تنظیمات dns کلوکسو

تنظیمات DNS در کنترل پنل kloxo – قسمت دوم

DNS مخفف کلمه domain name service می باشد، و وظیفه برقراری ارتباط میان دامنه یا دامنه های شما با سرور مربوطه را دارا می باشد. به کمک تنظیمات DNS در کنترل پنل kloxo یا همان lxadmin شما کاملا قادر خواهید بود تا از DNS های اختصاصی خود استفاده کنید.

- شما در کلوکسو بسادگی می توانید الگو های متفاوتی را برای استفاده های مختلف تعریف بکنید، بدین ترتیب شما می توانید از تعداد نامحدودی الگوی DNS برای تعداد نامحدود دامنه استفاده نمائید.

آموزش تنظیمات DNS در کلوکسو

برای شروع زمانی که در قسمت مدیریت هستید گزینه الگوی DNS را انتخاب کنید. برای راحتی بیشتر می توانید dns template را در قسمت جستجوی kloxo که از تکنولوژی ajax استفاده می کند تایپ و با سرعت بیشتری گزینه مربوطه را پیدا کنید.

- در این مرحله شما می بایست گزینه add dns template را انتخاب کنید.

آموزش تنظیمات dns در kloxo

- فیلد اول تنها عنوانی است که شما برای این الگوی DNS برمی گزینید و نقش تمایز دهنده میان الگو های مختلف را اجرا می نماید که البته تمامی این مراحل بنا به گزارش قبلی شما توسط بخش پشتیبانی پارس پک انجام می پذیرد.

- فیلد دوم در تنظیمات DNS در کنترل پنل kloxo ، مشخص کننده IP ای است که شما برای این الگو در نظر می گیرید، در صورتی که تنها یک IP بر روی این سرور داشته باشید یا IP های شما اصطلاحا بر روی سرور باند نشده باشند طبیعتا تنها یک IP  قابل مشاهده می باشد.

- فیلد سوم هم وظیفه مشابهی در قبال میل سرور (Mail Server) شما بازی می کند.

- فیلد چهارم عنوان DNS ای می باشد که شما می بایست آن را بر روی کنترل پنل دامنه خود تنظیم کرده باشید. مانند ns1.parspack.com  , این DNS طبیعتا باید به یکی از IP های موجود بر روی سرور شما اشاره داشته باشید که در کنترل پنل دامنه شما صورت می پذیرد.

- فیلد پنجم هم مشابه فیلد چهارم  خواهد بود. مانند ns2.parspack.com

* در همین جا توصیه پارس پک به شما در زمان تهیه و ثبت یک دامنه، استفاده از خدمات شرکت های معتبر بین المللی در زمینه ثبت دامنه مانند tucaws می باشد که شما را با مشکلات پخش DNS روبرو نسازد.

 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

  سرور مجازی کالی چیست؟

  سرور مجازی کالی یک VPS می‌باشد که با سیستم عامل کالی لینوکس سازگاری داشته باشد. در واقع کالی یک توزیع از لینوکس و مبتنی بر دبیان است که برای هم برای ا...

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2021 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.