سرور ابری

سرور ابری

پارس پک اولین ارائه دهنده سرور های ابری در ایران

سرور ابری پارس پک، این امکان را فراهم کرده تا یک سرور پر سرعت در موقعیت ایران و اروپا، با منابع سخت افزاری و سیستم عامل لینوکس یا ویندوز را با مناسب ترین قیمت در اختیار داشته باشید.با خرید سرور ابری، هزینه آن به صورت روزانه و در ازای منابع سخت افزاری که انتخاب شده است، پرداخت می شود.سرور کلود پارس پک در برترین مراکز داده ایران و اروپا، با پایداری و کیفیت بالا ارائه می شود و کاربران می توانند در لحظه مشخصات سرور مورد نیاز خود را تعیین کرده و یک سرویس ابری با دسترسی بالا و پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی را خریداری نمایند.

ویژگی‌های سرور ابری

همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

موقعیت

موقعیت

ابر سرورهای پارس پک در دو موقعیت ایران یا اروپا ارائه می‌شوند

ارتقا سخت افزار

ارتقا سخت افزار

ارتقا سخت‌افزار سرور توسط کاربران به صورت خودکار و در لحظه

پرداخت روزانه

پرداخت روزانه

پرداخت هزینه سرور ابری به صورت روزانه با توجه به منابع مصرفی آن

شبکه خصوصی

شبکه خصوصی

امکان راه اندازی یک شبکه خصوصی و ارتباط مستقیم بین سرورهای مختلف

سرور رایگان یک روزه

سرور رایگان یک روزه

امکان ایجاد سرور ۲۴ ساعته تست به صورت رایگان

پنل ابرسرور

پنل ابرسرور

ارائه پنل قدرتمند ابری با امکاناتی ویژه برای مدیریت سرورها

قابلیت VNC

قابلیت VNC

دسترسی مستقیم به سرور با ابزار VNC از طریق پنل ابر سرور

فایروال

فایروال

امکان استفاده از فایروال قدرتمند پارس پک در پنل ابر سرور

راهنمای خرید کلود سرور

 • سرور ابری چیست

  سرور ابری چیست؟

  سرور کلود، نسل جدید از میزبانی ابری می باشد، این سرویس قدرتمند به دلیل استفاده از فناوری ابری، امکان ارتقا یا کاهش منابع سخت افزاری سرور را برای کاربر در لحظه فراهم می‌کند. این سرویس که نوع خاصی از سرورهای اشتراکی می‌باشند دارای رم کاملاً اختصاصی و سی پی یو اشتراکی هستند و هزینه در این سرویس‌ها به صورت روزانه کسر می‌شود. این ابر سرور ها در هر دو موقعیت ایران و اروپا قابل ارائه می‌باشند، و در همان لحظه خرید سرور ابری، سرویس برای شما ایجاد و فعال می‌شود.
 • انواع سرور ابری

  انواع سرور ابری

  سرور های کلود به دو دسته سرور ابری ایران و اروپا تقسیم می‌شوند. این سرویس با توجه به سیستم عاملی که بر روی آن نصب می‌شود در دو گروه: لینوکسی و ویندوزی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد، که همه آنها دارای سخت افزارهای قدرتمند و بسیار باکیفیت می‌باشند..
 • سرور ابری ایران

  سرور ابری ایران

  سرویس کلود ایران، با قرار گیری تجهیزات سخت افزاری در مراکز داده داخل کشور ایران به عنوان یکی از ابر سرور های پر سرعت داخلی شناخته و خریداری می شود.این سرویس از نظر تجهیزات سخت افزاری و آپتایم، تفاوتی با هم نوع خارجی خود نداشته و همانند آن از هارد های پر سرعت SSD و سیستم عامل های لینوکس و ویندوز استفاده می کند.این کلود سرور ها به دلیل قرار گیری در ایران، از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند و به عنوان سرور مجازی روزانه از آن نیز استفاده می شود.
 • سرور ابری خارج

  سرور ابری خارج

  خرید ابر سرور خارج، که در موقعیت جغرافیایی کشور آلمان و در مراکز داده معتبر با بهره گیری از استانداردهای جهانی مراکز داده، به منظور داشتن یک سرویس با آی پی خارج از ایران و آپتایم بالا، انتخاب می شود.این سرویس همچنین برای کسب و کار هایی که کاربران خارج از ایران دارند و یا نیاز به یک سرور در دیتاسنتر های خارجی با یک ip خارجی دارند، با قیمت مناسب تهیه می شود.
 • سرور ابری لینوکس

  سرور ابری لینوکس

  خرید ابر سرور لینوکس در حقیقت سروری با سیستم عامل لینوکس می‌باشد و انواع توزیع‌های لینوکس از قبیل: centos6.7.8، debian10.710.820.900 و ubuntu16.18.19.20 بر روی آن قابل نصب هست. این سرویس هم در موقعیت ایران و اروپا ارائه می‌شود. این سرور های کلود، به دلیل داشتن زیرساخت ابری امکان تغییر منابع را برای کاربر فراهم کرده و شما می‌توانید از طریق دسترسی Root نرم افزارهای مورد نیاز خود نصب نمایید.
 • سرور ابری ویندوز

  سرور ابری ویندوز

  ابرسرور ویندوز، یک سرویس با سیستم عامل ویندوز در نسخه های ۲۰۰۸،۲۰۱۲،۲۰۱۶و ۲۰۱۹ می باشد که با دسترسی ادمین در اختیار کاربران قرار می گیرد.این سرویس برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان که از زبان ASP.NET و پایگاه داده هایی چون SQL Server و Access استفاده می کنند، محبوب می باشد. همچنین بیشتر کاربران با توجه به استفاده آسان و راحت از محیط ویندوز، تمایل به خرید سرور کلود ویندوزی را در موقعیت های ایران و اروپا، با قیمت و سرعت مناسب دارند.دسترسی ادمین بر روی این سرویس ها باعث شده تا امکان نصب نرم افزار های دلخواه و مدیریت کامل سرور، فراهم باشد.
 • کنترل پنل سرور ابری

  راه اندازی شبکه خصوصی

  در بین امکانات ارائه شده در پنل ابر سرور ، امکان برقراری ارتباط بین سرورها با ایجاد شبکه خصوصی برای کاربرانی که نیاز به ارتباط داخلی بین سرورهای خود دارند مهیا گردیده است، با ایجاد این شبکه، کارت شبکه داخلی بر روی سرورها ایجاد گردیده و تنها کافیست یک Ip از رنج محلی دلخواه خود روی آن تنظیم نمائیم
 • مزایا سرور ابری

  مزایا

  از مزایای خرید سرور ابری می توان به قابلیت ساخت سریع یک سرور کلود، با سیستم عامل لینوکس یا ویندوز، در موقعیت ایران یا خارج، اشاره کرد.همچنین با انتخاب این سرویس، کاربر فقط در ازای منابع و مدت زمانی که از ابر سرور استفاده می کند، هزینه پرداخت خواهد کرد، از همین رو می توان از این سرویس ها به عنوان یک سرور مجازی روزانه نیز استفاده کرد. از دیگر مزایای سرویس کلود، به قابلیت ارتقا یا کاهش منابع سخت افزاری، به میزان دلخواه می توان اشاره کرد، در حالیکه در سرور های مجازی فقط قابلیت تغییر پلن سرویس فراهم می باشد و نه میزان منابع سخت افزاری به میزان دلخواه.این مزیت باعث ایجاد یک پایداری و آپتایم بالا در هنگام سرویس دهی به کاربران و سایت های پر بازدید می شود.قیمت مناسب، نصب و راه اندازی آسان، از دیگر مزیت های کلود سرورهای پارس پک می باشد.
 • کاربرد سرور ابری

  کاربرد

  خرید سرور ابری ویندوز یا لینوکس با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران یا آلمان، برای افرادی که قصد میزبانی وبسایت با کاربران داخلی یا خارجی دارند، به علت منابع سخت افزاری قدرتمند و به روز، استفاده می شود.همچنین از سرور های کلود به منظور در اختیار داشتن یک فضای ذخیره سازی امن و پایدار، برای درج و نگه داری فایل ها و اطلاعات در یک محیط، که قابلیت دسترسی در هر زمان و مکان را داشته باشد، استفاده می شود.این ابر سرور ها به دلیل قابلیت ارتقای منابع سخت افزاری در لحظه، می توانند برای کسب و کارهایی که نیاز به مدیریت بیشتر هزینه های خود دارند، بسیار کاربردی باشد.
 • دسترسی سرور ابری

  دسترسی

  میزان دسترسی در کلود سرور ها همانند سایر سرویس ها می باشد که در سیستم عامل لینوکس با توزیع های مختلف، با دسترسی root و در سیستم عامل ویندوز نوع دسترسی Admin می باشد که شرایط نصب نرم افزار ها و سیستم عامل های دلخواه و مدیریت بیشتر سرور را فراهم می کنند.دسترسی های موجود در پنل ابر سرور پارس پک این قابلیت را به کاربران می دهد تا مدیریت خاموش و روشن کردن سرور، حذف سرور، مدیریت ترافیک مصرفی، فضای رم و مشخصات پردازنده را مشاهده کرده و در لحظه قابلیت ارتقای منابع سخت افزاری، فراهم باشد.
 • خرید سرور ابری

  خرید سرور ابری

  قیمت سرور ابری پارس پک بر اساس موقعیت جغرافیایی و منابع سخت افزاری مورد نظر تعیین می شود.برای خرید بهترین سرور کلود باید ابتدا کشور مورد نظر :ایران یا آلمان را انتخاب کرده و سپس میزان رم، هارد و پردازنده را مشخص کرده تا قیمت سرویس را مشاهده نمایید.شرکت پارس پک با بهره گیری از زیر ساخت های ابری و تکنولوژی های روز دنیا، سعی بر این داشته تا با بهترین کیفیت و قیمت، خدمات خود را ارائه نماید.
 • قیمت سرور ابری

  قیمت سرور ابری

  قیمت سرور ابری پارس پک بر اساس موقعیت جغرافیایی و منابع سخت افزاری مورد نظر تعیین می شود.برای خرید بهترین سرور کلود باید ابتدا کشور مورد نظر :ایران یا آلمان را انتخاب کرده و سپس میزان رم، هارد و پردازنده را مشخص کرده تا قیمت سرویس را مشاهده نمایید.شرکت پارس پک با بهره گیری از زیر ساخت های ابری و تکنولوژی های روز دنیا، سعی بر این داشته تا با بهترین کیفیت و قیمت، خدمات خود را ارائه نماید.
 • سرور مجازی روزانه

  سرور مجازی روزانه

  از سرور های کلود به عنوان سرور مجازی روزانه نیز استفاده می شود و برای کاربرانی که قصد دارند در مدت زمان دلخواه که می تواند شامل: چند ساعت یا روزانه باشد، از این سرویس استفاده کنند، گزینه مناسبی می باشد.هزینه این سرویس نیز بصورت ر وزانه از پنل کاربری کسر شده و در هر زمان که اراده کنید می توانید آن را شارژ کرده و از قابلیت های سرور ابری استفاده نمایید.
 • اتصال

  اتصال

  نحوه اتصال به سرور ابری، همانند سرویس های مجازی و اختصاصی، یا از طریق گوشی موبایل اندروید یا ios، با نصب نرم افزار های مرتبط مانند RDC Client صورت گرفته و یا از طریق کامپیوتر و لپ تاپ، با دسترسی به یک اینترنت با کیفیت معمولی امکان پذیر است.در پنل ابری این سرویس ها نیز امکان اتصال از طریق VNC برای کاربران فراهم می باشد.این قابلیت باعث می شود تا در هر زمان و مکانی، فقط با در دسترس داشتن یک اینترنت، کاربر بتواند وارد سرور شده و از امکانات آن به راحتی و با سرعت بالا استفاده کند.
 • سرور مجازی لینوکس اروپا (آلمان)

  بکاپ

  فضای بک آپ و پشتیبانی، ۵۰ گیگ حافظه می باشد که برای ذخیره سازی و نگه داری اطلاعات مهم، با خرید ابر سرور ها به کاربران داده می شود و کاملا رایگان می باشد.استفاده از این فضا به منظور جلوگیری از دست رفتن فایل ها و داده های بسیار مهم می باشد که بهتر است همیشه فایل بکاپ را از محیط سرور خود نگه داری نمایید.
 • امنیت سرور مجازی

  امنیت

  امنیت سرور های ابری ایران و خارج پارس پک، توسط مانیتورینگ و فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری مراکز داده معتبر، فراهم می شود که باعث حفظ اطلاعات و داده های کاربران و جلوگیری از نفوذ به این سرور های می شود.امنیت داخلی سرویس های کلود نیز ، باید با رعایت نکات مهم و کاربردی توسط کاربران گرامی صورت بگیرد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  حضور تیم پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته پارس پک، می تواند کمک بزرگی در حل و برطرف سازی سوالات یا مشکلات کاربران در هنگام استفاده از سرویس های کلود، باشد.تیم پشتیبانی شبانه روزی با دانش کافی جهت راهنمایی کاربران و پاسخگویی در سریع ترین زمان ممکن از طریق تیکت، در کنار شما بوده تا لذت استفاده از یک سرویس با آپتایم و پایداری بالا را تجربه نمایید.
 • سرور ابری پارس پک

  چرا سرور ابری پارس پک؟

  پارس پک بک به عنوان اولین شرکت در ارائه خدمات میزبانی ابری، تمامی زیر ساخت ها و استاندارد های یک سرور ابری را فراهم کرده و با بهترین و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد.این سرویس ها با استفاده از سیستم عامل های لینوکس و ویندوز در ایران یا خارج ( آامان)، در افزایش بازدهی و توان سخت افزاری سرویس شما تاثیر بسیار زیادی داشته و از آن می توان در بازه های زمانی روزانه، ماهانه، سالانه و ساعتی استفاده کرد که هیچ گونه محدودیتی در انتخاب زمان سرویس نخواهید داشت.با استفاده از این تکنولوژی در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به کاهش یا افزایش منابع سخت افزاری داشته باشید، با ورود به پنل ابری در سریع ترین زمان ممکن، میزان آن را تعیین خواهید کرد.

سوالات متداول

سرور ابری پارس پک؛ یک سرویس بسیار قدرتمند بوده که به دلیل بهره‌گیری از فناوری ابری دارای مزایای بسیار زیادی مانند: ارتقا سخت افزار در لحظه، تغییر سیستم عامل، فضای پشتیبان، پنل مدیریت قدرتمند و بسیاری از امکانات دیگر دارای محبوبیت بالایی می‌باشد. خرید سرور ابری پارس پک در موقعیت ایران و هم خارج از ایران در منطقه اروپا (آلمان) قابل ارائه بوده و بلافاصله پس از سفارش برای شما ایجاد می‌گردد. قیمت سرور ابری نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی و به میزان استفاده از منابع متفاوت است، در پارس پک تمامی سرویس‌ها دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی بوده تا شما از مزایای یک سرویس با کیفیت بهره‌مند شوید.

آیا میتوان سرور ابری را رایگان سفارش داد؟

بله، شما میتوانید یک سرور ۲۴ ساعته رایگان برای تست از پارس پک تحویل بگیرید.

قیمت کلود سرور به چه صورت محاسبه می شود؟

هزینه به صورت روزانه از اعتبار کاربری کسر می شود.

امکان تغییر منابع در کلود سرور به چه صورت می باشد؟

هر ۲۴ ساعت یکبار می توان منابع را تغییر داد.

کدام منابع در کلود سرور قابل تغییر است؟

میزان رم و سی پی یو قابل تغییر توسط کاربر می باشد.

تفاوت سرور ابری با سرور مجازی در چیست؟

در میزان منابع و نحوه پرداخت می باشد.

آیا در سرور ابری رم و سی پی یو اختصاصی می باشد؟

خیر، کلود سرور جز سرورهای اشتراکی می باشد که دارای رم اختصاصی و سی پی یو اشتراکی است.

آیا امکان نصب کنترل پنل بر روی کلود سرور وجود دارد؟

بله، با توجه به نوع سیستم عامل کاربر می تواند کنترل پنل مورد نظر خود از قبیل دایرکت ادمین، سی پنل و پلسک و سایر کنترل پنل ها را نصب نماید.

امکانات سرور کلود در یک نگاه
موقعیت:ایران و اروپا
قابلیت ارتقا سخت افزار:به صورت خودکار و در لحظه
پرداخت روزانه:روزانه با توجه منابع مصرفی
کنترل پنل:باتوجه به درخواست شما
سرور یک روزه:سرور ۲۴ ساعته تست
پنل ابر سرور:پنل قدرتمند ابری برای مدیریت سرورها
قابلیت VNC:دارد
فایروال:دارد
سیستم عامل:لینوکس و ویندوز
پشتیبانی:۲۴ ساعته

انواع سرورهای ابری پارس‌پک

پارس پک اولین ارائه دهنده سرور های ابری در ایران

سرور مجازی

سرور مجازی

اگر به امکانات بیشتر در مدیریت وب سایت‌های خود و دسترسی root برای سرور لینوکس یا دسترسی admin برای سرور ویندوز نیاز دارید، سرورهای مجازی پارس پک می‌توانند بهترین همراه شما در توسعه کسب و کار شما باشند.

هایبرید سرور

هایبرید سرور

هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

ماکرو سرور

ماکرو سرور

ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2022 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.