ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

میزبانی ابری


در هاست ابری شما می توانید بصورت کاملا رایگان و خودکار یک وب سایت داینامیک برای خود بسازید. همچنین برخلاف یک هاست اشتراکی وب سایت های پر بازدید نیز بسادگی می توانند از خدمات میزبانی ابری استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از سخت افزار که نیاز دارید هزینه می پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های غیر موجه در ابتدای فعالیت وب سایت خود نخواهید داشت.
 

cloud-hosting-and-google-drive

اتصال پنل هاست ابری به اکانت گوگل درایو شما از جدیدترین امکانات خدمات میزبانی ابری پارس پک محسوب می گردد. گوگل درایو ( google drive ) یکی از سرویس های جذاب شرکت گوگل می باشد که شما می توانید فایل های نوشتاری ( Document ) ورد ( word ) ، اکسل ( excel ) و پاورپوینت ( powerpoint ) خود را در آن مدیریت نمائید ، ضمن آنکه می توان آن را به عنوان یک درایو مجازی به کامپیوتر شخصی و یا سایر دستگاه های دیجیتال خود اعم از تبلت ( tablet ) یا تلفن همراه هوشمند خود اضافه فرمائید. در حالیکه داده ها بر روی خدمات ابری گوگل نگهداری می شود و همانطور که از هر مکان به آن دسترسی دارید نگران از دست رفتن آن نخواهید بود. 

در پنل میزبانی ابری شما می توانید پس از آنکه از سایت خود نسخه پشتیبان ( بک آپ Backup ) تهیه کردید، آن را با فشردن چند کلیک به اکانت گوگل درایو خود انتقال دهید. با توجه مشکلات سرعت پایین اینترنت در ایران این امکان برای کاربران ایرانی بسیار مفید خواهد بود چرا که بدون درگیر شدن اینترنت شما نسخه پشتیبان به اکانت گوگل درایو انتقال می یابد.

انتقال نسخه پشتیبان در پنل میزبانی ابری:

gd

فایل های بک آپ در گوگل درایو:

gd
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.