هاست دانلود

هاست دانلود

میزبانی داده های پرترافیک آسان شد

هاست دانلود یک نیاز بسیار جدی برای مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند. وبمستران این وب‌سایت‌ها عمدتاً با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی هاست دانلود ایران برای این دسته از کاربرانی که قصد خرید هاست دارند، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است. قیمت‌هاست دانلود با توجه به اینکه از اینترانت استفاده می‌کند علاوه بر؛ قیمت ارزان، سرعت‌بالا و آپ تایم بسیار مناسبی نیز دارد. خریدهاست دانلود نامحدود برای همه‌ی سایت‌های اشتراک: فایل، ویدیو، موزیک مناسب است؛ چراکه پارس پک برای تمامی سایت‌ها سرویس خود را بهینه‌سازی کرده است.

شروع کنید

چند قدم تا سرعت بیشتر برای کاربران شما

اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم
موقعیت هاست : ایران

تومان

ترافیک داخلی رایگان

 • ۱ گیگابایت فضا۱۰
 • ۲ گیگابایت فضا۱۵
 • ۵ گیگابایت فضا۲۵
 • ۱۰ گیگابایت فضا۳۰
 • ۲۰ گیگابایت فضا۴۰
 • ۵۰ گیگابایت فضا۶۰
 • ۱۰۰ گیگابایت فضا۹۰
 • ۲۰۰ گیگابایت فضا۱۵۰
 • ۵۰۰ گیگابایت فضا۱۹۰
 • ۱ ترابایت فضا۳۸۰
 • ۲ ترابایت فضا۷۲۰
 • ۳ ترابایت فضا۱۰۸۰
 • ۴ ترابایت فضا۱۴۴۰
 • ۵ ترابایت فضا۱۸۰۰
 • ۸ ترابایت فضا۲۸۸۰
 • ۱۰ ترابایت فضا۳۶۰۰
 • ۲۰ ترابایت فضا۷۲۰۰
 • ۲۵ ترابایت فضا۹۰۰۰
 • ۳۰ ترابایت فضا۱۰۸۰۰
 • ۳۵ ترابایت فضا۱۲۶۰۰
 • ۴۰ ترابایت فضا۱۴۴۰۰

ویژگی‌ها

همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

کلود استوریج هیبریدی بدون هزینه

افزایش توان پاسخگویی

بهینه‌سازی برای پاسخگویی به درخواست‌ها با حجم بالا

پنل ویژه برای مدیریت فایل‌ها

پنل ویژه برای مدیریت فایل‌ها

امکان مدیریت فایل‌ها از طریق پنل قدرتمند این سرویس

کاهش هزینه‌های ترافیک

کاهش هزینه‌های ترافیک

در نظر گرفتن امکانات ویژه برای سایت های پر ترافیک به همراه نمودار مصرف

امکان دسترسی از طریق FTP

امکان دسترسی از طریق FTP

قرار گیری یک دسترسی FTP در اختیار کاربر

افزایش سرعت نمایش

افزایش سرعت نمایش

افزایش سرعت نمایش سایت توسط سرورهای قدرتمند پارس‌پک

کلود استوریج رایگان عمومی

صرفه جویی

صرفه‌جویی در منابع مصرفی سایت‌های پربازدید به کمک این سرویس

تقسیم بار درخواست‌ها

تقسیم بار درخواست‌ها

تقسیم بار درخواست‌های ارسالی توسط فناوری ابر رایانشی پارس پک

مقیاس پذیری

مقیاس پذیری

امکان ارتقای فضا و سخت‌افزار سرویس با توجه به نیازهای جدید آن

 • هاست دانلود چیست

  هاست دانلود چیست؟

  هاست دانلود یک سرویس بسیار بهینه با بهره‌گیری از سخت‌افزارهای قدرتمند مانند: استفاده از هارد های SSDمی‌باشد و بیشتر مناسب برای استفاده سایت‌هایی است حجم بالایی فایل‌هایی چون: موزیک، ویدئو، عکس و غیره دارند. هاست میزبانی وب‌سایت‌ها به‌طورمعمول اشتراکی بوده و به دلیل حجم بالای فایل‌ها و دانلود زیادی که از طرف کاربران وب‌سایت شما انجام خواهد گرفت، فشار بیش‌ازحدی به سروری که‌هاست وب‌سایت در آن قرار دارد وارد می‌شود و در ادامه کمبود منابع و ایجاد مشکلاتی را برای سایرهاست های روی این سرور در پی خواهد داشت. در این موارد نیاز است که یک سرویس مناسب دانلود در کنارهاست اصلی وب‌سایت تهیه شود. هاست های دانلود دارای دیتابیس (بانک اطلاعاتی) نمی‌باشد و تنها برای آپلود و دانلود فایل آماده‌سازی شده است، بدین ترتیب مدیر وب‌سایت می‌تواند انواع فایل‌های حجیم با تعداد بالا را در آن بارگذاری نماید.

انواع

دانلود فایل

هاست دانلود فایل پارس پک به به روزترین و باکیفیت‌ترین سخت‌افزارها مانند هاردهای SSD سریع و پردازنده‌های پرقدرت، مجهز است و برای آپلود و دانلود انواع فایل‌ها اعم از عکس، داکیومنت و... بهینه سازی شده است. Host دانلود فایل با پهنای باند وسیع، فایل‌ها را با بالاترین سرعت در دسترس کاربران می‌گذارد.

وب سایت‌هایی که تصاویر، فایل‌های پی‌دی‌اف، فایل‌های اپلیکیشن (با کدهای PHP) و... با حجم بالا در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهند به راحتی می‌توانند از Host دانلود فایل استفاده کنند.   

دانلود ویدیو

هاست دانلود ویدئو و فیلم پارس پک برای آپلود و دانلود سریع فیلم با حجم و تعداد بالا طراحی شده است. هنگامی که لینک دانلود ویدئو را از این سرویس میزبانی برای مخاطبانتان می‌فرستید، آن‌ها علاوه بر دانلود سریع با ترافیک نیم بها، می‌توانند بدون دانلود، ویدئو را به صورت آنلاین و بدون قطعی مشاهده کند البته که در Host دانلود ویدئو پارس پک همگام‌سازی کیفیت فیلم با سرعت اینترنت کاربر اتفاق می‌افتد.

دانلود موزیک و پادکست

هاست دانلود آهنگ پارس پک سرویس پرطرفداری بین صاحبان سایت‌های موزیک، پادکست و... است. امکان بارگذاری فایل‌های صوتی با حجم و تعداد بالا در host وجود دارد. همچنین این هاست دانلود نامحدود قادر است از یک سیستم بافر و بستر امن برای جریان داده استفاده کند که درنتیجه آن کاربران قادر خواهند بود بدون وقفه فایل‌های صوتی را گوش دهند.

لازم به ذکر است که این نوع جریان داده نیاز به پهنای باند بالایی خواهد داشت. 

نکات

نکات

 • به صورت پیش‌فرض امکان استفاده از PHP در فضای host دانلود میسر نیست.
 • با ارائه هر host دانلود، یک دسترسی File Transfer Protocol - FTP برای انتقال اطلاعات در اختیار کاربر قرار داده می‌شود.

راهنمای خرید هاست دانلود

هاست دانلود یکی از بهترین روش‌های بهینه‌سازی فضای سرویس میزبانی توسط مجزا کردن فایل‌ها از محتویات اصلی سایت است، مجزا سازی همیشه به معنی هزینه‌های اضافه و بالا نمی‌باشد، خریدهاست دانلود نامحدود می‌تواند یک گزینه مناسب برای حل این مشکل باشد.قیمت‌هاست دانلود با توجه به‌قرار گرفتن سرور در ایران بسیار ارزان است و با توجه پینگ تایم پایین و ترافیک نیم بها می‌تواند هم به سود شما باشد هم کاربران

کاربردکاربرد

هاست دانلود پارس پک تنها برای میزبانی فایل بهینه ‌شده است و دسترسی به آن از طریق پروتکل FTP یا انتقال فایل صورت می‌گیرد. همچنین امکان راه‌اندازی سرویس ایمیل و سایت در آن وجود ندارد و اجرای کدهای html, css, php و... نیز در حالت کلی روی مجاز نیست، اما در برخی از موارد و در صورت نیاز می‌توانید این دسترسی‌ها را نیز فعال کنید. به عنوان مثال از هاست دانلود می‌توانید برای آپلود و دانلود اپلیکیشن‌هایی که با php نوشته شده‌اند، استفاده کنید.

از آنجائیکه Host دانلود پرقدرت پارس پک بر تکنولوژی رایانش ابری تکیه دارد، تقسیم بار ارسالی را به صورت کامل انجام می دهد، همچنین به دلیل ویژگی مقیاس‌پذیر بودن آن هر زمان بخواهید می‌توانید فضای host خود را افزایش یا کاهش دهید و به ازای فضایی که مصرف می کنید هزینه پرداخت کنید.

دسترسی هادسترسی ها

دسترسی و اتصال به هاست دانلود از طریق کنترل پروتکل FTP و پنل تحت وب DirectAdmin است که رابط کاربری بسیار راحتی دارد.

همچنین در کنترل پنل مدیریتی شما ابزارهای مفیدی وجود خواهد داشت که کار را برای شما راحت می‌کند، مانند نمودارهایی از مصرف ترافیک هاست در بازه های زمانی مختلف.

سرعتقیمت سی دی ان ایرانی

سرعت هاست دانلود یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باید آن را در حد کمال داشته باشد، زیرا سرعت بالای دانلود، نقش مهمی در تجربه کاربری مخاطبان شما دارد. سرویس میزبانی دانلود و آپلود پارس پک با توجه به اینکه از اینترانت استفاده می‌کند علاوه بر؛ قیمت ارزان، سرعت‌بالا و آپ تایم بسیار مناسبی نیز دارد.

مقیاس پذیرcdn ایرانی پر سرعت

هاست دانلود پارس پک از ۱ گیگ تا ۴۰ ترابایت فضا را در اختیار شما قرار می‌دهد تا انواع و اقسام فایل‌ها را با فرمت‌های مختلف در آن قرار دهید.

شما می‌توانید هنگام خرید حجم مورد نیازتان را انتخاب کنید و در آینده در صورت نیاز، درخواست افزایش یا کاهش حجم Host خود را بدهید. این تغییرات در لحظه اتفاق خواهد افتاد و هزینه شما براساس میزان حجم انتخابی محاسبه خواهد شد.

امنیتمزایای خرید سی دی ان

پارس پک امکان استفاده از فایروال قدرتمند خود را در هاست دانلود به کاربران می‌دهد، همچنین سیاست‌های امنیتی پارس پک منجر به تایمن امنیت بالای سرویس میزبانی دانلود شده است، پس می‌توانید با خیال راحت فایل‌هایتان را در این سرویس آپلود کرده و در اختیار مخاطبانتان قرار دهید.

پایداری و آپتایمپایداری و آپتایم

آپتایم هاست دانلود هم مانند تمام سرویس‌های ابری پارس پک بین ۹۹ تا ۱۰۰ درصد بوده که در اکثر مواقع نزدیک به ۱۰۰ گزارش شده. در دسترس بودن هاست منجر به این می‌شود که مخاطبان شما به طور مداوم بتوانند از آن استفاده کنند، فایل‌های خود را دانلود کنند، به صورت آنلاین ویدئو تماشا کرده یا ویس و موزیک گوش کنند. پایداری بالا میزبانی دانلود باعث رضایت بالای کاربران از این سرویس شده است.

۵۰۰۰۰ +تعداد مشتری فعال ما
۹۸٪رضایت مشتریان
۱۲ سالسابقه کار پارس پک

چرا هاست دانلود پارس پک؟

هاست دانلود پارس پک با پورت ۱۰ گیگ و ترافیک داخلی رایگان ارائه می‌شود، شما می‌توانید با خرید هاست دانلود حجم آپلود خود را از ۱گیگابایت تا ۴۰ ترابایت انتخاب کنید. همچنین در حین استفاده نیز قادر هستید در لحظه حافظه هاست خود را افزایش یا کاهش دهید. سرویس میزبانی دانلود پارس پک دارای دو نود است به این معنی که اطلاعات آن روی دو سرور قدرتمند نگهداری می‌شود و از آنجائیکه از اینترانت استفاده می‌کند، قیمت پائین، سرعت، امنیت و آپتایم بالایی دارد. Host دانلود پارس پک مجهز به هارد های SSDقوی و پرسرعت است به همین دلیل با پینگ تایم بسیار پائین لینک‌های دانلود را در اختیار شما و کاربرانتان قرار خواهد داد.

سوالات متداول

هاست دانلود یک انتخاب هوشمندانه برای تمامی سایت‌های اشتراک‌گذاری فایل محسوب می‌شود، این سرویس علاوه بر دانلود نامحدود با سرعت‌بالا، از قابلیت پخش زنده نیز برخوردار است؛ این سرویس در سه گروه اختصاصی بهینه‌سازی شده است، که عبارت انداز: هاست های دانلود فایل برای سایت‌هایی با فایل‌های حجیم، هاست های دانلود فیلم یا ویدئو استریمینگ برای سایت‌های اشتراک‌گذاری ویدیو و هاست های دانلود موزیک برای رسانه‌های صوتی، که آن‌هم شامل پخش زنده است. خریدهاست دانلود ایران به چند دلیل پیشنهاد می‌شود، سرعت host دانلود ایران، به دلیل نزدیک بودن موقعیت جغرافیایی سرور به کاربران و پینگ تایم پایین، سبب می‌شود تا کاربران از سرعت بالایی بهره ببرند. قیمت دانلود نامحدود، به دلیل اینکه از اینترانت استفاده می‌کند با ترافیک نیم‌بها محاسبه می‌شود؛ بنابراین، هم برای مدیران سایت ارزان‌تر است هم کاربران.

آیا سخت افزار هاست دانلود متفاوت است؟

این سرویس از سخت افزار قوی تر با پهنای باند بالاتری برخوردار است

فرق هاست اشتراکی و هاست دانلود چیست؟

بر روی هاست دانلود فایل امکان راه اندازی سرویس ایمیل، پایگاه داده و اجرای اسکریپت وجود ندارد.

آیا پارس پک سرویس دانلود فایل ارائه می دهد؟

بله پارس پک سرویس دانلود را تحت عنوان هاست دانلود فایل ارائه می کند.

این سرویس در چه کشوری ارائه میشود؟

این سرویس در کشور ایران قابل ارائه است.

میزبانی دانلود در یک نگاه

در یک نگاه

موقعیتایران
پشتیبانی۲۴ ساعته
دانلود فایلدارد
دانلود ویدیودارد
دانلود پادکستدارد

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2023 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.