سرور اختصاصی لینوکس

سرور اختصاصی لینوکس

سرور اختصاصی لینوکس نوع خاصی از سرورها با منابع کاملا اختصاصی می باشد که از سیستم عامل لینوکس بهره گرفته است و کاربران می توانند از توزیع های مختلفی مانند Ubuntu، CentOS و Debian در نسخه های مختلف استفاده کنند و همچنین امکان تغییر این توزیع ها به یکدیگر جهت نصب برای کاربر فراهم می باشد.بر روی این سرورها می توان از کنترل پنل های دایرکت ادمین، سی پنل و وب مین استفاده کرد.

راهنمای خرید سرور اختصاصی لینوکس

 • سرور اختصاصی لینوکس چیست؟

  سرور اختصاصی لینوکس چیست؟

  سرور اختصاصی لینوکس نوعی از سرورهای پرکاربرد با سیستم عامل لینوکس می باشد که به کاربر امکان استفاده از توزیع های مختلف بر روی سرور را می دهد و می توان بر روی آن از کنترل پنل های سی پنل، دایرکت ادمین و وب مین استفاده کرد. قابل ذکر است که این سرور در هر دو موقعیت ایران و اروپا قابل ارائه می باشد.
 • سرور اختصاصی لینوکس ایران

  سرور اختصاصی لینوکس ایران

  سرور اختصاصی لینوکس ایران جز سرورهای اختصاصی می باشد که در موقعیت ایران به کاربران ارائه داده می شود بر روی این سرور ها می توان از کنترل پنل وب مین و دایرکت ادمین استفاده کرد، همچنین استفاده از کنترل پنل سی پنل بر روی این سرورها به دلیل تحریم های موجود امکان پذیر نمی باشد. هزینه این سرورها نسبت به سرورهای اروپا پایین تر و بشتر مناسب افرادی است، که کسب و کارشان در داخل ایران می باشد.
 • سرور اختصاصی لینوکس خارج

  سرور اختصاصی لینوکس خارج

  سرور اختصاصی لینوکس خارج که در موقعیت اروپا و در کشور آلمان ارائه داده می شود گزینه مناسبی برای کاربرانی است که می خواهند از کنترل پنل سی پنل استفاده کنند چرا که به دلیل تحریم های موجود این کنترل پنل بر روی سرورهای لینوکس ایران قابل ارائه نیست البته بر روی سرور اختصاصی اروپا امکان نصب کنترل پنل دایرکت ادمین و وب مین در کنار کنترل پنل سی پنل وجود دارد. قابل ذکر است سرور اختصاصی لینوکس آلمان از نظر قیمت گرانتر از سرور لینوکس ایران می باشد و برای کسب و کارهایی که نیاز به آی پیی جز آی پی ایران دارند، مناسب است.
 • کاربرد

  کاربرد

  از کاربرد این نوع سرورها می توان به استفاده از حجم دیتابیس بدون محدودیت، ارسال ایمیل به تعداد نامحدود، راه اندازی اپلیکیشن های مختلف، استفاده جهت سایت هایی که پردازش زیادی بر روی آنها در حال انجام می باشد و استفاده از فضای ذخیره سازی جهت نگهداری اطلاعات نام برد.
 • مزایا

  مزایا

  Lisاز مزایای این سرورها می توان به اختصاصی بودن تمامی منابع اعم از رم، سی پی یو و هارد این سرورها اشاره کرد، در کنار آن می توان به مدیریت از راه دور، امکان ارتقای منابع در کوتاه ترین زمان ممکن، امکان میزبانی وب سایت بدون محدودیت، داشتن آی پی اختصاصی و همچنین استفاده از هارد SSD و HDD بر روی این سرورها نام برد.t Content
 • قیمت سرور اختصاصی لینوکس

  قیمت سرور اختصاصی لینوکس

  هزینه این سرورها با توجه به موقعیت سرور متفاوت می باشد، ولی در سرور اختصاصی لینوکس همانند سرورهای ویندوز هزینه لایسنس به قیمت سرور اضافه نمی شود. قیمت سرورهای اختصاصی در مقایسه با سرورهای اشتراکی بالاتر می باشد به این دلیل که منابع در این سرورها کاملا اختصاصی است.
 • چرا سرور اختصاصی لینوکس پارس پک

  چرا سرور اختصاصی لینوکس پارس پک

  از جمله مزایای استفاده از سیستم عامل لینوکس پارس پک می توان به امکانات موجود نظیر vnc جهت اتصال به سرور، امکان خاموش و روشن کردن سرور، نصب مجدد سیستم عامل، امکان بررسی منابع مصرفی سرور از طریق نمودارهای موجود، امکان ارائه سرور در هر دو موقعیت ایران و اروپا و قیمت مناسب این سرورها نام برد.

جمع بندی:

در این مطلب به بررسی سرور اختصاصی لینوکس و امکان تهیه این نوع سرور در هر دو موقعیت ایران و اروپا، بررسی مزایا این نوع سرور، تفاوت قیمت این سرورها با سایر سرویس ها، نوع سیستم عامل و نوع کنترل پنل مورد استفاده در این نوع از سرورها پرداختیم در ادامه به بررسی برخی از سوالات مطرح شده در این زمینه می پردازیم.

بله،پارس پک با قرار دادن امکانی به نام vnc بر روی پروفایل کاربری این امکان را برای کاربر فراهم کرده است.

در سرورهای اختصاصی تمامی منابع به صورت اختصاصی می باشد در صورتیکه در سرورهای اشتراکی سی پی یو به صورت اشتراکی است و همچنین میزان منابع در سرورهای اختصاصی بالاتر از سرورهای اشتراکی می باشد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.