سرور ابری اروپا

سرور ابری اروپا

خرید سرور ابری خارج

سرور ابری خارج متشکل از چندین کامپیوتر پرقدرت و سریع در فضای وب است که دیتاسنتر آن در موقعیت جغرافیایی خارج (کشورهای اروپایی) قرار دارد. در توزیع بار سرورها برای کاربران، هر چقدر موقعیت جغرافیایی سرور به کاربران نزدیک‌تر باشد، محتوای درخواستی سریع‌تر به آن‌ها تحویل داده می‌شود. بنابراین، خرید سرور ابری خارج بهترین گزینه برای کسب‌‌وکارهایی است که بیشتر کاربران‌شان در کشورهای اروپایی قرار دارند. با خرید سرور مجازی ابری خارج IP اختصاصی خارج به وب‌سایت و اپلیکیشن شما تعلق می‌گیرد. هزینه این سرور نسبت‌ به سرور ابری ایران ارزان‌تر است اما در مقایسه با سرورهای مجازی و اختصاصی قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری دارد. اگر به‌دنبال خرید سرور ابری خارجی هستید، همین حالا می‌توانید بهتر سرور مجازی ابری خارج را از پارس‌‌پک خریداری کنید.
  • سرور ابری چیست

    سرور ابری خارج چیست؟

    سرور ابری خارج از اتصال چندین سرور فیزیکی یا مجازی به هم بر بستر رایانش ابری تشکیل شده است. در این سرویس، دیتاسنتر سرورها در نقاط جغرافیایی مختلف کشورهای اروپایی قرار می‌گیرند. با خرید سرور ابری، IP اختصاصی خارج به وب‌سایت و اپلیکیشن‌ها اختصاص داده می‌شود. در این سرویس هزینه‌ها به ازای منابع مصرفی (Pay-as-you-go) محاسبه می‌شود و نیاز نیست هزینه منابع بلا استفاده را پرداخت کنید. سرورهای ابری می‌توانند به‌صورت اشتراکی، اختصاصی یا مجازی استفاده شوند. امکان ارتقا یا کاهش منابع در زمان و مکان دلخواه برای کاربران فراهم است. سرور مجازی ابری از تکنولوژی توزیع بار (Load balancing) برای اشتراک‌گذاری منابع بین چندین سرور بر بستر فضای اینترنت استفاده می‌کند. به این ترتیب، در صورت بروز هر گونه ایرادات و مشکلات احتمالی برای هر کدام از سرورها، با انتقال ترافیک به بقیه سرورها، سرویس‌دهی ادامه پیدا می ‌کند.
  • سرور مجازی هلند

    سرور ابری خارج روزانه ( ساعتی)

    با خرید سرور ابری خارج روزانه می‌توانید از منابع سرورهای مستقر در کشورهای خارجی به‌مدت ۲۴ ساعت استفاده کنید. در این بازه زمانی شما تنها هزینه منابع مصرفی را پرداخت می‌کنید و برای منابع بلا استفاده متحمل هزینه‌های اضافی نخواهید شد. در صورت اتمام بازه زمانی انتخابی، باید اقدام به تمدید صورت‌حساب و استفاده مجدد از سرویس مدنظر کنید. البته در نظر داشته باشید که برای ماه اول، هزینه سرویس بصورت ماهیانه لحاظ خواهد شد و از ماه های بعدی می توانید بصورت روزانه یا ساعتی، سرور ابری خارج خود را شارژ نمایید.
انتقال داده در سراسر جهان

سرور ابری اروپا

با خرید سرور ابری خارج می‌توانید با قدرت و سرعت بالا وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های‌تان را میزبانی کرده و داده‌ها و اطلاعات خود را در فضایی امن ذخیره کنید. با این سرویس، وب‌سایت‌های‌تان همیشه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و با قطعی و داون‌شدن‌های (Down) پی‌در‌پی روبه‌رو نخواهید شد. فرایند استفاده از این سرور بسیار ساده و بدون هرگونه پیچیدگی فنی است و افراد متخصص و حتی مبتدی می‌توانند از آن در کسب‌‌وکار اینترنتی خود بهره‌مند شوند. با خرید سرور ابری خارج، کاربران کشورهای خارجی می‌توانند با سرعت بالا به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های‌تان دسترسی پیدا کنند.

سیستم عامل‌های سرور ابری خارج پارس پک

هاست لینوکس ایران

سرور ابری خارج لینوکس

با نصب سیستم‌عامل لینوکس و توزیع‌های مختلف آن (مثل اوبونتو (Ubuntu)، دبیان (Debian)، سنت‌او‌اس (CentOS) روی کلود سرور، سرور ابری لینوکس خارج در اختیارتان قرار می‌گیرد. لینوکس یک سیستم‌عامل متن‌باز با امنیت بالا است. اجرای وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ساخته‌شده با زبان‌ برنامه‌نویسی PHP و موارد مشابه در سرور مجازی ابری لینوکس قابل انجام بوده و می‌توانید از کنترل‌پنل‌های دلخواه نیز استفاده کنید. کنترل‌پنل‌های سی‌پنل (cPanel)، دایرکت‌ادمین (DirectAdmin)، پلسک (Plesk) و موارد مشابه از رابط ‌های گرافیکی محبوب مبتنی بر لینوکس هستند. 

CentOS-7 x64
Ubuntu18&20 x64
Debian10&11 x64
هاست ویندوز ایرانی

سرور ابری خارج ویندوز

سرور ابری ویندوز خارج، یک سرویس با سیستم‌عامل ویندوز در نسخه‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۲، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ است. ویندوز سیستم پرطرفدار و کاربرپسندی است که امکان اجرای وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ساخته‌شده با زبان برنامه‌نویسی ASP و NET. و موارد مشابه و دیتابیس MSSQL و Access و سرویس‌های مشابه را فراهم می‌کند. این سرویس با دسترسی ادمین ارائه می‌شود و می‌توانید نرم‌افزارهای مایکروسافت ویندوز را روی آن نصب کنید. کلود سرور خارج با کنترل‌پنل مبتنی بر ویندوز پلسک (Plesk) و موارد مشابه ارائه می‌شود.

Windows2016&2019 Cl
Windows10

راهنمای خرید سرور ابری خارج

برای تهیه و خرید کلود سرور خارج، پیشنهاد می کنیم با مطالعه مشخصات و ویژگی های این سرویس، ابتدا سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب نمایید و متناسب با آن، بازه زمانی سرور را تعیین و اقدام به سفارش و خرید آن کنید.

کاربرد کلود سرور خارج

کاربرد

استفاده از کلود سرور خارج برای نگهداری اطلاعات و فایل‌های حجیم، میزبانی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های دارای بازدیدکنندگان خارجی و IP کشورهای خارجی کاربرد دارد. این سرورها برای انجام معاملات در بازارهای مالی بین‌المللی و فارکس بهترین گزینه هستند. زیرا با خرید سرور ابری خارج، IP ثابت و اختصاصی کشورهای خارجی به شما تعلق می‌گیرد و می‌توانید با سرعت بالا معاملات خود را انجام دهید. بنابراین اگر می‌خواهید محتوای وب‌سایت و اپلیکیشن‌های‌تان را برای کاربران خارجی ارائه کنید. خرید سرور مجازی ابری خارج می‌تواند گزینه مناسبی برای نگهداری فایل‌ها و اطلاعات و میزبانی وب‌سایت‌های‌تان باشد.

مزایای خرید سرور کلود خارج

مزایا

سرور ابری خارج با بهره‌مندی از مجموعه‌ای از چندین سرور متصل به‌هم قابلیت پرداخت هزینه به‌ازای منابع مصرفی را برای کاربران به‌ارمغان می‌آورد. این ویژگی‌ باعث صرفه‌جویی چشمگیر در هزینه‌ها می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه منابع بلا استفاده ندارید. همچنین شما می‌توانید در این سرویس، بسته به نیاز خود شبکه خصوصی، عمومی یا هیبریدی (ترکیبی) را برای استفاده از سرورها انتخاب کنید. قرارگیری دیتاسنتر سرورها در خارج نیز این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید از IP اختصاصی خارج و منابع پر قدرت و پر سرعت سرورهای مستقر در کشورهای اروپایی استفاده کنید.

دسترسی به سرور مجازی ابری خارج

دسترسی به سرور مجازی ابری خارج

 دسترسی به سرور مجازی ابری خارج در سیستم‌عامل ویندوز با دسترسی Administrator و در سیستم‌عامل لینوکس و توزیع‌های مختلف آن مثل اوبونتو (Ubuntu)، دبیان (Debian)، سنت‌‌او‌اس (CentOS) و … با دسترسی ROOT قابل انجام است. توجه داشته باشید، نحوه دسترسی به این سرویس با سایر سرورها تفاوتی ندارد و بعد از دریافت نام کاربری و پسورد خود می‌توانید وارد آن شوید. 

اتصال به سرور مجازی ابری خارج

اتصال به سرور مجازی ابری خارج

اتصال به سرور ابری خارج دارای سیستم‌عامل لینوکس با برنامه‌های Putty و پروتکل SSH یا پوسته امن (Secure Shell) و دسترسی ROOT انجام می‌شود. در سیستم‌عامل لینوکس نیز از برنامه‌هایی مثل ریموت دسکتاپ (Remote Desktop Connection)، یا همان RDC استفاده می‌کنند. همچنین امکان استفاده از نسخه‌های اندروید و iOS موبایل برای اتصال با گوشی همراه نیز وجود دارد. 

کنترل‌پنل سرور ابری خارج

کنترل‌پنل سرور ابری خارج

از کنترل‌پنل برای مدیریت گرافیکی منابع و تنظیمات سرور و وب‌سایت‌ها استفاده می‌شود. در سرور ابری نیز می‌توانید بسته به نوع سیستم‌عامل از کنترل‌پنل‌های مختلفی استفاده کنید. برای مثال، در سیستم‌عامل لینوکس می‌توان از کنترل‌پنل سی‌پنل (Cpanel)، دایرکت‌ادمین (DirectAdmin)، کلوکسو (Kloxo) و موارد مشابه و در سیستم‌عامل ویندوز نیز از پلسک (Plesk)، هلم (Helm)، وب‌سایت‌پنل (Websitepanel) و موارد مشابه استفاده کرد. برای فعال‌سازی کنترل‌پنل در سرور ابری خارج تنها باید هنگام خرید سرور مجازی ابری، متناسب با نوع سیستم‌عامل لینوکس یا ویندوز، رابط کاربری مدنظر خود را انتخاب کنید.

قیمت سرور ابری خارج

قیمت سرور ابری خارج

هزینه سرور ابری به‌ازای منابع مصرفی (Pay-As-You-Go) پرداخت می‌شود. بدین ترتیب، نیازی به پرداخت هزینه منابع بلا استفاده را ندارید و می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. همچنین امکان محاسبه هزینه استفاده به‌‌شکل ماهانه و سه‌ ماهه، شش ماهه و سالانه نیز وجود دارد. مقیاس‌پذیری آنی منابع باعث شده بسته به نیازهای‌تان منابع را کم یا زیاد کنید و از نظر صرف هزینه، نسبت‌به سرورهای اختصاصی مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند.

چرا سرور ابری اروپا پارس پک؟

اولین ارائه دهنده خدمات میزبانی ابری در ایران

پارس‌پک به‌عنوان یکی از معتبرترین ارائه‌دهندگان سرویس‌های میزبانی ابری، تمامی زیرساخت‌های سخت‌افزاری و امنیتی لازم را برای ارائه منابع باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه برای کاربران فراهم کرده است. سرورهای ابری خارج پارس‌پک در بهترین نقاط جغرافیایی کشورهای خارجی قرار گرفته‌اند و از به روزترین و باکیفیت‌ترین منابع برای سرویس‌دهی استفاده می‌کنند. پشتیبانی پارس‌پک در ۷ روز هفته به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات احتمالی شما در نصب‌ و راه‌اندازی و استفاده از سرور ابری اروپا هستند. اگر به‌دنبال بهترین سرور ابری خارج با هزینه مقرون‌به‌صرفه، منابع پرقدرت، پایدار و امن هستید، در انتخاب سرور ابری خارج پارس‌پک شک نکنید. 

سایر ویژگی‌های کلود سرور خارج

پشتیبانی در سرور ابری خارج

پشتیبانی در سرور ابری خارج

هر چند دیتاسنتر سرورهای ابری خارج در کشورهای اروپایی قرار دارد، اما پشتیبانی آن در داخل ایران است. سوالات خود مربوط به نحوه استفاده یا راه‌اندازی و پیکربندی کلود سرور را می‌توانید در زمان دلخواه از متخصص‌های پشتیبانی بپرسید. روش‌های ارتباطی مختلفی همچون تیکت و برقراری تماس تلفنی برای پاسخ به سوالات یا شنیدن انتقادات و پیشنهادات وجود دارد. بنابراین به‌‌شکل ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته می‌توانید سوالات‌تان را به پشتیبانی ارسال کرده و در کم‌ترین زمان پاسخ آن را دریافت کنید.

امنیت کلاود سرور خارج

امنیت کلاود سرور خارج

سرورهای ابری در دیتاسنترهای ایزوله و امن نگهداری می‌شوند و افراد متخصص ۲۴ ساعته وضعیت سرورها را بررسی می‌کنند. بنابراین سرورها از هرگونه حوادث مخرب همچون آتش‌سوزی، زلزله، سیل و موارد مشابه در امان هستند. زیرا علاوه بر فراهم‌بودن فضایی امن و ایزوله، افراد متخصص به‌طور مداوم شرایط بهینه را برای سرورها فراهم می‌کنند. از طرفی، زیرساخت‌های نرم‌‌افزاری با نصب فایروال‌های قدرتمند برای محافظت در برابر حملات و نفوذهای سایبری مثل DDoS نیز در نظر گرفته شده است. هر چند کاربران هم باید در نگهداری و مدیریت رمز‌های عبور، اطلاعات و فایل‌های‌شان تمهیدات لازم را به کار بگیرند. 

فضای بکاپ سرور ابری خارج

سرور برمتال

در سرور مجازی ابری خارج امکان پشتیبان‌گیری روزانه، هفتگی و ماهانه وجود دارد. شما می‌توانید از اطلاعات‌تان نسخه پشتیبان تهیه کنید تا هر زمان که نیاز به بازگردانی اطلاعات باشید، در کم‌ترین زمان فایل‌ها و اطلاعات‌تان را به حالت اولیه بازگردانید. پارس‌پک برای کاربران خود ۵۰ گیگابایت فضای پشتیبان ارائه می‌کند و می‌توانید در زمان دلخواه برای گرفتن نسخه بکاپ از آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید از همکاران متخصص ما بخواهید تا در دوره زمانی مدنظر از اطلاعات‌تان نسخه پشتیبان بگیرند.

سرعت سرورهای ابری خارج

سرعت سرورهای ابری خارج

سرعت سرورهای ابری تا حد زیادی به نوع سخت‌افزار و فضای ذخیره‌سازی آن وابسته است. در کلود سرورهای خارج پارس‌پک از به‌روزترین سخت‌افزارها و درایوهای ذخیره‌سازی SSD استفاده می‌شود. به همین دلیل می‌توانید با سرعت بالا محتوای اپلیکیشن و وب‌سایت‌تان را به کاربران ارائه کرده یا فایل‌های‌تان را در آن دانلود یا آپلود کنید. همچنین با انتخاب فضای رم تا ۱۶ گیگابایت و سی‌پی‌یو تا ۱۶ هسته توان پردازشی فوق‌العاده‌ای در اختیارتان قرار می‌گیرد که پاسخگوی نیاز‌های کوچک و بزرگ‌تان خواهد بود.

پایداری کلاود سرور خارج

پایداری کلاود سرور خارج

کلود سرورهای خارج بالاترین آپتایم را به‌لطف استفاده از چندین سرور برای‌تان به‌ارمغان می‌آورند. با استفاده از این سرورها همیشه در دسترس کاربران خواهید بود و قطعی سرورها باعث از دست دادن مخاطبان‌تان نخواهد شد. زیرا اگر یکی از سرورها قطع شود، سرور دیگری وجود دارد که سرویس‌دهی را ادامه دهد و ارائه محتوا به کاربران را با مشکل روبه‌رو نکند. بیشتر شرکت‌های هاستینگ آپتایم ۹۹ درصد را تضمین می کنند. پارس‌پک با اتکا به استفاده از منابع پر قدرت و پرسرعت، پایداری سرورها را تا ۹۹/۹۹ درصد تضمین می‌کند و نگرانی از بابت دسترس‌پذیری و پایداری وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های‌تان نخواهید داشت.

مقیاس پذیری سرور ابری خارج

مقیاس پذیری سرور ابری خارج

هیچ محدودیتی برای ارتقای منابع سرور خود از جمله فضای‌ ذخیره‌سازی، سی‌پی‌یو، فضای رم و پهنای باند ندارید. شما می‌توانید در زمان دلخواه به‌صورت لحظه‌ای می‌توانید منابع سرور خود را کم یا زیاد کنید. بنابراین این سرویس برای کسب‌وکارهای در حال رشد که در انتخاب میزان منابع به میزان مشخصی دست نیافته‌اند نیز بهترین گزینه است. زیرا با پرداخت صورت‌حساب به‌شکل آنی می‌توانید منابع را افزایش دهید و برای افزایش آن‌ها به مشکل نمی‌خورید.

سوالات متداول

سرور ابری پارس پک؛ یک سرویس بسیار قدرتمند بوده که به دلیل بهره‌گیری از فناوری ابری دارای مزایای بسیار زیادی مانند: ارتقا سخت افزار در لحظه، تغییر سیستم عامل، فضای پشتیبان، پنل مدیریت قدرتمند و بسیاری از امکانات دیگر دارای محبوبیت بالایی می‌باشد. خرید سرور ابری پارس پک در موقعیت ایران و هم خارج از ایران در منطقه اروپا (آلمان) قابل ارائه بوده و بلافاصله پس از سفارش برای شما ایجاد می‌گردد. قیمت سرور ابری نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی و به میزان استفاده از منابع متفاوت است، در پارس پک تمامی سرویس‌ها دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی بوده تا شما از مزایای یک سرویس با کیفیت بهره‌مند شوید.

سرور مجازی ابری خارج چه مزایایی دارد؟

دیتاسنتر سرورهای ابری خارج در کشورهای اروپایی قرار دارند و بهترین گزینه برای وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های دارای بازدیدکننده خارجی و IP کشورهای خارجی هستند. هم‌چنین مقیاس‌پذیری، پایداری، امنیت و هزینه مناسب نسبت‌ به سرورهای اختصاصی از دیگر مزایای این سرویس است.

سرور ابری اروپا در یک نگاه

برخی از مزایا
📌 موقعیت:بهترین دیتا سنترهای خارجی
قابلیت ارتقا سخت افزار:به صورت خودکار و در لحظه
💳 پرداخت روزانه و ساعتی:روزانه با توجه منابع مصرفی
کنترل پنل:باتوجه به درخواست شما
سرور ابری رایگان یک روزه:سرور ۲۴ ساعته تست
پنل ابر سرور:پنل قدرتمند ابری برای مدیریت سرورها
قابلیت VNC:دارد
فایروال:دارد
سیستم عامل:لینوکس و ویندوز
پشتیبانی:۲۴ ساعته

سرور ابری خارج چیست؟

سرور ابری خارج نوعی از خدمات رایانش ابری است که در آن مجموعه‌ای از سرورها وظیفه سرویس‌دهی به یک یا چند کاربر را به‌شکل هم‌زمان برعهده دارند.

سرور ابری خارج چگونه کار می‌کند؟

سرورهای ابری خارج مثل سرورهای سنتی عمل می‌کنند با این تفاوت که دسترسی به آن‌ها از راه دور است. در کلود سرورهای خارج سخت‌افزار چندین سرور مجازی‌سازی می‌شوند، به این معنی که با استفاده از نرم‌افزار مجازی‌ساز (Hypervisor) به قسمت‌های مختلف تقسیم‌بندی‌‌شده و به‌‌ صورت موازی با کاربران به اشتراک گذاشته می‌شوند.

چند نوع سرور ابری خارج وجود دارد؟

سرور ابری خارج شامل سه نوع عمومی، خصوصی و هیبریدی است.

چگونه سرور ابری خارج مناسبی را انتخاب کنم؟

اگر بیشتر ترافیک شما از کشورهای خارجی است یا در بازارهای مالی بین‌المللی دچار مشکل شده‌اید، انتخاب کلود سرور خارج با IP ثابت اختصاصی کشورهای خارجی انتخاب مناسبی است. تنها باید براساس نوع نیاز خود، منابع (فضای ذخیره‌سازی، فضای رم، سی‌پی‌یو و پهنای باند) و مشخصات مدنظرتان را برای کلود سرور انتخاب کنید.

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2024 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.