هاست دانلود

هاست دانلود

میزبانی داده های پرترافیک آسان شد

هاست دانلود یک نیاز بسیار جدی برای مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند. وبمستران این وب‌سایت‌ها عمدتاً با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی، هاست دانلود ایران برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است. قیمت‌هاست دانلود با توجه به اینکه از اینترانت استفاده می‌کند علاوه بر؛ قیمت ارزان، سرعت‌بالا و آپ تایم بسیار مناسبی نیز دارد. خریدهاست دانلود نامحدود برای همه‌ی سایت‌های اشتراک: فایل، ویدیو، موزیک مناسب است؛ چراکه پارس پک برای تمامی سایت‌ها سرویس خود را بهینه‌سازی کرده است.

شروع کنید

چند قدم تا سرعت بیشتر برای کاربران شما

اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم
موقعیت هاست : ایران

تومان

ترافیک داخلی رایگان

 • ۱ گیگابایت فضا۱۰
 • ۲ گیگابایت فضا۱۵
 • ۵ گیگابایت فضا۲۵
 • ۱۰ گیگابایت فضا۳۰
 • ۲۰ گیگابایت فضا۴۰
 • ۵۰ گیگابایت فضا۶۰
 • ۱۰۰ گیگابایت فضا۹۰
 • ۲۰۰ گیگابایت فضا۱۵۰
 • ۵۰۰ گیگابایت فضا۱۹۰
 • ۱ ترابایت فضا۳۸۰
 • ۲ ترابایت فضا۷۲۰
 • ۲٫۵ ترابایت فضا۹۰۰
 • ۳ ترابایت فضا۱۰۸۰
 • ۴ ترابایت فضا۱۴۴۰
 • ۵ ترابایت فضا۱۸۰۰
 • ۸ ترابایت فضا۲۸۸۰
 • ۱۰ ترابایت فضا۳۶۰۰
 • ۲۰ ترابایت فضا۷۲۰۰
 • ۲۵ ترابایت فضا۹۰۰۰
 • ۳۰ ترابایت فضا۱۰۸۰۰
 • ۳۵ ترابایت فضا۱۲۶۰۰
 • ۴۰ ترابایت فضا۱۴۴۰۰

ویژگی‌ها

همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

افزایش توان پاسخگویی

افزایش توان پاسخگویی

بهینه‌سازی برای پاسخگویی به درخواست‌ها با حجم بالا

پنل ویژه برای مدیریت فایل‌ها

پنل ویژه برای مدیریت فایل‌ها

امکان مدیریت فایل‌ها از طریق پنل قدرتمند این سرویس

کاهش هزینه‌های ترافیک

کاهش هزینه‌های ترافیک

در نظر گرفتن امکانات ویژه برای سایت های پر ترافیک به همراه نمودار مصرف

امکان دسترسی از طریق FTP

امکان دسترسی از طریق FTP

قرار گیری یک دسترسی FTP در اختیار کاربر

افزایش سرعت نمایش

افزایش سرعت نمایش

افزایش سرعت نمایش سایت توسط سرورهای قدرتمند پارس‌پک

صرفه جویی

صرفه جویی

صرفه‌جویی در منابع مصرفی سایت‌های پربازدید به کمک این سرویس

تقسیم بار درخواست‌ها

تقسیم بار درخواست‌ها

تقسیم بار درخواست‌های ارسالی توسط فناوری ابر رایانشی پارس پک

مقیاس پذیری

مقیاس پذیری

امکان ارتقای فضا و سخت‌افزار سرویس با توجه به نیازهای جدید آن

معرفی سرویس پارس پک

هاست دانلود یکی از بهترین روش‌های بهینه‌سازی فضای سرویس میزبانی توسط مجزا کردن فایل‌ها از محتویات اصلی سایت است، مجزا سازی همیشه به معنی هزینه‌های اضافه و بالا نمی‌باشد، خریدهاست دانلود نامحدود می‌تواند یک گزینه مناسب برای حل این مشکل باشد.قیمت‌هاست دانلود با توجه به‌قرار گرفتن سرور در ایران بسیار ارزان است و با توجه پینگ تایم پایین و ترافیک نیم بها می‌تواند هم به سود شما باشد هم کاربران.

 • هاست دانلود چیست

  هاست دانلود چیست؟

  هاست دانلود یک سرویس بسیار بهینه با بهره‌گیری از سخت‌افزارهای قدرتمند مانند: استفاده از هارد های SSDمی‌باشد و بیشتر مناسب برای استفاده سایت‌هایی است حجم بالایی فایل‌هایی چون: موزیک، ویدئو، عکس و غیره دارند. هاست میزبانی وب‌سایت‌ها به‌طورمعمول اشتراکی بوده و به دلیل حجم بالای فایل‌ها و دانلود زیادی که از طرف کاربران وب‌سایت شما انجام خواهد گرفت، فشار بیش‌ازحدی به سروری که‌هاست وب‌سایت در آن قرار دارد وارد می‌شود و در ادامه کمبود منابع و ایجاد مشکلاتی را برای سایرهاست های روی این سرور در پی خواهد داشت. در این موارد نیاز است که یک سرویس مناسب دانلود در کنارهاست اصلی وب‌سایت تهیه شود. هاست های دانلود دارای دیتابیس (بانک اطلاعاتی) نمی‌باشد و تنها برای آپلود و دانلود فایل آماده‌سازی شده است، بدین ترتیب مدیر وب‌سایت می‌تواند انواع فایل‌های حجیم با تعداد بالا را در آن بارگذاری نماید.
 • هاست دانلود چیست

  کاربرد

  هاست دانلود با سخت‌افزار و نرم‌افزاری که در آن تعبیه‌شده است، جهت دانلود انواع فایل‌ها با حجم و تعداد بالا و امکان آپلود همزمان تعداد کاربران زیاد، بهینه گردیده است. سایت‌های دانلود فایل به هاست هایی با فضای ذخیره‌سازی قابل‌توجه، به همراه ترافیک و پهنای باند بالا نیاز دارند. خریدهاست یک راه‌حل اصولی برای مرتفع سازی این نیاز می‌باشد، چراکه سرویس میزبانی دانلود تنها برای میزبانی فایل بهینه‌شده است و از همین رو: ۱- فاقد دیتابیس می‌باشد ۲- امکان ایجاد سایت بر روی آن وجود ندراد ۳- به دنبال آن اجرای کدهای html, css, php و غیره را در آن وجود نخواهد داشت (در برخی از موارد می‌توانید این دسترسی را فعال نمائید) ۴- امکان راه‌اندازی و استفاده از سرویس ایمیل بر روی وجود ندارد.

  بدین ترتیب می‌توانید فایل‌های خود را بر روی سرویس میزبانی دانلود بارگذاری نمایید و با یک لینک مستقیم در سایت خود امکان دانلود فایل‌ها را برای کاربران خود فراهم‌سازید، که این امر از فشار بیش‌ازحد به هاست اصلی وب‌سایت شما جلوگیری خواهد کرد.

 • هاست دانلود فایل

  دانلود فایل

  هاست دانلود فایل سخت‌افزار و نرم‌افزارهای مناسبی برای دانلود در نظر گرفته‌شده است و همان‌طور که گفته شد امکان استفاده از سرویس ایمیل، راه‌اندازی پایگاه داده و اسکریپت را نمی‌دهد. یکی از فاکتورهای مهم در این سرورها، هارد می‌باشد که باید از سرعت خواندن و نوشتن خوبی برخوردار باشد. فاکتور پر اهمیت بعدی در رابطه با سرویس میزبانی دانلود، پهنای باند سرور است که متناسب با تعداد کاربران همزمان باید از میزان مناسبی برخوردار باشد، در این سرویس می‌توانید از مزایایی یک سرویس بهینه‌شده با بهره‌گیری از باکیفیت‌ترین سخت‌افزارهای روز، استفاده از هارد SSD، پهنای باند بسیار مناسب استفاده نمایید. درنتیجه با خریدهاست دانلود فایل می‌توانید با هزینه پائین و کیفیت بالا انواع فایل اعم از: عکس، داکیومنت، ویدئو و آهنگ را بارگذاری کرده و لینک آن را جهت آپلود در اختیار کاربران قرار دهید.
 • هاست دانلود ویدیو

  دانلود ویدیو

  هاست دانلود فیلم امکان دانلود فیلم با حجم بالا را بدون اینکه دیتایی از دست برود و با سرعت کاملاً مناسب برای کاربران فراهم کرده است. از ویژگی‌های سرویس‌هاست ویدیو، همگام‌سازی کیفیت فیلم با سرعت اینترنت کاربر می‌باشد. پخش همزمان و پخش زنده از دیگر ویژگی‌های مهم‌هاست ویدیو می‌باشد که می‌توان به آن اشاره کرد، بدین منظور که برای مشاهده فیلم نیاز به دانلود کامل آن نمی‌باشد و بازدیدکنندگان می‌توانند قبل از اتمام دانلود، فیلم را مشاهده نمایند.
 • هاست دانلود موزیک

  دانلود آهنگ

  هاست دانلود موزیک یا پادکست، از پروتکل‌های خاصی جهت اتصال به یک شبکه صوتی استفاده می‌کند و بدین ترتیب امکان بارگذاری آهنگ‌هایی که دارای حجم زیادی می‌باشند را در فرمت‌های مختلف برای کاربران فراهم کرده است. جریان صوتی از یک سیستم بافر و بستر امن برای جریان داده استفاده می‌کند که درنتیجه آن کاربران قادر خواهند بود بدون وقفه فایل‌های صوتی را گوش دهند. لازم به ذکر است که این نوع جریان داده نیاز به پهنای باند بالایی خواهد داشت.
 • هاست دانلود ایران

  هاست دانلود ایران

  هاست دانلود ایران که جهت نگهداری فایل‌های حجیم بهینه‌شده است، با قرارگیری در ایران و استفاده از پهنای باند پرسرعت داخلی، جهت دانلود و آپلود اطلاعات با سرعت‌بالا، شرایط مناسبی را برای کاربران فراهم آورده است. با خریدهاست دانلود ایران علاوه بر اینکه، به دلیل وجود فاصله کم با کاربران داخل ایران بالاترین سرعت را در اختیار کاربران داخلی قرار خواهد داد؛ ترافیک مصرفی برای کاربرانتان نیاز با هزینه نیم بها محاسبه می‌شود و هزینه کمتری بابت اینترنت مصرفی پرداخت می‌کنند. باوجود مزایای بسیار بالای خرید سرویس در داخل ایران شاید همچنان بسیاری از افراد بر این باورند خرید سرویس در خارج از ایران می‌تواند مفیدتر باشید، اما واقعیت امر این است که، با توجه به توسعه زیرساخت در داخل کشور و وجود مزایای بالای سرویس داخلی این مورد نمی‌تواند یک باور کاملاً صحیح باشد.
 • امکانات هاست دانلود

  امکانات

  امکانات زمانی که یک سرویس دانلود از پارس پک تهیه می‌کنید، یک پنل مدیریتی جهت مدیریت فایل‌ها خواهید داشت. در این پنل لیست‌هاست های دانلود را به همراه میزان فضای مربوطه مشاهده خواهید کرد. هاست دانلود نامحدود پارس پک روی کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه داده می‌شود و هر سرویس دارای یک public html می‌باشد و تمامی فایل‌های شما در روت اصلی این فولدر قرار خواهد گرفت. در پنل مدیریتی‌هاست های دانلود پارس پک می‌توانید از قسمت نمودارها میزان مصرف ترافیک‌هاست را در بازه‌های زمانی مختلف مانند یک ساعت گذشته یا یک ماه گذشته مانیتور نمایید. درهاست های دانلود پارس پک امکان افزایش فضای هاست خود را خواهید داشت، بدین منظور درخواست خود را ارسال کرده و با پرداخت مابه‌التفاوت این ارتقا انجام خواهد گرفت.
 • مزیت هاست دانلود

  مزیت

  هاست دانلود پارس پک روی پورت نسل جدید ۱۰G ارائه داده می‌شود، که در این صورت بالاترین سرعت در انتقال داده‌های بین شبکه‌ای را برای کاربران فراهم خواهد کرد. در پارس پک‌هاست های دانلود را با پهنای باند رایگان و ترافیک نامحدود می‌توانید تهیه نمایید. به‌صورت پیش فرض درهاست های دانلود امکان ایجاد دیتابیس و اجرای کدهای برنامه‌نویسی را ندارید، اما پارس پک این امکان را فراهم آورده است که در شرایط خاص و پس از بررسی و امکان‌سنجی با توجه به نیاز کاربر، مواردی مانند php را در این سرویس فعال نمایید. نکته حائز اهمیت دیگر در رابطه با هاست های دانلود پارس پک، ارائه این‌هاست ها بر روی دو نود می‌باشد که اطلاعات ابتدا روی نود اول قرارگرفته، سپس همگام‌سازی شده و در نود دوم نیز در دسترس می‌باشد. بنابراین به‌طورکلی: ۱- پهنای باند رایگان است ۲- ترافیک نامحدود است ۳- در صورت امکان‌سنجی می‌توانید php را فعال نمایید ۴- دارای ۲ نود می‌باشد ۵- آپ تایم بسیار بالا
نکات

نکات

 • به صورت پیش‌فرض امکان استفاده از PHP در فضای host دانلود میسر نیست.
 • با ارائه هر host دانلود، یک دسترسی File Transfer Protocol - FTP برای انتقال اطلاعات در اختیار کاربر قرار داده می‌شود.

هاست دانلود پارس پک


هاست دانلود یک انتخاب هوشمندانه برای تمامی سایت‌های اشتراک‌گذاری فایل محسوب می‌شود، این سرویس علاوه بر دانلود نامحدود با سرعت‌بالا، از قابلیت پخش زنده نیز برخوردار است؛ این سرویس در سه گروه اختصاصی بهینه‌سازی شده است، که عبارت انداز: هاست های دانلود فایل برای سایت‌هایی با فایل‌های حجیم، هاست های دانلود فیلم یا ویدئو استریمینگ برای سایت‌های اشتراک‌گذاری ویدیو و هاست های دانلود موزیک برای رسانه‌های صوتی، که آن‌هم شامل پخش زنده است. خریدهاست دانلود ایران به چند دلیل پیشنهاد می‌شود، سرعت host دانلود ایران، به دلیل نزدیک بودن موقعیت جغرافیایی سرور به کاربران و پینگ تایم پایین، سبب می‌شود تا کاربران از سرعت بالایی بهره ببرند. قیمت دانلود نامحدود، به دلیل اینکه از اینترانت استفاده می‌کند با ترافیک نیم‌بها محاسبه می‌شود؛ بنابراین، هم برای مدیران سایت ارزان‌تر است هم کاربران.

 

این سرویس از سخت افزار قوی تر با پهنای باند بالاتری برخوردار است

بر روی هاست دانلود فایل امکان راه اندازی سرویس ایمیل، پایگاه داده و اجرای اسکریپت وجود ندارد.

بله پارس پک سرویس دانلود را تحت عنوان هاست دانلود فایل ارائه می کند.

در کشور ایران و با ترافیک نیم بها

انواع میزبانی ابری پارس پک

سادگی هاست اشتراکی به همراه قدرت سرور ابری

میزبانی ابری

میزبانی ابری

در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

هاست نمایندگی

هاست نمایندگی

می‌توانید وب سایت‌های پر بازدید و پر مصرف مشتریان خود را نیز به آسودگی و بدون نیاز به تهیه سرور و قبول زحمت مدیریت آن، در هاست نمایندگی پارس‌پک میزبانی نمایید. هاست ابری آنگونه طراحی شده است که بدون دردسر می‌توانید سایت‌های پرمصرف خود را شناسایی کنید و با چند کلیک سخت‌افزار بیشتری را برای آنها فراهم نمایید و البته با یک تخفیف ویژه از قدرت فناوری ابری پارس پک استفاده نمایید.

هاست رایگان

هاست رایگان

یکی از مهمترین ویژگی‌های هاست ابری پارس‌پک امکان ایجاد هاست رایگان است که به کاربران اجازه می‌دهد بسادگی از طریق آن، اسکریپت‌های خود را بدون پرداخت هزینه در هاست ابری پارس‌پک تست و میزبانی نمایند تا ضمن آشنایی با امکانات ارائه شده، در زمان مناسب از طریق پنل میزبانی ابری هاست خود را به اکانت تجاری هاست ابری ارتقا دهند.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.