هاست

هاست ایران

خرید هاست ایران

هاست ایران پارس پک، یک سرویس میزبانی مناسب برای کسب و کارهای اینترنتی و وبسایت هایی است که نیاز دارند تا یک‌هاست داخل کشور داشته و از مزایای آن بهره مند شوند.خریدهاست ایران با توجه به استفاده از تکنولوژی ابری، قابلیت ارتقای سرویس در سریع‌ترین زمان را فراهم کرده است و می‌توانید یک بستری امن با فضای مورد نیاز برای سایت خود به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته پارس پک را در اختیار داشته باشید.قیمت‌هاست ایرانی با توجه به اشتراکی بودن منابع، اقتصادی بوده و با ارزان‌ترین قیمت می‌توانید اقدام به خرید این سرویس میزبانی داخلی نمایید.
سیستم عامل

لینوکس

منظور از هاست لینوکس ایران هاست با سیستم عامل لینوکس می باشد که بر روی این سیستم عامل می توان از کنترل پنل دایرکت ادمین استفاده کرد و امکان استفاده از سیستم عامل سی پنل بر روی هاست موقعیت ایران به دلیل تحریم ها وجود ندارد و بر روی این نوع سیستم عامل می توان از زبان برنامه نویسی php نیز استفاده کرد.

ویندوز

منظور از هاست ویندوز ایران هاست با سیستم عامل ویندوز می باشد که با کنترل پنل پلسک ارائه می شود که بر روی این نوع هاست هم از منابع اشتراکی استفاده می شود و معمولا مناسب برای زبان برنامه نویسی Asp.net و PHP می باشد.

مزایا و امکانات

امکانات

از امکانات هاست ایران در پارس پک می توان به تغییر نام هاست، نصب اسکریپت هایی همچون ورد پرس و جوملا اشاره کرد، همچنین ارتقای نسخه php بر روی کنترل پنل،مشاهده لیست بکاپ های موجود و امکان ارتقای منابع هاست می توان نام برد.

مزیت

یکی از مهم ترین مزیت های هاست ایران وجود نمودارهای مربوط به بررسی میزان مصرف منابع می باشد که این مورد باعث می شود کاربران راحتتر منابع را ارتقا دهند، از دیگر مزایای این سرویس می توان به قیمت مناسب و دسترسی های آسان جهت انجام برخی تنظیمات از پنل کاربری نام برد.

انواع

ابری

هاست ابری یا همان فضای میزبانی وب که با زیر ساخت ابری در موقعیت ایران به کاربران ارائه داده می شود و کاربر می تواند در این نوع هاست میزان منابع خود را به تفکیک انتخاب نماید و با یک هزینه مناسب این فضا را تهیه کند و همچنین امکان ارتقا منابع در هر لحظه برای کاربر فراهم می باشد.

اشتراکی

منظور از هاست اشتراکی یا فضای میزبانی اشتراکی منابع موجود بر روی یک سرور می باشد که توسط کاربر قابل انتخاب است این سرور که برای هاستینگ مورد استفاده قرار میگیرد با کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه می شود و کاربر می تواند منابع را با بررسی نمودارهای موجود تغییر دهد.

دانلود

هاست دانلود ایران پارس پک که فقط در موقعیت ایران ارائه می شود یک فضای ftp است که کاربر می تواند اطلاعات خود شامل ویدئو، فایل و موزیک را در آن قرار دهد و این هاست قابلیت استفاده از زبان برنامه نویسی php را داراست.

نمایندگی

هاست نمایندگی نوعی دیگر از سرویس های هاست ارائه شده توسط پارس پک می باشد که برای تهیه این هاست نیاز به افزایش اعتبار نمایندگی از طریق خرید یکی از پلن های تعریف شده می باشد. سیستم عامل ارائه شده بر روی این هاست از نوع لینوکس و کنترل پنل آن هم دایرکت ادمین می باشد.

تعریف
خرید هاست ایرانی

هاست ایران چیست؟

هاست ایران، به فضای میزبانی گفته می‌شود که از نظر موقعیت جغرافیایی، سرورهای آن داخل کشور می‌باشد و در مراکزی با نام دیتا سنتر های داخلی، نگه داری می‌شوند. با خرید سرویس میزبانی ایران، هاست شما از پهنای باند داخل کشور استفاده می‌کند و آی پی آن نیز داخلی می‌باشد. ترافیک مصرفی در این سرویس‌های میزبانی داخل کشور نیز نیم بها بوده و این سرویس در دو سیستم عامل: لینوکس و ویندوز وجود دارد. سرویس میزبانی ایران لینوکس، توسط شرکت پارس پک با کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه می‌شود.

چرا سرویس داخل ایران؟

مزیت هاست ایران نسبت به خارج

از مزیت های هاست ایران به خارج می توان به قیمت مناسب آن و هم چنین محاسبه ترافیک نیم بها در اینترنت اشاره کرد هزینه هاست ایران با نرخ ریال محاسبه می شود و این هزینه برای کاربران به صرفه تر است همچنین برای میران سایتی که کاربرانشان داخل ایران است بهتر است از هاست ایران استفاده کنند چرا که هم هاست و هم کاربران در یک موقعیت می باشند در نتیجه سرعت دسترسی سریعتر می شود.

قیمت گذاری

قیمت هاست ایران

هزینه هاست ایران نسبت به هاست خارج پایین تر می باشد و نرخ هاست ایران بر مبنای ریال محاسبه می شود در حالیکه هزینه هاست خارج با نرخ دلار محاسبه می شود همچنین هزینه نگهداری هاست خارج بالاتر است.

تجهیزات

سخت افزار

سخت افزارهای به کار برده شده بر روی سرورهای هاست اشتراکی از به روز ترین تکنولوژی استفاده می کنند و همچنین بر روی این سرورها از فایروال نرم افزاری استفاده شده است و زیر ساخت سرورهای مورد استفاده برای هاست ابری به نحوی است که هر کاربر می تواند با منابع مورد نیاز خود را مشخص کند.

سطوح دسترسی

دسترسی

پس از خریدهاست ایران پارس پک، برای دسترسی به آن می‌توانید از طریق اطلاعاتی که برای ورود به شما داده می‌شود، از طریق پنل ابری اقدام به مشاهده جزئیات سرویس کرده و توسط کنترل پنل دایرکت ادمین، دسترسی به هاست خود داشته باشید. همچنین از طریق می‌توانید با کمک نرم افزارهای مدیریت آپلود، سرعت بالاتری برای ارسال داده‌های خود، تجربه نمایید.
کنترل پنل دایرکت ادمین
زیرساخت ابری
محل دیتاسنتر داخل ایران
مدت زمان تحویل بلافاصله
سیستم عامل لینوکس
نصب خودکار اسکریپت دارد
پشتیبانی ۲۴ ساعته دارد
فضای بکاپ دارد
نوع هارد ssd
قابلیت انتقال به گوگل درایو دارد

سوالات متداول

خریدهاست ایران پارس پک با سیستم‌عامل لینوکس و قرارگیری در مراکز داده معتبر داخل کشور، به عنوان یک بستر امن و با کیفیت با بهترین قیمت امکان‌پذیر می‌باشد. هاست ایران با استفاده از تکنولوژی ابری، پشتیبانی ۲۴ ساعته، کنترل پنل دایرکت ادمین، برای انوع سایت‌ها بسیار کاربردی می‌باشد و سرعت آن برای بازدیدکنندگان داخلی از نظر کیفی شرایط ایده آلی دارد.

تفاوت هاست ایران نسبت به هاست خارج در چیست؟
در میزان قیمت هاست می باشد همچنین ترافیک هاست ایران نیم بها حساب می شود.
هاست دانلود پارس پک در چه موقعیتی ارائه می شود؟
فقط در موقعیت ایران ارائه می شود.
آیا در هاست نمایندگی امکان تنظیم نیم سرور اختصاصی وجود دارد یا خیر؟
کاربر می تواند در هاست نمایندگی نیم سرور اختصاصی خود را تنظیم نماید.
هزینه ترافیک در هاست دانلود به چه نحوی محاسبه می شود؟

هزینه ترافیک در هاست دانلود رایگان در نظر رفته شده است.

کنترل پنلدایرکت ادمین
زیرساختابری
محل دیتاسنترداخل ایران
مدت زمان تحویلبلافاصله
سیستم عامللینوکس
نصب خودکار اسکریپتدارد
پشتیبانی ۲۴ ساعتهدارد
فضای بکاپدارد
نوع هاردssd
قابلیت انتقال به گوگل درایودارد

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2022 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.