خرید CDN فایل

شبکه توزیع محتوا

CDN فایل پارس‌پک به شما کمک می‌کند فایل‌های پربازدید وب‌سایت یا وب‌اپلیکیشن‌ خود را با سرعت بالا به کاربران تحویل دهید. با استفاده از این سرویس، سرعت و امنیت ارائه به کاربران افزایش پیدا می‌کند. اگر به‌دنبال راهکاری مطمئن برای تسریع ارائه فایل‌های کسب‌وکارتان هستید.

مشاوره و خرید

مزایای استفاده از CDN فایل پارس‌پک

 • توازن در مدیریت بار ترافیکی

  CDN فایل با توزیع فایل‌ها در سرورهای سراسر جهان، ترافیک ورودی را متعادل می‌کند و بار پردازشی سرور اصلی را کاهش می‌دهد.

 • افزایش سرعت بارگذاری

  CDN فایل با کشینگ فایل‌ها در سرورهای نزدیک به موقعیت کاربران، سرعت بارگذاری را افزایش می‌دهد.

 • بهبود امنیت فایل‌ها

  سی‌دی‌ان فایل با استفاده از پروتکل‌های امنیتی پیشرفته فایل‌ها را به‌طور ایمن منتقل می‌کند.

 • کمک به سئو و تجربه کاربری

  سی‌دی‌ان فایل با افزایش سرعت بارگذاری فایل‌ها باعث بهبود سئو و تجربه کاربری می‌شود.

سؤالات متداول

پاسخ سؤالات متداول خود را از اینجا بخوانید

CDN فایل با ذخیره‌سازی فایل‌های پربازدید و حجیم مانند تصاویر، ویدئوها، فایل‌های CSS و جاوا اسکریپت در حافظه‌های موقت سرورهای توزیع‌شده در سراسر جهان سرعت بارگذاری فایل‌ها را افزایش می‌دهد. این امر به بهبود سئو و تجربه کاربری کمک زیادی می‌کند.

خیر، سی‌دی‌ان فایل پارس‌پک می‌تواند برای ذخیره انواع فایل‌ها، از فایل‌های حجیم و پربازدید گرفته تا فایل‌های کوچک و کم‌بازدید، استفاده شود. از جمله فایل‌هایی که می‌توان در این سرویس ذخیره کرد، می‌توان به تصاویر با فرمت‌های مختلف، کدهای JS ،HTML و CSS، ویدئو و صدا، فونت‌های وب، فایل‌های متنی و هرگونه فایل با حجم و اندازه متنوع اشاره کرد.

اگر وب‌سایت یا وب‌اپلیکیشن شما فایل‌های متعددی دارد که روزانه کاربران زیادی از آن‌ها بازدید می‌کنند، به‌جای ارسال ترافیک به سرور میزبان برای بازدید از آن‌ها، بهتر است فایل‌هایتان را در سرورهای کش شبکه توزیع محتوای فایل ذخیره کنید. این کار باعث می‌شود تا کاربران بتوانند فایل‌های درخواستی‌شان را از سرورهای نزدیک به موقعیت جغرافیایی خود دریافت کنند. این امر باعث افزایش سرعت و امنیت ارائه محتوا و کاهش قابل توجه پهنای باند مصرفی سرور میزبان می‌شود.

شبکه توزیع محتوای فایل برای کسب‌وکارهایی که به دنبال بهبود سرعت و امنیت بارگذاری فایل‌ها، افزایش تجربه کاربری و بهبود سئو هستند، یک راهکار ضروری است. CDN فایل با توزیع فایل‌ها در نقاط مختلف جغرافیایی، فاصله بین کاربر و فایل را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود فایل‌ها با سرعت بیشتری بارگذاری شوند. این کار به ویژه برای وب‌سایت‌هایی که حجم بالایی از فایل‌های پربازدید را به کاربران ارائه می‌دهند، مانند تصاویر، فایل‌های ویدئویی، فایل‌های صوتی، اسناد و …، بسیار مهم است.

CDN فایل برای تسریع ارائه فایل‌های پربازدید وب‌سایت‌ها و وب‌اپلیکیشن‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از CDN فایل، انواع فایل‌های حجیم می‌توانند به‌سرعت و با تاخیر کم به کاربران ارائه شوند. CDN سایت علاوه‌بر ارائه سریع محتوا، امکانات امنیتی پیشرفته‌ای را برای بهبود امنیت وب‌سایت‌ها ارائه می‌دهد. با استفاده از این امکانات، می‌توان تنظیمات امنیتی را به‌طور اختصاصی پیکربندی کرد.

فایل چیست؟

CDN فایل سرویسی برای تسریع ارائه فایل‌های پربازدید وب‌سایت و وب‌اپلیکیشن‌ها به کاربران است. با CDN File پارس‌پک می‌توانید حجم نامحدودی از فایل‌ها را با سرعت بالا میزبانی کنید. این سرویس با ترافیک نامحدود ارائه می‌شود و برای بهبود تجربه کاربری و سرعت وب‌سایت و وب‌اپلیکیشن شما مناسب است. استفاده از شبکه توزیع محتوای فایل برای وب‌سایت‌هایی که روزانه فایل‌های زیادی را برای کاربران ارسال می‌کنند، ضروری است، زیرا این کار پهنای باند زیادی از سرور اصلی مصرف می‌کند. با استفاده از این سرویس می‌توانید بار ترافیک سرور میزبان را کاهش و سرعت بارگذاری فایل‌ها را افزایش دهید.

کاربرد CDN فایل

از CDN فایل می‌توانید برای کاهش هزینه‌های میزبانی، افزایش سرعت، پایداری، امنیت و بهبود تجربه کاربری و سئو وب‌سایت و وب‌اپلیکیشن‌های خود استفاده کنید. این سرویس برای تمامی کسب‌وکارها کاربرد دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک، آموزشی، دانلود فایل و … اشاره کرد. به‌طورکلی، اگر کسب‌وکار شما به‌گونه‌ای است که روزانه کاربران زیادی نیاز دارند تا فایل‌های مختلفی را از وب‌سایت یا وب‌اپلیکیشن شما بازدید یا دانلود کنند، CDN فایل راهکاری برای بهبود تجربه کاربران خواهد بود. چراکه فایل‌ها را در حافظه موقت سرورهای نزدیک به کاربران ذخیره می‌کند و آن‌ها را به‌سرعت برایشان ارسال می‌کند.

مزایای CDN File

مهم‌ترین مزیت استفاده از CDN File برای وب‌سایت‌ها و وب‌اپلیکیشن‌ها، کاهش تاخیر و افزایش سرعت بارگذاری فایل‌ها است. همچنین، این سرویس با توزیع ترافیک بین سرورهای لبه، بار سرور میزبان را کاهش می‌دهد. این کار به کاهش مصرف پهنای باند کمک زیادی می‌کند و عملکرد و قابلیت اطمینان سرور اصلی را نیز افزایش می‌دهد. سی‌دی‌ان فایل دسترسی افراد به فایل‌ها را در هر مکان و زمانی بهبود می‌بخشد. بنابراین، کاربران حتی در زمان قطعی سرور اصلی نیز می‌توانند به فایل‌های مد نظرشان دسترسی داشته باشند و محتوای درخواستی خود را از سرورهای CDN فایل تحویل بگیرند.