ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

پنل ابری


پنل ابری یک جعبه ابزار کامل برای مدیریت سرور است. شما بسادگی می توانید در هر زمان سخت افزار سرور خود را به چند برابر ارتقا داده و تنها برای سخت افزاری که استفاده می کنید، هزینه نمایید. برای آشنایی بیشتر با پنل ابری می توانید بصورت کاملا رایگان یک سرور ابری برای خود بسازید و امکانات موجود در پنل ابری را بررسی نمائید. به یاد داشته باشید که هر روز امکانات جدیدی به پنل ابری پارس پک اضافه می گردد.
 
page-24

این فرصت برای شماست، برای کسانی که تا به حال از یک سرویس ابری استفاده نکرده اند. لذت بخش است، شما در فاصله زمانی تنها چند کلیک، می توانید سرور مورد علاقه خود را با سخت افزار و نرم افزار دلخواه بسازید و بدون کمترین نیاز به انتظار و درج درخواست پشتیبانی به خواسته خود پاسخ دهید، چرا که ما پیش از این، به همه نیازهای شما فکر کرده ایم و به پشتوانه فناوری پیشرفته پارس پک، اکنون با صرف کمترین زمان، بیشترین خدمات قابل استفاده شده است.

ساعتها زمان صرف طراحی و توسعه ابر سرور پارس پک شده است تا به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات ابرسرور ایرانی، افتخاری بزرگ را با ارائه خدماتی شاید بسیار برتر از همه نمونه های خارجی جشن بگیریم. همه چیز آنقدر ساده طراحی شده است تا همه کاربران بتوانند براحتی با آن ارتباط برقرار نمایند. در نهایت بسیار خرسند خواهیم شد چنانچه با بررسی موشکافانه خود و انتقال مباحث و انتقادات سازنده، ما را در توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر فناوری ابر سرور یاری فرمائید.

free serverبرای استفاده از 24 ساعت تست کاملا رایگان خدمات ابری، ابتدا می بایست از طریق صفحه ثبت نام اکانت کاربری خود را در سایت، تکمیل نمائید و سپس با ورود به پنل ابر سرور خود، بر روی آیکون سرویس تست کلیک فرموده و سرویس دلخواه خود را بسازید. لازم به ذکر است که سرویس ارائه شده تنها جهت تست و آشنایی با خدمات ابرسرور می باشد لذا تنها با رم 256 مگابایت و پردازشگر تک هسته ارائه شده و بعد از اتمام زمان مربوطه، کلیه اطلاعات آن بصورت خودکار حذف می گردد.

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.