سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان

نسل جدید سرورهای اختصاصی آلمان که در پارس پک ارائه شده است این مزیت را دارند تا کاربران تنها برای مناع مورد نیاز خود هزینه پرداخت کنند و همچنین امکان استفاده از پنلی قدرتمند برای مدیریت سرور را خواهن داشت. سرورهای اختصاصی آلمان با سیستمعامل­های لینوکس (توزیعهای مختلف لینوکس) و ویندوز (ورژن های مختلف ویندوز سرور) قابل ارائه میباشند که هر کدام در موارد مختلف کاراییهای مناسب دارند. پارس پک با بهره گیری از تجهیزات و سخت افزار کاملا جدید و پیشرفته وارائه با کیفیت ترین سرورهای اختصاصی آلمان، شرایط بهینه و مناسبی برای صاحبان کسب و کارهای مختلف جهت میزبانی هرچه بهتر سایت و نرمافزار خود اماده کرده است.

انواع سرور اختصاصی

پارس پک اولین ارائه دهنده سرور های ابری در ایران

سرور اختصاصی هایبرید

۱۷۹هزار تومان/ در ماه
سرعت عمل در جابجایی سخت افزاری
HYBRID SERVER
RAM از ۲ تا ۳۲ گیگابایت
تا ۱۰ هسته پردازشگر
همراه با پنل قدرتمند ابری
 • منابع سخت افزاری اختصاصی
 • انعطاف در ارتقای سخت افزاری
 • قابلیت ارتقا به سرور ماکرو
 • Semi Managed Server

سرور اختصاصی ماکرو

۶۵۲هزار تومان/ در ماه
سرعت عمل در جابجایی سخت افزاری
MACRO SERVER
RAM از ۲۴ تا ۲۵۶ گیگابایت
تا ۷۲ هسته پردازشگر
همراه با پنل قدرتمند ابری
 • منابع سخت افزاری اختصاصی
 • انعطاف در ارتقای سخت افزاری
 • قابلیت ارتقای توان پردازشی
 • Semi Managed Server
 • FREE High Speed SSD DRIVE

Bare Metal Server

نسل قدیم سرور اختصاصی
وقفه طولانی بهنگام مشکلات سخت افزاری
DEDICATED SERVER
 • منابع سخت افزاری اختصاصی
 • بدون پنل مدیریت سرور
 • محدودیت در ارتقای سخت افزاری
 • محدودیت در توان پردازشی
 • سرور اختصاصی آلمان چیست؟

  سرور اختصاصی آلمان چیست؟

  میتوان سرور اختصاصی آلمان را کامپیوتری مانند سایر رایانه های خانگی یا اداری دانست. سرورها از اجزای مختلفی مانند پردازشگرها ، هارد ، رم ، سخت افزارهای مربوط به شبکه و اجزای دیگر تشکیل شده اند. حال باید این مسئله را در نظر داشت که سرورهای اختصاصی آلمان شبیه به یک رایانه خانگی نیست چرا که دارای سخت افزارهای کاملا قدرتمند و تجاری خواهند بود که مطمئن بوده و کمتر دچار مشکلات می شوند. همانگونه که از نام این سرورها مشخص است، این سرورهای اختصاصی در کشور آلمان میزبانی میشوند.
 • لینوکس

  لینوکس

  در سرور اختصاصی linux آلمان از یکی از توزیع های لینوکس به عنوان سیستم عامل استفاده می کند. معمولا روی سرورهای اختصاصی لینوکسی آلمان نرم افزار هایی مانند apache ،litespeed و یا nginx نصب می گردد تا خدمات میزبانی مناسبتر روی این سرور ها انجام گیرد. سرورهای اختصاصی linux آلمان به دلیل open source بودن و آموزش های زیاد موجود در اینترنت در بین کاربران محبوبیت قابل توجهی دارند و تعداد زیادی از سرورها را شامل می شوند.
 • ویندوز

  ویندوز

  سرور اختصاصی ویندوز آلمان از یکی از ورژن های مختلف ویندوز سرور به عنوان سیستم عامل استفاده می کند. سیستم عامل سرور ویندوز از ASP و ASP.NET پشتییبانی می کند که توسط مایکروسافت پشتیبانی می گردند. ASP فقط در سرور ویندوزی قابل اجرا است. به طورکلی ویندوز برای ASP و بانک اطلاعات SQL Server مناسب خواهد بود. برای انتخاب سرور اختصاصی ویندوز آلمان و یا سرور اختصاصی لینوکس آلمان ابتدا کاربر باید نیاز و پیشنیازهای خود را به صورت دقیق برای مورد استفاده خود از سرور بررسی کند، در ادامه با توجه به زبان طراحی سایت، سرور را انتخاب نماید.
 • کنترل پنل

  کنترل پنل

  برای مدیریت سرورهای اختصاصی آلمان شرکت پارس پک پنل ابرسرور را در اختیار کاربران قرار داده است. پنل کنترلی ابر سرور دارای امکاناتی مانند: بررسی نمودارها، فایروال، ارتباط ریموت VNC، restart، نصب مجدد سیستم عامل و دیگر امکانات میباشد.
 • دسترسی

  دسترسی

  در سرورهای اختصاصی آلمان کاربر دسترسی کامل به سرور خواهد داشت و میتواند نرم­افزارها و موارد مورد نیاز خود را روی سیستم نصب نماید، کاربر دسترسی به ریشه و روت دارد و کنترل کامل سرور را دراختیار خواهد داشت. هیچ محدودیتی روی پورت های سرور اختصاصی آلمان اعمال نشده است و کاربران امکان استفاده از تمامی پورت ها را خواهند داشت.
 • مزایت

  مزایت

  دلایل زیادی وجود خواهد داشت که یک شرکت تصمیم بگیرد بین سرور اختصاصی آلمان و سرور اشتراکی آلمان، سرور اختصاصی را انتخاب کند. استفاده از منابع به صورت کاملا اختصاصی کارایی مناسبی در عملگرد و سرعت سایت خواهد گداشت. کاربران در سرور اختصاصی آلمان محیطی کاملا اختصاصی با دسترسی کامل در اختیار خواهند داشت. همچنین اگر می­خواهید به به­ترین استفاده از منابع مالی خود را داشته باشید استفاده از سرور اختصاصی مناسبترین گزینه خواهد بود.
 • کاربرد

  کاربرد

  با بیان برخی مقدمات در مورد سرور اختصاصی آلمان حال میتوانیم نگاه کاربردی تری به آن داشته باشیم و بررسی دقیق تری انجام دهیم. علت انتخاب سرورهای اختصاصی ۲ دلیل عمده دارد، استفاده برق و داشتن حریم خصوصی. در سرورهای اختصاصی آلمان بر خلاف خدمات هاستینگ تمام منابع در اختیار یک فرد خواهد بود.

بله، سرورهای اختصاصی خارج با قرار گرفتن در دیتاسنترهای تجهیز شده با سخت افزارهای به روز و استاندارد و با توجه به قیمت ارز، در مقایسه با سرورهای اختصاصی ایران از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

بله، هرزمان که کاربر درخواست دهد امکان ارتقا منابع فراهم خواهد بود

تعهد پارس پک برای سرورهای هایبرید ۲۴ ساعت و برای سرورهای ماکرو ۱ تا ۳ روز می باشد، اما معمولا سرورها در حداقل زمان ممکن آماده خواهند شد.

سرورهای اختصاصی آلمان به دو بخش سرورهای ویندوز آلمان ( ورژن های مختلف ویندوز سرور ) و سرور های اختصاصی لینوکس آلمان ( توزیع های مختلف لینوکس ) تقسیم می شوند.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.