هاست

خرید هاست

پارس پک اولین ارائه دهنده خدمات هاستینگ ابری در ایران

هاست ابری پارس‌پک بهترین گزینه برای وب‌سایت‌هایی است که می‌خواهند از خدمات میزبانی ابری یا cloud hosting استفاده کنند. پارس‌پک اولین ارائه‌دهنده خدمات میزبانی ابری در ایران است که خدمات هاست ابری را با قیمت مناسب و سرعت‌بالا در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. میزبانی ابری برخلاف میزبانی اشتراکی، برای سایت‌های پرترافیک بسیار مناسب خواهد بود. با استفاده از هاست ابری، مدیران سایت دیگر دغدغه مدیریت سرور را نخواهند داشت، اما از سرویسی با قدرت نزدیک به سرور اختصاصی بهره می‌برند.
هاست ابری پارس‌پک در موقعیت‌های ایران و آلمان، بر بستر لینوکس و مجهز به کنترل پنل دایرکت ادمین و سی پنل ارائه می‌شود. خرید هاست ابری برای وب‌سایت‌های حرفه‌ای، ارزان و درنتیجه مقرون به‌صرفه است. خرید هاست ابری امکان این را دارد که، همیشه به میزان نیاز و استفاده از منابع، هزینه پرداخت می‌کنید. درنتیجه دیگر دغدغه قیمت‌ هاست را به دلیل پرداخت هزینه‌های غیرمرتبط نخواهید داشت. همچنین، تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته پارس‌پک نیز در این مسیر کنار شما خواهند بود.

راهنمای خرید هاست

هاست ابری؛ سادگی‌ میزبانی اشتراکی به همراه قدرت سرور ابری! این تعریف ما از این سرویس است. با خرید هاست ابری علاوه بر اینکه با استفاده از کنترل پنل دایرکت ادمین به‌سادگی سرویس خود را مدیریت می‌کنید، قیمت‌هاست شما کاهش و قدرت استفاده از منابع شما افزایش می‌یابد.

 • هاست چیست

  هاست ابری چیست؟

  هاست ابری نوعی از میزبانی وب است که منابع چند سرور را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به‌طور کلی میزبانی وب به‌معنای میزبانی است. در سرویس‌های اینترنتی نیز این سرویس، وظیفه میزبانی از داده‌های وب‌سایت یا اپلیکیشن‌ها را برعهده دارد. خرید هاست ابری این اطمینان را به شما می‌دهد که فضا و قدرت پردازشی مناسب را بسته به نیاز خود در سریع‌ترین زمان در اختیار دارید.
  خرید هاست ابری، بستر میزبانی با قدرتی نزدیک به سرور را در اختیار شما قرار می‌دهد. این نوع از هاست، فضا و پهنای باند کافی را بسته به نیاز شما در اختیارتان قرار می‌دهد. به‌خاطر بهره‌مندی از زیرساخت ابری هم می‌توان در هر زمان، منابع هاست ابری را تغییر داد و از قدرت مقیاس‌دهی بالا بهره برد.
 • انواع سرور ابری

  انواع هاست

  پارس‌پک خدمات میزبانی خود را در قالب‌های متنوع متناسب با نیاز کاربران ارائه می‌کند تا علاوه بر سهولت استفاده، کاربران بتوانند از یک سرویس بهینه‌شده با قیمت مناسب‌تر استفاده کنند تا یک سرویس اختصاصی برای متناسب با سایت خود داشته باشند. می‌توان این خدمات را در قالب‌های زیر معرفی کرد. در ادامه با ویژگی‌های هرکدام از سرویس‌های میزبانی ابری پارس‌پک آشنا می‌شوید.
 • هاست ابری

  هاست ابری

  با خرید هاست ابری که نوع خاصی از میزبانی‌های معمولی می‌باشد، یک سرویس میزبانی پر سرعت با قیمت مناسب با زیرساخت کلود به کاربر ارائه داده می‌شود، تفاوت عمده این میزبانی وب با سایر هاست ها در تغییر منابع آن به تفکیک و در لحظه می‌باشد، یعنی کاربر برخلاف میزبانی‌های نسل قدیم که فقط امکان تغییر فضا را داشتند، می‌تواند منابعی همچون رم و سی پی یو را نیز متناسب با نیاز خود کاهش یا افزایش دهید و بابت منابع مصرفی هزینه پرداخت کنید.
 • هاست اشتراکی

  هاست اشتراکی

  خرید هاست اشتراکی به‌معنای خرید یک فضای میزبانی مشترک است. منابع سرویس میزبانی اشتراکی با سایر کاربران روی یک سرور به اشتراک گذاشته می‌شود. به بیان ساده‌تر منابع سرور شامل رم، سی پی یو و سایر منابع در این نوع از هاست به‌صورت اشتراکی تقسیم می‌شود. این سرویس نیز مانند سرویس‌های دیگر بر بستر سیستم‌عامل لینوکس و ویندوز، در ایران و اروپا ارائه می‌شود. هاست اشتراکی به دلیل سادگی در مدیریت، بسیار محبوب است.
 • هاست دانلود

  هاست دانلود

  میزبانی دانلود به سرویسی گفته می‌شود که جهت نگهداری فایل بهینه‌شده است. خرید هاست ابری دانلود در کنار میزبانی وب اصلی وب‌سایت، سرعت لود را به‌طور چشمگیری افزایش می‌دهد. با ترکیب این سرویس‌ها، اغلب اطلاعات حجیم مانند تصاویر، ویدیوها و موارد مشابه در host دانلود قرار می‌گیرد و فقط اطلاعات کلی روی سایت قرار داده می‌شود. میزبانی ابری دانلود برای سایت‌های دانلود بهترین گزینه محسوب می‌شود. البته این سرویس پارس‌پک محدود به سایت‌های اشتراک فایل نیست و می‌توان نسخه‌های مخصوص پخش پادکست و ویدیو استریمینگ نیز از آن تهیه کرد.
 • هاست نمایندگی

  هاست نمایندگی

  این سرویس برای کاربرانی مناسب است که می‌خواهند نیم سرور (Nameserver) اختصاصی خود را داشته باشند. همچنین وب‌مسترها، طراحان و توسعه‌دهنده‌هایی که قصد فروش و ارائه هاست به مشتریان خود دارند، از این سرویس استفاده می‌کنند. این سرویس میزبانی پارس‌پک به‌صورت تهیه اعتبار ارائه می‌شود و محدودیتی در ایجاد میزبانی وب و منابع ندارد. همچنین سرویس نمایندگی، تمامی امکانات و قابلیت‌های هاست‌‌های ابری دیگر را دارد. با تهیه این سرویس‌ها علاوه بر کسب درآمد از طریق فروش سرویس ابری، می‌توانید سایت‌های خود را به هزینه کمتری میزبانی کنید.
 • هاست ایران

  هاست ایران

  میزبانی ایران یا هاست ابری ایران، سرویس میزبانی ابری است که در دیتاسنترهای مستقر در ایران ارائه می‌شود. خرید این‌ هاست بیشتر مناسب افراد و وب‌سایت‌هایی است که کاربران‌شان در داخل ایران هستند. همچنین سرویس‌هایی که نیاز به IP ایران دارند، از این نوع هاست ابری استفاده می‌کنند. هاست ابری ایران نسبت به میزبانی وب موقعیت خارج قیمت پایین‌تری دارد و ترافیک اینترنت در این نوع از هاست ابری هم برای مشتریان داخلی به‌صورت نیم بها محاسبه می‌شود.
 • هاست خارج

  هاست خارج

  هاست خارج یا هاست ابری خارجی پارس‌پک، در دیتاسنترهای موقعیت اروپا و در کشور آلمان ارائه می‌‌شود. این نوع از میزبانی مناسب سرویس‌هایی است که بیشتر مشتریان و بازدیدکننده‌های خارج از ایران دارند. این هاست‌ها با IP خارجی ارائه می‌شوند و برای اجرای نرم‌افزار‌هایی که از داخل ایران تحریم هستند، بهترین گزینه خواهند بود. البته قیمت هاست ابری خارج، بالاتر از هاست ایران است.
 • هاست لینوکس

  هاست لینوکس

  هاست لینوکس به سرویس میزبانی گفته می‌شود که روی سیستم‌عامل لینوکس راه‌اندازی شده باشد. خرید هاست ابری لینوکس برای افرادی مناسب است که ترکیبی از هزینه پایین، توانایی مدیریت ترافیک بالا و قدرت پردازش‌های پیچیده را نیاز دارند. کنترل پنل هاست ابری لینوکس می‌تواند از نوع دایرکت ادمین (Direct Admin) یا سی پنل (cPanel) باشد.
 • هاست ویندوز

  خرید هاست ویندوز

  هاست ابری ویندوز، خدمات میزبانی را بر بستر ویندوز به کاربران ارائه می‌کند. این نوع از هاست، رابط کاربری آشناتری دارد. همچنین مشتریانی که روی هاست خود، نیاز به مدیریت زیادی از سمت ارائه‌دهنده ندارند، از هاست ویندوز استفاده می‌کنند. کنترل پنل این نوع از هاست ابری معمولا پلسک (Plesk) است که طرفداران خاص خود را هم دارد.
 • هاست دایرکت ادمین

  هاست دایرکت ادمین

  خرید میزبانی دایرکت ادمین که با کنترل پنل Direct Admin می‌باشد با قیمت مناسب در هاستینگ پارس پک امکان پذیر می‌باشد. این کنترل پنل قابل‌نصب بر روی سیستم‌عامل لینوکس است و تحریم‌های موجود تاثیری بر روی آن نگذاشته است و دسترسی‌های مناسبی جهت استفاده کاربر بر روی آن در نظر گرفته شده است. کار و دسترسی به این سرویس میزبانی نیز بسیار راحت و کاربرپسند می‌باشد.
 • هاست وردپرس

  هاست وردپرس

  وردپرس (WordPress) یکی از محبوب‌ترین اسکریپت‌ها یا سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) است که برای راه‌اندازی انواع وب‌سایت خبری، فروشگاهی، سازمانی و غیره استفاده می‌شود. به سرویسی که قابلیت نصب و میزبانی اسکریپت وردپرس را داشته و برای آن بهینه‌شده باشد، هاست وردپرس گفته می‌شود. امکان نصب وردپرس تقریبا روی هر نوع از میزبانی ابری وجود دارد. اغلب وب‌مستر‌ها، هاست ابری لینوکس را برای این CMS انتخاب می‌کنند.
 • هاست جوملا

  هاست جوملا

  جوملا (Joomla) نیز مانند سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از CMS‌های پرطرفدار محسوب می‌شود. نصب این سیستم هم روی هر نوع از میزبانی ابری ممکن است. در مجموع به هاستی که برای این CMS بهینه شده است، هاست جوملا می‌گویند. برای پیاده‌سازی جوملا نیز اغلب وب‌مسترها از هاست لینوکس استفاده می‌کنند.
 • خرید هاست

  خرید هاست و دامین

  خرید هاست و دامین بدون شک یکی از نیازهای اصلی شما پیش از اقدام به راه‌اندازی سایت محسوب می‌شود و اگر شما از دسته کاربرانی هستید که تصمیم دارید سایت خود را راه‌اندازی کنید، پارس پک به شما کمک میکنید با هزینه مناسب این سرویس را تهیه کنید. فراموش نکنید کارشناسان پارس پک، از ابتدا تا انتهای این مسیر در کنار شما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته خواهند بود.

چرا از پارس‌پک هاست بخریم؟

اولین ارائه دهنده خدمات میزبانی ابری در ایران

از ویژگی‌های میزبانی وب پارس‌پک می‌توان به قیمت مناسب، داشتن زیرساخت ابری، امکان انتخاب منابع به تفکیک، امکان ارتقا منابع، گزارش حرفه‌ای میزان مصرف منابع، امکان بکاپ‌گیری رایگان و دسترسی آسان اشاره کرد.

هاست ابری پرسرعت

کاربرد

تمامی هاست‌های شرکت پارس‌پک از فناوری ابری بهرمند هستنده که از مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاربردهای آن، میزبانی وب‌سایت و وب اپلیکیشن است. کاربران با نیازها و اهداف متنوع می‌توانند از این نوع هاست استفاده کنند. هاست ابری می‌تواند برای انواع وب‌سایت و وب اپلیکیشن از فروشگاه آنلاین و وب‌سایت خبری تا معرفی کالاها و محصولات استفاده کرد. به‌راحتی می‌توان انواع سیستم‌های مدریت محتوا مانند وردپرس، جوملا و سرویس‌های مدیریت محتوای اختصاصی را روی میزبانی ابری نصب و اجرا کرد.

ارتقا منابع هاست به آسانی

مزایا

مزیت اصلی خرید host از پارس‌پک در مقابل هاست‌های سنتی، توانایی تغییر منابع میزبانی ابری به تفکیک و در لحظه است. یعنی برخلاف میزبانی‌های نسل قدیم که فقط امکان تغییر فضا را داشتند، می‌توانید منابعی همچون رم و سی پی یو را نیز متناسب با نیاز خود کاهش یا افزایش دهید. پس از ایجاد تغییرات هم تنها بابت منابع مصرفی هزینه پرداخت می‌کنید.

قیمت اقتصادی و ارزان

قیمت اقتصادی و ارزان

یکی دیگر از ویژگی های اصلی میزبانی ابری پارس‌پک این است که قیمت سرویس باتوجه به منابع مصرفی شما مشخص میشود، علاوه بر آن باتوجه نوسانات ارزی همواره قیمت خدمات باتوجه به کیفیت آنها اقتصادی و ارزان بوده و هست.

سطوح دسترسی بالا

سطوح دسترسی بالا

درپنل میزبانی ابری پارس‌پک بالاترین سطوح دسترسی به اسانی در اختیار کاربر قرار میگرد که میتوان به مواردی چون:
تغییر ورژن php، کران جابس، انواع تنظیمات DNS رکورد(TXT، Name، A)، تغییر دامنه، تغییر لوکیشن هاست (انتقال به اروپا یا ایران)، امکان پشیبانی گیری و بازیابی لحظه‌ای به‌همراه انتقال به گوگل درایو، نصب اسکریت با یک کلیک اشاره کرد.

اتصال آسان و متنوع

اتصال آسان و متنوع

برای اتصال به هاست ابری خود می‌توانید از پنل میزبانی ابری اقدام کنید؛ از این طریق مستقیماً به سرویس خود متصل خواهید شد. علاوه بر این می‌توانید از طریق آدرس yourdomainname:2222 وارد دایرکت ادمین شوید. در صفحه جدید با ورود نام کاربری (Username) و رمز عبور (Password) هاست خود، به فضای میزبانی دسترسی پیدا می‌کنید.

وعلاوه بر تمامی روش گفته شده میتوانید توسط FTP نیز به هاست خود دسترسی داشته باشید.

انتخاب کنترل پنل دلخواه

انتخاب کنترل پنل دلخواه

با خرید میزبانی ابری از پارس‌پک، سرویس ابری با کنترل پنل دایرکت ادمین (Direct Admin) و سی پنل (Cpanel) در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پشتیبانی سریع و حرفه‌ای هاست

پشتیبانی سریع و حرفه‌ای هاست

همه سرویس‌های پارس‌پک از جمله هاست ابری با پشتیبانی ۲۴ ساعته یک تیم حرفه‌ای ارائه می‌شود. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن‌های پشتیبانی پارس‌پک تماس بگیرید یا از طریق ارسال تیکت با این تیم در ارتباط باشید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

امنیت ۷ لایه‌ای

امنیت 7 لایه‌ای

زیرساخت ابری پرقدرت در سرویس هاست ابری پارس‌پک باعث شده تا امنیت بالایی برای این سرویس رقم بخورد. هاست ابری پارس‌پک نسبت به هاست اشتراکی تکنولوژی پیشرفته‌تر و تدابیر امنیتی بیشتری دارد. درنتیجه، این سرویس برای میزبانی‌های حساس نیز بسیار مناسب محسوب می‌شود. وب‌سایت‌هایی که روی این سرویس میزبانی می‌شوند، حداکثر امنیت را در حفظ و نگهداری از اطلاعات خود تجربه می‌کنند.

بکاپ گیری منظم و خودکار

بکاپ گیری منظم و خودکار

هاست ابری در دوره‌های روزانه و هفتگی شامل بکاپ‌گیری رایگان از سمت تیم پشتیبانی پارس‌پک می‌شود. هر روز از دیتابیس وب‌سایت و هر هفته از کل وب‌سایت شما بکاپ گرفته می‌شود و در اختیارتان قرار می‌گیرد. همچنین اگر به بکاپ‌گیری بیشتری نیاز داشتید می‌توانید روزانه از ۲ گیگبایات فضای ذخیره‌سازی ابری یا همان کلود استوریج (Cloud Storage) خود برای آن استفاده کنید.

سرعت بالا و پینگ پائین

سرعت بالا و پینگ پائین

سرعت بالای سرویس میزبانی اهمیت بالایی دارد، چراکه شما هر استفاده‌ای از آن داشته باشید، کارتان با سرعت هاست گره می‌خورد. پینگ تایم (Ping) در هاست ابری پارس‌پک چه در سرویس‌های ایرانی و چه در سرویس‌های خارجی بسیار پایین است. سایت‌های پرترافیکی که روی این سرویس میزبانی شده‌اند، با بیشترین سرعت برای کاربران خود لود می‌شوند.

پایداری و آپتایم بالا

پایداری و آپتایم بالا
پایداری در کنار سرعت از مهمترین عوامل تعیین‌کننده کیفیت هاست هستند. هاست ابری پارس‌پک با میزان آپتایم ۹۹/۹ درصدی، رضایت حداکثری مشتریان را به‌همراه داشته است. فراموش نکنید که زیرساخت ابری قوی یعنی هاست شما نه روی یک سرور، بلکه روی چندین سرور قرار دارد. درصورت از دسترس خارج شدن یکی از سرور‌ها، سایر آن‌ها دسترسی هاست را حفظ می‌کنند. به همین دلیل آپتایم هاست ابری در بالاترین میزان قرار دارد.

تغییر منابع به کانفیگ دلخواه در هر لحظه

تغییر منابع به کانفیگ دلخواه در هر لحظه
سرویس هاست ابری به‌ شما امکان می‌دهد برای مقیاس‌دهی به زیرساخت وب‌سایت خود، تک‌تک منابع از جمله CPU، RAM، SSD، ترافیک ماهانه و بازدید در لحظه را خودتان تعیین کنید. درنتیجه کاهش و افزایش منابع به‌سرعت و راحتی انجام می‌شود. در هاست ابری پارس‌پک می‌توانید منابع سرویس میزبانی ابری را تا سقف ۲۴ هسته پردازشگر، ۱۶۰۰۰ مگابایت رم، ۵۰۰۰۰ مگابایت فضا، ۱۲۰۰۰۰ گیگابایت بر دقیقه ترافیک ماهانه و ۱۰۰ بازدید در لحظه، افزایش دهید.

سایر امکانات هاست‌های پار‌س‌پک

با امکانات ویژه میزبانی ابری پارس‌پک آشنا شوید

<span>آمار مصرف سخت‌افزار</span>

آمار مصرف سخت‌افزار

نمودارهای مصرف منابع، شامل میزان استفاده از CPU ، RAM ، پهنای باند و ... در هر سرویس (Cloud Hosting)

<span>سرعت در ارتقا </span>

سرعت در ارتقا

امکان ارتقای سخت‌افزار مورد نیاز سرویس "میزبانی وب ابری" در هر لحظه بصورت خودکار توسط خود کاربران

<span>نصب خودکار اسکریپت</span>

نصب خودکار اسکریپت

نصب خودکار اسکریپت CMS های معروف در چند ثانیه، مانند وردپرس، جوملا و ...

<span>ثبت دامنه </span>

ثبت دامنه

ثبت دامنه‌های داخلی ( ir ) و بین‌المللی و مدیریت ساده همه دامنه ها در یک مکان

<span>کاهش هزینه‌ها</span>

کاهش هزینه‌ها

امکان تنظیم سفارشی منابع و پرداخت هزینه تنها به میزان بهره‌گیری از سخت‌افزار ابری

<span>نسخه پشتیبان</span>

نسخه پشتیبان

ایجاد پشتیبان به صورت از پیش زمان‌بندی شده و امکان انتقال آن به اکانت گوگل درایو

 <span>تغییر مکان</span>

تغییر مکان

امکان انتقال سرویس (میزبانی وب ابری) به موقعیت دیگر به صورت خودکار (از ایران به اروپا و بالعکس)

 <span>پایگاه داده</span>

پایگاه داده

استفاده از منابع مدیریت شده سخت‌افزاری و ویژه برای پایگاه‌داده‌ها

سوالات متداول

هاست ابری پارس‌پک در گروه‌های اشتراکی، دانلود، لینوکس، نمایندگی و رایگان ارائه می‌شود. قیمت سرویس میزبانی ابری پارس‌پک با توجه به میزان منابع مورد نیاز کاربر تعیین می‌شود. خرید هاست ابری برای سایت‌های پر ترافیک با بازدید بالا و حتی سایت‌های کوچک، بسیار اقتصادی و بهینه است. هرچند هاست ارزان‌قیمت برای خیلی از کسب‌وکار‌ها اولین گزینه محسوب می‌شود، اما پشتیبانی ۲۴ ساعته نیز اولویت بسیار از وبسایت‌ها است. پارس‌پک علاوه بر بهینه‌سازی سرویس‌های خود برای ارائه قیمت مناسب، یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته نیز در کنار مشتریان دارد که در تمام شریط، در کنار مشتریان هستند.

هاست ابری در چه مناطقی ارائه می شود؟

این سرویس در موقعیت ایران و خارج، در کشور آلمان ارائه میشود.

آیا امکان نصب اسکریپت وجود دارید؟

بله در هنگام سفارش، شما میتوانید هر اسکریپتی که را میخواهید نصب کنید.

قابلیت ارتقا نسخه php وجود دارید؟

بله، در صورت نیاز میتوانید از تیم پشتیانی در خواست کنید، تا ورژن php سرویس شما را در کمترین زمان ارتقا دهند.

برای مدیریت این سرویس از چه کنترل پنلی استفاده میشود؟

بله در هنگام سفارش، شما میتوانید هر اسکریپتی که را میخواهید نصب کنید.

سرویس میزبانی ابری در یک نگاه

میزبانی وب

سیستم عامللینوکس
کنترل پنلدایرکت ادمین
زیر ساختابری
موقعیتایران و اروپا
پشتیبانی۲۴ ساعته
فضای بکاپدارد
نصب خودرکار اسکریپتدارد
انتقال بکاپ به گوگل درایودارد
ارتقا منابعدارد
آنتی دیداسلایه ۷

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2022 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.