آموزش ایرنیک

ایرنیک مرکز ثبت دامنه‌های ملی (IR) زیر نظر سامانه پژوهش‌های بنیادی است. برای ثبت دامنه IR باید ابتدا شناسۀ ایرنیک (Nic Handle) خود را از سایت ایرنیک به آدرس nic.ir دریافت کرده باشید تا بتوانید دامنه ملی خود ثبت کنید. با دریافت شناسۀ ایرنیک می‌توانید دامنۀ مدنظر خود را از ایرنیک یا نمایندگان مورد تأیید آن مانند «پارس‌پک» با مالکیت خود خریداری کنید. 

بعد از ثبت دامنه در ایرنیک و خرید دامنه از شرکت‌های هاستینگ (پارس‌‌پک) امکان ویرایش تنظیمات دامنه IR در پنل کاربری ایرنیک وجود دارد. در مقالات آموزش ایرنیک پارس‌پک، همه چیز دربارۀ ایرنیک، نحوۀ دریافت شناسۀ ایرنیک و به‌طورکلی هر آنچه به ثبت دامنه در ایرنیک مربوط می‌شود را توضیح می‌دهیم. بنابراین اگر می‌خواهید آموزش ایرنیک را به‌صورت تخصصی و کاملا دقیق یاد بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم مقالات آموزش ایرنیک پارس‌پک را مطالعه کنید.

وضعیت دامنه ها در ایرنیک

زمانی که شما به خرید و ثبت دامنه ملی ایران میکنید باید دامنه شما توسط وب سایت ایرنیک تایید شود و اطلاعات هویت شما در سیستم irnic به ثبت برسد، از این رو قصد داریم در این مقاله از پارس پک به شما توضیح دهیم که چگونه میتوانید وضعیت دامنه خود را در ایرنیک...

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2023 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.