قوانین استفاده از میزبانی ابری پارس پک

قوانین استفاده از میزبانی ابری پارس پک

قوانین زیر ضمن تایید و تحکیم مواد موجود در قوانین و مقررات خرید از شرکت پارس پک اختصاصا به تبیین و تفصیل قوانین استفاده از خدمات میزبانی ابری پارس پک ( ParsPack Cloud Hosting Services ) می پردازد:

1. استفاده از خدمات این شرکت به معنای تائید کلیه قوانین و مقررات خرید و قوانین ویژه خدمات میزبانی ابری می باشد.

2. پس از پرداخت وجه و ارائه خدمات، امکان لغو قرارداد و بازگشت وجه میسر نخواهد بود، لذا سرویس گیرنده لازم است پیش از تکمیل سفارش خود، کلیه جوانب امر را جهت اطمینان از تناسب سرویس با نیاز وب سایت خود و همچنین آگاهی از کلیه مشخصه های فنی آن، مورد بررسی و تحقیق قرار دهید.

3. کلیه خدمات پشتیبانی تنها از طریق سیستم تیکتینگ و با رعایت قوانین پشتیبانی قابل ارائه خواهد بود. لازم به تشریح است که هیچگونه خدمات پشتیبانی خارج از این چارچوب قابل ارائه نمی باشد.

4. تعهد ارائه خدمات پشتیبانی هاست، در ساعات اداری می باشد، هر چند در خارج از این ساعات نیز پاسخگویی انجام می پذیرد.

5. خدمات پشتیبانی تنها محدود به برقراری اکانت های هاست و صحت عملکرد سرویس های اصلی سرور شامل وب سرور ، میل سرور، dns سرور و ftp سرور می باشد.

6. انتقال اطلاعات در صورتیکه در هاست قبلی از کنترل پنل دایرکت ادمین و یا CPanel استفاده می شود، برای یک اکانت با حجم کمتر از 2 گیگابایت با ارائه لینک قابل دانلود full backup بصورت رایگان انجام می پذیرد. برای اطلاع از هزینه های انتقال اطلاعات خارج از موارد فوق لازم است مراتب را در قالب درخواست پشتیبانی طرح و پیگیری فرمائید.

7. ( متاسفانه به جهت حجم بالای امور پشتیبانی ) امکان ارائه خدمات آموزشی اعم از نحوه نصب یا تنظیم انواع اسکریپت های اینترنتی و یا نحوه کار با کنترل پنل و یا سایر مبانی میزبانی، توسط بخش پشتیبانی شرکت میسر نمی باشد و کاربران می بایست از دانش کافی به منظور کار با ابزارهای تحت وب برخوردار باشند. ( هر چند در این باره تلاش می گردد در قالب نوشتاری، مطالب مفیدی از طریق بخش اخبار و مقالات سایت در دسترس کاربران قرار گیرد. )

8. بخش پشتیبانی در رفع و یا اصلاح اشکالات و ایرادات احتمالی موجود در اسکریپت های مورد استفاده سرویس گیرنده دارای مسئولیت نمی باشد، هر چند ممکن است در موارد معدود با پذیرش مسئولیت و پس از تسویه صورت حساب نسبت به رفع نقص در اسکریپت اقدام نماید.

9. بر روی میزبانی ابری امکان اتصال به سرورهای دیگر از قبیل سرورهای دیتابیس و ... از طریق اسکریپت های نصب شده روی سرویس میزبانی ابری میسر نیست و در صورت مشاهده مسدود خواهد شد . لازم به توضیح است که مطابق با بند 2 قوانین، هزینه سرویس قابل بازگشت نمی باشد.

10. با توجه به حد بالای سخت افزاری ممکن است زمان ارائه خدمات در موارد خاص با کمی وقفه همراه باشد. لذا برای اطلاع از ریز موارد می توانید مراتب را از طریق بخش پشتیبانی دنبال فرمائید.

11. رعایت کلیه قوانین جاری کشور در محتوای وب سایت ها الزامی می باشد و هر گونه تخلف منجر به مسدود شدن اکانت وب سایت مربوطه می گردد، همچنین قابل ذکر است که کلیه عواقب و مسئولیت ناشی از محتوای وب سایت ها اعم از رایگان و تجاری متوجه صاحب اکانت می باشد، لذا لازم است در هماهنگی محتوا با قوانین کشور نهایت دقت صورت پذیرد.

12. در صورت فیلتر شدن سایت از سوی کمیته تشخیص محتوای مجرمانه، قرارداد لغو نشده و هزینه سرویس قابل استرداد نمی باشد.

13. کاربران برای جلوگیری از آلوده شدن وب سایت خود به انواع ویروس و همچنین آسیب پذیری در برابر حملات اینترنتی می بایست بصورت پیوسته نسبت به بروز رسانی اسکریپت های مورد استفاده خود اقدام نمایند، چراکه بنا به ضرورت و جهت جلوگیری از فعالیت نرم افزار های مخرب ، وب سایت های آلوده تا زمان رفع مسئله مسدود باقی می مانند.

14. در صورت تغییر در تعرفه خدمات؛ به هنگام تمدید یک سرویس ، فاکتور مربوطه با احتساب نرخ جدید خدمات صادر می گردد.

15. در میزبانی ابری پارس پک، تا حد امکان تدابیر لازم جهت تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت ها بکار رفته است، همچنین زیر ساخت لازم برای ارائه بکاپ از هاست هر زمان که کاربر لازم داشته باشد به وی فراهم گشته است تا کاربر ضمن نگهداری حداقل یک نسخه از اطلاعات نزد خود صحت بکاپ تهیه شده را نیز بررسی کند. با توجه به توضیحات ارائه شده در صورتی که مشکلات از دست رفتن اطلاعات هاست به هر دلیلی اعم از عملکرد نادرست ابزارهای پشتیبان گیری یا بروز مشکلات سخت افزاری، نرم افزاری و غیره از لحاظ قانونی مسئولیتی را متوجه سرویس دهنده نخواهد کرد. هر چند همواره سرویس دهنده تلاش خود را در نگهداری چند باره اطلاعات هاست ها صورت خواهد داد تا احتمال بروز مشکل به کمترین میزان ممکن برسد.

16. در خدمات هاست ابری پارس پک، هر شب 1 نسخه پشتیبان دیتابیس و هر هفته یک نسخه پشتیبان کامل از اطلاعات هاست تهیه می شود، به همین دلیل امکان تهیه پشتیبان مستقل توسط کاربر میسر نیست مگر در موارد ضروری که با ارسال درخواست به بخش پشتیبانی می تواند بکاپ جدید تهیه کند. همچنین با توجه به حجم بسیار زیاد داده ها، نسخه های پشتیبان تا 1 هفته نگهداری می شوند. لازم به توضیح است که کاربر با استفاده از امکانات پنل میزبانی ابری در اکثر موارد می تواند نسخه های پشتیبان خود را بصورت خودکار به فضای گوگل درایو خود انتقال و در آنجا تا هر زمان که نیاز است نگهداری نماید.

17. در خصوص خدمات ثبت دامنه، بررسی صحت انجام عملیات در کلیه مراحل اعم از ثبت ، انتقال ، تمدید و سایر موارد تماما بر عهده سرویس گیرنده می باشد و تحت هیچ شرایطی سرویس دهنده در صورت بروز اشکالات احتمالی ناشی از خطای سیستمی یا خطای انسانی دارای مسئولیت نمی باشد. هر چند در تمامی مراحل تلاش می گردد تا عملیات با حداقل اشکالات و با رعایت سرعت عمل صورت پذیرد.

18. با اتمام دوره قرارداد و عدم تسویه فاکتور مربوطه تا 15 روز پس از آن، این مهم به منزله انصراف سرویس گیرنده از تمدید سرویس تعبیر می گردد و با توجه به حجم بالای داده ها نسبت به حذف اطلاعات اقدام می گردد.

19. در خدمات هاست رایگان سرویس دهنده در عدم ارائه خدمات اختیار تام دارد، هر چند هر گونه تغییرات و تصمیمی از قبل به کاربران ابلاغ می گردد.

20. میزبانی سرویس هایی که با حملات ddos روبرو هستند بر روی پهنای باند اینترنت میسر نمی باشد و سرویس گیرنده موظف به استفاده از شبکه اینترانت برای سرویس خود می باشد. کلیه هزینه ها و خسارات ناشی از حملات dos ( اعم از اقدام به حمله و یا دریافت حمله ) شامل هزینه های ترافیک مصرفی و هزینه های نیروی انسانی درگیر در مسئله بر عهده سرویس گیرنده می باشد. لازم به توضیح است که در صورت نیاز با تشخیص سرویس دهنده و پس از وقوع چنین حملاتی سرویس مسدود می گردد و سرویس گیرنده دیگر امکان استفاده از سرویس را دارا نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  سرور ابری

  سرور ابری

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  فضای ابری

  فضای ابری

  فضای ابری یا Cloud Storage، بستری امن و مطمئن با آپتایم بالا و دسترس پذیری بالا می‌باشد که می‌توانید داده‌ها واطلاعات خود را بر روی آن نگه داری کنید.فضای ذخیره‌سازی ابری پارس‌پک با بهره‌مندی از پروتکل S3 آمازون، با امنیت بالا در دسترس شما.

  هاست وردپرس

  هاست وردپرس

  هاست ابری وردپرس پارس پک سرویسی قوی و پایدار است که برای نصب و راه‌اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهینه شده است. هاست wordpress با کنترل پنل DirectAdmin ارائه می‌شود که رابط کاربری گرافیکی ساده و راحتی دارد.

  خرید هاست ابری

  خرید هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

 • کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2022 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.