خرید هاست

هاست خارجی

خرید هاست اروپا

هاست خارج بر بستر فضای ابری، برای مدیران سایت‌هایی که بیشتر کاربران آنها در خارج کشور قرار دارند، تهیه‌شده است. خرید هاست خارج مزایایی مانند، نزدیک بودن محل سرور به گوگل و پینگ تایم پایین برای کروالها دارد؛ قیمت هاست خارج ارزان و اقتصادی است، چراکه بر اساس میزان استفاده شما از منابع مشخص می‌شود.هاست اروپا در دیتاسنتر کشور آلمان با سخت‌افزاری قدرتمند و بروز که مزایای آن آپ تایم عالی و سرعت‌بالامی‌باشد، با نام: هاست آلمان ارائه می‌گردد. خدمات پشتیبانی این سرویس نیز مانند سایر هاست های پارس پک می‌باشد، تیم پشتیبانی پارس پک در هرلحظه از شبانه‌روز در کنار شما هستند.

ویژگی‌ های هاست ابری اروپا

همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

پنل قدرتمند ابری

پنل قدرتمند ابری

ارائه پنل ابری قدرتمند با امکاناتی ویژه برای مدیریت سرورها

قابلیت افزایش CPU

قابلیت افزایش CPU

قابلیت ارتقا cpu در هاست ابری

قابلیت افزایش RAM

قابلیت افزایش RAM

قابلیت افزایش RAM

نمودار‌های مصرفی

نمودار‌های مصرفی

نمودار‌های مصرف منابع در پنل

دیسک NVMe

دیسک NVMe

استفاده از دیسک NVMe جهت افزایش سرعت هاست

افزایش حجم دیسک

افزایش حجم دیسک

قابلیت افزایش حجم دیسک، مناسب برای سایت های پر حجم

گواهی SSL رایگان

نصب گواهی ssl رایگان

قابلیت استفاده از ssl رایگان پارس پک

آنتی DDos

آنتی DDos

استفاده از آنتی دیداس لایه 7

سرویس هاست خارج

هاست خارج پارس پک در کشور آلمان با قیمت مناسب، به همراه کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه می شود.خرید هاست خارج مناسب برای مدیران سایت هایی است که کاربران آنها در خارج از کشود می باشند؛ قیمت هاست خارج بر اساس استفاده شما از منابع مشخص میگردد.

 • هاست خارج چیست

  هاست خارج چیست؟

  پارس پک به منظور راه اندازی یک وب سایت شخصی و یا سازمانی در مقیاس کوچک، سرویس هاست ابری را ارائه می دهد تا کاربران بتوانند یک پنل کامل از مدیریت سایت خود در اختیار گرفته و بدون نیاز به تنظیمات بخش سرور، سایت خود را راه اندازی نمایند. هاست ابری در دو موقعیت ایران و اپروپا ارائه می گردد، هاست خارج مناسب برای سایت هایی است که بیشتر کاربراناش در خارج از کشور هستند؛ در ادامه با انواع آن آشنا خواهید شد.
 • هاست ابری خارج

  هاست ابری خارج

  جهت راه اندازی سایت خود در خارج از ایران می توانید از هاست ابری خارج پارس پک با موقعیت اروپا در کشور آلمان استفاده نمایید. این هاست ها بر روی سرورهای لینوکسی پیاده سازی شده و پنل دایرکت ادمین به کاربران تحویل داده می شود. پروسه راه اندازی بصورت اتوماتیک بوده و از طریق ناحیه کاربری خود در سایت parspack.com امکان دسترسی و مدیریت هاست خود را خواهید داشت.
 • هاست نمایندگی خارج

  نمایندگی هاست خارج

  درصورتی که نیاز دارید چند فضای هاست با حجم دلخواه با دامنه های مختلف داشته باشید و یک دسترسی مدیریتی بر روی کل هاست ها برای شما مهیا باشد، می توانید از سرویس هاست نمایندگی پارس پک استفاده نمایید. کنترل پنل این هاست دایرکت ادمین می باشد که در سطح دسترسی ریسلر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 • قیمت هاست خارج

  قیمت هاست خارج

  قیمت هاست خارج نسبت به ایران؛ در سایت پارس پک با تغییر موقعیت هاست از ایران بر روی اروپا، شاهد افزایش قیمت ها خواهید بود. به دلیل بالا بودن هزینه های راه اندازی سرور و اجاره فضا در خارج از ایران، گران بودن سرویس های خارجی نسبت به داخلی امری طبیعی می باشد.
 • مزایا و معایب هاست خارج

  مزیت و معایب هاست خارج نسبت به ایران

  تنوع سرویس و موقعیت های مختلف مکانی به شما کمک می کند تا نسبت به نیازمندی سایت خود، بهترین انتخاب را داشته باشید. در صورتی که شمار بسیاری از مشتریان شما خارج از ایران است بهتر است هاست با نموقعیت اروپا تهیه نمایید چرا که سرعت ارتباط کاربران با سایت شما به دلیل کوتاه تر بودن روت بالاتر خواهد بود، همچنین اگر کسب و کار شما در داخل ایران از رونق بیشتری برخوردار است از هاست ایران استفاده نمایید.
 • دسترسی های هاست خارج

  دسترسی ها

  با خرید هاست خارج، دسترسی یک پنل دایرکت ادمین در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همانطور که میدانید این پنل امکاناتی از جمله آپلود فایل، ایجاد دسترسی FTP، ساخت اکانت ایمیل، اضافه کردن زیردامنه را خواهد داشت. به منظور ارتباط آسان می توانید امکانات مورد نظر و همچنین نمودار مصرف منابع را در پنل کاربری خود در بخش میزبانی ابری مشاهده نمایید.
 • امکانات هاست خارج

  امکانات

  در صورتی که یک هاست خارج از پارس پک تهیه کرده اید، علاوه بر ارتقاء پلن، امکان افزایش منابع RAM و CPU را در هر زمان خواهید داشت، یکی دیگر از امکاناتی که پارس پک در اختیار مشتریان خود گذاشته است امکان تغییر موقعیت فیزیکی هاست توسط کاربر می باشد، انتقال هاست اروپا به ایران و بالعکس که پس از ثبت درخواست و پرداخت صورت حساب توسط مشتری بصورت اتوماتیک انجام خواهد گرفت.
 • سخت افزار هاست خارج

  سخت افزار

  پارس پک سرویس هاست ابری خود را بر روی سرورهایی با سخت افزار قوی و قابل افزایش راه اندازی کرده است. به همین دلیل کاربران این سرویس امکان افزایش منابع هاست خود را تا حد زیادی خواهند داشت، لذا دیگر نگران مصرف منابع هاست اشتراکی خود نباشید. شما می توانید میزان حجم سایت را حداکثر تا 50G، RAM هاست را تا 16G، CPU را تا 24Core و همچنین پهنای باند را تا 10T افزایش دهید.
 • مزایا هاست خارج پارس پک

  چرا هاست خارجی

  پارس پک بر روی سرویس هاست خود از کنترل پنل دایرکت ادمین استفاده می کند، همچنین به منظور استفاده آسان کاربران خود از امکانات این کنترل پنل، یک پنل ابری طراحی و با عنوان میزبانی ابری در بخش کاربری سایت قرار گرفته است. در این بخش دسترسی هایی از جمله امکان مدیریت هاست و اتصال به آن، تغییر رمز، دسترسی FTP، تعریف رکورد، مشاهده نمودار مصرفی را خواهید داشت و دیگر نیازمند اتصال به هاست خود نخواهید بود.

جمع بندی

هاست خارج، سعی کردیم تمامی نکات مربوط به، خرید هاست خارج را به شما توضیح دهیم. خریدهاست خارج مناسب برای سایت‌هایی است که کاربران آنها در خارج از کشور هستند. قیمت‌هاست خارج درست که از قیمت‌هاست ایران بیشتر است؛ اما چون شما، برای میزان استفاده از منابع هزینه پرداخت می‌کنید، همچنان قیمت‌هاست خارج ارزان می‌باشد. هاست آلمان در دیتاسنترهای کشور آلمان علاوه بر سخت‌افزار قدرتمند و بروز، که دارای آپ تایم عالی هستند ارائه می‌شود.

بله، از ناحیه کاربری بخش میزبانی ابری این امکان وجود دارد.

خیر بصورت اتوماتیک و در لحظه انجام می شود.

این سرویس از دایرکت ادمین استفاده میکند.

خیر، هاست های پارس پک بر روی سیستم لینوکس هستند. هاست ویندوز ارائه نمی گردد.

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2024 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.