هاست دانلود

هاست دانلود

میزبانی داده های پرترافیک آسان شد

بسیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتاً با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی، هاست دانلود ایران برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است. قیمت‌هاست دانلود ایران با توجه به اینکه از اینترانت استفاده می‌کند علاوه بر؛ قیمت ارزان، سرعت‌بالا و آپ تایم بسیار مناسبی نیز دارد.خریدهاست دانلود ایران برای همه‌ی سایت‌های اشتراک: فایل، ویدیو، موزیک مناسب است؛ چراکه پارس پک برای تمامی سایت‌ها سرویس خود را بهینه‌سازی کرده است.

شروع کنید

چند قدم تا سرعت بیشتر برای کاربران شما

اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم
موقعیت هاست : ایران

تومان

ترافیک رایگان

 • ۵,۰۰۰۱ گیگابایت فضا
 • ۱۰,۰۰۰۲ گیگابایت فضا
 • ۱۵,۰۰۰۵ گیگابایت فضا
 • ۲۰,۰۰۰۱۰ گیگابایت فضا
 • ۳۰,۰۰۰۲۰ گیگابایت فضا
 • ۵۰,۰۰۰۵۰ گیگابایت فضا
 • ۷۵,۰۰۰۱۰۰ گیگابایت فضا
 • ۱۰۰,۰۰۰۲۰۰ گیگابایت فضا
 • ۱۵۰,۰۰۰۵۰۰ گیگابایت فضا
 • ۲۵۰,۰۰۰۱ ترابایت فضا
 • ۳۵۰,۰۰۰۲ ترابایت فضا
 • ۴۵۰,۰۰۰۳ ترابایت فضا
 • ۵۵۰,۰۰۰۴ ترابایت فضا
 • ۶۵۰,۰۰۰۵ ترابایت فضا

ویژگی‌ها

همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

افزایش توان پاسخگویی

افزایش توان پاسخگویی

بهینه‌سازی برای پاسخگویی به درخواست‌ها با حجم بالا

پنل ویژه برای مدیریت فایل‌ها

پنل ویژه برای مدیریت فایل‌ها

امکان مدیریت فایل‌ها از طریق پنل قدرتمند این سرویس

کاهش هزینه‌های ترافیک

کاهش هزینه‌های ترافیک

در نظر گرفتن امکانات ویژه برای سایت های پر ترافیک به همراه نمودار مصرف

امکان دسترسی از طریق FTP

امکان دسترسی از طریق FTP

قرار گیری یک دسترسی FTP در اختیار کاربر

افزایش سرعت نمایش

افزایش سرعت نمایش

افزایش سرعت نمایش سایت توسط سرورهای قدرتمند پارس‌پک

صرفه جویی

صرفه جویی

صرفه‌جویی در منابع مصرفی سایت‌های پربازدید به کمک این سرویس

تقسیم بار درخواست‌ها

تقسیم بار درخواست‌ها

تقسیم بار درخواست‌های ارسالی توسط فناوری ابر رایانشی پارس پک

مقیاس پذیری

مقیاس پذیری

امکان ارتقای فضا و سخت‌افزار سرویس با توجه به نیازهای جدید آن

معرفی سرویس پارس پک

یکی از بهترین روش های بهینه سازی فضای هاست، مجزا کردن فایل ها از محتویات اصلی سایت است، مجزا سازی همیشه به معنی هزینه های اضافه و بالا نمی باشد، خرید هاست دانلود میتواند یک گزینه مناسب برای حل این مشکل باشد.قیمت هاست دانلود باتوجه به قرار گرفتن سرور در ایران بسیار ارزان است و باتوجه پینگ تایم پایین و ترافیک نیم بها میتواند هم به سود شما باشد هم کاربران.

 • هاست دانلود چیست

  هاست دانلود چیست؟

  ممکن است شما یک وبسایت دانلود موزیک، ویدئو، عکس و غیره داشته باشید که تمامی این فایل های مختلف را باید در آن بارگزاری (آپلود) نمایید. باید در نظر داشته باشید که هاست میزبانی شما اشتراکی بوده و به دلیل حجم بالای فایل ها و دانلود زیادی که از طرف کاربران وبسایت شما انجام خواهد گرفت، فشار بیش از حدی به سروری که هاست شما در آن قرار دارد وارد می شود و در ادامه کمبود منابع و ایجاد مشکلاتی را برای سایر هاست های روی این سرور در پی خواهد داشت. در این موارد نیاز است که یک هاست download در کنار هاست اصلی وبسایت خود تهیه نمایید. هاست دانلود دارای دیتابیس (بانک اطلاعاتی) نمی باشد و تنها برای آپلود و دانلود فایل آماده سازی شده است، بدین ترتیب می توانید انواع فایل های حجیم با تعداد بالا را در آن بارگزاری نمایید.
 • هاست دانلود چیست

  کاربرد

  هاست دانلود با سخت افزار و نرم افزاری که در آن تعبیه شده است، جهت دانلود انواع فایل ها با حجم و تعداد بالا و امکان آپلود همزمان تعداد کاربران زیاد، بهینه گردیده است. سایت های دانلود فایل به هاست هایی با فضای ذخیره سازی قابل توجه به همراه ترافیک و پهنای باند بالا نیاز دارند، در اینگونه مواقع هاست download پاسخگو خواهد بود. هاست دانلود تنها برای میزبانی فایل بهینه شده است و فاقد دیتابیس بوده و امکان ایجاد سایت و اجرای کدهای html, css , php و غیره را در آن نخواهید داشت. بدین ترتیب می توانید فایل های خود را بر روی هاست download بارگزاری نمایید و با یک لینک مستقیم در سایت خود امکان دانلود فایل ها را برای کاربران خود فراهم سازید که این امر از فشار بیش از حد به هاست اصلی وبسایت شما جلوگیری خواهد کرد.
 • هاست دانلود فایل

  دانلود فایل

  هاست دانلود فایل سخت افزار و نرم افزار های مناسبی برای دانلود در نظر گرفته شده است و همانطور که گفته شد امکان استفاده از سرویس ایمیل، راه اندازی پایگاه داده و اسکریپت را به شما نمی دهد. یکی از فاکتورهای مهم در این سرور ها، هارد می باشد که باید از سرعت خواندن و نوشتن خوبی برخوردار باشد. فاکتور پر اهمیت بعدی در رابطه با هاست download، پهنای باند سرور است که متناسب با تعداد کاربران همزمان باید از میزان مناسبی برخوردار باشد. در نتیجه در این هاست ها می توانید انواع فایل اعم از عکس، داکیومنت، ویدئو و آهنگ را بارگزاری کرده و لینک آن را جهت آپلود در اختیار کاربران قرار دهید.
 • هاست دانلود موزیک

  دانلود آهنگ

  هاست دانلود موزیک، از پروتکل های خاصی جهت اتصال به یک شبکه صوتی استفاده می کند و بدین ترتیب امکان بارگزاری آهنگ هایی که دارای حجم زیادی می باشند را در فرمت های مختلف برای کاربران فراهم کرده است. جریان صوتی از یک سیستم بافر و بستر امن برای جریان داده استفاده می کند که در نتیجه آن کاربران قادر خواهند بود بدون وقفه فایل های صوتی را گوش دهند. لازم به ذکر است که این نوع جریان داده نیاز به پهنای باند بالایی خواهد داش
 • هاست دانلود ایران

  هاست دانلود ایران

  هاست دانلود ایران که جهت نگهداری فایل های حجیم بهینه شده است، با قرار گیری در ایران و استفاده از پهنای باند پرسرعت داخلی، جهت دانلود و آپلود اطلاعات با سرعت بالا، شرایط مناسبی را برای کاربران فراهم آورده است. درواقع host دانلود ایران به دلیل وجود فاصله کم با کاربران داخل ایران بالاترین سرعت را در اختیار کاربران داخلی قرار خواهد داد.
 • امکانات هاست دانلود

  امکانات

  زمانیکه یک host دانلود از پارس پک تهیه می کنید، یک پنل مدیریتی جهت مدیریت فایل ها خواهید داشت. در این پنل لیست هاست های دانلود را به همراه میزان فضای مربوطه مشاهده خواهید کرد. هاست download پارس پک روی کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه داده می شود و هر هاست دانلود دارای یک public html می باشد که تمامی فایل های شما در روت اصلی این فولدر قرار خواهد گرفت. در پنل مدیریتی هاست های دانلود پارس پک می توانید از قسمت نمودارها میزان مصرف ترافیک هاست را در بازه های زمانی مختلف مانند یک ساعت گذشته یا یک ماه گذشته مانیتور نمایید. در هاست های دانلود پارس پک امکان افزایش فضای هاست خود را خواهید داشت ، بدین منظور درخواست خود را ارسال کرده و با پرداخت مابه التفاوت این ارتقا انجام خواهد گرفت.
 • مزیت هاست دانلود

  مزیت

  host دانلود پارس پک روی پورت نسل جدید ۱۰G ارائه داده می شود که در این صورت بالاترین سرعت در انتقال داده های بین شبکه ای را برای کاربران فراهم خواهد کرد. در پارس پک هاست های دانلود را با پهنای باند رایگان و ترافیک نامحدود می توانید تهیه نمایید. به صورت پیش فرض در هاست های دانلود امکان ایجاد دیتابیس و اجرای کدهای برنامه نویسی را ندارید، اما پارس پک این امکان را فراهم آورده است که در شرایط خاص و پس از بررسی و امکان سنجی با توجه به نیاز کاربر، مواردی مانند php را در host دانلود فعال نماید. نکته حائز اهمیت دیگر در رابطه با هاست های دانلود پارس پک، ارائه این هاست ها بر روی دو نود می باشد که اطلاعات ابتدا روی نود اول قرار گرفته، سپس همگام سازی شده و در نود دوم نیز در دسترس می باشد.
نکات

نکات

 • به صورت پیش‌فرض امکان استفاده از PHP در فضای host دانلود میسر نیست.
 • با ارائه هر host دانلود، یک دسترسی File Transfer Protocol - FTP برای انتقال اطلاعات در اختیار کاربر قرار داده می‌شود.

جمع بندی

هاست دانلود یک انتخاب هوشمندانه برای تمامی سایت‌های اشتراک‌گذاری فایل محسوب می‌شود، این سرویس علاوه بر دانلود نامحدود با سرعت‌بالا، از قابلیت پخش زنده نیز برخوردار است؛ این سرویس در سه گروه اختصاصی بهینه‌سازی شده است، که عبارت انداز: هاست دانلود فایل برای سایت‌هایی با فایل‌های حجیم، هاست دانلود فیلم یا ویدئو استریمینگ برای سایت‌های اشتراک‌گذاری ویدیو و هاست دانلود موزیک برای رسانه‌های صوتی، که آن‌هم شامل پخش زنده است. خریدهاست دانلود ایران به چند دلیل پیشنهاد می‌شود، سرعت‌ host دانلود ایران، به دلیل نزدیک بودن موقعیت جغرافیایی سرور به کاربران و پینگ تایم پایین، سبب می‌شود تا کاربران از سرعت بالایی بهره ببرند.قیمت‌هاست دانلود، این سرویس چون از اینترانت استفاده می‌کند با ترافیک نیم‌بها محاسبه می‌شود؛ بنابراین، هم برای مدیران سایت ارزان‌تر است هم کاربران.

 

این سرویس از سخت افزار قوی تر با پهنای باند بالاتری برخوردار است

بر روی هاست دانلود فایل امکان راه اندازی سرویس ایمیل، پایگاه داده و اجرای اسکریپت وجود ندارد.

بله پارس پک سرویس دانلود را تحت عنوان هاست دانلود فایل ارائه می کند.

در کشور ایران و با ترافیک نیم بها

انواع میزبانی ابری پارس پک

سادگی هاست اشتراکی به همراه قدرت سرور ابری

میزبانی ابری

میزبانی ابری

در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

هاست نمایندگی

هاست نمایندگی

می‌توانید وب سایت‌های پر بازدید و پر مصرف مشتریان خود را نیز به آسودگی و بدون نیاز به تهیه سرور و قبول زحمت مدیریت آن، در هاست نمایندگی پارس‌پک میزبانی نمایید. هاست ابری آنگونه طراحی شده است که بدون دردسر می‌توانید سایت‌های پرمصرف خود را شناسایی کنید و با چند کلیک سخت‌افزار بیشتری را برای آنها فراهم نمایید و البته با یک تخفیف ویژه از قدرت فناوری ابری پارس پک استفاده نمایید.

هاست رایگان

هاست رایگان

یکی از مهمترین ویژگی‌های هاست ابری پارس‌پک امکان ایجاد هاست رایگان است که به کاربران اجازه می‌دهد بسادگی از طریق آن، اسکریپت‌های خود را بدون پرداخت هزینه در هاست ابری پارس‌پک تست و میزبانی نمایند تا ضمن آشنایی با امکانات ارائه شده، در زمان مناسب از طریق پنل میزبانی ابری هاست خود را به اکانت تجاری هاست ابری ارتقا دهند.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.