آموزش دایرکت ادمین

دایرکت‌ادمین (DirectAdmin)، رابط کاربری محبوب برای مدیریت هاست و سرورهای مبتنی‌بر لینوکس است که مزایای بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این کنترل‌پنل منابع Ram و CPU کمی استفاده می‌کند، به همین دلیل جزو سبک‌ترین و ساده‌ترین کنترل‌پنل‌های مدیریت سرور، هاست، وب‌سایت و سرویس ایمیل و غیره است.

دایرکت‌ادمین سطوح دسترسی متفاوتی دارد و می‌توانید در ۳ سطح مدیران، نمایندگان و کاربران به آن دسترسی داشته باشید. هر سطح امکانات و قابلیت‌های بالقوه خود را دارد و می‌تواند با سطوح دیگر متفاوت باشد. سرعت و امنیت بالا در عین قیمت مناسب و حجم کم، مهم‌ترین ویژگی‌های کنترل‌پنل دایرکت‌ادمین است.

اگر می‌خواهید آموزش کار با دایرکت‌ادمین را به‌صورت کامل و تخصصی یاد بگیرید، در مقالات تخصصی دایرکت‌ادمین پارس‌پک، همه نکات مرتبط با این رابط کاربری پرطرفدار، به‌طور کامل پوشش داده‌ شده است. 

آموزش ساخت ایمیل دایرکت ادمین

شاید خیلی از کسانی وارد دنیای وب می شوند علاقه شدیدی به داشتن ایمیل [email protected] داشته باشند و میخواهند ایمیل یا ایمیل هایی با نام سایت خودشان داشته باشند و به دنبال راهی برای ساخت این نوع از email ها هستند نکته ای که وجود دارد این است که اصلا سخت ن...

آپلود و حذف فایل در دایرکت ادمین

در این مقاله از سری آموزش های دایرکت ادمین به آموزش آپلود و حذف فایل در دایرکت ادمین خواهیم پرداخت؛ گاهی اوقات ممکن است که شما بخواهید فایلی را داخل هاست تان آپلود کنید اما به دلیل مشکلاتی مانند زیاد بود حجم فایل ها یا مرتب نبودن ممکن است به مشکل بخو...

کلیه حقوق برای پارس پک محفوظ می باشد.

Copyright © 2023 ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.