سرور ابری ویندوز

سرور ابری ویندوز

خرید سرور ابری ویندوز

سرور ابری ویندوز سرویسی پرقدرت بر پایه‌ رایانش ابری است که منابع مجموعه‌ای از سرورها را به‌طور موازی و هم‌‌زمان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. خرید سرور ابری ویندوز، که از مجازی‌سازی چندین سرو به‌وجود آمده است،‌ به شما این امکان را می‌دهد تا با پرداخت هزینه مقرون‌به‌صرفه از منابع سخت‌افزارهای قدرتمند بهره‌مند شوید. زمانی‌که در سرور ابری از سیستم‌عامل ویندوز استفاده شود به آن سرور مجازی ابری ویندوز نیز می‌گویند. سرور ابری ویندوز پارس‌پک با منابع و سرویس‌های دل‌خواه به‌ازای پرداخت هزینه براساس منابع مصرفی به شما ارائه می‌شود. اگر به‌دنبال سرویسی مقرون‌به‌صرفه با نصب و استفاده آسان برای کسب‌وکار خود هستید؛ استفاده از سرور ابری windows، می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای رفع نیازهایتان باشد. برای خرید سرور ابری با سیستم عامل ویندوز از پارس‌پک در موقعیت ایران یا خارج، همین حالا می‌توانید منابع مورد نیاز خود را انتخاب و روی گزینه خرید کلیک کنید.

ویژگی‌های سرور ابری ویندوز

همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

موقعیت

موقعیت

ابر سرورهای پارس پک در دو موقعیت ایران یا اروپا ارائه می‌شوند

ارتقا سخت افزار

ارتقا سخت افزار

ارتقا سخت‌افزار سرور توسط کاربران به صورت خودکار و در لحظه

خرید سرور ترید

پرداخت روزانه

پرداخت هزینه سرور ابری به صورت روزانه با توجه به منابع مصرفی آن

شبکه خصوصی

شبکه خصوصی

امکان راه اندازی یک شبکه خصوصی و ارتباط مستقیم بین سرورهای مختلف

سرور رایگان یک روزه

سرور رایگان یک روزه

امکان ایجاد سرور ۲۴ ساعته تست به صورت رایگان

پنل ابرسرور

پنل ابرسرور

ارائه پنل قدرتمند ابری با امکاناتی ویژه برای مدیریت سرورها

قابلیت VNC

قابلیت VNC

دسترسی مستقیم به سرور با ابزار VNC از طریق پنل ابر سرور

فایروال

فایروال

امکان استفاده از فایروال قدرتمند پارس پک در پنل ابر سرور

 • سرور ابری چیست

  سرور ابری ویندوز چیست؟

  سرور ابری ویندوز زیرساخت اینترنتی است که منابع محاسباتی مجموعه‌ای از سرورها را از طریق شبکه، معمولاً اینترنت به کاربران ارائه می‌دهد. این زیرساخت را مانند رایانه‌ شخصی با منابع بسیار پرقدرت‌تر تصور کنید که همیشه در دسترس شما قرار دارد و هزینه آن را براساس منابع مصرف شده پرداخت می‌کنید. کلود سرور windows توسط سرویس‌دهنده‌های شخص ثالث مثل پارس‌پک مدیریت می‌شود و سرویسی آماده و سفارشی‌سازی شده را در اختیارتان قرار می‌دهد.ازم به ذکر است، سرورهایی هم وجود دارند که به‌صورت مدیریت نشده و خام در اختیارتان قرار می‌گیرند. شما می‌توانید به‌صورت لحظه‌ای منابع سرور ابری ویندوز خود را کم یا زیاد کنید. همچنین، محدودیتی در انتخاب میزان منابع این زیرساخت وجود ندارد و می‌توانید به‌ دل‌خواه منابع مورد نیاز کسب‌وکار خود را در لحظه افزایش دهید. با خرید کلود سرور ویندوزی از تمام سرویس‌های این سیستم‌عامل اعم از وب‌سرور، زبان برنامه‌نویسی و موارد مشابه بهره‌مند خواهید شد.
انتقال داده در سراسر جهان

سرور ابری ویندوز خارج

با قرار گرفتن دیتاسنتر در کشورهای خارجی به این سرویس، سرور ابری ویندوز اروپا می‌گویند. بیشتر افرادی که عمده فعالیت کسب‌وکارشان در موقعیت و IP اروپا است و می‌خواهند IP ثابت اختصاصی کشورهای خارجی داشته باشند، از این سرویس استفاده می‌کنند. در واقع، فاصله بین سرور و کاربر در سرعت سرویس‌دهی بسیار موثر است. بنابراین، حتماً به موقعیت سرور ابری توجه کنید و اگر بیشتر فعالیت‌هایتان در ارتباط با موقعیت و IP ایران است، انتخاب سرور ابری ایران سرعت سرویس‌دهی را برایتان چندین برابر خواهد کرد؛ در غیر این‌صورت انتخاب سرور ابری ویندوز خارج گزینه بهتر و مناسب‌تری است.

جهت خرید این سرور‌ها در موقعیت کشور آلمان، می توانید از صفحه خرید سرور ابری آلمان اقدام نمایید.

سرور ابری اروپا

سرور ابری ویندوز ایران

سرور ابری ویندوز ایران

سرور ابری ویندوز ایران

موقعیت سرور ابری ویندوز به محل قرارگیری دیتاسنتر آن در ایران یا خارج بستگی دارد. اگر دیتاسنتر سرور ابری ویندوز در کشور ایران قرار داشته باشد به آن سرور ابری ویندوز ایران گفته می‌شود. این سرویس برای کسب‌وکارهایی مناسب است که می‌خواهند از IP ثابت اختصاصی و اینترنت پرسرعت ایران بهره‌مند شوند و عمده فعالیت‌هایشان مربوط به موقعیت و IP ایران است.

 • سرور اختصاصی

  انواع سرور ابری ویندوز

  امکان استفاده از نسخه‌های مختلف ویندوز روی کامپیوترهای شخصی و سرور ابری ویندوز، باعث شده کاربران بتوانند با رابط کاربر پسند ویندوز منابع سیستم‌های خود را مدیریت کنند. هر دو نسخه‌های سیستم‌عامل ويندوز سرور و دسکتاپ شباهت‌های زیادی با یکدیگر دارند؛ چرا که هر دو از یک هسته و کد اصلی استفاده می‌کنند. مایکروسافت نسخه‌های مختلفی از ویندوز سرور را با قابلیت‌های متنوع به کاربران ارائه کرده است. در واقع، دلیل ایجاد نسخه‌های مختلف به‌روزرسانی‌های امنیتی و سرویس‌های اضافه‌شده به سیستم‌عامل ویندوز است. نسخه‌های جدیدتر Windows سرعت و امنیت بالاتری نسبت‌به نسخه‌های قدیمی ارائه می‌دهند.
 • سرور مجازی

  سرور ابری ویندوز 2022

  مایکروسافت آخرین نسخه ویندوز سرور را با عنوان Windows Server 2022 در سال ۲۰۲۱ با هدف بهبود عملکرد سیستم‌عامل و حذف فیچرهای غیرضروری منتشر کرد. این سیستم‌عامل بر پایه‌ ویندوز سرور ۲۰۱۹ است و برای افزایش ثبات و عملکرد سیستم پا به عرصه ویندوز سرورها گذاشته است. کسب‌وکارهای حرفه‌ای برای مدیریت هرچه بهتر منابع خود می‌توانند از این سیستم‌عامل پس از خرید سرور ابری ویندوز خود، استفاده کنند. ویندوز سرور ۲۰۲۲ نیز از هسته مشترک Windows 10 استفاده می‌کند و برخلاف انتظارها بر پایه ویندوز ۱۱ طراحی نشده است. با وجود این، باز هم نمی‌توان ویژگی‌های اضافه‌شده آن مثل قابلیت‌های امنیتی را نادیده گرفت. با این حال، با استقبال‌نکردن کاربران از Windows Server SAC مایکروسافت در نسخه ۲۰۲۲ این قابلیت را حذف کرده است. همچنین برای مدیریت بهتر فضای ابری قابلیتی به‌نام Azure Edition برای فضای مایکروسافت آژور ارائه شده است. با استفاده از قابلیت Azure Arc می‌توانید چندین محیط ابری را از طریق یک داشبورد مدیریتی کنترل کنید. همچنین، فرایند انتقال سرورها بین ابرها و ماشین‌های مجازی را ساده‌تر می‌کند. شما می‌توانید ۴ نسخه ویندوز سرور ۲۰۲۲ را شامل Essentials ،Standard ،Datacenter و Azure Datacenter را در سرور ابری ویندوز نصب کنید و از قابلیت‌های بی‌شمار آن بهره‌ند شوید.
 • ویندوز سرور ابری 2019

  ویندوز سرور ۲۰۱۹ را می‌توان یکی از کامل‌ترین نسخه‌های ویندوز برای استفاده روی سرورهای ابری Windows محسوب کرد. این نسخه از سیستم‌عامل تمام قابلیت‌های نسخه‌های پیشین را با ویژگی‌های جدید مثل سازگاری و پشتیبانی از کانتینرهای لینوکسی و Kubernetes دارد. در این نسخه به‌روزرسانی جدیدی از نرم‌افزار مرکز مدیریت ویندوز «Windows Admin Center» برای مدیریت مرکزی سرور به سیستم‌عامل ویندوز سرور ۲۰۱۹ اضافه شده است. با استفاده از این ویژگی می‌توانید روی عملکرد کلود سرور ویندوزی خود نظارت بهتری داشته باشید و با مدیریت پیکربندی و سرویس‌های فعال، سرور خود را بهینه‌سازی کنید. مایکروسافت با عرضه آپدیت جدیدی از نسخه‌های مجازی‌سازی با نام تکنولوژی Hyperconverged Infrastructure تمام نسخه‌های قبلی از ماشین‌های مجازی را بهبود داده است که آن را به HCI (زیرساخت فراهم‌گرا) می‌کند. با این ویژگی مدیران سرور به‌راحتی بدون از دسترس خارج‌کردن سیستم می‌توانند ماشین‌های مجازی خود را مدیریت و کنترل کنند. به‌روزرسانی امنیتی برای جلوگیری از حملات سایبری با قابلیت Microsoft Defender ATP ارائه شد که با استفاده از سیستم حفاظت پیشرفته (ATP) می‌توانید امنیت داده‌ها و سیستم خود را با اطمینان بیشتری فراهم کنید. امکان نصب نسخه‌های مختلف ویندوز سرور ۲۰۱۹ اعم از Standard ،Essentials و Datacenter روی سرور ابری امکان‌پذیر است.
 • سرور ابری ویندوز 2016

  در نسخه ۲۰۱۶ ویندوز سرور نیز بیشتر تمرکز روی فعالیت‌ در فضاهای ابری متمرکز شده است؛ به‌طوری‌که ارائه ویژگی‌های جدید فشار کاری کم‌تری را به فضای ابری وارد کند. در این نسخه، نوعی سیستم‌عامل به‌نام Nano Server ارائه شده است که باعث می‌شود سرور با رابط کاربری محدودتری اجرا شود. این سیستم‌عامل در مقایسه‌ با نسخه اصلی ۹۳ درصد کوچک‌تر است و در برابر حملات احتمالی مقاومت بیش‌تری دارد. در این نسخه از سیستم‌عامل مجازی‌سازی Hyper-V به‌گونه‌ای بهبود یافتند تا بتوانند برای استفاده از کانتینرها (Container) با داکرها (Docker) برای پشتیبانی از قابلیت رمزنگاری برای مجازی‌ساز هایپروی سازگار باشند. منظور از کانتینر در سرور ابری ویندوز قابلیتی کاربردی برای تست و اجرای برنامه‌ها، رول‌ها و موارد مشابه در محیطی کاملاً ایزوله و مستقل است. همچنین، ویژگی کاربردی به نام Network Controller در ویندوز سرور ۲۰۱۶ نسخه دیتاسنتر وجود دارد که مدیران سروها با استفاده از آن می‌توانند همه دستگاه‌‌های فیزیکی و مجازی را از یک مکان مدیریت و کنترل کنند. شما می‌توانید ویندوز سرور ۲۰۱۶ را در نسخه‌های مختلف اعم از Standard و Datacenter یا R2 در کلود سرور ویندوز نصب و استفاده کنید.
 • کلود سرور ویندوز 2012

  سیستم‌عامل ویندوز سرور ۲۰۱۲ با هدف فعالیت در محیط‌های پردازش ابری با نام سیستم‌عامل ابری «Cloud OS» توسعه پیدا کرده است. در این نسخه به‌روزرسانی‌های بسیار مفیدی در زمینه عملکرد Hyper-V به‌عنوان سیستم مجازی‌ساز پرقدرت ارائه شده است که به کاربران کمک می‌کند تا هاست و سرور ابری ویندوزی خود را در سراسر جهان ایجاد و مدیریت کنند. در این حالت، هایپروی به‌صورت متمرکز با تکنولوژی ابری سازگار شده و می‌توان برای انواع کاربردها از آن استفاده کرد. هدف مایکروسافت ایجاد محیطی متمرکز برای کسب‌وکارهای مختلف به‌منظور اجرای برنامه‌ها در فضاهای ابری عمومی و خصوصی است. با به‌روزرسانی هایپروی قابلیت‌های فضای ذخیره‌سازی، سوئیچ مجازی و سیستم فایل ReFS به‌روز شدند. همچنین در ویندوز سرور ۲۰۱۲ برای پاورشل (PowerShell) و Server Core نیز نسخه جدیدی ارائه شد که قابلیت‌های جدیدی را به کاربران ارائه می‌کند. شما می‌توانید ویندوز سرور ۲۰۱۲ را در نسخه‌های مختلف مثل Standard ،Datacenter ،Essentials و Foundation روی سرور ابری خود نصب کنید.

راهنمای خرید سرور ابری ویندوز

خرید سرور ابری ویندوز به تمامی کسب‌وکارهایی پیشنهاد می‌شود که به‌دنبال منابع پرقدرت و پرسرعت با هزینه مناسب، تغییر لحظه‌ای منابع و پایداری و آپ‌تایم بالا هستند. فقط باید میزان منابع مورد نظر خود را از بین پلن‌های سرور ابری پارس‌پک یا به‌صورت سفارشی به‌همراه موقعیت سرور انتخاب و صورت‌حساب آن را پرداخت کنید تا بتوانید در زمان کمی امکان نصب و راه‌اندازی و استفاده از آن برایتان فراهم شود.

کاربرد سرور ابری ویندوز

کاربرد

سرور مجازی ابری ویندوز برای کاربردهای مختلف قابل استفاده است. از این سرویس می‌توانید برای ذخیره‌سازی فایل‌های مهم، پشتیبان‌گیری از اطلاعات کسب‌‌وکار خود و انتقال و اشتراک‌گذاری فایل‌هایتان استفاده کنید. بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها از کلود سرور ویندوز برای پیاده‌سازی ابزارهای SaaS مثل سیستم‌های ERP و CRM استفاده می‌کنند. البته نمی‌توان کاربرد گسترده سرور ابری برای میزبانی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها را نادیده گرفت. تمامی کسب‌وکارها با ابعاد بزرگ یا کوچک می‌توانند منابع مورد نیاز خود را با هزینه مقرون‌به‌صرفه انتخاب و سرویس متناسب با کسب‌وکارشان را در کم‌ترین زمان تهیه کنند. همچنین، شما می‌توانید به‌عنوان ایمیل سرور، سرویسی با IP ثابت برای فعالیت در بازارهای مالی بین‌المللی فارکس، رمز ارزها، بورس و گیم سرور از کلود سرور بهره‌مند شوید.

مزایای خرید سرور ابری ویندوز

مزایا

سرور ابری ویندوز با بهره‌مندی از زیرساخت پرقدرت، منابع مجموعه‌ای از سرورها را به‌طور هم‌زمان در اختیارتان قرار می‌دهد. بنابراین، اگر به‌دنبال پایداری، سرعت، آپ‌تایم، امنیت و هزینه مناسب در استفاده از سرورها هستید؛ سرور ابری ویندوز می‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. در این سرویس، با استفاده از سیستم‌عامل پرقدرت و کاربر پسند ویندوز سرور می‌توانید منابع سرور خود را به‌راحتی مدیریت و کنترل کنید. امکان انتخاب نسخه‌های مختلف ویندوز سرور در کلود سرور ویندوز وجود دارد؛ با این حال، بهتر است همیشه جدیدترین نسخه ویندوز سرور را برای مدیریت منابع سرویس خود انتخاب کنید. چرا که سرعت و امنیت بالاتری را در اختیارتان قرار می‌دهد. استفاده از سرور ابری ویندوز مزیت‌های بسیاری را در اختیارتان قرار می‌دهد که در ادامه برخی از آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

قیمت سرور ابری ویندوز

قیمت سرور ابری ویندوز

هزینه‌‌ها در سرور ابری ویندوز به‌ازای منابع مصرفی به‌صورت روزانه پرداخت می‌شود. بنابراین، شما فقط هزینه منابع (حافظه رم، فضای ذخیره‌سازی، پردازنده، پهنای باند) مصرف‌شده را پرداخت می‌کنید و مانند سایر سرویس‌ها نیاز نیست هزینه‌ها را به‌صورت دوره‌ای پرداخت شود. در واقع، با توجه به ارائه سرویس ابری توسط پارس‌پک شما هزینه‌ای را برای نگهداری از زیرساخت سخت‌افزاری سرورها پرداخت نخواهید کرد و براساس میزان منابع انتخاب‌شده هزینه‌ها برایتان لحاظ می‌شود. با توجه به پرداخت هزینه‌ها به‌صورت روزانه امکان مدیریت هزینه‌ها بسیار راحت‌تر خواهد شد؛ چراکه در صورت نیاز به منابع کمتر یا بیشتر در روزهای دیگر به‌راحتی می‌توانید درخواست کاهش یا افزایش منابع را بدون ری‌استارت سرور به پشتیبانی اعلام کنید تا به‌صورت آنی منابع به حساب کاربری‌تان اضافه شود.

آپتایم 99.9 درصدی ابرسرور ویندوزی

آپتایم 99.9 درصدی ابرسرور ویندوزی

دسترس‌پذیری همیشه یکی از مهم‌ترین نکات مورد توجه برای کاربران است. اگر سرور ابری خراب یا قطع باشد، کسب‌‌وکار شما هم در دسترس کاربران نخواهد بود. سرور ابری ویندوز به‌دلیل مقاومت بالای سرورها در مقابل خرابی و قطعی و استفاده از چندین سرور به‌طور هم‌زمان برای تحمل بار و ارائه سرویس به کاربران، دسترس‌پذیری بالایی برایتان فراهم می‌کند. در سرور ابری، در صورت قطعی یکی از سرورها، سرور دیگری وجود دارد که ترافیک ورودی را دریافت و به درخواست‌های کاربران پاسخ دهد. از این رو، شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از منابع سرور خود استفاده کنید. کلود سرور ویندوز را می‌توان یکی از پایدارترین و قابل اطمینان‌ترین سرویس‌ها معرفی کرد که باعث می‌شود همیشه در فضای وب آنلاین بمانید.

مدیریت منابع سرور ابری windows در لحظه

مدیریت منابع سرور ابری windows در لحظه

با رشد ابعاد و کاربران کسب‌وکارها نیاز به منابع بیشتر همیشه احساس می‌شود. بنابراین، باید بتوانید هنگام نیاز به منابع بیشتر، سرویس خود را در لحظه ارتقا دهید. در سرور ابری ویندوز می‌توانید به‌صورت لحظه‌ای منابع سرویس خود را افزایش یا کاهش دهید. در واقع، هیچ محدودیتی برای این‌کار وجود ندارد و شما می‌توانید به‌صورت روزانه منابع کلود سرور را تغییر دهید. بنابراین، تنها باید میزان منابع مثل حافظه رم، فضای ذخیره‌سازی، میزان پهنای باند و تعداد هسته پردازنده را انتخاب و هزینه آن را پرداخت کنید تا منابع درخواستی به‌طور آنی به سرور ابری شما اضافه شود. همچنین، در صورت نیاز نداشتن به برخی منابع، امکان کاهش آن‌ها برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها هم وجود دارد. برای این‌کار می‌توانید میزان منابع استفاده‌نشده را در پنل کاربری خود کم کنید. مقیاس‌پذیری به شما قابلیت گسترش بی‌حد و مرز را می‌دهد؛ به‌طوری‌که بدون ری‌استارت سرور می‌توانید منابع خود را تغییر دهید و متناسب با نیازهایتان هزینه‌هایتان را مدیریت کنید.

50 گیگ فضای بکاپ رایگان

50 گیگ فضای بکاپ رایگان

همیشه امکان حذف اطلاعات وجود دارد؛ اگر وب‌سایت داشته باشید و به‌طور ناگهانی اطلاعات آن حذف شود و نتوانید به داده‌های اخیر خود دسترسی داشته باشید، چه اتفاقی برای کسب‌وکارتان می‌افتد؟ بی‌شک، با مشکلات فراوانی روبه‌رو خواهید شد. بهترین راه‌حل برای این‌کار پشتیبان‌گیری از اطلاعات و نگهداری نسخه پشتیبان در فضای امن و دسترس‌پذیر است. برای این منظور، شما می‌توانید به‌صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و به‌طور کلی در بازه زمانی دل‌خواه از اطلاعات خود نسخه بک‌آپ تهیه کنید. پارس‌پک برای افزایش قابلیت اطمینان در نگهداری از اطلاعات در فضای پشتیبان، ۵۰ گیگابایت فضای رایگان به کاربران ارائه می‌دهد بنابراین، شما می‌توانید اطلاعات خود را در فضای ذخیره‌سازی سرور جداگانه ذخیره کنید و در صورت حذف اطلاعات سرور خود، نگرانی بابت از دست دادن اطلاعات خود نخواهید داشت. همچنین، هنگام نیاز به فضای بیشتر با پرداخت هزینه، پارس‌‌پک میزان فضای بک‌آپ مد نظرتان را در اختیارتان قرار می‌دهد.

چرا ابر سرور ویندوزی پارس پک؟اولین ارائه دهنده خدمات میزبانی ابری در ایران

با خرید سرور‌های ابری ویندوزی ایران یا خارج از پارس پک، می توانید از قابلیت‌هایی همچون: سرعت بالا، آپتایم 99.9 درصدی، امنیت، پشتیبانی 24 ساعته واقعی، قیمت اقتصادی، تحویل آنی و نصب فوری سیستم عامل در چند دقیقه بر روی سرور‌ها، بهره‌مند شوید. همچنین برای مدیریت هزینه و قیمت کلود سرور ویندوزی پارس پک، می توانید منابع خود را در لحظه کاهش یا افزایش داده و متناسب با میزان سخت افزار مورد نیاز، تعرفه آن را پرداخت نمایید.

سایر ویژگی‌های کلود سرور ویندوز

سرور ابری ویندوز با تحویل آنی

سرور ابری ویندوز با تحویل آنی

نصب و راه‌اندازی سرور ابری ویندوز پارس‌پک پیچیدگی زیادی ندارد و با انتخاب میزان منابع مورد نیاز می‌توانید در کمتر از چند دقیقه بعد از پرداخت صورت‌حساب سرویس خود را نصب و راه‌اندازی کنید. این سرویس به‌صورت مدیریت‌ شده ارائه می‌شود، به همین دلیل، نیازی به پیکربندی و نصب سیستم‌عامل و سرویس‌های ضروری نیست و تنها بسته به نیاز خود می‌توانید نرم‌افزاهای مدنظرتان را روی آن نصب و استفاده کنید. علاوه‌براین، برای استفاده از کلود سرور ویندوز به امکانات به‌خصوصی نیاز ندارید و با اتصال به اینترنت و در دست داشتن مشخصات سرور خود ازطریق پروتکل RDP و نرم‌افزاهایی مثل Remote Desktop امکان دسترسی و اتصال به سرویس ابری ویندوز پارس‌پک فراهم می‌شود.

امنیت سرور ابری windows

امنیت سرور ابری windows

هنگام خرید سرور ابری ویندوزی همه افراد به‌دنبال سرویسی ایمن و پایدار هستند؛ چراکه قرار است تمامی اطلاعات مهم کسب‌وکار خود را در آن نگهداری کنند. بنابراین، باید از حداکثر امنیت برای جلوگیری از نفوذ و دسترسی مهاجمان سایبری برخوردار باشد. برای این منظور، پارس‌پک در سطح زیرساخت امنیت سرور ابری ویندوز را به‌طور کامل برای کاربران تامین کرده است و نگرانی بابت تامین امنیت در سطح زیرساخت نخواهید داشت. با این حال، برای داشتن بالاترین سطح امنیت، به‌عنوان کاربر شما هم باید اقداماتی را برای جلوگیری از حملات سایبری انجام دهید. برای این‌کار می‌توانید نرم‌افزارها و فایروال‌های تجاری یا رایگان را روی ویندوز سرور خود نصب کنید. با این‌کار اطمینان حاصل می‌شود که کلود سرور شما علاوه‌بر سطح زیرساخت در سطح کاربر نیز امنیت بالایی دارد. همچنین، همیشه رعایت نکات امنیتی را در اولویت قرار دهید و نام کاربری و رمز عبور قوی را برای سرور خود انتخاب کنید. در کلود سرور ابری ویندوز با پورت پیش‌فرض ۳۳۸۹ می‌توانید به سرویس خود متصل شوید، تغییر دادن پورت پیش‌فرض RDP تا حد زیادی می‌تواند مهاجمان سایبری را برای دسترسی به منابع سرورتان گمراه کند. بنابراین، حتماً نکات امنیتی را هنگام استفاده از سرور ابری ویندوز رعایت کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

سرور برمتال

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر سرویس‌‌دهنده معتبری را می‌توان پشتیبانی قوی آن معرفی کرد. پشتیبانی، پاسخ‌گویی به سوالات و حل مشکلات شما در استفاده از سرویس ابری ویندوز توسط ارائه‌دهنده آن را نشان می‌دهد. پارس‌پک از متخصص‌های با دانش و تجربه تخصصی و فنی کافی برای پاسخ‌گویی به سوالات کاربران خود استفاده می‌کند. شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته سوالات و مشکلات خود را در قالب تیکت به پشتیبانی پارس‌پک ارسال کنید تا پاسخ آن‌ها به‌صورت کامل در سریع‌ترین زمان ممکن به شما ارائه شود. توجه کنید، پشتیبانی پارس‌پک آماده پاسخ‌گویی به سوالات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات در ۷ روز هفته به‌صورت ۲۴ ساعته است و حتی در روزهای تعطیل هم می‌توانید مشکلات خود را با کارشناسان فنی پارس‌پک در میان بگذارید تا به‌سرعت به آن‌ها رسیدگی کرده و راهکار مناسبی را برایشان ارائه دهند.

سرور ابری پرسرعت ویندوز

سرور ابری پرسرعت ویندوز

سرور ابری ویندوز پارس‌پک از سخت‌افزارهای به‌روز و پرقدرت استفاده می‌کند. شما می‌توانید درایوهای ذخیره‌سازی SSD تا ۱۵۰ گیگابایت، حافظه رم تا ۱۶گیگابایت و پردازنده تا ۱۶ هسته را برای سرور ابری ویندوز خود انتخاب کنید. سرعت یکی از مهم‌ترین موارد مهم برای تمامی کسب‌وکارها است. بنابراین، حتماً به موقعیت کاربران و فعالیت کسب‌وکار خود دقت کنید و یکی از موقعیت‌های ایران یا اروپا را برای سرویس خود برگزینید. چرا که هر چقدر فاصله کاربران با سرور کمتر باشد، سرعت سرویس‌دهی هم بیشتر خواهد بود. همچنین، میزان منابع انتخابی نیز در سرعت کلود سرور ویندوز تاثیرگذار است. هرقدر میزان منابع بیشتری انتخاب کنید؛ سرعت بالاتری را در اختیار خواهید داشت. اگر به‌دنبال سرور ابری ویندوز پرسرعت و پرقدرت هستید؛ بی‌شک، کلود سرور ابری ویندوز پارس‌پک بهترین گزینه برایتان خواهد بود.

انواع ورژن‌های ابرسرور ویندوزی

انواع ورژن‌های ابرسرور ویندوزی
بی‌شک، نسخه‌های جدید ویندوز سرور مثل ویندوز سرور ۲۰۱۶، ۲۰۱۹ و ۲۰۲۲ به‌دلیل برخورداری از آخرین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و امنیتی انتخاب بهتر و مناسب‌تری هستند. در واقع، شما با انتخاب نسخه‌های جدید سرور مجازی ویندوز می‌توانید از تمام قابلیت‌های آن به‌طور کامل استفاده کنید. امنیت و سرعت در این سیستم‌عامل‌ها به‌دلیل ارائه ویژگی‌های جدید و به‌روز تا حد زیادی نسبت‌به نسخه‌های قدیمی بیشتر است. به همین دلیل، نسخه‌های جدیدتر ویندوز سرور مثل سرور ابری ویندوز ۲۰۱۶، سرور ابری ویندوز ۲۰۱۹ و سرور ابری ویندوز ۲۰۲۲ محبوبیت بیشتری میان مردم دارند. با این حال، اگر بخواهید از آخرین ورژن ویندوز سرور ۲۰۲۲ استفاده کنید؛ باید دانش فنی و تخصصی استفاده از آن را یاد بگیرید؛ چرا که ممکن است برخی ویژگی‌های آن برای کاربران مبتدی تازه و نا آشنا باشد.

سوالات متداول

سرور ابری ویندوز، سرویسی اشتراکی با منابع پرقدرت و پرسرعت است که منابع مجموعه‌‌ای از سرورها را به‌طور موازی و هم‌زمان، با قیمت مناسب و اقتصادی، در اختیار کاربران قرار می‌دهد. روی این سرویس سیستم‌عامل ویندوز نصب شده و شما می‌توانید با رابط کاربری ساده و کاربر پسند ویندوز منابع سرور خود را مدیریت کنید.

هزینه منابع مصرفی در کلود سرور ویندوز چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه منابع مصرفی در سرور ابری ویندوز به‌صورت روزانه محاسبه و از حساب کاربری کسر می‌شود. برای استفاده مجدد از منابع باید حساب کاربری خود را شارژ کنید.

امکانات سرور کلود ویندوزی در یک نگاه

برخی از مزایا
موقعیت:ایران و اروپا 🌍
قابلیت ارتقا سخت افزار:به صورت خودکار و در لحظه 📊
پرداخت روزانه:روزانه با توجه منابع مصرفی ⏰
کنترل پنل:باتوجه به درخواست شما
سرور یک روزه:سرور 24 ساعته تست
پنل ابر سرور:پنل قدرتمند ابری برای مدیریت سرورها
قابلیت VNC:دارد 📟
فایروال:دارد
سیستم عامل:ویندوز (متنوع)
پشتیبانی:24 ساعته

آیا می‌توان در سرور ابری ویندوز از کنترل‌پنل‌های مختلف استفاده کرد؟

خیر، در سرور ابری ویندوز پرداخت هزینه‌ها به‌صورت روزانه است؛ درحالی‌که هزینه لایسنس کنترل‌پنل‌ها به‌صورت ماهانه محاسبه می‌شود. به همین دلیل، نمی‌توان کنترل‌پنل را برای استفاده کوتاه مدت روی سرورهای ابری نصب کرد. 

برای دسترسی و اتصال به سرور ابری ویندوز باید از چه برنامه‌ای استفاده کنیم؟

ساده‌ترین راه دسترسی و اتصال به کلود سرور ویندوز استفاده از پروتکل RDP و استفاده از نرم‌افزاهای مختلفی همچون RDC است.

آیا امکان افزایش یا کاهش منابع لحظه‌ای در سرور ابری ویندوز وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته منابع سرور خود را در لحظه افزایش یا کاهش دهید.

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2024 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.