ابر عمومی

ابر عمومی

ابر عمومی پارس پک؛ سرور های ابری بر بستر Cloud یا همان ابرارائه میشوند. با قرار گیری اطلاعات بر روی فضای ابری امکان دسترسی ساده تر و آسان تر با سرعت بیشتر از هر نقطه جغرافیایی امکان پذیر است. ایجاد در لحظه سرور های ابری و همینطور دسترسی به منابع آنها و امکان ارتقا آنها ازجمله امکاناتی است که به همراه سرور های ابری آورده میشوند.
 • کاربرد ابر عمومی

  کاربرد ابر عمومی

  به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد این سرورها کاربردهای خاص و بسیار موردنیازی هم دارند. برای مثال ارائه سرور ابری به‌صورت روزانه است که همین امر سبب می‌شود بسیاری از کاربرانی که سرور را تنها برای مدت‌زمان مشخصی می‌خواهند و یا مایل به ارتقا منابع و یا برخی از منابع به‌صورت روزانه یا برای مدت‌زمان معلومی هستند بسیار مناسب و کارآمد باشد. همان‌طور که اشاره شد امکان ارتقا منابع در لحظه بعد از خرید سرور ابری مهیاست برای همین منظور اگر کاربری سرور را با منابع موردنیاز تهیه نمود و در ادامه با کمبود منابع روبه‌رو شد امکان ارتقا در لحظه توسط شخص کاربر مهیاست.
 • مزایای ابر عمومی

  مزایا ابرعمومی

  از مزایای سرور ابری می‌توان به ساخت در لحظه این سرورها اشاره کرد. از لحظه کلیک موس توسط کاربر تا آماده‌سازی و ارائه سرور در پنل ابر سرور مدت‌زمانی که طول می‌کشد کمتر از چند دقیقه است. از دیگر مزایای این سرورها امکان نصب سیستم‌عامل لینوکس و ویندوز و همین‌طور تغییر سیستم‌عامل‌ها بعد از خرید است. امکان شارژ ابر سرور برای مدت‌زمان دلخواه از دیگر مزایای سرورهای ابری است. در سرورهای ابری پنل ابر سرور قدرتمندی ارائه می‌شود که دسترسی‌های لازم و واجب را از داخل پروفایل کاربری به کاربر ارائه می‌کند. دسترسی‌هایی چون امکان خاموش / روشن کردن سرور – ری استارت سرور و همین‌طور تغییر سیستم‌عامل و دسترسی به فضای ۵۰ گیگ پشتیبانی رایگان که در کنار دسترسی VNC ارائه می‌شود.
 • ویزگی های ابر عمومی

  ویژگی های ابر عمومی

  امکان سفارش سریع و ساده سرور ابری و همین‌طور مدت‌زمان کوتاه آماده‌سازی آن ازجمله ویژگی‌های سرورهای ابری است. امکان ارتقا در لحظه این سرورها و دسترسی به منابع آنها از دیگر ویژگی‌های این سرورها محسوب می‌شود. امکان سفارش سرورهای ابری در دو موقعیت ایران و اروپا فراهم است. خاموش کردن سرور و همین‌طور حذف آن مواردی است که کاربر شخصاً دسترسی برای انجام آنها دارد.

جمع بندی

پارس پک به‌عنوان اولین و بهترین ارائه‌دهنده خدمات ابری, سرورهای ابری خود را با بالاترین سطح دسترسی و امکانات موردنیاز و همین‌طور امکان ارتقا سرور به منابع بیشتر را در اختیار کاربران قرار داده است.

بله اعتبار ابر مشابه با کیف پول شماست. میتوان مبلغ بیشتری از نیاز فعلی سرور اعتبار را شارژ کرد.

بله منابع انتخابی بر روی سرور رزرو و ایجاد شده برای شما هستند و در صورت خاموشی آنها حساب خواهند شد.

بله بعد از خرید امکان ارتقا تک به تک منابع وجود خواهد داشت.

به صورت پیش فرض خیر. فضای ۵۰ گیگ رایگان پشتیبان بر روی سرور ارائه میگردد که محلی برای نگهداری فایل های بک آپ است که بر روی سرور دیگری ارائه میشود.

خیر سرور ابری به صورت روزانه ارائه میگردد.

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2024 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.