x همراه گرامی، با عرض پوزش، به‌ دلیل مشکلات اینترنت، احتمال اختلال در دسترسی به سرویس‌های اروپا وجود خواهد داشت. همراه گرامی، با عرض پوزش، به‌ دلیل مشکلات اینترنت، احتمال اختلال در دسترسی به سرویس‌های اروپا وجود خواهد داشت.
ثبت دامنه

خرید دامنه

ثبت و خرید دامین

ثبت دامنه اولین قدم برای راه‌اندازی سایت می‌باشد، انتخاب نام دامنه مناسب، می‌تواند تأثیر بسزایی در برندینگ و رشد کسب‌وکار شما داشته باشد؛ دامنه‌ها به دو گروه ملی، که آن را دامنه ایران "ir" می‌شناسیم و دامنه بین‌المللی و سطح بالا (TLD) مانند: com, net, org... تقسیم می‌شوند. قیمت دامنه‌ها نیز بر همین اساس متغیر است. خرید دامنه دارای شرایطی و ضوابطی مثل، موجود بودن آن دامین، که می توان از طریق قسمت "جست‌وجو دامنه" پارس پک، آن را بررسی کرد اشاره نمود؛ همچنین جهت ثبت دامنه بین الملل می بایست ایمیل ارسال شده از سمت رجیسترر را تایید نمایید، در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، کارشناسان ما، آماده پاسخگویی به سؤالات شما می‌باشند.
 • دومین چیست

  دامنه چیست ؟

  " دامین " بطور کلی در دنیای وب به معنای آدرس اینترنتی می باشد که به عبارتی تمام آدرس هایی که در مرورگر خود مشاهده می کنید، نامی است که برای آی پی سایت ها ثبت دامین شده است. از این رو در حین ثبت دامین باید نهایت تلاش و خلاقیت خود را بکار بگیرید تا بتوانید نامی مناسب و درست برای زمینه ای که فعالیت می کنید یا قصد فعالیت را دارید، انتخاب کنید و این گونه در آینده ای نه چندان دور شما نسبت به انتخاب نام دامین می توانید محبوبیت بیشتری در میان رقبای خود بدست آورید. به همین دلیل توصیه می شود که در حین انتخاب نام domain دقت کافی را خرج کنید.
 • ثبت دامنه بین المللی

  دامنه بین المللی

  بطور کلی دامین بین المللی شامل تمام پسوندهای موجود بجزء پسوندهای ملی می باشد که استفاده از آنها هیچ محدودیتی ندارد و در هر منطقه از جهان که باشید، می توانید دامین بین المللی مدنظر خود را خریداری کنید. از رایج ترین دامین های بین المللی می توان به com، net، club، edu و... اشاره کرد. برای خرید دامین بین المللی ، انتقال و یا تمدید می توانید با متخصصان و کارشناسان ما در ارتباط باشید.
 • خرید دامنه ملی

  دامنه ملی

  در حین خرید دامین ملی علاوه بر انتخاب نام دامین، شما باید پسوند مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید که در میان این پسوندها می توان به دامین های ملی اشاره کرد که نشان دهنده موقعیت جغرافیایی کسب و کار شما است. به همین دلیل اگر قصد دارید تا این گونه شناخته شوید، توصیه می شود که در حین " خرید دامین "، از پسوند های ملی برای " ثبت دامین " استفاده کنید

جمع بندی

دامنه، همان‌طوری که در ابتدا گفتیم، ثبت دامنه اولین مرحله ورود به دنیای وب‌سایت‌ها می‌باشد؛ خرید دامنه دارای بخش‌هایی مانند: جست‌وجو دامنه، موجود بودن دامین در whois، انتخاب نام دامین، انتخاب پسوند دامنه، قوانین ثبت و … می‌باشد.
قیمت دامنه نیز بر اساس: سطح، ارزش، جغرافیا و … متغیر است. امیدواریم با انتخاب نام مناسب بتوانید، کسب‌وکار اینترنتی خود را آغاز کنید..

باید از طریق وب‌سایت ایرنیک، اقدام دریافت شناسه نیک هندل کنید.

از طریق باکس، جست‌وجو دامنه پارس پک، می‌توانید این کار را انجام دهید.

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2023 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.