خرید هاست

هاست آلمان

هاست آلمان، با قرار گرفتن سرور آن در کشور آلمان با آی پی مربوط به این کشور ارائه می گردد. این سرویس برای کاربرانی که به هر دلیلی نیاز به هاست خارج از ایران دارند کاملا مناسب خواهد بود. هاست های آلمان با وجود کیفیت بالا در مقایسه با هاست های آمریکا و کانادا از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند.

راهنمای خرید هاست آلمان

 • هاست آلمان

  هاست آلمان چیست؟

  هاست آلمان چیست؟ هاست آلمان، با قرار گرفتن سرور آن در کشور آلمان با آی پی مربوط به این کشور ارائه می گردد. این سرویس برای کاربرانی که به هر دلیلی نیاز به هاست خارج از ایران دارند کاملا مناسب خواهد بود. هاست های آلمان با وجود کیفیت بالا در مقایسه با هاست های آمریکا و کانادا از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند.
 • هاست اختصاصی آلمان

  هاست اختصاصی آلمان

  اگر به یک هاست با دسترسی های بالاتر به همراه کیفیت و سرعت بهتر نسبت به یک هاست اشتراکی نیاز داشته باشید، هاست اختصاصی پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. هاست اختصاصی برای هر کاربر با توجه به منابع مورد نیاز بر روی یک سرور مجازی یا اختصاصی کانفیگ می شود و مدیریت سرور بر عهده شرکت ارائه کننده خواهد بود و دسترسی های هاست به کاربر ارائه می گردد. تمامی منابع در هاست اختصاصی در اختیار یک کاربر قرار می گیرد و هرزمانی که با کمبود منابع روبرو شود و نیاز به منابع بالاتری داشته باشد مشکلی بابت ارتقا وجود نخواهد داشت.
 • هاست اشتراکی آلمان

  اشتراکی

  هاست اشتراکی درواقع یک فضای محدود با میزان منابع مشخص شده بر روی یک سرور می باشد.
  درواقع بر روی یک سرور امکان ایجاد چندین هاست وجود خواهد داشت. هاست های اشتراکی هم در موقعیت ایران و هم در موقعیت های خارج از ایران مانند آلمان ارائه داده می شوند.
  هاست های اشتراکی دارای منابع اختصاصی نمی باشند و دارای محدودیت های سخت افزاری هستند. همچنین به دلیل اشتراکی بودن و حفظ یکپارچی و رعایت مسائل امنیتی در این سرویس، محدودیت هایی مانند دسترسی به ssh یا root سرور و پورت های مختلف بسته شده اند.
  باید درنظر داشت که درصورتی که بازدید یکی از وبسایت هایی که بر روی هاست اشتراکی قرار دارد بسیار بالا رفته و نیاز به منابع بیشتری داشته باشد که به دلیل فشار بیش از حد بر روی سرور اصلی هاست، دیگر سرویس هاست اشتراکی پاسخگو نباشد، بدین ترتیب ارتقا سرویس کاربر مربوطه به سرور مجازی یا اختصاصی پیشنهاد می گردد.
 • هاست لینوکس آلمان

  لینوکس

  به طور کلی هاست ها بر اساس نوع سیستم عامل به دو دسته هاست های لینوکسی و هاست های ویندوزی تقسیم بندی می شوند. به عنوان مثال اگر با زبان PHP کار می کنید باید هاست لینوکسی تهیه نمایید. هاست های آلمان را بر اساس نیاز و نوع برنامه نویسی می توانید با سیستم عامل لینوکس هم تهیه نمایید. هاست لینوکس آلمان را می توانید با کنترل پنل دایرکت ادمین، سی پنل، وب مین و یا کولوکس داشته باشید.
 • هاست ویندوز آلمان

  ویندوز

  همانطور که گفته شد، سیستم عامل هاست خود را باید بر اساس نیاز خود و زبان برنامه نویسی که استفاده می کنید انتخاب نمایید. به عنوان مثال اگر با فریم ورک asp.net کار می کنید باید حتما هاست ویندوز تهیه نمایید که هاست های آلمان با سیستم عامل ویندوز نیز ارائه داده می شوند. هاست ویندوز آلمان را می توانید با کنترل پنل وبسایت پنل یا پلسک داشته باشید.
 • هاست دانلود آلمان

  دانلود

  درصورتی که حجم فایلهای دانلودی بالایی دارید سرویس هاست دانلود کاملا مناسب خواهد بود. هاست دانلود با سخت افزار و نرم افزاری که در آن قرار داده شده است، دانلود انواع فایل ها با حجم و تعداد بالا و آپلود همزمان برای تعداد کاربران زیاد را پشتیبانی می کند. هاست دانلود را در صورت نیاز در موقعیت آلمان هم می توانید تهیه نمایید. از آنجایی که این سرویس تنها برای آپلود و دانلود فایل بهینه شده و فاقد دیتابیس می باشد امکان ایجاد وبسایت روی این هاست را نخواهید دشت.
 • نمایندگی هاست آلمان

  نمایندگی

  اگر خدمات طراحی وبسایت ارائه می کنید و یا خود دارای چندین وبسایت هستید، می توانید سرویس هاست نمایندگی را تهیه نمایید که بدین ترتیب هزینه ها برای شما بهینه تر براورد شده و امکان تعریف DNS اختصاصی را خواهید دشت. در صورتی که برحسب نیاز خود ملزم به تهیه هاست های خارج از ایران هستید می توانید هاست نمایندگی آلمان تهیه نمایید. هاست های نمایندگی به دو صورت حجمی و اعتباری توسط شرکت های مختلف هاستینگ ارائه داده می شوند، حجمی به این صورت که یک پلن از هاست نمایندگی با میزان منابع مشخص ارائه داده می شود و اعتباری بدین معنی که با استفاده از اعتبار شارژ شده در حساب کاربری خود می توانید هاست های خود را براساس میزان منابعی که نیاز دارید ایجاد نمایید.

چرا پارس پک؟

 • امکانات هاست آلمان پارس پک

  امکانات

  پارس پک نیز ارائه کننده هاست های آلمان از دیتاسنتر معتبر واقع در این کشور با سرعت و کیفیت بالا می باشد. هاست آلمان پارس پک با زیر ساخت ابری و کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه داده می شود و می توانید میزان منابع هاست موردنظر خود را تنظیم کرده و هاست را ایجاد نمایید. شایان ذکر است که به دلیل وجود زیر ساخت ابری قادر خواهید بود هر زمان که نیاز داشتید و یا با کمبود منابع روبرو شدید، میزان منابع هاست را در لحظه ارتقا دهید.

جمع بندی : 

به صورت کلی انتخاب موقعیت هاست با موقعیت عمده کاربران وبسایت یا سرویسی که راه اندازی خواهید کرد ارتباط زیادی دارد و اگر دارای وبسایت دولتی و سازمانی نیستید و باتوجه به نوع کارکرد سرویس موردنظرتان ملزم به استفاده از هاست ایران نمی باشید، هاست آلمان پارس پک یک انتخاب مناسب برای تهیه یک هاست با سرعت بالا و زیرساخت ابری خواهد بود.

هاست های خارج از ایران پارس پک در کشور آلمان و دیتاسنتر لیزوب ارائه می شوند.

عمدتا پیشنهاد می شود موقعیت هاست را بر اساس موقعیت عمده بازدیدکنندگان وبسایت انتخاب نمایید که بدین ترتیب سرعت لود و نمایش وبسایت برای کاربران بالاتر باشد.

از آنجائیکه سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد به آسانی نمی توان در این مورد اظهار نظر کرد، اما به طور کلی می توان گفت اگر در سایت خود از سرویس های خارج از ایران استفاده می کنید، با وجود هاست شما در خارج از ایران و سرعت و پایداری بالاتر، گوگل به وبسایت شما رتبه بالاتری خواهد داد.

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2024 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.