سرور آلمان

سرور آلمان

سرورهای آلمان با آی پی آلمان و دارای کمترین زمان پینگ می باشند. آپ تایم ۹۹% و نزدیک به صد در صد از دیگر مزیت های سرورآلمان پارس پک برای کاربرانی که به دنبال یک سرور با کیفیت با آپ تایم بالا هستند می باشد.
به دلیل وجود زیرساخت های پیشرفته در دیتاسنترهای آلمان، پهنای باند بیشتری روی این سرورها ارائه می گردد، لذا برای کاربرانی که دارای حجم بالایی از تبادل اطلاعات در وبسایت خود می باشند سرور آلمان پارس پک گزینه کاملا مناسبی خواهد بود. همچنین قرار داشتن سرور در موقعیت جغرافیای خارج از ایران شرط لازم جهت تهیه سرور برای کاربرانی است که متقاضی استفاده از کنترل پنل پیشرفته سی پنل می باشند. پلن های سرورهای مجازی آلمان پارس پک و سروهای هایبرید آلمان پارس پک در وبسایت قابل مشاهده می باشند. شایان ذکر است که امکان پرداخت ریالی وجه خرید سروری که در موقعیت آلمان قرار دارد از دیگر امکاناتی است که جهت سهولت در تهیه سرورخارج از ایران برای کاربران در وبسایت پارس پک قرار گرفته شده است.

انواع سرور آلمان

پارس پک اولین ارائه دهنده سرور های ابری در ایران

سرور ابری

۳۴۵۰۰هزار تومان/ در ماه
سرعت عمل در جابجایی سخت افزاری
CLOUD SERVER
RAM از ۵۱۲ تا ۱۶۳۸۴ مگابایت
تا ۱۶ هسته پردازشگر
همراه با پنل قدرتمند ابری
 • قابلیت ارتقای سخت افزاری خودکار
 • قابلیت محاسبه هزینه به صورت روزانه
 • Semi Managed Server

سرور هایبرید

۱۷۹هزار تومان/ در ماه
سرعت عمل در جابجایی سخت افزاری
HYBRID SERVER
RAM از ۲ تا ۳۲ گیگابایت
تا ۱۰ هسته پردازشگر
همراه با پنل قدرتمند ابری
 • انعطاف در ارتقای سخت افزاری
 • قابلیت ارتقا به سرور ماکرو
 • Semi Managed Server

سرور ماکرو

۶۵۲هزار تومان/ در ماه
سرعت عمل در جابجایی سخت افزاری
MACRO SERVER
RAM از ۲۴ تا ۲۵۶ گیگابایت
تا ۷۲ هسته پردازشگر
همراه با پنل قدرتمند ابری
 • منابع سخت افزاری اختصاصی
 • انعطاف در ارتقای سخت افزاری
 • قابلیت ارتقای توان پردازشی
 • Semi Managed Server
 • FREE High Speed SSD DRIVE

راهنمای خرید سرور آلمان

 • سرور مجازی آلمان

  سرور مجازی آلمان

  سرور مجازی یا همان VPS که مخفف Virtual Private Server به معنای سرور اختصای مجازی می باشد درواقع یک سرویس میزبانی با سطح دسترسی بالاتر به سرور است. بر روی یک سرور فیزیکی چند سرور مجازی قرار گرفته است و بدین ترتیب هر سرور مجازی از بخشی از منابع سرور اختصاصی به صورت مجزا استفاده می کند. برای اشخاص و سازمان هایی که نیاز به منابع بیشتری نسبت به یک هاست و منابع کمتری از یک سرور اختصاصی دارند، خرید سرور مجازی کاملا مناسب خواهد بود. حال در صورتی که بنابر دلایلی مانند استفاده از یک سرویس خارجی، عمده بازدیدکان در خارج از ایران، استفاده از کنترل پنل سی پنل و ... ملزم به تهیه سرور مجازی در موقعیت خارج از ایران می باشید، سرور مجازی آلمان پیشنهاد مناسبی از طرف پارس پک برای شما خواهد بود.
 • سرور اختصاصی آلمان

  سرور اختصاصی آلمان

  اگر نیاز به سرویسی با سطح دسترسی بالاتر از هاست به همراه منابعی کاملا اختصاصی داشته باشید، حتما باید یک سرور اختصاصی متناسب با کانفیگ و منابع مورد نیاز خود تهیه نمایید. در یک سرور اختصاصی تمامی منابع کاملا در اختیار شما خواهد بود. پارس پک سرور های اختصاصی خارج از ایران را در موقعیت آلمان ارائه می کند. سرعت و کیفیت بالا به همراه دسترسی سریع از داخل ایران و قیمت مناسب، فاکتورهایی هستند که کاربران زیادی را به تهیه سرورهای اختصاصی آلمان سوق داده است.


جمع بندی:

به صورت کلی انتخاب موقعیت سرور به نیاز وبسایت یا سرویسی که راه اندازی خواهید کرد مرتبط می باشد و اگر سایت دولتی و سازمانی ندارید و باتوجه به نوع کارکرد سرویس موردنظرتان ملزم به استفاده از سرور ایران نیستید، سرورآلمان پارس پک یک انتخاب مناسب برای تهیه یک سرور با سرعت بالا خواهد بود.

سرورهای خارج از ایران پارس پک در کشور آلمان و دیتاسنتر لیزوب ارائه می شوند.

خیر، سرورهای پارس پک به صورت کلی با سرعت پورت ۱ گیگ اشتراکی ارائه داده می شوند.

عمدتا پیشنهاد می شود جهت بالاتر بودن سرعت لود و نمایش وبسایت برای بازدیدکنندگان، موقعیت سرور را بر اساس موقعیت عمده بازدیدکنندگان وبسایت انتخاب نمایید.

درواقع سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد و به آسانی نمی توان در این مورد اظهار نظر کرد، اما به طور کلی می توان گفت اگر در سایت خود از سرویس های خارج از ایران استفاده می کنید، به دلیل وجود سرور شما در خارج از ایران و سرعت و پایداری بالاتر، گوگل به وبسایت شما رتبه بالاتری خواهد داد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2022 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.