راهکارهای سازمانی

راهکارهای سازمانی

بدون ریسک کسب‌وکار آنلاین‌تان را شروع کنید

ارائه بهترین راهکار به سازمان های کوچک تا بزرگ که قصد برداشتن گام‌های بلندتر و رشد توامان خود را دارند. سازمانهای دولتی، ارگان ها،‌ خبرگزاری ها، انجمن های بزرگ، گیم سرورها و دیگر سایتهای بزرگ خدمات رسانی در پهنای وب،‌ همراه با پشتیبانی ارزنده کادر فنی پارس پک می‌توانند از خدمات گسترده‌ای بهره‌مند شوند.
 • ابر خصوصی

  ابر خصوصی

  با ابر خصوصی ( Private Cloud ) کاربران می‌توانند یک یا چند Node تهیه نموده و روی آن از پنل ابر سرور VM های مد نظرش خود را ایجاد کنند. هزینه تنها به ازای Node های اصلی پرداخت شده و برای VM ها هزینه مازادی دریافت نخواهد شد.
 • ایمیل سازمانی

  ایمیل سازمانی

  ارائه خدمات ویژه ایمیل ( SMTP IP ) به سازمان ها و کاربرانی که ارسال تعداد ایمیل ( Email ) روزانه بسیار بالایی دارند و مدیریت کسب و کار آنها مبتنی بر سرویس های ارسال و دریافت ایمیل است.
 • مشاوره فنی

  مشاوره فنی

  اگر بررسی راهکارها شما را خسته می‌کند و یا آن چیزی را که نیاز دارید اینجا مشاهده نمی‌نمایید، کافی است با کارشناسان پارس پک در ارتباط باشید تا راهکاری مناسب را به شما ارائه دهند.
 • فضای دیتاسنتر

  فضای دیتاسنتر

  پارس پک به عنوان یکی از شرکت‌های محبوب ارائه دهنده خدمات دیتاسنتر، در تلاش است با یکسان‌سازی کیفیت خدمات در مقایسه با استانداردهای جهانی، پشتیبانی مناسب و رضایت‌بخشی را ارائه کند.
 • کلاستر دیتابیس

  کلاستر دیتابیس

  با افزایش تقاضا برای زیرساخت‌های قابل اطمینان و کارامد جهت سرویس‌دهی به سیستم‌های حساس، مفهوم پایداری بالا ( High Availability ) بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. ارائه خدمات ویژه نگهداری دیتابیس مانند Clustering ، Replication و غیره در این راستا انجام می‌شود.

انتقال داده در سراسر جهان

بیش از 28 ترابایت انتقال داده بصورت روزانه در سراسر جهان

ایران

آلمان

آمریکا

انتقال داده در سراسر جهان

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2024 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.