×
گذشته00:00
باقیمانده00:00
SSL رایگان

SSL رایگان

خرید ssl رایگان

گواهی SSL رایگان (Free SSL) باعث می شود مدیران سایت­ها بتوانند بدون پرداخت هزینه و با صرفه جویی در هزینه­ها امنیت اطلاعات سایت خود را تامین کنند. برای ثبت این گواهی نیاز به اطلاعات حقیقی یا حقوقی نمی باشد. سایت هایی که از گواهی SSL رایگان استفاده میکنند، مانند سایت هایی که از گواهی غیر رایگان استفاده میکنند در بستر HTTPS لود می­شوند و علامت قفل برای نام سایت نمایش داده خواهد شد و امنیت اطلاعات سایت حفظ خواهد شد.

پلن‌های خرید گواهی SSL پارس پک

افزایش اعتبار سایت و امنیت کاربران

گواهی رایگان
Free
رایگان
مدت اعتبار : ۳ ماه
گواهی استاندارد
Domain Validation
۱۴۵ هزارتومان
مدت اعتبار : ۱ سال
  • Wildcard سالانه ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • MultiDomain برای هر دامنه اضافه ۱۲۰ هزار تومان
گواهی سازمانی
Organization Validation
۸۲۰ هزارتومان
مدت اعتبار : ۱ سال
  • Wildcard سالانه ۱,۹۹۰,۰۰۰ تومان
  • MultiDomain برای هر دامنه اضافه ۷۸۰ هزار تومان
گواهی پیشرفته
Extended Validation
۲,۹۹۰,۰۰۰تومان
مدت اعتبار : ۱ سال

گواهی SSL رایگان پارس پک

کاربرد اس اس ال رایگانکاربرد

مهمترین کاربردهای گواهی امنیتی رایگان مرتبط با امنیت سایت و جلب اعتماد کاربران خواهد بود. از کاربردهای گواهی ssl رایگان میتوان به لود شدن سایت در بستر HTTPS اشاره کرد که در بحث سئو سایت و رتبه بندی سایت در موتورهای جست و جو تاثیر زیادی خواهد داشت. با استفاده از گواهی ssl رایگان اطلاعات رمزگذاری خواهد شد و امنیت آن­ها حفظ می­گردد.

 

مزایای اس اس ال رایگانمزایای اس اس ال رایگان

یکی از مزیت های این سرویس در نام آن مشخص می باشد، کاربران میتوانند SSL را به صورت رایگان و در زمان اندکی تهیه نموده و روی سرویس خود نصب کنند. با استفاده از SSL رایگان در کنار نام سایت علامت قفل نمایش داده خواهد شد که میتواند باعث جلب اعتماد کاربران گردد. امکان تهیه و نصب گواهی امنیتی رایگان برای تمامی سایتها وجود دارد و نیاز به ارسال اطلاعات حقیقی یا حقوقی ندارد.

معایب اس اس ال رایگانمعایب اس اس ال رایگان

همانگونه که رایگان بودن این سرویس یک مزیت می باشد میتواند از نظر کاربران سایت یکی از معایب به شمار آید، چراکه با توجه به نام شرکت صادر کننده آن (Let's encrypt) رایگان بودن آن مشخص خواهد شد و شاید اعتبار کافی را برای کاربران نداشته باشد. گواهی رایگان به صورت سه ماهه ارائه میگردد و هر سه ماه نیازمند تهیه و نصب مجدد میباشد.

۵۰۰۰۰ +تعداد مشتری فعال ما
۹۸٪رضایت مشتریان
۱۲ سالسابقه کار پارس پک

چرا SSL رایگان؟

مهمترین ویژگی گواهینامه ssl رایگان این است که بدون هزینه امنیت اطلاعات سایت را بهبود میبخشد و اعتبار سایت را افزایش خواهد داد. با آنکه گواهی رایگان به صورت 3 ماهه ارائه میگردد اما امکان استفاده مجدد از آن بعد از 3 ماه وجود خواهد داشت. از آنجا که این سرویس به صورت 3 ماهه ارائه میشود امکان استفاده از آن برای دریافت اینماد دو ستاره وجود نخواهد داشت. برای گواهینامه اس اس ال رایگان نیاز به ارسال اطلاعات حقیقی و حقوقی نمیباشد و روند تهیه و نصب SSL رایگان ساده و سریع خواهد بود.

سوالات متداول

اگر شما یکی از مدیران سایت می­باشید که تا کنون از گواهی SSL برای سایت خود استفاده نکرده اید، پیشنهاد میکنیم اقدام به استفاده از گواهی امنیتی رایگان ارائه شده در پارس پک نمایید و امنیت و اعتبار سایت خود را به سادگی و با سرعت افزایش دهید.

آیا امکان استفاده از گواهی SSL رایگان برای دریافت اینماد دو ستاره میباشد؟

خیر، چراکه گواهی امنیتی رایگان به صورت سالیانه صادر نمیگردد و هر 3 ماه نیازمند نصب مجدد میباشد.

آیا برای تهیه گواهی اس اس ال رایگان نیاز به ارائه اطلاعات حقیقی یا حقوقی می باشد؟

خیر، برای گواهی امنیتی رایگان نیاز به اطلاعات حقیقی یا حقوقی نیست.

گواهی رایگان از طرف چه شرکتی صادر می گردد؟

SSL رایگان از شرکت Let's Encypt می باشد.

آیا با توجه به رایگان بودن سرویس، امنیت سایت و بحث رمزگذاری اطلاعات به صورت کامل میباشد؟

بله، با استفاده از گواهی رایگان امنیت و اعتبار سایت شما افزایش خواهد یافت و داده ها به صورت رمزگذاری شده انتقال خواهند یافت.

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2024 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.