معرفی دامنه team.

دامنه team

بیشتر موفقیت های انسان در طول زندگی از طریق همکاری با یکدیگر و کار تیمی می باشد.دامنه team برای سایت هایی که برای یک هدف مشترک از طریق همکاری تیمی پیش برده می شوند بسیار مناسب است.در واقع همان طور که از اسم این دامنه مشخص است از آن برای کار های گروهی و تیمی استفاده می شود.در ادامه ی متن به بررسی تاریخچه ی دامنه،کاربرد ، انتقال ، ثبت و خرید و.... می پردازیم.

تاریخچه ی دامنه team

دامنه team یکی دیگر از دامنه های سطح بالا یا TLD می باشد و مدیریت رجیستری آن بر عهده ی شرکت Donuts  می باشد که مدیریت برخی دیگر از دامنه های سطح بالا را نیز بر عهده دارد و در این زمینه موفق عمل کرده است.این برنامه پیشنهادی و این دامنه موفقیت آمیز بوده و در تاریخ 16 آوریل سال 2015 به Root zone  واگذار گردید.با داشتن دامنه ی team شما یک فضای حرفه ای برای کار های گروهی ،مشاغل و یا تیم های ورزشی ایجاد می کنید و فرهنگ شرکت در کار گروهی و همکاری را برجسته تر می نمایید.

کاربرد دامنه

همان طور که اشاره کردیم دامنه team برای سایت هایی که به کار های گروهی می پردازند بسیار مناسب است و به همین دلیل می تواند برای ورزش های گروهی نیز مورد استفاده واقع شود.از آن جا که هواداران و طرفداران و همچنین ورزشکاران مقدار زیادی از وقت و زمان خود را به ورزش اختصاص می دهند بنابراین به یک سایت جهت پرداختن به این ورزش های گروهی نیاز است که به بررسی تیم های ورزشی ،اخبار ورزشی و... بپردازد.دامنه ی team تنها برای ورزشکاران کاربرد ندارد.بلکه هر گروهی می تواند از آن استفاده نماید مانند کلوپ ها،سازمان ها و مشاغل و... که برای یک هدف مشترک تلاش می کنند.

خرید و ثبت دامنه team

برای این که بتوانید از این دامنه برای سایت خود استفاده نمایید باید آن را  به ثبت برسانید.برای این کار در ابتدا باید نام دامنه را با توجه به محدودیت هایی که در این زمینه وجود دارد، انتخاب کنید.از جمله این محدودیت ها در انتخاب نام دامنه تعداد کاراکتر هاست که باید بین 1 الی 63 باشد.از طرفی دیگر استفاده از تمام حروف انگلیسی ،اعداد و خط فاصله در نام دامنه مجاز است.نام دامنه ای که شما انتخاب می کنید و می خواهید به  ثبت برسانید نباید قبل از شما توسط فرد دیگری به ثبت رسیده باشد.

در واقع نام هر دامنه برای هر شخص باید منحصر به فرد باشد و نمی توان دو دامنه با یک نام داشته باشیم.به همین دلیل هنگامی که نام دامنه ی خود را انتخاب کردید به سرعت برای ثبت آن اقدام کنید.این کار را می توانید از طریق مراکزی که مجوز ثبت دامنه را دارند و تحت نظر donuts فعالیت می نمایند ،انجام دهید تا این مراکز در تمام مراحل ثبت دامنه به شما کمک نمایند.

خرید دامنه team.

تمدید دامنه

دامنه team مانند دیگر دامنه های سطح بالا یک تاریخ انقضا دارد که در صورتی که می خواهید بعد از تاریخ انقضای آن همچنان از این دامنه استفاده نمایید باید نسبت به تمدید آن قبل از به پایان رسیدن تاریخ انقضای آن اقدام نمایید.تمدید دامنه برای شما هزینه ای دربر خواهد داشت که مقدار آن را می توانید با مراجعه به مراکز ثبت و تمدید دامنه team متوجه شوید.اعتبار هر دامنه team بین 1 الی 10 سال می باشد.آن چه که باید درباره تمدید دامنه بدانید آن است که این کار به دو روش صورت می گیرد که شامل خودکار و دستی می باشد که در روش تمدید خودکار دیگر نیازی به حضور و پیگیری شما نبوده و قبل از رسیدن تاریخ انقضا دامنه ی شما تمدید خواهد شد.

انتقال دامنه

برخی اوقات افراد می خواهند که دامنه team را منتقل نمایند که برای این کار باید به مراکز معتبر و متخصص مراجعه نمایند.این کار برای افراد هیچ ضرری نداشته و از نظر مالی نیز برای آن ها به صرفه خواهد بود زیرا از یک سال تمدید رایگان دامنه نیز برخوردار می شوند.انتقال دامنه کاملا راحت و روندی سریع بوده که اگر این کار را با کمک یکی از مراکز معتبر و متخصص انجام دهید زمان کمتری می برد و کار نیز برای شما آسان تر می شود.

انتقال دامنه team.

پرسش های متداول

آیا می توان میزبانی دامنه team را دریافت نمود؟

بله شما می توانید با مراجعه به مراکز مربوطه میزبانی این دامنه را سفارش داده و دریافت نمایید.

مدیریت رجیستری دامنه team بر عهده ی چه شرکت و سازمانی است؟

donuts Inc مدیریت رجیستری و ثبت این دامنه و چند دامنه ی سطح بالا دیگر را بر عهده گرفته است.

آیا شرایط خاصی برای ثبت دامنه ی team مورد نیاز است؟

خیر محدودیتی برای ثبت این دامنه وجود ندارد و به همین دلیل افراد می توانند به راحتی این دامنه را به ثبت برسانند.

آیا شرکت ها نیز می توانند دامنه ی team را به ثبت برسانند و آیا برای این کار حتما نیازی به برند تجاری داریم؟

همه شرکت ها ،سازمان ها و اداره ها می توانند این دامنه را به ثبت برسانند و حتما نیازی به داشتن برند تجاری نخواهد بود.

 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

 • کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2022 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.