هاست

خرید هاست

پارس پک اولین ارائه دهنده خدمات میزبانی ابری در ایران

هاست ابری پارس پک اولین ارائه‌دهنده خدمات میزبانی ابری در ایران هاست ابری پارس پک باقیمت مناسب و سرعت‌بالا، برای سایت‌هایی که می‌خواهند از خدمات میزبانی ابری یا cloud hosting استفاده کنند، مناسب می‌باشد. میزبانی ابری برخلاف میزبانی اشتراکی مناسب برای سایت‌های پرترافیک است؛ به دلیل اینکه مدیران سایت، دیگر دغدغه مدیریت سرور را نخواهند داشت. هاست ابری پارس پک در مناطق: ایران و آلمان، در بستر لینوکس به همراه کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه می‌گردد. خرید هاست ابری ارزان و اقتصادی است؛ زیرا همواره برای آن میزان استفاده از منابع که لازم دارید، هزینه پرداخت می‌کنید و دیگر دغدغه قیمت‌هاست را به دلیل پرداخت هزینه‌های غیرموجه نخواهید داشت. همچنین، تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی پارس پک نیز در این مسیر کنار شما خواهند بود.

راهنمای خرید هاست ابری

هاست ابری؛ سادگی‌ میزبانی اشتراکی به همراه قدرت سرور ابری! این تعریف ما از این سرویس است. با خرید هاست ابری علاوه بر اینکه با استفاده از کنترل پنل دایرکت ادمین به‌سادگی سرویس خود را مدیریت می‌کنید، قیمت‌هاست شما کاهش و قدرت استفاده از منابع شما افزایش می‌یابد.

 • هاست چیست

  هاست چیست؟

  به‌طور کلی host به معنای میزبان در وب و شبکه‌های اینترنتی است که به اینترنت متصل می‌باشد و از اصلی‌ترین وظایف آن: دریافت و ارسال داده‌ها در کنار سرویس‌های مختلفی می‌باشد که برای تمام سایت‌ها با هر میزان بازدید مناسب است و استفاده آن نسبت به سرور آسان‌تر می‌باشد. با این حال خرید هاست، همانند حافظه‌ای آنلاین می‌باشد که شما برای به نمایش در آمدن اطلاعاتی که در وب سایت خود وارد می‌کنید، باید از Host با میزان قدرت‌های مختلف و متناسب با نیاز زمینه فعالیت خود فراهم و استفاده کنید.
 • انواع سرور ابری

  انواع هاست

  پارس پک خدمات میزبانی خود را در قالب‌های مختلف متناسب با نیاز کاربران خود تهیه‌کرده است، تا علاوه بر سهولت استفاده کاربران بتوانند از یک سرویس بهینه‌شده با قیمت مناسب‌تر استفاده کنند، تا یک سرویس اختصاصی برای متناسب با سایت خود داشته باشند؛ از این‌رو می‌توان این خدمات را در قالب‌های زیر معرفی کرد، بامطالعه هریک با ویژگی‌های هرکدام از سرویس‌های میزبانی ابری پارس پک آشنا شوید.
 • هاست ابری

  خرید هاست ابری

  با خرید هاست ابری که نوع خاصی از میزبانی‌های معمولی می‌باشد، یک سرویس میزبانی پر سرعت با قیمت مناسب با زیرساخت کلود به کاربر ارائه داده می‌شود، تفاوت عمده این host با سایر host ها در تغییر منابع آن به تفکیک و در لحظه می‌باشد، یعنی کاربر برخلاف میزبانی‌های نسل قدیم که فقط امکان تغییر فضا را داشتند، می‌تواند منابعی همچون رم و سی پی یو را نیز متناسب با نیاز خود کاهش یا افزایش دهید و بابت منابع مصرفی هزینه پرداخت کنید.
 • هاست اشتراکی

  خرید هاست اشتراکی

  خرید هاست اشتراکی، در حقیقت یک فضا می‌باشد که منابع آن با سایر کاربران بر روی یک سرور به اشتراک گذاشته می‌شود، یعنی منابع در آن به‌صورت اشتراکی می‌باشد که می‌تواند شامل رم، سی پی یو و سایر منابع باشد. این سرویس نیز مانند سرویس‌های دیگر در قالب لینوکس و ویندوز، در منطقه ایران و اروپا ارائه می‌شود و به دلیل سادگی در مدیریت، موردعلاقه کاربران قرارگرفته است.
 • هاست دانلود

  خرید هاست دانلود

  میزبانی دانلود به سرویسی گفته می‌شود، که جهت نگهداری فایل بهینه‌شده است و کاربر می‌تواند با خرید آن در کنار host اصلی وب‌سایت خود به‌سرعت لود سایت خود کمک کند، چراکه تمامی اطلاعات در host دانلود قرار می‌گیرد و فقط اطلاعات اصلی بر روی سایت قرار داده می‌شود و بسیار مناسب برای سایت‌های دانلود می‌باشد؛ این سرویس تنها برای سایت‌های اشتراک فایل بهینه نشده، بلکه در نسخه پخش پادکست و ویدیو استریمینگ نیز، بهینه‌شده است.
 • هاست نمایندگی

  خرید هاست نمایندگی

  این سرویس برای کاربرانی که می‌خواهند نیم سرور اختصاصی خود را داشته باشند و یا می‌خواهند به‌طور مستقل به کاربران خود host ارائه دهند یا به فروش برسانند، مناسب می‌باشد. این سرویس میزبانی در پارس پک فقط با تهیه اعتبار است و محدودیتی در ایجاد host و منابع ندارد و همانندهاست های دیگر تمامی امکانات را دارا می‌باشد؛ با تهیه این سرویس‌ها علاوه بر کسب درآمد از طریق فروش سرویس ابری می‌توانید، سایت‌های خود را به هزینه کمتری میزبانی کنید.
 • هاست ایران

  خرید هاست ایران

  میزبانی ایران در حقیقت به سرویسی که در موقعیت ایران ارائه داده می‌شود گفته می‌شود و خرید هاست ایران با قیمت مناسب، بیشتر مناسب افرادی است که کاربرانشان در داخل ایران می‌باشد و یا نیاز به آی پی ایران دارند و از نظر هزینه هم نسبت به host موقعیت خارج ارزان‌تر می‌باشد. همچنین ترافیک اینترنت در این host ها به صورت نیم بها محاسبه می‌شود.
 • هاست خارج

  خرید هاست خارج

  هاست خارج در حقیقت همان سرویس میزبانی اروپا می‌باشد که در کشور آلمان ارائه داده می‌شود و مناسب افرادی است که کسب‌وکارشان در خارج از ایران می‌باشد و کاربران آنها در موقعیتی خارج از ایران هستند و نیاز به آی پی خارج از ایران دارند، یا برای استفاده از برخی از نرم‌افزارهایی که در داخل تحریم شده‌اند و همچنین قیمت آن بالاتر از host های داخلی می‌باشد
 • هاست لینوکس

  خرید هاست لینوکس

  هاست لینوکس به میزبانی گفته می‌شود که سیستم‌عامل نصب‌شده بر روی سرور این host، از نوع لینوکس باشد و خرید آن، مناسب برای افرادی است که به زبان برنامه‌نویسی php کار می‌کنند یا سایت‌هایی که سازگاری بیشتری با این سیستم‌عامل دارد را راه‌اندازی می‌کنند. کنترل پنل های مورداستفاده بر روی این سیستم‌عامل از نوع دایرکت ادمین و سی پنل می‌باشد.
 • هاست ویندوز

  خرید هاست ویندوز

  هاست ویندوز به میزبانی گفته می‌شود که سیستم‌عامل نصب شده بر روی آن از نوع ویندوزی می‌باشد و بیشتر، مناسب افرادی است که به زبان برنامه‌نویسی Asp آشنا هستند البته امکان استفاده از زبان برنامه نویسی php هم بر روی این سرویس میزبانی وجود دارد و معمولاً کنترل پنل مورد استفاده بر روی این host پلسک می‌باشد.
 • هاست دایرکت ادمین

  خرید هاست دایرکت ادمین

  خرید میزبانی دایرکت ادمین که با کنترل پنل Direct Admin می‌باشد با قیمت مناسب در هاستینگ پارس پک امکان پذیر می‌باشد. این کنترل پنل قابل‌نصب بر روی سیستم‌عامل لینوکس است و تحریم‌های موجود تاثیری بر روی آن نگذاشته است و دسترسی‌های مناسبی جهت استفاده کاربر بر روی آن در نظر گرفته شده است. کار و دسترسی به این سرویس میزبانی نیز بسیار راحت و کاربرپسند می‌باشد.
 • هاست وردپرس

  خرید هاست وردپرس

  در حقیقت وردپرس یکی از اسکریپت‌های محبوب بین کاربران می‌باشد به سرویسی که قابلیت نصب این اسکریپت بر روی آن امکان پذیر می‌باشد و برای وردپرس بهینه‌شده باشد، هاست وردپرس گفته می‌شود البته قابل‌ذکر است امکان نصب ورد پرس بر روی هر میزبانی امکان‌پذیر می‌باشد. خرید این سرویس به دلیل بهینه‌سازی با زبان php و اسکریپت‌های وردپرس، برای کاربرانی که سایت‌های خود را با این سیستم مدیریت محتوا راه‌اندازی کردند، مناسب می‌باشد.
 • هاست جوملا

  خرید هاست جوملا

  جوملا نیز همانند سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از CMS های مورد استفاده توسط کاربران می‌باشد و بر روی هر میزبانی هم امکان نصب این اسکریپت وجود دارد بنابراین به هاستی که برای این cms بهینه شده است، هاست جوملا می گویند.
 • کاربرد هاست

  کاربرد میزبانی ابری

  مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاربرد میزبانی نمایش وب سایت می‌باشد هر کاربر با توجه به نیاز یا کسب و کار خود می‌تواند Host ای را انتخاب نماید و از آن جهت نمایش سایت خود استفاده نمایید از host می‌توان جهت ایجاد یک فروشگاه، سایت خبری جهت نمایش اخبار و یا حتی معرفی یک کالا استفاده کرد.
 • ویژگی هاست

  ویژگی های میزبانی ابری

  یک میزبان با توجه به نوع سیستم‌عاملی که دارد می‌تواند از کنترل پنل های متفاوت استفاده نماید و هر کدام از این سیستم عامل‌ها مناسب برای زبان‌های برنامه‌نویسی متفاوتی می‌باشند به عنوان مثال برای کاربری که از زبان برنامه نویسی asp استفاده می‌کند سیستم‌عامل ویندوز مناسب‌تر است در حالی که زبان برنامه نویسی php بیشتر مناسب host با سیستم‌عامل لینوکس می‌باشد.
 • قیمت هاست

  قیمت هاست ابری

  قیمت‌گذاری بر روی host جزئی از هر شرکتی می‌باشد و هر شرکت متناسب با قوانین قیمت‌گذاری می‌تواند برای میزبانی قیمت متفاوتی در نظر گیرد همچنین زیرساخت و سخت افزارهای مورد استفاده در سرورهای host و امکاناتی که بر روی سرویس قرار داده می‌شود در قیمت گذاری تأثیر گذار می‌باشد.
 • خرید هاست

  خرید میزبانی ابری

  با خرید هاست و دامین پارس پک، علاوه بر تهیه زیرساخت راه‌اندازی یک سایت، از مزایایی مانند سرعت‌بالا، قابلیت مقیاس‌پذیری، فضای به کاپ، امنیت و پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی، استفاده خواهید کرد. این سرویس‌های میزبانی در انواع مختلف و متناسب با سایت‌های متنوع، برنامه‌ریزی و قابل‌فروش می‌باشند که با قرار داشتن در دو کشور ایران و آلمان، هر کدام از مزیت‌های خاص خود، بهره‌مند می‌باشند.
 • خرید هاست

  خرید هاست و دامین

  خرید هاست و دامین بدون شک یکی از نیازهای اصلی شما پیش از اقدام به راه‌اندازی سایت محسوب می‌شود و اگر شما از دسته کاربرانی هستید که تصمیم دارید سایت خود را راه‌اندازی کنید، پارس پک به شما کمک میکنید با هزینه مناسب این سرویس را تهیه کنید. فراموش نکنید کارشناسان پارس پک، از ابتدا تا انتهای این مسیر در کنار شما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته خواهند بود.
 • هاست پارس پک

  چرا هاست ابری پارس پک؟

  از ویژگی های host پارس پک می توان به قیمت مناسب آن، داشتن زیرساخت ابری، امکان انتخاب منابع به تفکیک، امکان ارتقا منابع، داشتن نمودارهایی جهت بررسی میزان مصرف منابع، امکان بکاپ گیری رایگان و دسترسی آسان نام برد.

جمع بندی:

هاست ابری پارس پک در گروه‌های: اشتراکی، دانلود، لینوکس، نمایندگی و رایگان ارائه می‌گردد. قیمت سرویس میزبانی پارس پک با توجه به استفاده از تکنولوژی ابری و میزان منابع مورد نیاز کاربر تعیین می شود و خرید هاست پارس‌پک برای سایت های پر ترافیک با بازدید بالا و حتی سایت های کوچک، بسیار اقتصادی و بهینه می باشد. هرچند هاست ارزان‌قیمت برای خیلی از کسب‌وکارها اولین گزینه می‌باشد، اما پشتیبانی ۲۴ ساعته نیز اولویت بسیار از وبسایت ها است. پارس پک علاوه بر بهینه‌سازی سرویس‌های خود برای ارائه قیمت مناسب، دارای یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی نیز می‌باشد، که همواره در کنار شما خواهد بود.

این سرویس در موقعیت ایران و خارج، در کشور آلمان ارائه میشود.

بله در هنگام سفارش، شما میتوانید هر اسکریپتی که را میخواهید نصب کنید.

بله، در صورت نیاز میتوانید از تیم پشتیانی در خواست کنید، تا ورژن php سرویس شما را در کمترین زمان ارتقا دهند.

کنترل پنلی که برای مدیریت این سرویس از دایرکت ادمین استفاده میشود.

سرویس میزبانی
سیستم عامل لینوکس
کنترل پنل دایرکت ادمین
زیر ساخت ابری
موقعیت ایران و اروپا
پشتیبانی ۲۴ ساعته
فضای بکاپ دارد
نصب خودرکار اسکریپت دارد
انتقال بکاپ به گوگل درایو دارد
ارتقا منابع دارد
آنتی دیداس لایه ۷

دیگر ویژگی‌های میزبانی ابری پارس‌پک

با امکانات ویژه میزبانی ابری پارس‌پک آشنا شوید

آمار مصرف سخت‌افزار

آمار مصرف سخت‌افزار

نمودارهای مصرف منابع، شامل میزان استفاده از CPU ، RAM ، پهنای باند و ... در هر سرویس (Cloud Hosting)

سرعت در ارتقا

سرعت در ارتقا

امکان ارتقای سخت‌افزار مورد نیاز سرویس "Cloud Hosting" در هر لحظه بصورت خودکار توسط خود کاربران

نصب خودکار اسکریپت

نصب خودکار اسکریپت

نصب خودکار اسکریپت CMS های معروف در چند ثانیه، مانند وردپرس، جوملا و ...

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت دامنه‌های داخلی ( ir ) و بین‌المللی و مدیریت ساده همه دامنه ها در یک مکان

کاهش هزینه‌ها

کاهش هزینه‌ها

امکان تنظیم سفارشی منابع و پرداخت هزینه تنها به میزان بهره‌گیری از سخت‌افزار ابری

نسخه پشتیبان

نسخه پشتیبان

ایجاد پشتیبان به صورت از پیش زمان‌بندی شده و امکان انتقال آن به اکانت گوگل درایو

تغییر مکان

تغییر مکان

امکان انتقال سرویس (Cloud Hosting) به موقعیت دیگر به صورت خودکار (از ایران به اروپا و بالعکس)

پایگاه داده

پایگاه داده

استفاده از منابع مدیریت شده سخت‌افزاری و ویژه برای پایگاه‌داده‌ها

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2022 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.