همایش کرنل لینوکس ۲۰۱۱

همایش کرنل لینوکس ۲۰۱۱

یازدهمین دوره همایش بین المللی کرنل لینوکس در شهر پراگ ، جمهوری چک در ماه اکتبر سال 2011 برگزار می شود. این همایش بصورت سالیانه بوده و پیش از این کشور آمریکا 3 بار، کشور کانادا 5 بار و کشور های انگلستان و ژاپن هر کدام یکبار میزبان این همایش مهم در حوزه فناوری اطلاعات بوده اند. همانطور که از اسم این همایش پیداست، بزرگان و توسعه دهندگان هسته کرنل لینوکس در کنار هم جمع می شوند تا با تبادل اطلاعات، از آخرین وضعیت پیشرفت فناوری آگاه شوند. در کنار این همایش، کارگروه های ( Workshop ) مختلفی نیز با حضور صاحبان صنایع مرتبط برگزار می گردد. شرکت در این همایش تنها بر اساس دعوت نامه بوده و حضور برای عموم آزاد نمی باشد.
دوره دهم این همایش در دانشگاه کمبریج در اول و دوم نوامبر سال 2010 برگزار گردید و در ذیل مهمترین عناوین مطرح شده در آن می آید:
- deadline scheduling
- بررسی راهکار های نوین امنیتی
- تبیین استراتژی کلی در توسعه
- به اشتراک گذاشتن مهمترین چالش ها در فرآیند توسعه
- ارائه مقاله رفع مشکلات یک کرنل پایدار بر روی پایه ناپایدار توسط جاناتان کوربرت
- آیا امکان توسعه کرنل برای توسعه دهندگان جدید فراهم می باشد و با توسعه دهندگان جدید با چه چالش هایی در این باره روبرو هستند؟
- نیل براون: " آیا ما برای توسعه کرنل ویژنی را در نظر می گیریم و اگر بلی چه راهکار هایی برای دستیابی به آن داریم؟"
- Performance regressions
 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

  راهنمای خرید سرور مجازی

  خرید سرور مجازی می‌تواند برای افرادی که صاحب یک سایت در حال رشد هستند و همزمان با افزایش کاربران و محتواهای تولیدی با کاهش آپتایم و کندی سایت مواجه می...

  سرور مجازی کالی چیست؟

  سرور مجازی کالی یک VPS می‌باشد که با سیستم عامل کالی لینوکس سازگاری داشته باشد. در واقع کالی یک توزیع از لینوکس و مبتنی بر دبیان است که برای هم برای ا...

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2021 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.