فضای ذخیره سازی ابری

فضای ذخیره سازی ابری

فضای ابری پارس پک

فضای ابری یا Cloud Storage، بستری امن و مطمئن با آپتایم بالا و دسترس پذیری بالا می‌باشد که می‌توانید داده‌ها واطلاعات خود را بر روی آن نگه داری کنید. خرید فضای ابری یا ذخیره سازی پارس پک، با قیمت مناسب و اقتصادی، قابلیت ارتقای میزان حجم و فضای مورد نظر، با پشتیبانی ۲۴ ساعته در کشور ایران امکان پذیر می‌باشد. با تهیه این فضای ذخیره سازی ابری با سرعت بالا به داده‌های خود دسترسی داشته و می‌توانید هزاران ترابایت فایل را بر روی آن ذخیره و نگهداری کنید.این فضا با استفاده از پنل مدیریتی اختصاصی و پروتکل s3 آمازون و معماری Multi tenant تهیه و پیاده سازی شده است.

دیگر نگران از دست دادن اطلاعات خود نباشید!

همین حالا با استفاده از فضای ذخیره‌سازی ابری به راحتی اطلاعات خود را در فضایی ایمن ذخیره کنید.

تومان

ترافیک داخلی رایگان

 • ۱ گیگابایت فضا۵,۰۰۰
 • ۲ گیگابایت فضا۱۰,۰۰۰
 • ۵ گیگابایت فضا۱۵,۰۰۰
 • ۱۰ گیگابایت فضا۲۰,۰۰۰
 • ۲۰ گیگابایت فضا۳۰,۰۰۰
 • ۵۰ گیگابایت فضا۵۰,۰۰۰
 • ۱۰۰ گیگابایت فضا۷۵,۰۰۰
 • ۲۰۰ گیگابایت فضا۱۰۰,۰۰۰
 • ۵۰۰ گیگابایت فضا۱۵۰,۰۰۰
 • ۱ ترابایت فضا۲۵۰,۰۰۰
 • ۲ ترابایت فضا۳۵۰,۰۰۰
 • ۳ ترابایت فضا۴۵۰,۰۰۰
 • ۴ ترابایت فضا۵۵۰,۰۰۰
 • ۵ ترابایت فضا۶۵۰,۰۰۰

دیگر ویژگی‌ ها

همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

دسترسی‌پذیری بالا

دسترسی‌پذیری بالا

دسترسی ۹۹.۹٪ به اطلاعات ذخیره شده بر روی شبکه

افزونگی داده

افزونگی داده

تهیه‌ی خودکار سه نسخه از داده‌های شما برای افزایش امنیت

مقرون به صرفه

مقرون به صرفه

هزینه‌ی بسیار پایین در مقایسه با فضای ذخیره‌سازی فیزیکی

مقیاس پذیری

مقیاس پذیری

امکان ارتقای فضا و سخت‌افزار سرویس با توجه به نیازهای جدید

استفاده از پروتکل S3 آمازون

استفاده از پروتکل S3 آمازون

افزایش سرعت و امنیت با بهره‌مندی از پروتکل S3

پنل ویژه برای مدیریت فایل‌ها

پنل ویژه برای مدیریت فایل‌ها

امکان مدیریت فایل‌ها از طریق پنل قدرتمند این سرویس

معماری Multi-Tenant

معماری Multi-Tenant

تخصیص منابع به گروهی از کاربران با دسترسی های گوناگون

امنیت بالا

امنیت بالا

ارتباط میان کاربران به واسطه HTTPS و رمزگذاری شده برای ارتقا امنیت

معرفی کوتاه محصول

فضای ذخیره‌سازی ابری پارس‌پک با بهره‌مندی از پروتکل S3 آمازون، هر لحظه و هر کجا با امنیت بالا در دسترس شما خواهد بود.

 • فضای ابری چیست

  فضای ابری چیست؟

  فضای ذخیره سازی ابری یا Cloud Storage، یک بستر امن با پایداری بسیار بالا برای ذخیره سازی اطلاعات و داده‌های کاربران می‌باشد که از هر نقطه از کره خاکی می‌توان به وسیله اینترنت به آن متصل شده و فایل‌ها را مدیریت کرد. خرید فضای ابری پارس پک با بهره مندی از پروتکل s3 آمازون، به عنوان یک فضای ابری ایرانی و مطمئن شناخته می‌شود و روز به روز در حال توسعه و گسترش در این حوزه با استفاده از تکنولوژی ابری می‌باشد.
 • کاربرد فضای ابری

  کاربرد فضای ذخیره‌سازی ابری

  با خرید این فضا می‌توانید اطلاعات مهم و ضروری یا هر فایلی که نیاز دارید تا در ۲۴ ساعت از روز به آن از طریق اینترنت دسترسی داشته باشید را، بر روی یک بستر امن با پشتیبانی و پایداری بالا، ذخیره و نگه داری کنید تا دیگر نگران از دست رفتن داده‌های ارزشمند خود نباشید.اگر حجم اطلاعات شما زیاد است و نگران امنیت داده‌های خود هستید؛ فضای ذخیره‌سازی ابری با توجه به مقیاس‌پذیر بودن و قیمت مقرون به صرفه‌ای که دارد می‌تواند راه حل مناسب و ایمنی برای ذخیره‌سازی اطلاعات شما به شمار رود.
 • قابلیت های فضای ابری

  قابلیت‌های فضای ذخیره‌سازی ابری پارس‌پک

  فضای ذخیره‌سازی ابری پارس‌پک مبتنی بر سیستم های ذخیره سازی Distributed و Software Defined Storages این امکان را برای شما ایجاد می‌کند تا اطلاعات خود را بدون دغدغه در این بستر ذخیره نمایید. از دیگر قابلیت‌های این فضای ذخیره‌سازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  ✔️ استفاده از پروتکل S3 شرکت آمازون
  ✔️ استفاده از هاردهای Full SSD و SSD Accelerators بنا به انتخاب کاربر
  ✔️ ارتباط میان کاربران به واسطه HTTPS و رمز گذاری حداقل ۲۰۴۸ بایت برای ارتقا امنیت
  ✔️ قابلیت mount شدن فایل های ذخیره شده بر روی سیستم عامل های windows و Linux
  ✔️ تخصیص منابع به گروهی از کاربران با دسترسی های گوناگون مبتنی بر معماری Multi-Tenant

سایر ویژگی ها

موقعیت

موقعیت جغرافیایی

موقعیت این فضاهای ابری داخل ایران بوده و شرکت‌های بزرگ و کوچک می‌توانند با خیالی راحت داده‌های خود را در سرورهای داخل کشور نگهداری کنند.

مزایا

مزایای فضای ابری پارس پک

خرید فضای ابری برای ذخیره سازی فایل‌ها باعث کاهش هزینه‌های اضافی شده و دسترس پذیری به اطلاعات و داده‌ها را در هر زمان و مکانی با اتصال به اینترنت فراهم می‌کند. علاوه بر این با داشتن cloud storage پارس پک می‌توانید فایل‌های از دست رفته را بازیابی کرده و در زمان صرفه جویی نمایید. با در اختیار داشتن این فضا دیگر نگران آسیب دیدن فیزیکی به هارد های سخت افزاری خود نبوده و به علت بک آپ گیری‌های منظم که به زوری ارائه می‌شود، همیشه و همه جا به دیتاهای خود دسترسی خواهید داشت.

قیمت

قیمت فضای ذخیره سازی ابری پارس پک

با گسترش تکنولوژی ابری و ارائه فضا ابری ایرانی توسط پارس پک، هزینه‌های اضافی مانند هارد های سخت افزاری ssd و hdd حذف شده و می‌توانید با تهیه اشتراک به راحتی داده‌های خود را نگهداری کنید. قیمت فضای ابری بر اساس میزان حجمی که برای فایل‌ها و اطلاعات خود نیاز دارید، تعیین می‌شود. در نظر داشته باشید که این فضا نا محدود بوده و می‌توانید متناسب با نیاز و بودجه خود، آن را تغییر بدهید. همچنین با خرید Cloud storage پارس پک از نوسانات ارزی نیز به دور خواهید بود و قیمت‌ها اقتصادی‌تر می‌باشد.

پشتیبانی

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته پارس پک با سریع‌ترین زمان پاسخ دهی به سؤالات و چالش‌های کاربران، همانند یک حامی در کنار شما خواهد بود و می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما در ارتباط باشید.

امنیت

امنیت فضای ابری

با خرید این سرویس، قابلیت‌های: بهره گیری از استاندارد s3 آمازون در سرویس‌های فضای ابری پارس پک، مانیتورنیگ (با پرداخت هزیه جزئی)، امنیت بالای داده‌های شما را تضمین کرده و می‌توانید با خیالی راحت از این فضا استفاده نمایید. همچنین برای آپلود فایل‌های خود در این محیط می‌توانید از نرم افزارهای کد گذار برای درج پسورد بر روی فایل‌های خود استفاده نمایید تا فقط خودتان به محتوا دسترسی داشته باشید.

بک آپ

بکاپ گیری

قابلیت بکاپ گیری اطلاعات شما در این فضا به‌زودی توسط پارس پک ارائه می‌شود.

سرعت

سرعت بالا

سرعت آپلود و دانلود فایل و داده‌ها از فضای ذخیره سازی ابری بسیار بالا بوده، چرا که سرورهای قدرتمند با منابع سخت افزاری به روز و تخصصی، با بهره گیری از تکنولوژی ابری در این زمینه فعالیت می‌کنند تا در سریع‌ترین زمان، با یک اینترنت پر سرعت بتوانید داده‌های خود را دریافت یا بارگذاری نمایید

پایداری

پایداری و آپتایم 

آپتایم و پایداری بالا با خرید سرویس‌های ذخیره سازی به دلیل استفاده از سخت افزارهای قدرتمند و قرار گیری سرورها در دیتاسنترهای معتبر و با کیفیت، فراهم شده است و در هر زمان از شبانه روز این سرویس در دسترس می‌باشد.

مقیاس پذیری

مقیاس پذیری فضای ابری

قابلیت ارتقا یا کاهش میزان فضا و حجم فضای ابری، امکانی است که در این سرویس برای کاربران فراهم شده است. با این ویژگی می‌توانید در هر لحظه که نیاز به فضای بیشتر برای داده‌های خود داشتید، در سریع‌ترین زمان، درخواست خود را ثبت کرده و فضای بیشتر را دریافت کنید. این قابلیت در بحث هزینه‌ها نیز بسیار مؤثر و کاربردی می‌باشد که می‌توانید یک سرویس با قیمت مناسب را خریداری نمایید.

چرا پارس پک؟

فضای ابری پارس پک

پارس پک به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده خدمات میزبانی ابری در ایران، با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز مهندسین با تجربه، سعی بر ارائه بهترین فضای ابری و ذخیره سازی را داشته و روز به روز در این مسیر، فعالیت خود را گسترش می‌دهد.

سوالات متداول

خرید فضای ابری پارس پک با قیمت و سرعت مناسب، به عنوان یک محیط امن و مطمئن برای نگهداری فایل‌های مختلف: ویدئویی، صوتی، متنی و ... ابزاری مناسب برای حفاظت از داده‌های شما می‌باشد. فضای ذخیره سازی ابری دسترسی بالایی به شما داده و می‌توانید از طریق اینترنت پر سرعت در هر نقطه از جهان به آن متصل شده و به مدیریت فایل‌های خود بپردازید.

منظور از پروتکل S3 در فضای ذخیره سازی ابری چیست؟

S3 یک پروتکل اتصال همانند FTP است و اتصال از طریق پروتکل S3 این امکان را به شما می‌دهد تا سرعت بیشتر و امنیت بهتری را نسبت به شیوه‌ی سنتی FTP تجربه کنید. شما می‌توانند از نرم‌افزار‌هایی که از این پروتکل پشتیبانی می‌کنند؛ برای دسترسی به فضای ذخیره‌سازی ابری خود استفاده نمایيد.

تفاوت هاست دانلود و فضای ذخیره‌سازی ابری پارس‌پک در چیست؟

فضای ذخیره‌سازی ابری پارس‌پک از نوعObject Storage بوده و برای ذخیره‌سازی و نگه‌داری فایل‌ها استفاده می‌شود. در حالی که کاربران هاست‌های دانلود افرادی هستند که از این فضا برای بارگذاری و انتشار فایل‌های خود در بستر اینترنت جهت دانلود استفاده می‌کنند. برای مثال در صورتی که نیاز به فضای مقیاس‌پذیر برای بک‌آپ‌گیری دارید، استفاده از فضای ذخیره‌سازی ابری به شما پیشنهاد می‌شود.

تفاوت ۵۰ گیگ فضای ذخیره‌ سازی ابری پارس‌پک و ۵۰ گیگ فضای پشتیبانی که در اختیار کاربران سرور قرار می‌گیرد در چیست؟

در زیرساخت فضای ذخیره‌سازی ابری پارس‌پک از فناوری ابری استفاده می‌شود و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا ضمن بهره‌مندی از سرعت و امنیت بهتر، از ویژگی مقیاس‌پذیر بودن و دسترسی‌پذیری بیشتر فناوری ابری استفاده نمایید.

فضای ابری پارس پک از چه کشوری ارائه می شود؟

فضای ذخیره سازی ابری پارس پک در داخل کشور ایران قابل ارائه می باشد.

مقیاس پذیریامکان ارتقای فضا و سخت افزار
قیمتمناسب و اقتصادی
پروتکل S3 آمازون
پنل مدیریتاختصاصی
معماریMulti Tenant
دسترس پذیری۹۹٫۹% به اطلاعات
امنیتارتباط با پروتکل https و رمز نگاری
  

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.