سرور اختصاصی خارج

سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان پارس پک، که در نسل جدید ارائه‌شده است این مزیت رادارند تا کاربران تنها برای منابع موردنیاز خود هزینه پرداخت کنند و همچنین امکان استفاده از پنلی قدرتمند برای مدیریت سرور را خواهند‌ داشت. سرورهای اختصاصی آلمان با سیستم‌عامل لینوکس و ویندوز قابل‌ارائه می‌باشند؛ خرید سرور اختصاصی آلمان در سیستم‌عامل مختلف میسر است تا بتوانید طبق نیازهای خاص خود سرویستان را تهیه کنید. قیمت سرور اختصاصی نیز بر اساس منابع مصرفی شما محاسبه می‌شود. پارس پک با بهره‌گیری از تجهیزات و سخت‌افزار کاملاً جدید و پیشرفته و ارائه با کیفیت‌ترین سرورهای اختصاصی آلمان، شرایط بهینه و مناسبی برای صاحبان کسب‌وکارهای مختلف جهت میزبانی هرچه بهتر سایت و نرم‌افزار خود آماده کرده است.

انواع سرور اختصاصی آلمان

پارس پک اولین ارائه دهنده سرور های ابری در ایران

مرتب سازی بر اساس:
 • گران‌ترین
 • ارزان‌ترین
 • قوی‌ترین
 • سبکترین
۸نتیجه یافت شد
 • euBMServer05
  نوع سرور: Bare Metal
  ترافیک ماهیانه: ۲۰۰۰۰ گیگابایت
  میزان فضا: ۴۰۰۰ گیگابایت NVMe SSD
  حافظه رم: ۱۲۸ گیگابایت
  پردازنده: ۲۴ Threads
  هزینه راه اندازی: ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
  ماهیانه/۵,۸۲۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • euBMServer03
  نوع سرور: Bare Metal
  ترافیک ماهیانه: ۲۰۰۰۰ گیگابایت
  میزان فضا: ۲۰۰۰ گیگابایت NVMe SSD
  حافظه رم: ۶۴ گیگابایت
  پردازنده: ۱۶ Threads
  هزینه راه اندازی: ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
  ماهیانه/۳,۸۵۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • euBMServer02
  نوع سرور: Bare Metal
  ترافیک ماهیانه: ۲۰۰۰۰ گیگابایت
  میزان فضا: ۴۰۰۰ گیگابایت HDD
  حافظه رم: ۶۴ گیگابایت
  پردازنده: ۱۲ Threads
  هزینه راه اندازی: رایگان
  ماهیانه/۲,۸۰۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • euBMServer01
  نوع سرور: Bare Metal
  ترافیک ماهیانه: ۲۰۰۰۰ گیگابایت
  میزان فضا: ۱۰۰۰ گیگابایت SSD
  حافظه رم: ۳۲ گیگابایت
  پردازنده: ۸ Threads
  هزینه راه اندازی: رایگان
  ماهیانه/۱,۹۰۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • PowerVM-NVMe-04
  نوع سرور: PowerVM-NVMe
  ترافیک ماهیانه: ۱۰۰۰ گیگابایت
  میزان فضا: ۲۰۰ گیگابایت NVMe
  حافظه رم: ۱۰ گیگابایت
  پردازنده: ۱۰ هسته
  سیستم عامل: Windows | Linux
  هزینه راه اندازی: ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  ماهیانه/۸۹۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • PowerVM-NVMe-03
  نوع سرور: PowerVM-NVMe
  ترافیک ماهیانه: ۱۰۰۰ گیگابایت
  میزان فضا: ۲۰۰ گیگابایت NVMe
  حافظه رم: ۸ گیگابایت
  پردازنده: ۸ هسته
  سیستم عامل: Windows | Linux
  هزینه راه اندازی: ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  ماهیانه/۷۶۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • PowerVM-NVMe-02
  نوع سرور: PowerVM-NVMe
  ترافیک ماهیانه: ۱۰۰۰ گیگابایت
  میزان فضا: ۱۰۰ گیگابایت NVMe
  حافظه رم: ۶ گیگابایت
  پردازنده: ۶ هسته
  سیستم عامل: Windows | Linux
  هزینه راه اندازی: ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  ماهیانه/۶۳۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • PowerVM-NVMe-01
  نوع سرور: PowerVM-NVMe
  ترافیک ماهیانه: ۱۰۰۰ گیگابایت
  میزان فضا: ۱۰۰ گیگابایت NVMe
  حافظه رم: ۳ گیگابایت
  پردازنده: ۳ هسته
  سیستم عامل: Windows | Linux
  هزینه راه اندازی: ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  ماهیانه/۴۹۰,۰۰۰تومان
  سفارش
 • مشاهده بیشتر
x
فیلتر کن

راهنمای خرید سرور اختصاصی آلمان

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های وبمسترهای سایت‌های بزرگ، سرعت ایندکس و کراول توسط موتورهای جست‌وجو می‌باشد. سرور اختصاصی آلمان به دلیل اینکه قابلیت میزبانی در دیتاسنترهای معتبر آلمان: Leaseweb، equinix و Hentzer رادارند؛ دارای سخت‌افزار بروز، پینگ تایم کمتر تا سرورهای گوگل، امنیت مناسب و قیمت مناسب برای خرید می‌باشد.

 • سرور اختصاصی آلمان چیست

  سرور اختصاصی آلمان چیست؟

  می‌توان سرور اختصاصی المان را کامپیوتری مانند سایر رایانه‌های خانگی یا اداری دانست. سرورها از اجزای مختلفی مانند پردازشگرها، هارد، رم، سخت‌افزارهای مربوط به شبکه و اجزای دیگر تشکیل‌شده‌اند. حال باید این مسئله را در نظر داشت که سرور اختصاصی شبیه به یک رایانه خانگی نیست چراکه دارای سخت‌افزارهای کاملاً قدرتمند و تجاری خواهند بود که مطمئن بوده و کمتر دچار مشکلات می‌شوند. همان‌گونه که از نام این سرورها مشخص است، این سرورهای اختصاصی در کشور آلمان میزبانی می‌شوند.
 • سرور اختصاصی لینوکس

  لینوکس

  در سرور اختصاصی linux آلمان از یکی از توزیع‌های لینوکس به‌عنوان سیستم‌عامل استفاده می‌کند. معمولاً روی سرور اختصاصی لینوکس آلمان نرم‌افزارهایی مانند apache،litespeed و یا nginx نصب می‌گردد تا خدمات میزبانی مناسب‌تر روی این سرورها انجام گیرد. سرورهای اختصاصی linux آلمان به دلیل open source بودن و آموزش‌های زیاد موجود در اینترنت در بین کاربران محبوبیت قابل‌توجهی دارند و تعداد زیادی از سرورها را شامل می‌شوند.
 • سرور اختصاصی ویندوز

  ویندوز

  سرور اختصاصی ویندوز آلمان از یکی از ورژن های مختلف ویندوز سرور به‌عنوان سیستم‌عامل استفاده می‌کند. سیستم‌عامل سرور ویندوز از ASP و ASP.NET پشتیبانی می‌کند که توسط مایکروسافت پشتیبانی می‌گردند. ASP فقط در سرور ویندوزی قابل‌اجرا است. به‌طورکلی ویندوز برای ASP و بانک اطلاعات SQL Server مناسب خواهد بود. برای انتخاب سرور اختصاصی ویندوز آلمان و یا سرور اختصاصی لینوکس آلمان ابتدا کاربر باید نیاز و پیش‌نیازهای خود را به‌صورت دقیق برای مورداستفاده خود از سرور بررسی کند، در ادامه با توجه به زبان طراحی سایت، سرور را انتخاب نماید.
 • کنترل پنل سرور اختصاصی آلمان

  کنترل پنل

  برای مدیریت سرورهای اختصاصی آلمان شرکت پارس پک پنل ابرسرور را در اختیار کاربران قرار داده است. پنل کنترلی ابر سرور دارای امکاناتی مانند: بررسی نمودارها، فایروال، ارتباط ریموت VNC، restart، نصب مجدد سیستم عامل و دیگر امکانات میباشد.
 • دسترسی

  دسترسی

  در سرورهای اختصاصی آلمان کاربر دسترسی کامل به سرور خواهد داشت و می‌تواند نرم‌افزارها و موارد موردنیاز خود را روی سیستم نصب نماید، کاربر دسترسی به ریشه و روت دارد و کنترل کامل سرور را در اختیار خواهد داشت. هیچ محدودیتی روی پورت‌های dedicated server آلمان اعمال نشده است و کاربران امکان استفاده از تمامی پورت‌ها را خواهند داشت.
 • مزایت

  مزایت

  دلایل زیادی وجود خواهد داشت که یک شرکت تصمیم بگیرد بین dedicated server آلمان و سرور اشتراکی آلمان، سرور اختصاصی را انتخاب کند. استفاده از منابع به‌صورت کاملاً اختصاصی کارایی مناسبی در عملکرد و سرعت سایت خواهد گذاشت. کاربران در سرور اختصاصی آلمان محیطی کاملاً اختصاصی با دسترسی کامل در اختیار خواهند داشت. همچنین اگر می‌خواهید به بهترین استفاده از منابع مالی خود را داشته باشید استفاده از سرور اختصاصی مناسب‌ترین گزینه خواهد بود.
 • کاربرد سرور اختصاصی آلمان

  کاربرد

  بابیان برخی مقدمات در مورد سرور های اختصاصی آلمان حال می‌توانیم نگاه کاربردی‌تری به آن داشته باشیم و بررسی دقیق‌تری انجام دهیم. علت انتخاب سرورهای اختصاصی ۲ دلیل عمده دارد، استفاده برق و داشتن حریم خصوصی. در سرورهای اختصاصی آلمان برخلاف خدمات هاستینگ تمام منابع در اختیار یک فرد خواهد بود.

جمع بندی

سرور اختصاصی آلمان را می‌توانید متناسب با نیازهای خود در سیستم‌عامل لینوکس و ویندوز در بهترین دیتاسنترها تهیه کنید. خرید سرور اختصاصی آلمان می‌تواند در شرایط قطع اینترنت داخلی می‌تواند از مشکلاتی احتمالی SEO جلوگیری کند. قیمت سرور اختصاصی آلمان نیز بر اساس منابع مصرفی شما محاسبه می‌شود.

بله، سرورهای اختصاصی خارج با قرار گرفتن در دیتاسنترهای تجهیز شده با سخت افزارهای به روز و استاندارد و با توجه به قیمت ارز، در مقایسه با سرورهای اختصاصی ایران از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

بله، هرزمان که کاربر درخواست دهد امکان ارتقا منابع فراهم خواهد بود

تعهد پارس پک برای سرورهای هایبرید ۲۴ ساعت و برای سرورهای ماکرو ۱ تا ۳ روز می باشد، اما معمولا سرورها در حداقل زمان ممکن آماده خواهند شد.

سرورهای اختصاصی آلمان به دو بخش سرورهای ویندوز آلمان ( ورژن های مختلف ویندوز سرور ) و سرور های اختصاصی لینوکس آلمان ( توزیع های مختلف لینوکس ) تقسیم می شوند.

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2022 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.