پشتیبانی ویژه پارس‌پک، برای شما که حرفه‌ای هستید!

پشتیبانی ویژه پارس‌پک، برای شما که حرفه‌ای هستید!

پشتیبانی مسنجری پارس‌پک، یکی از خدمات ویژه برای کسب‌وکارهای حرفه‌ای است که به‌صورت یک فرایند اختصاصی با تعرفه‌های مشخص در کنار سیستم تیکتینگ به مشتریان ارائه می‌شود. در این سرویس بستری فراهم شده است تا بتوانید خدمات پشتیبانی ویژه پارس‌پک را جهت پیگیری رفع مشکلات، سوالات مرتبط با سرویس‌های پارس‌پک یا مشاوره برای خرید سرویس‌های جدید، دریافت کنید. سیستم خدمات پشتیبانی ویژه این امکان را به شما خواهد داد تا به‌صورت مستقیم با یک یا چند نفر از اکانت منیجرهای خود و رابط فنی پارس‌پک در ارتباط باشید. این پشتیبانی ویژه، برای کسب‌وکارهایی که نیاز به همراهی تخصصی مشاوران پارس‌پک دارند، راهکاری کارآمد و حرفه‌ای است. متخصصان شرکت در سریع‌ترین زمان ممکن، ازطریق سیستم مسنجری، راهکارهای کاربردی را به مشتریان ارائه می‌کنند. این راهکارها، در تمامی فرایندها از نصب و راه‌اندازی تا ارتقاء و رفع مشکل‌های احتمالی، فرایند توسعه را برای شما آسان می‌کنند.

تعرفه ها و ساعات پشتیبانی ویژه

پشتیبانی مسنجری پایه

پشتیبانی مسنجری استاندارد

پشتیبانی مسنجری پیشرفته

میزبانی و پشتیبانی ویژه سازمانی

قیمت ۳ ماهه
۵,۷۰۰,۰۰۰تومان

۸,۷۰۰,۰۰۰تومان

۱۴,۷۰۰,۰۰۰تومان

۱۶,۵۰۰,۰۰۰تومان
قیمت سالانه
۱۸,۴۶۸,۰۰۰تومان(۱۹درصد تخفیف)
۲۸,۱۸۸,۰۰۰تومان(۱۹درصد تخفیف)
۴۷,۶۲۸,۰۰۰تومان(۱۹درصد تخفیف)
۵۳,۴۶۰,۰۰۰تومان(۱۹درصد تخفیف)
پشتیبانی از ۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰ طی روزهای کاری از ۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ طی روزهای کاری از ۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ طی روزهای کاری و ایام تعطیل راه‌اندازی و نگهداری زیر ساخت به همراه پشتیبانی مسنجری ویژه سازمانی از ۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ طی روزهای کاری و ایام تعطیل
پایه
از ۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰ طی روزهای کاری قیمت ۳ ماهه ۵میلیون و ۷۰۰هزار تومان سالانه ۱۸,۴۶۸,۰۰۰ تومان (۱۹درصد تخفیف)
استاندارد
از ۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ طی روزهای کاری قیمت ۳ ماهه ۸میلیون و ۷۰۰هزار تومان سالانه ۲۸,۱۸۸,۰۰۰ تومان (۱۹درصد تخفیف)
پیشرفته
از ۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ طی روزهای کاری و ایام تعطیل قیمت ۳ ماهه ۱۴میلیون و ۷۰۰هزار تومان سالانه ۴۷,۶۲۸,۰۰۰ تومان (۱۹درصد تخفیف)
سازمانی
از ۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ طی روزهای کاری و ایام تعطیل قیمت ۳ ماهه ۱۶میلیون و ۵۰۰هزار تومان سالانه ۵۳,۴۶۰,۰۰۰ تومان (۱۹درصد تخفیف)

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2023 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.