ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

ftp-backup0از دست رفتن اطلاعات یکی از مهمترین و پرمخاطره ترین مسائلی است که همواره مدیران سرور ها با آن روبرو هستند و به همین سبب روش های بسیار گوناگونی برای مقابله با چنین مشکلاتی در دنیای کامپیوتر پیش بینی شده است. از همین رو مدیر سرور همواره می بایست از اطلاعات مهم خود بصورت منظم نسخه پشتیبان تهیه و این اطلاعات را خارج از فضای سرور اصلی نگهداری نماید. چرا که به دلایلی متعدد همواره این احتمال وجود دارد که دسترسی به اطلاعات موجود بر روی سرور با مشکل روبرو گردد. در کلیه سرور های مجازی ، ابرسرور و هایبرید سرور پارس پک یک فضای پشتیبان رایگان برای کاربران در نظر گرفته شده است که مدیران سرور ها به آسودگی می توانند داده های مهم خود را بر روی آن انتقال دهند. در ادامه نحوه استفاده از این خدمات توضیح داده می شود.

 

نحوه راه اندازی فضای پشتیبان:


برای راه اندازی فضای پشتیبان تنها کافیست پس از ورود به پنل کاربری و رفتن به بخش ابر سرور ، بر روی سرورتان کلیک نموده و پس از مشاهده گزینه ای تحت عنوان فضای پشتیبان ، بر روی آن کلیک نموده تا فضای پشتیبان شما ایجاد گردد. پس از راه اندازی، گزینه دیگری در قسمت ابر سرور تحت عنوان فضای پشتیبان نمایان می گردد که آدرس ftp و شناسه کاربری در آن قرار دارد و شما می توانید روز عبور دلخواه خود را برای فضای پشتیبان در همین قسمت انتخاب نمایید. همچنین در این قسمت می توانید از میزان فضای استفده شده فضای پشتیبان خود مطلع شوید.

ftp-backup1

 

 

 

 

ftp-backup2

 

 

 

 

ftp-backup3

 

 

 

 

ftp-backup4

 

 

نحوه اتصال به فضای پشتیبان از سرور های ویندوزی:

در صورتی که از سرور ویندوزی استفاده می نمایید ، برای استفاده از فضای پشتیبان کافیست آدرس ftp فضای پشتیبان خود را در Explorer وارد نمایید و شناسه و رمز خود را نیز وارد نمایید و پس از اتصال به فضای پشتیبان ، فایل های مهم خود را از روی سرورتان بر روی این فضا به راحتی کپی نمایید و یا در صورتی که قبلا فایل ها را بر روی این فضا ریخته اید ، آنها را بر روی سرورتان کپی نمایید.


ftp-backup5

 

 

 

ftp-backup6

 

 

 


ftp-backup7

 

 

 

 نحوه اتصال به فضای پشتیبان در سرور های لینوکسی:

جهت اتصال به سرور های لینوکسی لطفا مقاله های زیر را مطالعه فرمایید

 انتقال یک فایل بین دو سرور لینوکس

دستورات FTP تحت لینوکس

آموزش تنظیمات FTP جهت تهیه پشتیبان ( Backup ) در کنترل پنل های دایرکت ادمین ، سی پنل و پلسک

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.
-->