ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

iran-bandwidth-discountهمواره یکی از دغدغه های همیشگی پارس پک، کاهش قیمت های ارائه خدمات برای استفاده حداکثری جامعه فناوری اطلاعات کشور بوده است تا هر روز افراد بیشتری بتوانند با مشکلاتی کمتر به تولید محتوای فارسی بر پهنای جهانی شبکه اینترنت بپردازند؛ و امروز خرسندیم اعلام نمائیم که از این پس ترافیک شبکه ایران در کلیه سرویس ها با کاهش 32.12% درصد همراه خواهد بود. بدون آنکه شاهد کاهش کیفیت شبکه بر روی پهنای باند داخل کشور باشیم، چرا که مهمترین دلیل استفاده مدیران وب سایت ها از سرور های مستقر در ایران دست یافتن به سرعت و کیفیتی بالاتر می باشد و بدون در نظر گرفتن این عامل مهم، وجود پهنای باند ارزان فاقد هر گونه ارزشی خواهد بود.  البته تلاش های بسیار زیادی برای مدتی نسبتا طولانی صورت گرفته است تا با حفظ کیفیت شبکه بتوانیم به این مهم دست یابیم؛ و هم اکنون می توان با اطمینان نوید استفاده از پهنای باند داخلی با قیمتی بسیار ارزان تر را برای شما داشته باشیم. امیدواریم که با حمایت های همیشگی شما کاربران محترم از پارس پک ، همچنان بتوانیم در آینده نیز گام های مثبتی را در این زمینه و همچنین در جهت بهبود وضعیت شبکه داخل کشور با وجود همه کاستی های زیرساختی ، بپیماییم.

پیش از این قیمت هر 100 گیگابایت ترافیک با رقم تمام شده 44 هزار تومان عرضه می گردید که از این پس ، بهای تمام شده برای کاربران پارس پک ، به ازای هر 100 گیگابایت 30 هزار تومان خواهد بود. این در شرایطی است که هم اکنون بسیاری از شرکت بزرگ تامین کننده پهنای باند در کشور ( ISP ) ، پهنای باند را بعضا تا 12 هزار تومان به ازای هر گیگابایت به مصرف کننده نهایی ارائه می کنند که نشان از مشکلات پیش روی برای توسعه فناوری اطلاعات در کشور دارد.

نسبت ترافیک دانلود به ترافیک آپلود

نکته مهم دیگری که در اینجا مطرح است، هزینه گزافی است که شرکت زیرساخت برای نسبت دانلود به آپلود پهنای باند در نظر می گیرد که بدین ترتیب هزینه ترافیک دریافت یا دانلود ( Recieve / Download ) تا 8 برابر هزینه ترافیک ارسال یا سند ( Send / Upload ) می باشد. اما در این مسئله نیز با اقدامات انجام شده ، از این پس نسبت یک به هشت برای هزینه ترافیک کاربران پارس پک به نسبت یک به چهار تغییر می یابد. این به معنای آن است که از مجموع ترافیک خریداری شده برای سرور خود ، ترافیک دانلود نباید از یک چهارم کل آن تجاوز نماید که به معنای کاهش قیمت ترافیک دانلود نسبت به قبل می باشد و اصولا ترافیک معمول در سرور های میزبانی وب تا حدود زیادی به این نسبت نزدیک می باشد.

 

مقالات آموزشی

علاوه بر اقداماتی که در جهت کاهش هزینه های ترافیک برای کاربران پارس پک صورت گرفته است، گاها مقالاتی به منظور ارائه آموزش های مرتبط جهت کاهش مصرف ترافیک سرور و جلوگیری از ترافیک ناخواسته در بخش مقالات سایت تدوین و منتشر می گردد که با صرف کمی زمان و انجام این اقدامات می توانید بخش زیادی از هزینه های ترافیک خود را کاهش دهید که متقابلا این امر می تواند در کاهش هزینه های شما نقشی اساسی ایفا نماید. در ادامه می توانید برخی از مقالات مرتبط در این زمینه را مطالعه فرمائید:

چگونه از ترافیک ناخواسته بر روی وب سایت خود جلوگیری کنیم؟

چگونه در هاست ابری IP های مهاجم را به کمک htaccess مسدود نمائیم؟

چگونه از فایروال قدرتمند پارس پک بر روی سرور های خود استفاده نمائیم ؟

مهمترین دستورات فایروال ( linux iptables ) در لینوکس

آموزش نصب آنتی ویروس ClamAV بر روی سرور لینوکس

آموزش نصب ntop و مانیتور پهنای باند مصرفی بر روی سرور

چگونه به کمک iftop و netHogs پهنای باند را در سرور لینوکس مانیتور کنیم؟

 

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.
-->