هاست

هاست ابری

پارس پک اولین ارائه دهنده خدمات میزبانی ابری در ایران

هاست پارس پک مناسب برای سایت‌هایی است، که بخواهند از خدمات میزبانی ابری یا cloud hosting استفاده کنند. میزبانی ابری برخلاف میزبانی اشتراکی مناسب برای سایت‌های پرترافیک است؛ به دلیل اینکه مدیران سایت، دیگر دغدغه مدیریت سرور را نخواهند داشت. هاست ابری پارس پک در مناطق: ایران و آلمان، در بستر لینوکس به همراه کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه می‌گردد. خریدهاست ابری ارزان و اقتصادی است؛ زیرا همواره برای آن میزان استفاده از منابع که لازم دارید، هزینه پرداخت می‌کنید و دیگر دغدغه قیمت‌هاست را به دلیل پرداخت هزینه‌های غیرموجه نخواهید داشت. همچنین، تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی پارس پک نیز در این مسیر کنار شما خواهند بود.

راهنمای خرید

هاست ابری؛ سادگی‌ میزبانی اشتراکی به همراه قدرت سرور ابری! این تعریف ما از این سرویس است. با خریدهاست ابری علاوه بر اینکه با استفاده از کنترل پنل دایرکت ادمین به‌سادگی سرویس خود را مدیریت می‌کنید، قیمت‌هاست شما کاهش و قدرت استفاده از منابع شما افزایش می‌یابد.

 • هاست چیست

  هاست چیست ؟

  بطور کلی host به معنای میزبان در وب و شبکه های اینترنتی است که به اینترنت متصل می باشد و از اصلی ترین وظایف آن دریافت و ارسال داده ها و سرویس های مختلفی می باشد که برای تمام سایت ها با هر میزان بازدید مناسب می باشد و استفاده آن نسبت به سرور آسان تر می باشد. با این حال Host ، همانند حافظه ای آنلاین می باشد که شما برای به نمایش در آمدن اطلاعاتی که در وب سایت خود وارد می کنید، باید از Host با میزان قدرت های مختلف و متناسب با نیاز زمینه فعالیت خود فراهم و استفاده کنید.
 • انواع سرور ابری

  انواع

  پارس پک خدمات میزبانی خود را در قالب‌های مختلف متناسب با نیاز کاربران خود تهیه‌کرده است، تا علاوه بر سهولت استفاده کاربران بتوانند از یک سرویس بهینه‌شده با قیمت مناسب‌تر استفاده کنند، تا یک سرویس اختصاصی برای متناسب با سایت خودشان داشته باشند؛ از این‌رو می‌توان این خدمات را در قالب‌های زیر معرفی کرد، بامطالعه هریک با ویژگی‌های هرکدام از سرویس‌های میزبانی ابری پارس پک آشنا شوید.
 • هاست ابری

  میزبانی ابری

  هاست ابری نوع خاصی از میزبانی‌های معمولی می‌باشد، که با زیرساخت ابری به کاربر ارائه داده می‌شود، تفاوت عمده این host با سایر host ها در تغییر منابع آن به تفکیک و در لحظه می‌باشد، یعنی کاربر برخلاف میزبانی‌های نسل قدیم که فقط امکان تغییر فضا را داشتند، می‌تواند منابعی همچون رم و سی پی یو را نیز متناسب با نیاز خود کاهش یا افزایش دهید و بابت منابع مصرفی هزینه پرداخت کنید.
 • هاست اشتراکی

  میزبانی اشتراکی

  میزبانی اشتراکی در حقیقت یک فضا می‌باشد که منابع آن با سایر کاربران بر روی یک سرور به اشتراک گذاشته می‌شود، یعنی منابع در آن به‌صورت اشتراکی می‌باشد که می‌تواند شامل رم و سی پی یو و سایر منابع باشد. این سرویس نیز مانند سرویس‌های دیگر در قالب لینوکس و ویندوز، در منطقه ایران و اروپا ارائه می‌شود و به دلیل سادگی در مدیریت، موردعلاقه کاربران قرارگرفته است.
 • هاست دانلود

  میزبانی ابری دانلود

  سرویس میزبانی دانلود به میزبانی گفته می‌شود، که جهت نگهداری فایل بهینه‌شده است و کاربر می‌تواند با تهیه آن در کنار host اصلی وب‌سایت خود به‌سرعت لود سایت خود کمک کند، چراکه تمامی اطلاعات در host دانلود قرار می‌گیرد و فقط اطلاعات اصلی بر روی سایت قرار داده می‌شود و بسیار مناسب برای سایت‌های دانلود می‌باشد؛ این سرویس تنها برای سایت‌های اشتراک فایل بهینه نشده، بلکه در نسخه پخش پادکست و ویدیو استریمینگ نیز، بهینه‌شده است.
 • هاست نمایندگی

  نمایندگی میزبانی ابری

  این سرویس برای کاربرانی که می‌خواهند نیم سرور اختصاصی خود را داشته باشند و یا می‌خواهند به‌طور مستقل به کاربران خود host ارائه دهند مناسب می‌باشد، این سرویس میزبانی در پارس پک فقط با تهیه اعتبار است و محدودیتی در ایجاد host و منابع ندارد و همانند host های دیگر تمامی امکانات را دارا می‌باشد؛ با تهیه این سرویس‌ها علاوه بر کسب درآمد از طریق فروش سرویس ابری می‌توانید، سایت‌های خود را به هزینه کمتری میزبانی کنید.
 • هاست ایران

  میزبانی ابری ایران

  میزبانی ایران در حقیقت به سرویسی که در موقعیت ایران ارائه داده می شود گفته می شود و این host بیشتر مناسب افرادی است که کاربرانشان در داخل ایران می باشد و یا نیاز به آی پی ایران دارند و از نظرهزینه هم نسبت به host موقعیت خارج ارزانتر می باشد. همچنین ترافیک اینترنت در این host ها به صورت نیم بها محاسبه می شود.
 • هاست خارج

  میزبانی ابری خارج

  host خارج در حقیقت همان host اروپا می باشد که در کشور آلمان ارائه داده می شود و مناسب افرادی است که کسب و کارشان در خارج از ایران می باشد و کاربران آنها در موقعیتی خارج از ایران هستند و نیاز به آی پی خارج از ایران دارند، یا برای استفاده از برخی از نرم افزارهایی که در داخل تحریم شده اند و همچنین هزینه آن بالاتر از host های داخلی می باشد
 • هاست لینوکس

  میزبانی ابری لینوکس

  Host لینوکس به میزبانی گفته می شود که سیستم عامل نصب شده بر روی سرور این host از نوع لینوکس باشد و مناسب برای افرادی است که به زبان برنامه نویسی phpکار میکنند. که معمولا کنترل پنل های مورد استفاده بر روی این سیستم عامل از نوع دایرکت ادمین و سی پنل می باشد.
 • هاست ویندوز

  میزبانی ابری ویندوز

  host ویندوز به میزبانی گفته می شود که سیستم عامل نصب شده بر روی آن از نوع ویندوزی می باشد و بیشتر مناسب افرادی است که به زبان برنامه نویسی Aspآشنا هستند البته امکان استفاده از زبان برنامه نویسی php هم بر روی این host وجود دارد و معمولا سیستم عامل مورد استفاده بر روی این host پلسک می باشد.
 • هاست دایرکت ادمین

  میزبانی ابری دایرکت ادمین

  host دایرکت ادمین میزبانی با کنترل پنل دایرکت ادمین می باشد که این کنترل پنل قابل نصب بر روی سیستم عامل لینوکس است و تحریم های موجود تاثیری بر روی آن نگذاشته است و دسترسی های مناسبی جهت استفاده کاربر بر روی آن در نظر گرفته شده است.
 • هاست وردپرس

  میزبانی ابری وردپرس

  در حقیقت وردپرس یکی از اسکریپت های محبوب بین کاربران می باشد به سرویسی که قابلیت نصب این اسکریپت بر روی آن امکان پذیر می باشد و برای وردپرس بهینه شده باشد host ورد پرسی گفته می شود البته قابل ذکر است امکان نصب ورد پرس بر روی هر میزبانی امکان پذیر می باشد.
 • هاست جوملا

  میزبانی ابری جوملا

  جوملا نیز همانند اسکریپت ورد پرس یکی از اسکریپت های مورد استفاده توسط کاربران می باشد و بر روی هر میزبانی هم امکان نصب این اسکریپت وجود دارد بنابراین به HOST که برای این cms بهینه شده است host جوملا می گویند.
 • کاربرد هاست

  کاربرد میزبانی ابری

  مهم ترین و اصلی ترین کاربرد میزبانی نمایش وب سایت می باشد هر کاربر با توجه به نیاز یا کسب و کار خود می تواند Host ای را انتخاب نماید و از آن جهت نمایش سایت خود استفاده نمایید از host می توان جهت ایجاد یک فروشگاه، سایت خبری جهت نمایش اخبارو یا حتی معرفی یک کالا استفاده کرد.
 • ویژگی هاست

  ویژگی های میزبانی ابری

  یک میزبان با توجه به نوع سیستم عاملی که دارد می تواند از کنترل پنل های متفاوت استفاده نماید و هر کدام از این سیستم عامل ها مناسب برای زبان های برنامه نویسی متفاوتی می باشند به عنوان مثال برای کاربری که از زبان برنامه نویسی asp استفاده می کند سیستم عامل ویندوز مناسب تر است در حالیکه زبان برنامه نویسی php بیشتر مناسب host با سیستم عامل لینوکس می باشد.
 • قیمت هاست

  قیمت هاست ابری

  قیمت گذاری بر روی host جز پالیسی های هر شرکتی می باشد و هر شرکت متناسب با قوانین قیمت گذاری می تواند برای میزبانی قیمت متفاوتی در نظر گیرد همچنین زیرساخت و سخت افزارهای مورد استفاده درسرورهای host و امکاناتی که بر روی سرویس قرار داده می شود در قیمت گذاری تاثیر گذار می باشد.
 • خرید هاست

  خرید هاست ابری

  به دلیل اینکه مدیریت سرورهای هاست بر عهده شرکت های ارائه دهنده می باشد و تمامی موارد امنیتی و تنظیمات اولیه بر روی سرورها توسط شرکت انجام می شود بسیاری از کاربرانی که دانش کافی جهت انجام این موارد را ندارند Host را گزینه مناسبی برا خود می دانند، همچنین می توان گفت هزینه host نسبت به هزینه سرور بسیار پایین تر است.
 • خرید هاست

  خرید هاست و دامین

  خرید هاست و دامین بدون شک یکی از نیازهای اصلی شما پیش از اقدام به راه‌اندازی سایت محسوب می‌شود و اگر شما از دسته کاربرانی هستید که تصمیم دارید سایت خود را راه‌اندازی کنید، پارس پک به شما کمک میکنید با هزینه مناسب این سرویس را تهیه کنید. فراموش نکنید کارشناسان پارس پک، از ابتدا تا انتهای این مسیر در کنار شما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته خواهند بود.
 • هاست پارس پک

  چرا هاست ابری پارس پک؟

  از ویژگی های host پارس پک می توان به قیمت مناسب آن، داشتن زیرساخت ابری، امکان انتخاب منابع به تفکیک، امکان ارتقا منابع، داشتن نمودارهایی جهت بررسی میزان مصرف منابع، امکان بکاپ گیری رایگان و دسترسی آسان نام برد.

جمع بندی:

خرید هاست؛ هاست پارس پک در گروه‌های: اشتراکی، دانلود، لینوکس، نمایندگی و رایگان  ارائه می‌گردد. خریدهاست پارس پک همان‌طور که گفتیم، بنا به اینکه دارای یک کنترل پنل داریکت ادمین برای مدیریت ساده و به دلیل اینکه، قیمت‌هاست ابری بر اساس مصرف شما از منابع سخت‌افزاری محاسبه می‌شود؛ بسیار اقتصادی و بهینه برای سایت‌های پرترافیک و حتی کوچک می‌باشد، هرچند هاست ارزان‌قیمت برای خیلی از کسب‌وکارها اولین گزینه می‌باشد، اما پشتیبانی ۲۴ ساعته نیز اولویت بسیار از کسب‌وکارها است. پارس پک علاوه بر بهینه‌سازی سرویس‌های خود برای کاهش قیمت، دارای یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی نیز می‌باشد، که همواره در کنار شما خواهد بود.

این سرویس در موقعیت ایران و خارج، در کشور آلمان ارائه میشود.

بله در هنگام سفارش، شما میتوانید هر اسکریپتی که را میخواهید نصب کنید.

بله، در صورت نیاز میتوانید از تیم پشتیانی در خواست کنید، تا ورژن php سرویس شما را در کمترین زمان ارتقا دهند.

کنترل پنلی که برای مدیریت این سرویس از دایرکت ادمین استفاده میشود.

دیگر ویژگی‌های میزبانی ابری پارس‌پک

با امکانات ویژه میزبانی ابری پارس‌پک آشنا شوید

آمار مصرف سخت‌افزار

آمار مصرف سخت‌افزار

نمودارهای مصرف منابع، شامل میزان استفاده از CPU ، RAM ، پهنای باند و ... در هر سرویس (Cloud Hosting)

سرعت در ارتقا

سرعت در ارتقا

امکان ارتقای سخت‌افزار مورد نیاز سرویس "Cloud Hosting" در هر لحظه بصورت خودکار توسط خود کاربران

نصب خودکار اسکریپت

نصب خودکار اسکریپت

نصب خودکار اسکریپت CMS های معروف در چند ثانیه، مانند وردپرس، جوملا و ...

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت دامنه‌های داخلی ( ir ) و بین‌المللی و مدیریت ساده همه دامنه ها در یک مکان

کاهش هزینه‌ها

کاهش هزینه‌ها

امکان تنظیم سفارشی منابع و پرداخت هزینه تنها به میزان بهره‌گیری از سخت‌افزار ابری

نسخه پشتیبان

نسخه پشتیبان

ایجاد پشتیبان به صورت از پیش زمان‌بندی شده و امکان انتقال آن به اکانت گوگل درایو

تغییر مکان

تغییر مکان

امکان انتقال سرویس (Cloud Hosting) به موقعیت دیگر به صورت خودکار (از ایران به اروپا و بالعکس)

پایگاه داده

پایگاه داده

استفاده از منابع مدیریت شده سخت‌افزاری و ویژه برای پایگاه‌داده‌ها

مشتری
۴۵,۰۰۰

مشتری

فضای هاست
۲۷۸,۰۰۰ترابایت

فضای هاست

ترافیک روزانه
۶۲۰,۰۰۰ترابایت

ترافیک روزانه

پشتیبانی
۵,۴۰۰تیکت

پشتیبانی

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.