سرور اختصاصی خارج

سرور اختصاصی خارج

سرور اختصاصی خارج؛ سرویسی است که تمامی منابع آن اختصاصی بوده و تنها به یک کاربر اختصاص داشته می شود، بدین ترتیب در مقایسه با سرورهای اشتراکی از سرعت و کیفیت خیلی بالایی برخوردار می باشد. سروراختصاصی را هم در موقعیت ایران و هم در موقعیت خارج از ایران می توان تهیه نمود. در واقع بر اساس پارامترهای تصمیم گیری در انتخاب موقعیت سرور که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، کاربران اقدام به تهیه سرور اختصاصی خارج خواهند کرد، ضمن اینکه قابل ذکر است سرورهای اختصاصی خارج، در دیتاسنترهای قوی با زیرساخت های پبشرفته قرار گرفته اند. خرید سرور اختصاصی خارج با هر دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز قابل ارائه می باشد و براساس کاربرد خود خواهید توانست کنترل پنل موردنیاز خود را بر روی سرور داشته باشید.

انواع سرور اختصاصی خارج

پارس پک اولین ارائه دهنده سرور های ابری در ایران

مرتب سازی بر اساس:
 • پیشفرض
 • گران‌ترین
 • ارزان‌ترین
8نتیجه یافت شد
 • euBMServer10
  نوع سرور: Bare Metal
  ترافیک ماهیانه: ۳۰۰۰۰ گیگابایت
  فضا: ۱۹۲۰ گیگابایت SSD
  حافظه رم: ۱۲۸ گیگابایت
  پردازنده: ۲۰ هسته (۲* Intel Xeon E۵-۲۶۳۰v۴)
  هزینه راه اندازی: ۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
  ماهیانه/۱۳,۵۰۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • euBMServer09
  نوع سرور: Bare Metal
  ترافیک ماهیانه: ۳۰۰۰۰ گیگابایت
  فضا: ۹۶۰ گیگابایت SSD
  حافظه رم: ۶۴ گیگابایت
  پردازنده: ۲۴ هسته (۲* Intel Xeon E۵-۲۶۵۰v۴)
  هزینه راه اندازی: ۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
  ماهیانه/۱۳,۲۰۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • euBMServer08
  نوع سرور: Bare Metal
  ترافیک ماهیانه: ۳۰۰۰۰ گیگابایت
  فضا: ۸۰۰۰ گیگابایت HDD
  حافظه رم: ۳۲ گیگابایت
  پردازنده: ۱۲ هسته (۲* Intel Xeon E۵-۲۴۲۰)
  هزینه راه اندازی: ۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
  ماهیانه/۸,۴۲۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • euBMServer07
  نوع سرور: Bare Metal
  ترافیک ماهیانه: ۳۰۰۰۰ گیگابایت
  فضا: ۲۰۰۰ گیگابایت SSD
  حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
  پردازنده: ۴ هسته (۱* Intel Xeon E۳-۱۲۳۰v۲)
  هزینه راه اندازی: ۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
  ماهیانه/۴,۳۶۵,۰۰۰تومان
  سفارش
 • dePowerVM-NVMe-04
  نوع سرور: PowerVM-NVMe
  ترافیک ماهیانه: ۱۰۰۰ گیگابایت
  فضا: ۲۰۰ گیگابایت NVMe
  حافظه رم: ۱۰ گیگابایت
  پردازنده: ۱۰ هسته
  سیستم عامل: Windows | Linux
  هزینه راه اندازی: رایگان
  ماهیانه/۱,۶۱۵,۰۰۰تومان
  سفارش
 • dePowerVM-NVMe-03
  نوع سرور: PowerVM-NVMe
  ترافیک ماهیانه: ۱۰۰۰ گیگابایت
  فضا: ۲۰۰ گیگابایت NVMe
  حافظه رم: ۸ گیگابایت
  پردازنده: ۸ هسته
  سیستم عامل: Windows | Linux
  هزینه راه اندازی: رایگان
  ماهیانه/۱,۴۹۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • dePowerVM-NVMe-02
  نوع سرور: PowerVM-NVMe
  ترافیک ماهیانه: ۱۰۰۰ گیگابایت
  فضا: ۱۰۰ گیگابایت NVMe
  حافظه رم: ۶ گیگابایت
  پردازنده: ۶ هسته
  سیستم عامل: Windows | Linux
  هزینه راه اندازی: رایگان
  ماهیانه/۱,۲۳۵,۰۰۰تومان
  سفارش
 • dePowerVM-NVMe-01
  نوع سرور: PowerVM-NVMe
  ترافیک ماهیانه: ۱۰۰۰ گیگابایت
  فضا: ۱۰۰ گیگابایت NVMe
  حافظه رم: ۳ گیگابایت
  پردازنده: ۳ هسته
  سیستم عامل: Windows | Linux
  هزینه راه اندازی: رایگان
  ماهیانه/۱,۰۹۵,۰۰۰تومان
  سفارش
 • مشاهده بیشتر
x
فیلتر کن

راهنمای خرید سرور اختصاصی خارج

آپ تایم سرور به دلیل کراول های منظم و زیاد موتورهای جست‌وجو از سایت‌های بزرگ می‌تواند تأثیر بسیار حساسی در سئو داشته باشد. سرور اختصاص خارج از ایران پارس پک به دلیل اینکه، در معتبرترین دیتاسنترهای اروپا میزبانی می‌شود، علاوه بر آپ تایم عالی بخصوص در شرایطی که اینترنت با مشکل مواجه می‌شود، دارای: پینگ تایم کم تا سرورهای گوگل، امنیت مناسب، بروزترین سخت‌افزارها و قیمت خرید مناسب، می‌تواند از بهترین گزینه‌های انتخاب سرور برای سایت‌های پرترافیک باشد.

 • سرور اختصاصی خارج چیست

  سرور اختصاصی خارج چیست؟

  سرور اختصاصی خارج سرویسی قدرتمند است که منابع را به‌صورت اختصاصی دراختیارتان قرار می‌دهد. این سرویس بهترین گزینه برای کسب‌وکارهایی است که به منابع پردازشی قوی نیاز دارند. همچنین، وب‌سایت‌های بزرگ و پربازدید با استفاده از سرور اختصاصی خارج می‌توانند سریع‌تر و پایدارتر خدمات‌ خود را به کاربران موقعیت ایران و خارج ارائه دهند. با خرید سرور اختصاصی خارج پارس‌پک، آپ‌تایم ۹۹/۹۹ درصد را تجربه می‌کنید و می‌توانید در هر زمان منابع خود را به میزان دلخواه افزایش دهید.
 • کاربرد سرور اختصاصی خارج

  کاربرد

  به صورت کلی، موقعیت سرور ارتباط زیادی به موقعیت عمده کاربران شما نیز خواهد داشت و اگر اکثر بازدیدکنندگان وبسایت شما در خارج از ایران هستند، بلطبع با تهیه سرور اختصاصی خارج، به دلیل فاصله کمتری که سرور با بازدیدکنندگان وبسایت شما خواهند داشت، سایت شما با سرعت بیشتری برای کاربر نمایش داده خواهد شد. اگر نیاز به یک سرور اختصاصی با آی پی خارج از ایران داشته باشید و یا از برنامه ای در وبسایت یا اپلیکیشن خود استفاده می کنید که با آی پی ایران امکان اجرا نخواهند داشت، سرور اختصاصی خارج برای شما مناسب خواهد بود.
 • مزیت سرور اختصاصی خارج

  مزایا

  سرورهای اختصاصی خارج، با قرارگیری در دیتاسنترهایی که از وضعیت کیفی بالایی برخوردار هستند، با قطعات سخت افزاری به روز و استاندارد تجهیز شده اند و از چندین سرویس دهنده اینترنت جهانی استفاده می نمایند، در نتیجه از آبتایم بالا و نزدیک به 100% (زمان بالا بودن سرور) برخوردار هستند.
 • دسترسی سرور ابری

  دسترسی

  در سرورهای اختصاصی خارج نیز مانند هر سرور اختصاصی دیگر، دسترسی کامل به سرور خواهید داشت و هیچگونه محدودیتی در نصب نرم افزارهای مورد نظر خود نداشته و مدیریت کامل سرور بر عهده خود شما می باشد و بدین ترتیب اطمینان بیشتری در امنیت سرور و حفظ و نگهداری دیتا خواهید داشت.
 • سرور اختصاصی خارج لینوکس

  لینوکس

  سیستم عامل از دیگر پارامترهای اصلی در تهیه سرور می باشد که عمدتا این مورد به نوع برنامه نویسی و نرم افزارهای شما بستگی دارد. لینوکس از سیستم عامل های رایج در بستر وب می باشد که به صورت رایگان در توضیع های مختلف ارائه گردیده است. اگر نیاز به سرور اختصاصی خارج از ایران دارید و برنامه یا وبسایت خود را بر اساس زبان های برنامه نویسی مانند java، perl، python، c، c++ پیاده سازی می کنید، سرور اختصاصی لینوکس خارج باید تهیه نمایید. همچنین بسیاری از پایگاههای داده قدرتمندی مانند Mysql، Oracle، mongodb نیز در سیستم عامل لینوکس اجرا می شوند.
 • سرور اختصاصی خارج ویندوز

  ویندوز

  سیستم عامل ویندوز از دیگر سیستم عامل های محبوب در تهیه سرورهای اختصاصی می باشد. درواقع اگر قصد تهیه سرور اختصاصی داشته باشید و وبسایت یا برنامه شما بر اساس زبان برنامه نویسی ASP و تکنولوژی.Net پیاده سازی شده است و از پایگاه داده sql server استفاده می کنید، باید سرور اختصاصی ویندوز خارج تهیه نمایید. مایکروسافت، ویندوز سرور را در چند نسخه ارائه داده است که نسخه های بالاتر با امکانات بیشتر و ایمن تر، به منابع بالاتری برای نصب شدن بر روی سرور اختصاصی نیاز خواهند داشت.
 • سرور اختصاصی آلمان

  موقعیت جغرافیایی

  سرور اختصاصی خارج در کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی نظیر آلمان، هلند، کانادا، آمریکا و غیره از دیتاسنترهای قوی و به نام ارائه داده می شود. آلمان از محبوب ترین کشورها در ارائه سرورهای اختصاصی اروپا از طرف کاربران ایرانی محسوب می گردد. سرور اختصاصی آلمان را با آپتایم بالا از پارس پک نیز می توانید تهیه نمایید.
 • کنترل پنل سرور اختصاصی خارج

  کنترل پنل

  اگر قصد راه اندازی یک وبسایت بر روی سرور اختصاصی خارج خود را دارید، می توانید یک کنترل پنل جهت مدیریت بهتر وبسایت خود بر روی سرور نصب نمایید. نوع کنترل پنل را باید باتوجه به سیستم عامل نصب شده بر روی سرور انتخاب کنید. اگر یک سرور لینوکسی دارید می توانید از کنترل پنل های webmin، directadmin، kolox و cpanel استفاده نمایید و اگر یک سرور ویندوزی دارید می توانید از کنترل پنل های websitepanel و یا pelesk استفاده کنید.
 • سرور اختصاصی خارج

  قیمت سرور اختصاصی خارج

  قیمت سرورهای اختصاصی خارج طبیعتا باتوجه به قیمت ارز براورد می شود، ضمن اینکه تنوع قطعات سخت افزاری و نوع زیرساخت شرکت های ارائه کننده، در قیمت گذاری سرور اختصاصی خارج نیز دخیل می باشد. همچنین میزان منابع سخت افزاری که با توجه به نیاز کاربر بر روی سرور اختصاصی ارائه داده می شود در این قیمت موثر می باشد. درواقع باید در نظر گرفت که برای تهیه سرور اختصاصی خارج، با توجه به اختصاصی بودن تمامی منابع آن و عدم اشتراک بین چندین کاربر مختلف، باید هزینه بیشتری را در جهت برخورداری از مزایای این سرویس پرداخت کرد.
 • خرید سرور اختصاصی خارج

  خرید سرور اختصاصی خارج

  اگر مدیر وبسایت یک سازمان یا یک شرکت مهم و بزرگی هستید که کیفیت و سرعت سرور برای شما حائز اهمیت بوده، به سرعت و پهنای باند بالایی نیاز دارید و به دلایلی مانند نیاز به آی پی خارج از ایران و یا موقعیت عمده کاربرانتان در خارج از ایران باید سرور خارجی تهیه نمایید، سرور اختصاصی خارج، پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.
 • سرور اختصاصی خارج پارس پک

  چرا پارس پک؟

  شرکت پارس پک نیز ارائه کننده خدمات سرور اختصاصی خارج می باشد. پارس پک سرورهای اختصاصی خارج از ایران را از کشور آلمان و دیتاسنتر محبوب و به نام در اختیار کاربران قرار می دهد. در سرورهای اختصاصی خارج پارس پک علاوه بر دسترسی ssh و ریموت به سرور، از طریق پنل VNC که در داخل ناحیه کاربری پارس پک تعبیه شده است نیز می توانید سرور را مدیریت نمایید.

سوالات متداول

سرور اختصاصی خارج؛ درنتیجه اگر برای وبسایت یا اپلیکیشن خود نیاز به یک سرور اختصاصی دارید و به دلیل استفاده از نرم افزاری که در سروری با آی پی ایران اجرا نمی شود، ویا به دلیل حضور عمده کاربرانتان در خارج از ایران، باید در موقعیتی خارج از کشور باشد، باید سرور اختصاصی اروپا تهیه نمایید. سرور اختصاصی اروپا با قرارگیری در دیتاسنترهای قدرتمند، ازسرعت و آپتایم بالایی برخوردار هستند.

پارس پک سرور اختصاصی اروپا نیز ارائه می کند؟

بله، پارس پک سرورهای اختصاصی اروپا از کشور آلمان و دیتاسنتر محبوب و به نام در اختیار متقاضیان این سرویس قرار می دهد.

آیا سرور اختصاصی اروپا گرانتر از سرور اختصاصی ایران می باشد؟

بله، سرورهای اختصاصی اروپا با قرار گرفتن در دیتاسنترهای تجهیز شده با سخت افزارهای به روز و استاندارد و با توجه به قیمت ارز، در مقایسه با سرورهای اختصاصی ایران از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

سرور اختصاصی خارج در یک نگاه

برخی از مزایا
نوع کرنل:اختصاصی 🛡️
دسترسی:VNC / Reboot Port / Rebuild ☑️
ip و قیمت؟:آی پی اختصاصی🔗 و قیمت ارزان - اقتصادی  
DNS نوع:اختصاصی🚀
دسترسی SSH:بله 🔑
سیستم عامل:لینوکس، ویندوز، میکروتیک و ...
🌐موقعیت  اروپا:بله ☑️
کنترل پنل:دایرکت ادمین و سی پنل 🚀

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2024 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.