آیا بازار فروش سرور رشد منفی داشته است؟

آیا بازار فروش سرور رشد منفی داشته است؟

IDC لیست جدید فروش سرور را بروز کرده است.طبق این تحقیق که مربوط به سه ماهه دوم سال 2009 می باشد، درآمد حاصل از فروش سرور نسبت به مدت مشابه سال قبل 30.1% کاهش یافته است و به رقم 9.8 میلیارد دلار رسیده است. این چهارمین سه ماهه متوالی است که میزان درآمد حاصل از فروش سرور کاهش می یابد و در این زمان به کمترین میزان خود از سال 1996 که این موسسه اقدام به تحقیق و ذخیره اطلاعات مربوط به فروش این بازار پرداخته، رسیده است.

مت ایستوود نایب رئیس IDC خاطر نشان کرد که " تا قبل از سال گذشته نیز بازار جهانی این کالا، کاهش قابل توجه درآمد را در همه موقعیت های جغرافیایی تجربه کرده است که تحت تاثیر رکود اقتصادی بوده است."
IDC امیدوار است در هفته ها و ماههای آینده با گسترش کاربران IT در سراسر جهان بازار این محصول بار دیگر بر روی چرخه مطلوب خود قرار گیرد، باید منتظر گزارش این شرکت از نیمه دوم سال 2009 باشیم.
گزارش کامل شرکت IDC را در اینجا ببینید.
 • با خدمات ابری پارس آشنا شوید

  اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

  ابر سرور

  ابر سرور

  با ابرسرورها می‌توانید سرور با سیستم‌عامل دلخواه خود را در چند دقیقه انتخاب و نصب نموده و آزادانه منابع سخت‌افزاری که در نظر دارید را، در زمان دلخواه به سرور خود بیافزایید و تنها برای منابع مورد نیاز سرور، هزینه پرداخت نمایید.

  هایبرید سرور

  هایبرید سرور

  هایبرید سرورها نسل جدید و پیشرفته سرورهای اختصاصی هستند که با پنل قدرتمند ابری ارائه می‌شوند. در هایبرید سرورها علاوه بر ارائه سخت‌افزار مستقل، امکانات سخت‌افزاری ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده است.

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور

  ماکرو سرور محصولی ویژه است که برای دریافت بالاترین کیفیت سخت‌افزاری طراحی شده است. در شرایطی که نیازمند سخت‌افزاری قدرتمند برای سرور خود هستید، ماکرو سرورها منابع سخت‌افزاری مورد نیاز را برای شما فراهم می‌کنند.

  هاست ابری

  هاست ابری

  در هاست ابری برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های پر بازدید نیز بسادگی می‌توانند از خدمات میزبانی استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه‌های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که نیاز دارید هزینه می‌پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های غیر موجه، در ابتدای فعالیت وب سایت خود، نخواهید داشت.

  هاست دانلود

  هاست دانلود

  سیاری از مدیران سایت‌های دانلود و یا سایت‌هایی که با ترافیک بالایی برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های خود روبرو هستند، عمدتا با مشکلاتی مانند هزینه‌های گزاف زیرساختی و یا مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو می‌شوند. از همین رو پارس‌پک با معرفی فضای هاست دانلود برای این دسته از کاربران، محصول مناسبی را پیش‌بینی نموده است.

  مطالعه این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

  مقالات و نظرات اعضای تیم ما درباره تکنولوژی، روزهای کاری و چیزای دیگر…

  رویداد Cloud Talk

  CloudTalk رویدادی آنلاین است که با حضور بیش از ۲۰۰۰ نماینده از شرکت‌های مطرح حوزه‌ی فناوری ابری برگزار می‌گردد. این رویداد در سال ۲۰۲۰، در روز سه‌شنبه...

 • کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.