خرید SSL

خرید SSL

خرید گواهینامه امنیتی ssl

خرید SSL؛ برای استفاده از ارتباط HTTPS نیاز به خرید گواهینامه SSL معتبر است، چرا که در صورت استفاده از گواهینامه غیرمعتبر، کاربران سایت شما هنگام لود سایت در حالت HTTPS با اخطار مرورگر روبرو خواهند شد. پارس‌پک در عین ارائه ارزان قیمت ترین گواهی SSL ، بالاترین سطح امنیتی را در صدور Certificate های خود رعایت میکند. کلیه گواهینامه های SSL پارس پک بر روی تمامی مرورگرهای محبوب از جمله فایرفاکس ( Firefox ) ، گوگل کروم ( Google Chrome ) وهمچنین بر روی کامپیوتر شخصی، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها معتبر هستند و در آدرس بار ( Address Bar ) مرورگر، وضعیت گواهی سبز رنگ را نمایش داده خواهد شد. برای تهیه اس اس ال رایگان و یا خرید SSL ارزان لطفا پلن های زیر را مشاهده نمائید.

پلن‌های گواهی SSL پارس پک

افزایش اعتبار سایت و امنیت کاربران

گواهی رایگان
Free
رایگان
مدت اعتبار : ۳ ماه
گواهی استاندارد
Domain Validation
۱۶۵ هزارتومان
مدت اعتبار : ۱ سال
 • Wildcard سالانه ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • MultiDomain برای هر دامنه اضافه ۱۴۵ هزار تومان
گواهی سازمانی
Organization Validation
۸۹۰ هزارتومان
مدت اعتبار : ۱ سال
 • Wildcard سالانه ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • MultiDomain برای هر دامنه اضافه ۸۵۰ هزار تومان
گواهی پیشرفته
Extended Validation
۲,۹۹۰,۰۰۰تومان
مدت اعتبار : ۱ سال
 • MultiDomain برای هر دامنه اضافه ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
نکاتی در رابطه با گواهی معتبر SSL پارس پک

نکاتی در رابطه با گواهی معتبر SSL پارس پک

 • در صورت تمایل به پوشش تمامی زیر دامنه‌ها در گواهی SSL باید در هنگام ثبت سفارش، گواهی از نوع WildCard در پلن‌های DV یا OV را انتخاب فرمایید.
 • در هنگام ایجاد کد درخواست CSR ، لازم است Private Key در محل امنی خارج از سرور نیز نگهداری شود.
 • صدور گواهی‌های نوع OV و EV نیازمند ارائه تصویر از اصل مدارک ثبت شرکت و احراز هویت درخواست دهنده است.
 • زمان صدور گواهی‌های نوع OV و EV حدود یک هفته پس از ارائه مدارک و تایید آنهاست.
 • نصب گواهی‌های غیر رایگان SSL در صورت نیاز توسط بخش پشتیبانی بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
 • گواهی رایگان SSL شامل خدمات پشتیبانی نیست. نصب گواهی رایگان SSL در صورت نیاز توسط بخش پشتیبانی با هزینه ۲۰ هزار تومان انجام می‌پذیرد.
گواهی اعتبارسنجی دامنه (DV)

گواهی اعتبارسنجی دامنه (DV)

Domain Validated

تائیدکننده مالکیت دامنه بوده و برای یک دوره یک ساله عرضه می‌شود.

گواهی اعتبارسنجی سازمانی (OV)

گواهی اعتبارسنجی سازمانی (OV)

Organization Validated

تائید کننده مالکیت دامنه و کسب و کار بوده و نیازمند ارائه تصویر از اصل مدارک آن است.

گواهی اعتبارسنجی گسترده (EV)

گواهی اعتبارسنجی گسترده (EV)

Extended Validation

تائیدکننده مالکیت دامنه و کسب و کار است و نام شرکت را نوار آدرس نمایش می‌دهد.

گواهی استاندارد کاملا رایگان

گواهی استاندارد کاملا رایگان

مدت اعتبار : ۳ ماه / بدون محدودیت در تمدید و صدور مجدد

پشتیبانی از تمام پسوندهای دامنه: ir , com , net , org , …

راهنمای خرید SSL

خرید SSL می‌تواند اولین قدم برای افزایش امنیت وب‌سایت شما باشد، استفاده گواهی امنیتی یا HTTPS علاوه افزایش امنیت می‌تواند با مواردی چون: بهبود سئو و اعتماد کاربران همراه باشد؛ درنهایت همه‌ی موارد گفته‌شده، باعث رشد وب‌سایت و کسب‌وکار شما می‌شود.

 • ssl چیست

  گواهی امنیتی SSL چیست؟

  SSL مخفف Secure Socket Layer به معنای لایه امنیتی محافظت شده می باشد که توسط آن تبادل اطلاعات بین کاربر و سرور، به صورت کدگذاری (Encrypted) شده در جهت جلوگیری از سرقت اطلاعات انجام می گردد. پس از فعال شدن گواهینامه ssl بر روی هاست یا سرور سایت مربوطه، وبسایت شما در مرورگر از روی پروتکل HTTPS نمایش داده می شود. در HTTPS، حرف S از ابتدای کلمه Secure به معنای امن بودن ارتباط کاربران گرفته شده است.
  گواهینامه SSL از طریق پروتکل HTTPS عملیات انتقال اطلاعات بین وب سرور و کاربر را امن کرده و از فاش شدن اطلاعات مهم و حساس کاربران جلوگیری می نماید. از نشانه دیگری که مشخص کننده فعال بودن گواهی امنیتی ssl بر روی یک وبسایت می باشد، مشاهده نماد قفل در کنار آدرس وبسایت در مرورگر است که کاربران با مشاهده این نماد، اعتماد بیشتری برای استفاد از وبسایت مربوطه جهت ثبت نام و خرید آنلاین خواهند کرد.
 • انواع SSL

  انواع SSL

  گواهینامه ssl در ۴ نوع مختلف ارائه داده می شود که هر نوع آن دارای ویژگی های خاص و متفاوتی بوده و از اعتبار و قیمت متفاوتی برخوردار می باشد. بدین ترتیب قبل از تهیه ssl باید با انواع این گواهی امنیتی آشنا شوید تا با توجه به نیاز سازمان و کسب و کار خود برای تهیه نوع ssl مناسب اقدام نمایید. کاربرانی هم که قصد انجام تراکنش مالی بر روی یک وبسایت را داشته باشند نیز بهتر است جهت اطلاع از درجه اعتبار وبسایت، با انواع گواهی اس اس ال آشنا شوند. در ادامه به معرفی هر ۴ نوع این گواهینامه می پردازیم:
 • ssl رایگان

  اس اس ال رایگان

  برخی از سایتها ممکن است به دلیل مواردی مانند پرداخت هزینه و یا مشکل در تعامل با CA های خارجی ارائه دهنده‌ی خدمات ssl، به صورت دائم یا موقت از نسخه رایگان گواهی SSL استفاده نمایند. گواهی رایگان SSL توسط شرکت Lets encrypt به صورت ۳ ماهه صادر می گردد و پس از ۳ ماه مجدد باید برای صدور و نصب آن اقدام شود. برای تهیه این نوع ssl مجموعه ابزاری در نظر گرفته شده است که بدین ترتیب کاربر می تواند تمامی مراحل دریافت، نصب و صدور مجدد گواهینامه ssl را انجام دهد. لازم به ذکر است که با گواهینامه رایگان SSL امکان گرفتن نماد اعتمادالکترونیکی را نخواهید داشت.
 • گواه ssl استاندارد

  گواهی استاندارد

  در گواهینامه DV یا همان به اصطلاح گواهینامه استاندارد، اعتبار سنجی و صدور ssl توسط شرکت صادر کننده تنها بر اساس نام دامنه انجام می گیرد و بررسی صحت یا اعتبار سازمان یا صاحب دامنه انجام نمی شود. از آنجاییکه این گواهینامه نیاز به ارسال و تائید مدارک شرکتی ندارد، صدور آن زمان بر نیست و در لحظه انجام می شود. گواهینامه DV عمدتا برای صاحبان وبسایت شخصی و اشخاص حقیقی مناسب می باشد هر چند شرکت ها و اشخاص حقوقی نیز می توانند از این نوع گواهینامه استفاده کنند. این گواهینامه از نظر امنیتی تفاوتی با سایر انواع گواهینامه ندارد و با استفاده از آن وبسایت شما از روی پروتکل HTTPS همراه با نشان قفل نمایش داده می شود.
 • گواهی اس اس ال سازمانی

  گواهی سازمانی

  گواهینامه OV یا به اصطلاح گواهینامه سازمانی، علاوه بر صحت مالکیت دامنه، صحت مالکیت کسب و کار را نیز بررسی می کند، به همین خاطر این نوع گواهینامه از سطح اعتبار بسیار بالاتری نسبت به گواهینامه DV برخوردار می باشد. برای صدور گواهینامه سازمانی نیاز به ارسال تصویر از اصل مدارک شرکتی مانند روزنامه رسمی می باشد، لذا تنها اشخاص حقوقی و سازمانها و شرکتهای ثبت شده و رسمی می توانند این نوع گواهینامه را تهیه نمایند. بررسی و تائید مدارک و صدور گواهینامه OV حدودا بین ۱ الی ۲ هفته زمان خواهد برد. کاربرانی که یک وبسایت دارای گواهینامه سازمانی را بازدید نمایند، علاوه بر مشاهده HHTPS و نشان قفل در مرورگر، با کلیک بر روی قفل، نام سازمان مربوطه را در قسمت جزئیات گواهینامه می توانند مشاهده نمایند.
 • گواهی ssl پیشرفته

  گواهی پیشرفته

  گواهینامه EV یا به اصطلاح گواهینامه پیشرفته، مانند گواهینامه سازمانی علاوه بر صحت مالکیت دامنه، صحت مالکیت کسب و کار را نیز بررسی می کند. مشخصه اصلی وبسایتی که دارای گواهینامه پیشرفته می باشد، علاوه بر نمایش پروتکل https در نوار آدرس مرورگر، در کنار آن نمایش قفل سبز رنگ و نام لاتین سازمان یا شرکت مربوطه با رنگ سبز می باشد. بررسی و تائید مدارک و صدور گواهینامه EV نیز حدودا بین ۱ الی ۲ هفته زمان خواهد برد.
۵۰۰۰۰ +تعداد مشتری فعال ما
۹۸٪رضایت مشتریان
۱۲ سالسابقه کار پارس پک

چرا گواهی SSL پارس پک؟

پارس پک، با صدور گواهینامه امنیتی SSL از یکی از شرکت های مطرح در ارائه خدمات این سرویس، علاوه بر ارائه گواهی ssl با قیمت ارزان و مناسب، صدور Certificate های خود را با بالاترین سطح امنیتی انجام می دهد.

کلیه گواهینامه های SSL پارس پک بر روی تمامی مرورگرهای محبوب از جمله فایرفاکس (Firefox) ، گوگل کروم (Google Chrome) و همچنین بر روی کامپیوتر شخصی، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها معتبر بوده و مشکلی برای تهیه هر نوع گواهینامه برای دامنه ایرانی .ir نیز نخواهید داشت. برای تهیه اس اس ال از پارس پک، می توانید پلنهای مربوطه را از داخل وبسایت شماهده نمایید.

معرفی

گواهینامه امنیتی SSL

کاربرد گواهی ssl

کاربرد

برای اشاره به کاربردهای خرید SSL می‌توان گفت: هر سازمانی برای داشتن یک رابطه امن در بستر وب بین کاربران و مرورگر، باید گواهی اس اس آل را بر روی وب سرور خود نصب نماید. با نصب ssl بر روی سایت، تمامی ترافیک بین وب سرور و مرورگر به صورت امن و کدگذاری شده انجام خواهد شد و این امر در ایجاد احساس امنیت برای کاربرانی که قصد استفاده یا خرید از وب‌سایت شمارا دارند تأثیر بسزایی خواهد داشت.

بدین ترتیب اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید و یا وب‌سایت شما شامل عملیات ثبت‌نام آنلاین و گرفتن اطلاعات شخصی از کاربران می‌باشد، جهت جلب اعتماد کاربران و مصون نگه‌داشتن اطلاعات مالی و شخصی آنها از هرگونه سرقت، باید حتماً اقدام به تهیه گواهینامه SSL نمایید.

مزایا خرید ssl

مزایا

به‌طور کلی از مزایای داشتن گواهینامه امنیتی ssl در یک وب‌سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: توسط ssl، داده‌ها در بستر وب رمز نگاری شده و در نتیجه یک تبادل امن بین کاربر و سرور برقرار خواهد شد. از دیگر مزایای مهم داشتن گواهی ssl، ایجاد حس اعتماد و امنیت بیشتر برای کاربران به خصوص در وب سایت‌های دارای خرید آنلاین می‌باشد. زمانی که ssl برای یک وب‌سایت راه اندازی شود، اطلاعات به درستی بین سرور و مرورگر تبادل شده و به مقصد مورد نظر می‌رسند.

تأثیر ssl در نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر، یکی دیگر از مزایای این گواهینامه می‌باشد. مطابق اعلام خود موتورهای جستجوگر، وب سایت‌هایی که دارای SSL باشند، در هنگام نمایش نتایج جستجو، دارای اولویت بالاتری خواهند بود.

امنیت سایت با https

امنیت سایت با https

با خرید SSL،امنیت اطلاعات و مشخصات کاربران مانند:نام کاربری، کلمه عبور، اطلاعات بانکی و ... بصورت کد های خاصی رمز نگاری می شود که به راحتی قابل شناسایی و مشاهده نیست، از همین رو با داشتن گواهینامه اس اس ال برای سایت، امنیت اطلاعاتی که جابجا می شود،تامین خواهد شد.نتیجه داشتن این گواهی برای سایت نیز افزایش اعتماد کاربران و در نتیجه بازدید و افزایش بازدهی و فروش شما می باشد.

ویژگی‌های گواهینامه امنیتی ssl

ویژگی‌های گواهینامه امنیتی ssl

امروزه با توجه به گسترش دنیای وب و روی آوردن بسیاری از مردم به اینترنت و خرید آنلاین، شما هم اگر صاحب یک سایت خرید اینترنتی هستید و از کاربران خود اطلاعات شخصی دریافت می‌کنید، ملزم به خرید گواهی SSL می‌باشید که به‌واسطه آن وب‌سایت شما دارای ویژگی‌هایی از جمله: رمزنگاری شدن اطلاعات، ایمن شدن وب‌سایت از طریق نمایش از روی پروتکل HTTPS، امکان گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی، جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات محرمانه کاربران و کلاه‌برداری اینترنتی و Phishing، جلب اعتماد بیشتر گوگل، معرفی نام و برند شرکت و درنهایت افزایش اعتماد کاربران و در پی آن افزایش بازدید و خرید از وبسایت خواهد بود.

اعتبار سایت با https

اعتبار سایت با https

تهیه گواهینامه SSL می‌تواند باعث افزایش رتبه وبسایت شما در موتورهای جستجوگر شده، چرا که گوگل رسماً اعلام کرده است: برای سایت‌هایی که دارایی گواهی اس اس آل می‌باشند، به دلیل فراهم کردن بستری امن برای اطلاعات کاربران، ارزش بیشتری قائل است و نسبت به سایر وب سایت‌ها که فاقد این گواهی می‌باشند، رتبه بهتری خواهند داشت. همچنین با ورود سایت‌هایی که از HTTPS استفاده می‌کنند، هیچ‌گونه پیغام و خطایی برای کاربر نمایش داده نمی‌شود.

قیمت ssl

قیمت ssl

برای تهیه گواهی امنیتی SSL و بهره مندی وبسایت خود از مزایا و ویژگی های آن، طبیعتا باید هزینه پرداخت نمایید. البته اشخاص و شرکت ها می توانند از گواهی نامه رایگان که به صورت ۳ ماهه ارائه داده می شود نیز استفاده نمایند، اما قطعا سه نوع دیگر از سطح امنیتی بالاتری برخوردار هستند. قیمت گواهینامه استاندارد DV به دلیل اینکه فقط صحت وجود دامنه را بررسی مینماید، در مقایسه با دو نوع دیگر پایین تر می باشد، اما برای تهیه گواهینامه سازمانی OV و گواهینامه پیشرفته EV هزینه بیشتری را باید تقبل نمایید.

قیمت گواهینامه پیشرفته EV با توجه به اینکه برای صدور آن، مدارک شرکتی بیشتری بررسی شده و نام شرکت را در نوار آدرس مرورگر نمایش خواهد داد، از سایر گواهینامه ها بالاتر می باشد.

سوالات متداول

خرید SSL؛ به طور کلی، باتوجه به گسترش کسب و کارهای دیجیتال در دنیای وب، باید اصول امنیتی در وبسایتهایی که در این حوزه فعالیت می کنند به صورت کامل رعایت شود. بدین ترتیب کاربران اینگونه وبسایت ها با اطمبنان خاطر بیشتری از نظر امنیت وبسایت، از آن استفاده کرده و اقدام به خرید آنلاین می نمایند. در همین راستا نهیه گواهی امنیتی SSL با توجه به کارکرد و ویژگی هایی که ذکر شد، برای این وبسایت ها امری کارامد و ضروری خواهد بود.

نصب گواهینامه ssl توسط پارس پک انجام می شود؟
امکان تهیه گواهینامه ssl برای آی پی وجود دارد؟

بله، امکان تهیه گواهینامه ssl برای آی پی نیز وجود دارد، اما نصب و تنظیمات مربوطه باید توسط خود کاربر انجام گیرد.

پارس پک گواهینامه ssl را از چه شرکتی صادر می کند؟

پارس پک به عنوان رابط تجاری مستقیم شرکت لهستانی certum، صدور ssl را توسط این شرکت انجام می دهد.

تمدید گواهینامه ssl به چه صورت انجام می شود؟

در واقع گواهینامه ssl به صورت خودکار تمدید نمی شود و پس از پایان دوره مربوطه، مجدد باید برای صدور و نصب گواهینامه جدید اقدام نمایید.

مشخصات گواهی ssl در یک یک نگاه

در یک نگاه مشاهده کنید

نوعsingle domainmulti domainwild cardorganizationextended
امکان محافظت از دامنه اصلی:دارددارددارددارددارد
امکان محافظت از چند دامنه:نداردداردندارددارددارد
امکان محافظت از زیر دامنه:نداردنداردداردداردندارد
رمز نگاری قوی:دارددارددارددارددارد
نمایش قفل محافظ در آدرس بار:دارددارددارددارددارد
تائید اعتبار سنجی:نداردنداردندارددارددارد

 

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2022 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.