سرور ابری

سرور ابری

پارس پک اولین ارائه دهنده سرور های ابری در ایران

سرور ابری پارس پک؛ به کمک این سرویس می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بی افزایید و تنها برای منابع موردنیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید. خرید سرور ابری می‌تواند ویژگی‌های بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. کلود سرور پارس پک در برترین مراکز دیتای ایران و آلمان ارائه می‌شود. این سرویس در دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز با دسترسی‌های سطح بالا با توجه به نیاز شما قابل ارائه بوده و دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی می‌باشد.

ویژگی‌های سرور ابری

همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

موقعیت

موقعیت

ابر سرورهای پارس پک در دو موقعیت ایران یا اروپا ارائه می‌شوند

ارتقا سخت افزار

ارتقا سخت افزار

ارتقا سخت‌افزار سرور توسط کاربران به صورت خودکار و در لحظه

پرداخت روزانه

پرداخت روزانه

پرداخت هزینه سرور ابری به صورت روزانه با توجه به منابع مصرفی آن

کنترل پنل میزبانی وب

کنترل پنل میزبانی وب

امکان ارائه کنترل پنل میزبانی وب مورد درخواست شما به همراه سرور

سرور رایگان یک روزه

سرور رایگان یک روزه

امکان ایجاد سرور ۲۴ ساعته تست به صورت رایگان

پنل ابرسرور

پنل ابرسرور

ارائه پنل قدرتمند ابری با امکاناتی ویژه برای مدیریت سرورها

قابلیت VNC

قابلیت VNC

دسترسی مستقیم به سرور با ابزار VNC از طریق پنل ابر سرور

فایروال

فایروال

امکان استفاده از فایروال قدرتمند پارس پک در پنل ابر سرور

راهنمای خرید کلود سرور

 • سرور ابری چیست

  سرور ابری چیست؟

  کلود سرورها نسل جدید از میزبانی ابری می باشند، این سرویس قدرتمند به دلیل استفاده از فناوری ابری، امکان ارتقا و کاهش منابع سرور را برای کاربر در لحظه فراهم می‌کنند. این سرویس که نوع خاصی از سرورهای اشتراکی می‌باشند دارای رم کاملاً اختصاصی و سی پی یو اشتراکی هستند و هزینه در این سرویس‌ها به صورت روزانه کسر می‌شود. این نوع سرورهای قدرتمند در هر دو موقعیت ایران و اروپا قابل ارائه می‌باشند، و در همان لحظه خرید سرور ابری سرویس برای شما ایجاد و فعال می‌شود
 • انواع سرور ابری

  انواع سرور ابری

  کلود سرور ها به دو دسته سرور ابری ایران و اروپا تقسیم می‌شوند. این سرویس با توجه به سیستم عاملی که بر روی آن نصب می‌شود در دو گروه: لینوکسی و ویندوزی در اختیار کاربر قرار می‌گیرند، که همه آنها دارای سخت افزارهای قدرتمند بسیار باکیفیت می‌باشند.
 • سرور ابری ایران

  سرور ابری ایران

  کلود سروری که از نظر موقعیت مکانی در کشور ایران قرار گیرد جز دسته سرورهای داخلی یا ابر سرور ایران نام گذاری می شود این سرور از نظر تجهیزات سخت افزاری با سرور موقعیت اروپا تفاوتی ندارد فقط این سرور ها در موقعیت ایران با هارد ssd ارائه می شوند.
 • سرور ابری خارج

  سرور ابری خارج

  ابر سرور خارج که همان سرور ابری اروپا نام دارد در موقعیت اروپا در کشور آلمان قابل ارائه می باشد بر روی این سرورها از تجهیزات سخت افزاری به روز استفاده می شود و کاربر می تواند از این سرور به صورت روزانه استفاده کند.
 • سرور ابری لینوکس

  سرور ابری لینوکس

  ابر سرور لینوکس در حقیقت سروری با سیستم عامل لینوکس می‌باشد و انواع توزیع‌های لینوکس از قبیل: centos6.7.8، debian10.710.820.900 و ubuntu16.18.19.20 بر روی آن قابل نصب هست. این سرویس هم در موقعیت ایران و اروپا ارائه می‌شود این سرورها به دلیل داشتن زیرساخت ابری امکان تغییر منابع را برای کاربر فراهم کرده و شما می‌توانید از طریق دسترسی Root نرم افزارهای مورد نیاز خود نصب نمایید.
 • سرور ابری ویندوز

  سرور ابری ویندوز

  ابر سرور ویندوز سروری با سیستم عامل ویندوز در نسخه‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ می‌باشد، این سرویس که بسیار در بین توسعه دهندگانی که از زبان ASP.net پایگاه داده‌هایی چون: access و یا SQL server استفاده می‌کنند محبوب است نیز، در هر دو موقعیت ایران و اروپا قابل ارائه و با توجه به نیاز کاربر هر یک از این نسخه‌ها بر روی سرور قابل نصب و تغییر می‌باشد. کاربرقادر است با دسترسی ادمین به سرور متصل شده و برنامه مدنظر را نصب نماید.
 • کنترل پنل سرور ابری

  کنترل پنل

  بر روی سرور ابری با توجه به نوع سیستم عامل می توان کنترل پنل های متفاوتی را نصب و راه اندازی کرد برای مثال اگر سیستم عامل از نوع لینوکسی انتخاب شود کنترل پنل دایرکت ادمین بهترین انتخاب می باشد چرا که هزینه این کنترل پنل بسیار مقرون به صرفه می باشد و در هر دو موقعیت هم ارائه می شود البته قابل ذکر است کنترل پنل سی پنل هم تنها بر روی سرورهای موقعیت اروپا به دلیل تحریم های موجود به کاربران ارائه می شود برای سرورهای ویندوزی هم می توان از پلسک و وب سایت پنل نام برد.
 • مزایا سرور ابری

  مزایا

  از مزیت های سرور ابری می توان به امکان ساخت سریع این سرورها در هر دو موقعیت ایران و اروپا و هزینه پایین این سرورها اشاره کرد. همچنین این سرورها با هر دو سیستم عامل قابل ارائه می باشند و امکان تغییر منابع در این سرورها توسط کاربر قابل تنظیم می باشد.
 • کاربرد سرور ابری

  کاربرد

  این سرورها با توجه به اینکه به صورت روزانه می باشند برای افرادی که سرور را برای مدت کوتاهی نیاز دارند بسیار کاربردی هستند چرا که با کمترین هزینه کاربر می توان یک سرور در اختیار گیرد و همچنین به دلیل اینکه می تواند منابع را تغییر دهد برای تست برخی از نرم افزارها بسیار مناسب می باشند.
 • دسترسی سرور ابری

  دسترسی

  دسترسی های موجود بر روی این سرورها همانند سایر سرورها می باشد یعنی امکان تغییر توزیع یا نسخه های متفاوت از سیستم عامل ها بر روی این سرورها فراهم است کاربر می تواند از طریق پنل vnc موجود به سرور دسترسی داشته باشد. امکان خاموش و روشن کردن و حتی حذف سرور برای کاربر فراهم است. تفاوت عمده ای که در این سرورها وجود دارد دسترسی تغییر رم و سی پی یو توسط خود کاربر است.
 • خرید سرور ابری

  خرید سرور ابری

  برای خرید سرور ابری در پارس پک کاربر می تواند با انتخاب منابع سرور هزینه را تخمین زند و سپس با افزایش اعتبار سرور را تهیه کند و اگر نیاز به کاهش یا ارتقا منابع داشت با محاسبه هزینه این کار انجام می شود.
 • قیمت سرور ابری

  قیمت سرور ابری

  برای خرید این سرورها ابتدا کاربر باید با افزایش اعتبار بر روی پروفایل کاربری هزینه را واریز نماید و سپس می تواند سرور را با حداقل منابع سفارش دهد کمترین هزینه در سرور ابری در موقعیت ایران روزانه ۱۲۲۰ تومان و در موقعیت اروپا روزانه ۱۶۶۰ تومان می باشد.
 • سرور ابری پارس پک

  چرا سرور ابری پارس پک؟

  از مزایای این سرورها در پارس پک می توان به ساخت آسان این سرورها در کوتاهترین زمان با حداقل هزینه، امکان حذف آسان، نصب نسخه ها و توزیع های مختلف سیستم عامل های ویندوز و لینوکس، امکان خاموش و روشن کردن سرور، دسترسی از طریق vnc و امکان کاهش و افزایش رم و سی پی یو نام برد.

جمع بندی

سرور ابری پارس پک؛ یک سرویس بسیار قدرتمند بوده که به دلیل بهره‌گیری از فناوری ابری دارای مزایای بسیار زیادی مانند: ارتقا سخت افزار در لحظه، تغییر سیستم عامل، فضای پشتیبان، پنل مدیریت قدرتمند و بسیاری از امکانات دیگر دارای محبوبیت بالایی می‌باشد. خرید سرور ابری پارس پک در موقعیت ایران و هم خارج از ایران در منطقه اروپا (آلمان) قابل ارائه بوده و بلافاصله پس از سفارش برای شما ایجاد می‌گردد. قیمت سرور ابری نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی و به میزان استفاده از منابع متفاوت است، در پارس پک تمامی سرویس‌ها دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی بوده تا شما از مزایای یک سرویس با کیفیت بهره‌مند شوید.

بله، شما میتوانید یک سرور ۲۴ ساعته رایگان برای تست از پارس پک تحویل بگیرید.

هزینه به صورت روزانه از اعتبار کاربری کسر می شود.

هر ۲۴ ساعت یکبار می توان منابع را تغییر داد.

میزان رم و سی پی یو قابل تغییر توسط کاربر می باشد.

در میزان منابع و نحوه پرداخت می باشد.

خیر، کلود سرور جز سرورهای اشتراکی می باشد که دارای رم اختصاصی و سی پی یو اشتراکی است.

بله، با توجه به نوع سیستم عامل کاربر می تواند کنترل پنل مورد نظر خود از قبیل دایرکت ادمین، سی پنل و پلسک و سایر کنترل پنل ها را نصب نماید.

انواع سرورهای ابری پارس‌پک

پارس پک اولین ارائه دهنده سرور های ابری در ایران

سرور مجازی

سرور مجازی

اگر به امکانات بیشتر در مدیریت وب سایت‌های خود و دسترسی root برای سرور لینوکس یا دسترسی admin برای سرور ویندوز نیاز دارید، سرورهای مجازی پارس پک می‌توانند بهترین همراه شما در توسعه کسب و کار شما باشند.

هایبرید سرور

هایبرید سرور

هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

ماکرو سرور

ماکرو سرور

ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.