مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) نرم‌افزاری تحت وب‌ است که با استفاده از آن می‌توانید بدون نیاز به کدنویسی با قالب‌های از پیش طراحی‌شده، وب‌سایت خود را راه‌اندازی کنید. در واقع، شرکت‌های برنامه‌نویسی هستۀ اصلی و ظاهر وب‌سایت را با کدنویسی طراحی می‌کنند و خروجی نهایی را به شما تحویل می‌دهند تا بدون نیاز به کدنویسی، از طریق پنل دسترسی، بتوانید محتوا‌ی خودتان را در آن قرار دهید.

سیستم‌های مدیریت محتوا شامل دو نوع اختصاصی و عمومی هستند. در سیستم مدیریت محتوای اختصاصی یک وب‌سایت کاملا اختصاصی برای شما طراحی می‌شود و با دریافت خروجی نهایی با پنل دسترسی اختصاصی می‌توانید از آن استفاده کنید. در سوی دیگر، سیستم‌های مدیریت محتوای عمومی مانند وردپرس (WordPress)، جوملا (Joomla)، دروپال (Drupal)، پی‌اچ‌پی نیوک (PHP nuke)، مجنتو (Magento)، پرستاشاپ (PrestaShop) و اپن‌کارت (OpenCart) وجود دارند که شرکت‌ها آن‌ها را با کیفیت بالا طراحی کرده‌اند و با حجم کم به‌ صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌دهند.

پارس‌پک به‌منظورِ آموزش CMS به کاربران، اطلاعات کاملی دربارۀ سیستم‌های مدیریت محتوا و آموزش استفاده از آن‌ها آماده کرده است. اگر می‌خواهید انواع سیستم‌ مدیریت محتوا را بیشتر بشناسید؛ پیشنهاد می‌کنیم مقالات تخصصی مدیریت محتوای پارس‌پک را مطالعه کنید.

آموزش ساخت فایل htaccess پیش‌فرض وردپرس

فایل .htaccess فایلی برای پیکربندی وب‌سایت‌هایی است که روی وب‌سرور آپاچی اجرا می‌شوند. این فایل نقش مهمی در دسترسی کاربران به وب‌سایت شما ایفا می‌کند. برای آموزش ساخت این فایل در وردپرس با ما همراه باشید....

آموزش غیرفعال‌کردن افزونه‌ها هنگام دسترسی‌نداشتن به پیشخوان وردپرس

گاهی اوقات برخی از پلاگین‌های مشکل‌دار وردپرس باعث مسدود شدن دسترسی شما به پیشخوان می‌شوند. سه روش برای غیرفعال کردن آن‌ها بدون دسترسی به پیشخوان وجود دارد که در مقاله آموزش داده‌ایم. با ما همراه باشید....

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2023 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.