خرید دامنه cards

دامنه cards

همان طور که از اسم دامنه cards مشخص است این دامنه  بیشتر متعلق به سایت هایی مربوط به کارت های بازی ،کارت تبریک و... می باشد.در واقع هر آن چه که مربوط به کارت باشد می تواند از دامنه cards استفاده نماید.این دامنه که بسیار معتبر بوده ،کار شما را نیز مشخص می کند و مخاطبان ،شما را راحت تر می توانند پیدا کنند.این موضوع می تواند تاثیر مطلوبی بر روی کار شما بگذارد و در واقع رتبه ی سایت تان را در نتایج جستجو بهبود می بخشد.این روند به این دلیل است که شخصی که به دنبال سایت هایی مربوط به کارت ها می باشد احتمال بیشتری دارد که بر روی سایتی با دامنه ی cards کلیک کند.در ادامه به بررسی دامنه cards  می پردازیم.

تاریخچه ی دامنه cards

بهترین دامنه برای سایت شما دامنه ای ست که قبل از آن که مخاطب از سایت تان دیدن کند بتواند موضوع سایت را با توجه به آن متوجه شود.بنابراین اگر سایت تان مربوط به کارت ها می باشد دامنه ی cards برای شما مناسب است زیرا این دامنه متعلق به سایت هایی ست که مربوط به کارت هایی مانند کارت های بازی و... می باشند.در سال 2013 donuts بعد از گذراندن تمام مراحل مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک اپراتور رجیستری و ثبت دامنه ی cards توانست که رجیستری این دامنه را بر عهده بگیرد.دامنه ی cards در سال 2014 به root zone DNS واگذار شد.

خرید و ثبت دامنه cards 

ثبت دامنه ی cards برای هر شخصی امکان پذیر است و حتی اگر در این زمینه مبتدی نیز باشید می توانید برای ثبت دامنه اقدام نمایید.محدودیت هایی برای ثبت دامنه وجود دارد که باید آنها را در نظر گرفت.از جمله این محدودیت ها در انتخاب نام دامنه است که باید حتما از 1 الی 63 کاراکتر استفاده شود و شما می توانید از تمامی حروف و اعداد و همچنین خط فاصله در نام دامنه استفاده نمایید.شما می توانید 1 الی 10 سال دامنه cards را ثبت نمایید.برای خرید و ثبت دامنه باید به مراکز معتبری که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه کنید تا شما را در تمامی مراحل خرید و ثبت دامنه همراهی کنند.به این صورت کار ها با سرعت بیشتری پیش می رود و این موضوع می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

خرید دامنه cards.

تمدید دامنه

دامنه cards که تهیه و ثبت می کنید یک تاریخ انقضا دارد که اگر این دامنه منقضی شود و شما تمایل داشته باشید باید آن را بازخرید نمایید.در غیر این صورت باید تاریخ انقضای آن را مشاهده نمایید و در حدود 1 ماه قبل از رسیدن به آن تاریخ برای تمدید دامنه اقدام نمایید.در صورتی که گزینه ی تمدید خودکار دامنه cards را فعال کرده باشید می توانید بدون نگرانی از بابت گذشتن تاریخ انقضا دامنه را به صورت خودکار تمدید نمایید.

در صورتی که به هیچ صورتی و به دلیل بروز مشکل دامنه به صورت خودکار تا پس از انقضای آن تمدید نشود شما تا 40 روز مهلت دارید که بعد از به اتمام رسیدن تاریخ انقضای دامنه برای تمدید دستی آن اقدام کنید در غیر این صورت دامنه ی شما حذف و از دسترس خارج می شود.برای تمدید دامنه باید به مراکز مربوطه که مجوز ثبت و تمدید دامنه cards را بر عهده دارند مراجعه نمایید تا شما را در انجام این کار راهنمایی کنند.برای تمدید دامنه شما باید هزینه ای نیز بپردازید که مقدار این هزینه را می توانید از مراکز مربوطه متوجه شوید.

انتقال دامنه

انتقال دامنه cards یک کار ساده و بی ضرر است که شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر برای این کار اقدام نمایید و با انتقال دامنه یک سال تمدید رایگان نیز دریافت کنید.به این صورت این کار از نظر هزینه نیز برای شما به صرفه خواهد بود.در واقع شما با انتقال دامنه نه تنها زمان خود را از دست نخواهید داد بلکه پول و هزینه ای نیز برای این کار صرف نخواهید کرد.به این صورت می توان گفت اگر انتقال دامنه را با کمک مراکز مربوطه انجام دهید می تواند برای شما به صرفه واقع شود.

انتقال دامین cards.

کاربرد دامنه cards

دامنه ی cards همان طور که به آن اشاره شد متعلق به سایت هایی ست که مربوط به کارت ها می باشند.تفاوتی ندارد که سایت شما درباره ی چه کارتی می باشد، برای کارت ها الکترونیکی ،کارت های بازی ،کارت های تبریک و... شما می توانید از دامنه cards استفاده کنید.هر وب سایتی که شغلی مرتبط با کارت ها دارد می تواند از این دامنه استفاده کرده و باعث ایجاد رونق در کار خود شود.زیرا مشتری و مخاطبانی که به دنبال سایت های مرتبط با کارت ها می گردند بیشتر بر روی سایت هایی کلیک می کنند که دامنه ی آن ها cards باشد.همین موضوع باعث می شود تا شما شاهد پیشرفت کارتان باشید.اما استفاده از این دامنه تنها برای مشاغل مناسب نیست بلکه سایت هایی که تنها برای سرگرمی مربوط به کارت ها هستند نیز مناسب است.

پرسش و پاسخ

مدت زمان اعتبار ثبت دامنه چه مقدار است؟

ثبت دامنه می تواند از 1 الی 10 سال اعتبار داشته باشد.

چگونه می توان نام دامنه ی خود را میزبانی نمود؟

شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر خدمات میزبانی را برای دامنه ی cards سفارش داده و دریافت نمایید.

مدیریت ثبت دامنه ی cards بر عهده ی کیست؟

شرکت donuts ثبت دامنه ی cards را مدیریت می کند.

ثبت نام شرکت ها و یا اشخاص حقوقی برای دامنه ی cards  امکان پذیر است؟

بله شرکت ها نیز می توانند این دامنه را به ثبت برسانند.علاوه بر آن ،حتما نیازی به داشتن برند تجاری برای ثبت این دامنه نبوده و کسانی که برند تجاری نیز ندارند می توانند برای ثبت اقدام نمایند.

 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

 • کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2022 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.