. همچنین، اگر با قابلیت‌های فضای ابری آشنایی ندارید و می‌خواهید برای تست در زمان محدودی از این فضا استفاده کنید و با ویژگی‌ها و قابلیت‌های فضای ابری نسبت‌به فضاهای ذخیره‌سازی فیزیکی یا ابری دیگر آشنا شوید، فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان می‌تواند برای تست بهترین انتخاب باشد. به‌منظور بکاپ‌گیری و آرشیو اطلاعات برای مدت زمان طولانی نیز فضای رایگان ۵۰ گیگابایتی پارس‌پک می‌تواند کمک‌رسان شما باشد. تنها باید وارد حساب کاربری خود شوید تا به حجم بالای ۵۰ گیگابایتی دسترسی پیدا کنید.

  سوالات متداول

  خرید فضای ابری پارس پک با قیمت و سرعت مناسب، به عنوان یک محیط امن و مطمئن برای نگهداری فایل‌های مختلف: ویدئویی، صوتی، متنی و ... ابزاری مناسب برای حفاظت از داده‌های شما می‌باشد. فضای ذخیره سازی ابری دسترسی بالایی به شما داده و می‌توانید از طریق اینترنت پر سرعت در هر نقطه از جهان به آن متصل شده و به مدیریت فایل‌های خود بپردازید.

  فضای ابری رایگان چیست؟

  کلود استوریج رایگان به محلی بر بستر رایانش ابری گفته می‌شود که امکان ذخیره‌سازی داده‌ها در فضای وب را بدون نیاز به پرداخت هزینه فراهم می‌کند.

  میزان حجم فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان پارس‌پک چقدر است؟

  پارس‌پک فضای ابری رایگان ۵۰ گیگابایتی را برای ذخیره انواع فایل‌ها و داده‌ها در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

  آیا امکان ارتقای فضای ابری رایگان وجود دارد؟

  بله، در صورت نیاز به حجم فضای ذخیره سازی ابری بیشتر، می‌توانید حساب خود را با انتخاب میزان منابع مورد نیاز و پرداخت هزینه آن ارتقا دهید.

  موقعیت سرورهای فضای ابری رایگان پارس‌پک کجا قرار دارد؟

  سرورهای مورد استفاده برای ذخیره‌سازی ابری داده‌ها در موقعیت جغرافیایی ایران قرار دارند و می‌توانید با سرعت بالا به‌دلیل کاهش فاصله جغرافیایی با دیتاسنتر سرورها، داده‌هایتان را ذخیره یا بازیابی کنید.

  ۵۰ گیگ فضای ذخیره‌‌سازی ابری رایگان پارس‌پک با ۵۰ گیگ فضای پشتیبانی که در اختیار کاربران سرورها قرار می‌گیرد؛ چه تفاوتی دارد؟

  در زیرساخت فضای ابری رایگان از فناوری رایانش ابری استفاده شده است که علاوه‌بر سرعت، امنیت و پایداری بالا، انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری را برای افزایش منابع در اختیارتان قرار می‌دهد.

  مشخصات سرویس کلود استوریج رایگان در یک نگاه
  مشخصات:
  مقیاس پذیریامکان ارتقای فضای ذخیره سازی
  قیمترایگان
  پروتکل S3 آمازون
  پنل مدیریتاختصاصی
  معماریMulti Tenant
  دسترس پذیری99.9% به اطلاعات
  امنیتارتباط با پروتکل https و رمز نگاری
    

  تعدادی از مشتریان ما در ۱۰ سال گذشته

  قدردان اعتمادتان هستیم و منسجم‌تر از دیروز تلاش می‌کنیم

  کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2024 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.