خرید terllo توسط atlassian

شرکت ترلو Trello

ترلو ( Trello ) ابزاری مفید برای مدیریت پروژه ها و انجام کار تیمی به ویژه برای استارتاپ ها در محیط وب می باشد که در سال 2011 راه اندازی شد. در واقع ترلو ( Trello ) یک نرم افزار مدیریت پروژه مبتنی بر وب است که امکاناتی برای ساده سازی روندکارها ( Workflow )، خودکارسازی گزارش دهی و ارسال ایمیل، امکان به اشتراک گذاری اسناد در رسانه های اشتراکی مانند Google Drive و Dropbox، تعیین موعد اتمام کار و غیره ارائه می کند. این شرکت با ارائه خدمات ساده و در عین حال کاربردی خود در زمان کوتاهی توانست تعداد کاربران خود را چند برابر کرده و نام خود را در صنعت نرم افزار مطرح کند.

اطلسین ( Atlassian )

به تازگی شرکت اطلسین ( Atlassian ) که از ارائه دهندگان بزرگ خدمات مدیریت پروژه و اشتراک گذاری محتوا می باشد، آن را به ارزش 425 میلیون دلار خریداری نمود تا یکی از بزرگترین انتقال ها در این بخش انجام پذیرد. اطلسین ( Atlassian ) مبلغ 360 میلیون دلار را به صورت نقد و مابقی را به صورت سهام پرداخت می نماید. این تغییر سبب نگرانی برخی از کاربران ترلو ( Trello ) شده بود  که Michael Pryor مدیر عامل ترلو ( Trello ) در پستی اعلام کرد تغییر مالکیت سبب افزایش فعالیت های پژوهشی و توسعه ای و در نتیحه بهبود کیفیت خدمات خواهد شد.

قیمت خرید ترلو

در ابتدا پرداخت این مبلغ برای این محصول به نسبت زیاد به نظر می رسد ولی ویژگی های این ابزار آینده روشنی برای آن متصور می سازد. در حال حاضر 19 میلیون کاربر از ترلو ( Trello ) استفاده می کنند این در حالی است که در سال 2014 تنها 4.5 میلیون نفر کاربر از آن استفاده می نموده اند. یکی از دلایل ارزش بالای این ابزار رشد سریع آن می باشد. در واقع سادگی این ابزار سبب موفقیت آن می باشد. این ابزار به سادگی می تواند با ایجاد چارچوبی ساده و کاربرپسند، بستری مناسب برای راهکارهای بسیار فنی و پیچیده را پشتیبانی نمایید. از دیگر دلایل ارزشمند بود ترلو ( Trello ) قابلیت انطباق ساده آن با اپلیکیشن های دیگر شرکت ها می باشد که با توجه به بازار پیش بینی شده 20 میلیارد دلاری نرم افزار در سال 2020 این ویژگی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

کاربرد ترلو چیست ؟

در ادامه کمی با استفاده از این ابزار کاربردی آشنا می شویم. این ابزار بر پایه تیم ها ( Team )، تخته ها ( Board )، فهرست ها ( List  )  و کارت ها (   Card ) عمل می کند، بدین صورت که ابتدا یک تخته ساخته شده و به تیم مورد نظر تعلق می گیرد و سپس لیست ها در آن تعریف می شوند و در انتها کارت ها در لیست ها اضافه می گردند. پس از ایجاد ساختار پروژه کافیست در کارت ها نسبت به اضافه نمودن اعضا ( Members )، ایجاد چک لیست ها ( Checklist )، مشخص کردن زمان موعد اتمام کار ( Due Date ) و اضافه نمودن بر چسب ها ( Lable ) اقدام نمود. افزون بر این ویژگی ها، در این ابزار امکان مدیریت اطلاعیه ها ( Notifications )، اشتراک ها ( Subscribe ) و ارتباطات ( Communication ) بین اعضای تیم ها به شیوه اثربخشی در نظر گرفته شده است.
 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

  گوتنبرگ چیست؟

  قدم اول: گوتنبرگ چیست؟ اگر در حال استفاده از فروشگاه ووکامرس هستید قطع به یقین با وردپرس 5 و گوتنبرگ آشنایی دارید. اما در حقیقت گوتنبرگ چیست؟ اگر ش...

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.